MENU

U14/U15 Drenge 8M (2007/8) - Forår 2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
253430
to
31-03 2022
Kl. 17:30
Tommerup BK Kirkeby Tommerup Stadion
5
-
3
253420
03-04 2022
Kl.
Stenstrup IF Oversidder Stenstrup Sportsplads
253422
ti
05-04 2022
Kl. 17:30
Kirkeby Stjernen BK Kirkeby skole
7
-
0
253425
ti
05-04 2022
Kl. 18:00
NØFF Hessselager Fodbold Munkebo Idrætscenter
9
-
1
253424
on
06-04 2022
Kl. 18:00
SUB Ullerslev Højby S & G Ullerslev Stadion - kunstgræs
3
-
4
253429 to
07-04 2022
Kl. 17:30
Stjernen BK Aarslev BK Østbyens Stadion
1
-
2
253431
10-04 2022
Kl.
Oversidder Hessselager Fodbold
253427
10-04 2022
Kl. 13:00
Højby S & G NØFF Højby Skole
0
-
5
253428 ma
11-04 2022
Kl. 17:30
Oversidder SUB Ullerslev
253437 ti
12-04 2022
Kl. 18:00
Hessselager Fodbold Højby S & G Hesselager Stadion
Hjemmehold taberdømt
253426
on
13-04 2022
Kl. 17:30
Stenstrup IF ØB Stenstrup Sportsplads
2
-
7
253423 on
13-04 2022
Kl. 18:15
Aarslev BK Oversidder Netplan Arena
253432
17-04 2022
Kl.
ØB Oversidder ØB.s Anlæg
253433 ti
19-04 2022
Kl. 17:30
Kirkeby Stenstrup IF Kirkeby skole
7
-
1
253435
on
20-04 2022
Kl. 18:00
SUB Ullerslev Stjernen BK Ullerslev Stadion - kunstgræs
1
-
5
253467
on
20-04 2022
Kl. 18:00
ØB Kirkeby ØB.s Anlæg
3
-
3
253434 on
20-04 2022
Kl. 18:30
Aarslev BK Tommerup BK Netplan Arena
Hjemmehold taberdømt
253469
23-04 2022
Kl. 14:00
Stjernen BK NØFF Østbyens Stadion
0
-
9
253471
24-04 2022
Kl.
Oversidder Højby S & G
253468 ma
25-04 2022
Kl. 17:30
Oversidder Hessselager Fodbold
253438 on
27-04 2022
Kl. 17:00
Stenstrup IF Aarslev BK Stenstrup Sportsplads
3
-
3
253470 to
28-04 2022
Kl. 17:00
Tommerup BK SUB Ullerslev Tommerup Stadion
2
-
3
253477
30-04 2022
Kl. 10:00
Hessselager Fodbold Stjernen BK Hesselager Stadion
1
-
1
253476
30-04 2022
Kl. 13:00
NØFF Tommerup BK Munkebo Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
253472
01-05 2022
Kl.
Kirkeby Oversidder Kirkeby skole
253478
01-05 2022
Kl. 13:00
Højby S & G Oversidder Højby Skole
253474 ma
02-05 2022
Kl. 18:00
SUB Ullerslev Stenstrup IF Ullerslev Stadion - kunstgræs
Udehold taberdømt
236845
ti
03-05 2022
Kl. 18:00
Kirkeby NØFF Kirkeby skole
1
-
3
253473
ti
03-05 2022
Kl. 18:15
Aarslev BK ØB Netplan Arena
4
-
2
236776
to
05-05 2022
Kl. 18:00
Tommerup BK Hessselager Fodbold Tommerup Stadion
2
-
0
236777
08-05 2022
Kl.
Oversidder Oversidder
236775
ti
10-05 2022
Kl. 17:30
Stjernen BK Højby S & G Østbyens Stadion
0
-
6
236781 ti
10-05 2022
Kl. 18:00
Hessselager Fodbold Stenstrup IF Hesselager Stadion
2
-
3
236773
on
11-05 2022
Kl. 17:30
ØB SUB Ullerslev ØB.s Anlæg
2
-
1
236774
to
12-05 2022
Kl. 17:30
Kirkeby Aarslev BK Kirkeby skole
2
-
3
236778
15-05 2022
Kl.
Aarslev BK Oversidder Netplan Arena
236782
ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Højby S & G Tommerup BK Højby Skole
3
-
1
236842 ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Oversidder Stjernen BK
236847 to
19-05 2022
Kl. 17:30
Tommerup BK Oversidder Tommerup Stadion
236779
21-05 2022
Kl. 10:00
SUB Ullerslev Kirkeby Ullerslev Stadion - kunstgræs
3
-
2
236844
21-05 2022
Kl. 12:00
ØB Hessselager Fodbold ØB.s Anlæg
2
-
0
236848
22-05 2022
Kl.
Oversidder Stjernen BK
236843
ti
24-05 2022
Kl. 18:00
Stenstrup IF Højby S & G Stenstrup Sportsplads
1
-
7
236846 on
25-05 2022
Kl. 18:15
Aarslev BK SUB Ullerslev Netplan Arena
1
-
4
236849
29-05 2022
Kl.
SUB Ullerslev Oversidder Skellerup Sportsplads
236851
29-05 2022
Kl. 10:30
Hessselager Fodbold Kirkeby Hesselager Stadion
0
-
5
236852
29-05 2022
Kl. 13:00
Højby S & G ØB Højby Skole
12
-
0
245263 ma
30-05 2022
Kl. 17:30
Oversidder Stenstrup IF
236772
ma
30-05 2022
Kl. 18:00
Stenstrup IF NØFF Stenstrup Sportsplads
0
-
16
245264 ti
31-05 2022
Kl. 18:00
Stjernen BK Tommerup BK Østbyens Stadion
0
-
3
236850 to
02-06 2022
Kl. 18:00
NØFF Aarslev BK Munkebo Idrætscenter
Udehold taberdømt
253421
04-06 2022
Kl. 13:00
ØB Tommerup BK ØB.s Anlæg
5
-
1
253436 to
09-06 2022
Kl. 17:30
NØFF Oversidder Munkebo Idrætscenter
245268 to
09-06 2022
Kl. 18:00
Aarslev BK Hessselager Fodbold Netplan Arena
3
-
2
249747
12-06 2022
Kl.
Oversidder Tommerup BK
249751 ma
13-06 2022
Kl. 17:30
Oversidder Kirkeby
245267
ti
14-06 2022
Kl. 18:00
Kirkeby Højby S & G Kirkeby skole
3
-
7
245265 on
15-06 2022
Kl. 17:00
Stenstrup IF Stjernen BK Stenstrup Sportsplads
2
-
8
245266 on
15-06 2022
Kl. 18:00
ØB Oversidder ØB.s Anlæg
245269
on
15-06 2022
Kl. 18:00
SUB Ullerslev NØFF Ullerslev Stadion - kunstgræs
2
-
11
249753 to
16-06 2022
Kl. 17:30
Tommerup BK Stenstrup IF Tommerup Stadion
Udehold taberdømt
249752
to
16-06 2022
Kl. 18:30
Stjernen BK ØB Østbyens Stadion
7
-
3
249748
19-06 2022
Kl.
NØFF Oversidder Munkebo Idrætscenter
249750
19-06 2022
Kl. 13:00
Højby S & G Aarslev BK Højby Skole
3
-
2
249749
19-06 2022
Kl. 13:30
Hessselager Fodbold SUB Ullerslev Hesselager Stadion
1
-
8
236780 on
22-06 2022
Kl. 18:00
NØFF ØB Munkebo Idrætscenter
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

28.02.22 Højby indsat.

17.03.22 SUB Ullerslev, Søndersø og F16 indsat. Nyt program dannet. 

24.03.22 Søndersø udtrådt

Log ind