MENU

Drenge A-række - Forår 2022, A2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
515472 ti
08-02 2022
Kl. 12:00
Hou Maritime Idrætsefterskole Hald Ege Efterskole (2) Kunstgræsbanen Spektrum Odder
1
-
4
520761 ti
22-02 2022
Kl. 13:00
Djurslands Efterskole Hou Maritime Idrætsefterskole Vivild Kunstgræsbane
2
-
0
520762 ti
22-02 2022
Kl. 15:00
Hedemølle Efterskole Bjergsnæs Efterskole Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
3
-
6
519886 to
24-02 2022
Kl. 13:00
Levring Efterskole Vivild G & I (2) Levring Efterskole
Kamp udsat
519887 ti
01-03 2022
Kl. 14:30
Hald Ege Efterskole (2) Tirstrup Idrætsefterskole Hald Ege Efterskole Kunstgræs
0
-
2
515471 ti
01-03 2022
Kl. 15:00
Bjergsnæs Efterskole Levring Efterskole Bjergnæs Efterskolen
7
-
2
520769 ti
15-03 2022
Kl. 13:30
Levring Efterskole Hou Maritime Idrætsefterskole Levring Efterskole
1
-
2
520772 ti
15-03 2022
Kl. 15:00
Hedemølle Efterskole Tirstrup Idrætsefterskole Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
2
-
1
520943 ti
22-03 2022
Kl. 13:00
Levring Efterskole Hald Ege Efterskole (2) Levring Efterskole
1
-
4
520979 ti
22-03 2022
Kl. 14:30
Vivild G & I (2) Hou Maritime Idrætsefterskole Vivild Kunstgræsbane
3
-
0
520945 to
24-03 2022
Kl. 16:30
Djurslands Efterskole Hedemølle Efterskole Djurslands Efterskole
0
-
1
520946 ti
29-03 2022
Kl. 14:00
Hou Maritime Idrætsefterskole Tirstrup Idrætsefterskole Kunstgræsbanen Spektrum Odder
0
-
4
520949 ti
29-03 2022
Kl. 15:15
Levring Efterskole Hedemølle Efterskole Levring Efterskole
4
-
5
520978 ti
05-04 2022
Kl. 13:00
Djurslands Efterskole Levring Efterskole Djurslands Efterskole
2
-
2
520929 ti
05-04 2022
Kl. 14:00
Bjergsnæs Efterskole Hou Maritime Idrætsefterskole Bjergnæs Efterskolen
3
-
0
520764 to
07-04 2022
Kl. 13:00
Hou Maritime Idrætsefterskole Hedemølle Efterskole Hou Maritime Idrætsefterskole
520977 ti
26-04 2022
Kl. 14:00
Tirstrup Idrætsefterskole Bjergsnæs Efterskole Tirstrup Idrætsefterskole
3
-
0
520768 ti
26-04 2022
Kl. 15:00
Vivild G & I (2) Djurslands Efterskole Vivild Kunstgræsbane
0
-
4
520771 to
05-05 2022
Kl. 15:00
Djurslands Efterskole Bjergsnæs Efterskole Djurslands Efterskole
2
-
3
520770 ti
10-05 2022
Kl. 14:30
Hald Ege Efterskole (2) Vivild G & I (2) Hald Ege Efterskole Kunstgræs
2
-
1
519885 ti
10-05 2022
Kl. 15:40
Vivild G & I (2) Hedemølle Efterskole Vivild G & I Efterskole
2
-
7
519115 ti
17-05 2022
Kl. 14:00
Tirstrup Idrætsefterskole Djurslands Efterskole TIE Multiarena (Kunstgræs)
1
-
2
520944 to
19-05 2022
Kl. 10:45
Tirstrup Idrætsefterskole Vivild G & I (2) TIE Multiarena (Kunstgræs)
2
-
1
520948 ti
24-05 2022
Kl. 13:00
Vivild G & I (2) Bjergsnæs Efterskole Vivild G & I Efterskole
0
-
1
520976 ti
24-05 2022
Kl. 14:00
Hald Ege Efterskole (2) Hedemølle Efterskole Hald Ege Efterskole Kunstgræs
4
-
1
520763 ti
31-05 2022
Kl. 14:30
Bjergsnæs Efterskole Hald Ege Efterskole (2) Kunstgræs Liseborg
4
-
0
520765 to
02-06 2022
Kl. 13:30
Tirstrup Idrætsefterskole Levring Efterskole Tirstrup Idrætsefterskole
Hjemmehold taberdømt
520947 ti
07-06 2022
Kl. 14:00
Hald Ege Efterskole (2) Djurslands Efterskole Hald Ege Efterskole Kunstgræs
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind