Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr 2022
22:00
Oversidder
Rikken 2
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2022
19:15
Zahle Zebras
0
Rødovre
10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
16:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
19:15
Fremad Valby 2
17
HB 3
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
22:00
HB 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:15
Rikken 2
9
FA 2000 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
11:00
Rødovre
1
Fremad Valby 2
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
16:00
FA 2000
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
22:00
Oversidder
Zahle Zebras
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
20:30
Zahle Zebras
1
FA 2000
9
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
22:00
Oversidder
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
22:00
Fremad Valby 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
18:00
Rikken 2
20
HB 3
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
16:00
FA 2000 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
20:15
FA 2000 2
2
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
18:00
HB 3
2
FA 2000 2
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:00
FA 2000
0
Fremad Valby 2
6
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:30
Oversidder
Zahle Zebras
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
11:00
Rødovre
3
Rikken 2
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
19:00
Rikken 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
22:00
Oversidder
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2022
20:00
Fremad Valby 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
16:00
FA 2000 2
4
Zahle Zebras
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
13:45
HB 3
4
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
18:00
Zahle Zebras
Fremad Valby 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
20:15
FA 2000
0
Rikken 2
4
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
11:00
Rødovre
5
FA 2000 2
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
22:00
Oversidder
HB 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:45
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
Rikken 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:00
HB 3
1
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
11:00
Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
22:00
Oversidder
Zahle Zebras
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
16:00
FA 2000 2
0
Fremad Valby 2
3
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
22:00
Fremad Valby 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
20:15
Zahle Zebras
0
Rikken 2
4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:00
FA 2000
2
Rødovre
6
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
13:00
Oversidder
HB 3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
22:00
FA 2000 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:45
Rikken 2
4
Fremad Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:45
HB 3
6
Zahle Zebras
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:45
Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:45
Oversidder
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:45
Oversidder
FA 2000
|
Oprykning: De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 og 2 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Ingen