MENU

U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
969326
14-08 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Oversidder Home Tarup Park
969323
14-08 2022
Kl. 14:00
FC Østfyn Nr. Aaby IK Frørup Andelskasse Arena
4
-
1
969327
14-08 2022
Kl. 15:00
Bogense G & IF Oversidder Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
969329
14-08 2022
Kl. 15:00
OB Otterup Bold- og Idrætsklub OB-Ådalen
2
-
4
969328
ti
16-08 2022
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF Aarslev BK Glamsbjerg Stadion
1
-
3
969324 on
17-08 2022
Kl. 18:00
Oversidder B 1909
969325
on
17-08 2022
Kl. 18:15
Skårup IF EGB Skårup Stadion
5
-
3
969331
on
17-08 2022
Kl. 18:15
Aarslev BK OB Totalbanken Arena
9
-
0
969336 to
18-08 2022
Kl. 18:15
FC Østfyn Oversidder Herrested Stadion
969333 to
18-08 2022
Kl. 18:30
Oversidder Bogense G & IF
969330
20-08 2022
Kl. 14:00
Nr. Aaby IK Otterup Bold- og Idrætsklub Nr.Aaby Idrætspark
1
-
3
969332
21-08 2022
Kl.
Oversidder Glamsbjerg IF
969335
21-08 2022
Kl. 11:00
B 1909 Skårup IF 3F Gillested Park
3
-
6
969334 ti
23-08 2022
Kl. 19:30
EGB Tarup/Paarup IF Brenderup Stadion
4
-
3
969340 on
24-08 2022
Kl. 17:30
Bogense G & IF EGB Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
0
-
5
969338
on
24-08 2022
Kl. 18:15
Skårup IF FC Østfyn Skårup Stadion
2
-
4
969337 on
24-08 2022
Kl. 18:30
Oversidder Nr. Aaby IK
969343
on
24-08 2022
Kl. 18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub Aarslev BK Intersport Arena Otterup
0
-
1
969342 on
24-08 2022
Kl. 18:45
OB Oversidder OB-Ådalen
969346 to
25-08 2022
Kl. 18:30
Oversidder OB
969345
28-08 2022
Kl.
Oversidder Otterup Bold- og Idrætsklub
969348
28-08 2022
Kl. 11:00
B 1909 Bogense G & IF 3F Gillested Park
Udehold taberdømt
969349 ma
29-08 2022
Kl. 18:15
FC Østfyn Tarup/Paarup IF Frørup Andelskasse Arena
4
-
1
969341 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Glamsbjerg IF Oversidder Glamsbjerg Stadion
969347
ti
30-08 2022
Kl. 18:30
EGB Glamsbjerg IF Brenderup Stadion
2
-
3
969350 ti
30-08 2022
Kl. 18:30
Oversidder Skårup IF
969356
03-09 2022
Kl. 12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Oversidder Intersport Arena Otterup
969357
03-09 2022
Kl. 13:00
Aarslev BK Oversidder Totalbanken Arena
969354
04-09 2022
Kl. 10:00
Glamsbjerg IF B 1909 Glamsbjerg Stadion
8
-
0
969352
04-09 2022
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF Oversidder Home Tarup Park
969353
04-09 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF FC Østfyn Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
0
-
3
969550
04-09 2022
Kl. 12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Tarup/Paarup IF Intersport Arena Otterup
4
-
0
969355
04-09 2022
Kl. 13:00
OB EGB OB-Ådalen
1
-
4
969351
04-09 2022
Kl. 13:00
Skårup IF Nr. Aaby IK Skårup Stadion
Udehold taberdømt
969361
on
07-09 2022
Kl. 18:00
B 1909 OB 3F Gillested Park
3
-
2
969358
10-09 2022
Kl. 11:00
Nr. Aaby IK Oversidder Nr.Aaby Idrætspark
969359
11-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder Aarslev BK
969362
11-09 2022
Kl. 11:00
FC Østfyn Glamsbjerg IF Herrested Stadion
2
-
4
969364
11-09 2022
Kl. 11:00
Skårup IF Tarup/Paarup IF Skårup Stadion
2
-
4
969344
11-09 2022
Kl. 13:00
Nr. Aaby IK Aarslev BK Nr.Aaby Idrætspark
2
-
10
969363 on
14-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Bogense G & IF
969371
18-09 2022
Kl.
Oversidder Oversidder
969367
18-09 2022
Kl. 10:00
Glamsbjerg IF Oversidder Glamsbjerg Stadion
969370
18-09 2022
Kl. 10:00
Aarslev BK EGB Totalbanken Arena
3
-
1
969368
18-09 2022
Kl. 11:00
OB FC Østfyn OB-Ådalen
2
-
1
969365
18-09 2022
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF Nr. Aaby IK Home Tarup Park
0
-
4
969369
18-09 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub B 1909 Intersport Arena Otterup
6
-
1
969366 to
22-09 2022
Kl. 18:00
Bogense G & IF Skårup IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
0
969375
to
22-09 2022
Kl. 18:15
FC Østfyn Otterup Bold- og Idrætsklub Herrested Stadion
2
-
3
969377
24-09 2022
Kl. 13:00
Skårup IF Glamsbjerg IF Skårup Stadion
2
-
1
969372
25-09 2022
Kl. 11:00
Nr. Aaby IK Oversidder Nr.Aaby Idrætspark
969374
25-09 2022
Kl. 11:00
B 1909 Aarslev BK 3F Gillested Park
1
-
11
969378
25-09 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Bogense G & IF Home Tarup Park
1
-
7
969376 ma
26-09 2022
Kl. 17:45
Oversidder OB
969373 ti
27-09 2022
Kl. 17:45
EGB Oversidder Brenderup Stadion
969339 on
28-09 2022
Kl. 18:00
Tarup/Paarup IF B 1909 Home Tarup Park
Udehold taberdømt
969383
01-10 2022
Kl. 10:00
Aarslev BK FC Østfyn Totalbanken Arena
1
-
2
969384
02-10 2022
Kl.
Oversidder B 1909
969380
02-10 2022
Kl. 10:00
Glamsbjerg IF Tarup/Paarup IF Glamsbjerg Stadion
5
-
0
969381
02-10 2022
Kl. 11:00
OB Skårup IF OB-Ådalen
2
-
4
969385
02-10 2022
Kl. 11:00
Oversidder EGB
969379
02-10 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF Nr. Aaby IK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
6
-
1
969360
02-10 2022
Kl. 12:00
EGB Otterup Bold- og Idrætsklub Brenderup Stadion
4
-
1
969382
02-10 2022
Kl. 12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Oversidder Intersport Arena Otterup
969543 to
06-10 2022
Kl. 18:15
FC Østfyn Oversidder Herrested Stadion
969386 to
06-10 2022
Kl. 18:30
Nr. Aaby IK EGB Nr.Aaby Idrætspark
0
-
5
969387
08-10 2022
Kl. 11:00
B 1909 Oversidder 3F Gillested Park
969547
09-10 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF Glamsbjerg IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
3
969546
09-10 2022
Kl. 15:00
Tarup/Paarup IF OB Home Tarup Park
2
-
1
969544 ma
10-10 2022
Kl. 18:30
Oversidder Aarslev BK
969545
ti
11-10 2022
Kl. 18:00
Skårup IF Otterup Bold- og Idrætsklub Skårup Stadion
4
-
2
969552
16-10 2022
Kl.
Oversidder Oversidder
969553
16-10 2022
Kl. 11:00
Oversidder FC Østfyn
969549
16-10 2022
Kl. 11:00
OB Bogense G & IF OB-Ådalen
0
-
1
969561
22-10 2022
Kl. 12:00
Glamsbjerg IF OB Glamsbjerg Stadion
Udehold taberdømt
969557
23-10 2022
Kl. 10:30
Oversidder Oversidder
969560
23-10 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF Otterup Bold- og Idrætsklub Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
0
969554
23-10 2022
Kl. 12:00
EGB B 1909 Brenderup Stadion
Udehold taberdømt
969559
23-10 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Aarslev BK Home Tarup Park
0
-
6
969568 on
26-10 2022
Kl. 17:30
B 1909 FC Østfyn 3F Gillested Park
6
-
9
969548
to
27-10 2022
Kl. 18:15
Glamsbjerg IF Nr. Aaby IK Nr.Aaby Idrætspark
7
-
3
969563
29-10 2022
Kl. 12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Glamsbjerg IF Intersport Arena Otterup
1
-
0
969567
29-10 2022
Kl. 12:00
EGB Oversidder Brenderup Stadion
969564
29-10 2022
Kl. 13:00
Aarslev BK Bogense G & IF Totalbanken Arena
0
-
1
969558
29-10 2022
Kl. 13:00
Skårup IF Oversidder Skårup Stadion
969565
30-10 2022
Kl.
Oversidder Tarup/Paarup IF
969566
30-10 2022
Kl. 11:00
Oversidder Skårup IF
969562
30-10 2022
Kl. 13:00
OB Nr. Aaby IK OB-Ådalen
3
-
1
969555 on
02-11 2022
Kl. 18:00
B 1909 Nr. Aaby IK 3F Gillested Park
2
-
2
969556 to
03-11 2022
Kl. 18:15
FC Østfyn EGB Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
Udehold taberdømt
969551
05-11 2022
Kl. 11:00
Aarslev BK Skårup IF Totalbanken Arena
2
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

11.07.22: Højby S&G trukket.
120822: Søhus Stige udtrukket. 
150822: Ebberup/Hårby udtrukket

 

 

Log ind