Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
torsdag den. 22-09 2022
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Kibæk IF
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
17:30
KLG (1)
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:05
Vildbjerg SF
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:05
Hammerum IF
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Brande IF
KLG (1)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Tjørring IF (1)
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 28-09 2022
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17:20
Brande IF
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
17:55
Kibæk IF
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
18:30
Hammerum IF
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 28-09 2022
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:20
Tjørring IF (1)
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
17:55
Vildbjerg SF
KLG (1)
|
|||||||||||||||||||
18:30
KLG (1)
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 06-10 2022
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:15
Hammerum IF
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
17:15
Tjørring IF (1)
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
17:50
Kibæk IF
KLG (1)
|
|||||||||||||||||||
17:50
Vildbjerg SF
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
18:25
Brande IF
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18:25
KLG (1)
Hammerum IF
|
Tilmelding til Indefodboldturneringens 1. runde er senest 30. oktober
Tilmelding til Kunstgræsstævnerens 1. runde er senest 10. oktober
- Arrangørklubben er ansvarlige for registrering af hele stævnets resultater via DBU’s Fodbold App.
- Arrangørklubben er ansvarlige for lokale dommere til hele stævnets kampe - også kampe de ikke selv deltager i.
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Lige meget spilletid -der laves en indskiftningspause i hver halvleg på ca. 1 min. – læs mere på "Indskiftningspauser i børnefodbold"
Presfri zone - modstanderen skal tilbage på egen banehalvdel ved målspark - læs mere på på "Presfri zone i 5- og 3-mands"