Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. jul 2008
13:00
B 1909
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
19. jul 2008
15:00
S.f.B.
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2008
18:30
B 1909
OKS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2008
18:00
Odense Boldklub
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2008
11:00
Marienlyst
Otterup
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2008
11:00
B 1913
Marienlyst
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2008
11:00
Stige BK
Bolbro G & IF
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2008
13:00
Dalum IF
Tarup-Pårup
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2008
13:00
B 1913
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2008
15:00
Tved BK
Faaborg BK & IF
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2008
15:00
Tåsinge f. B.
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2008
11:00
S.f.B.
FC Hjallese
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2008
14:00
HOGG
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2008
18:45
HOGG
VB Nyborg
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2008
18:30
B 1909
Korup
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2008
19:00
Aarup BK
FC Broby
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2008
19:00
Assens FC
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2008
19:00
HOGG
Tårup IF
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2008
19:00
HOGG
Tårup IF
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2008
19:00
Tved BK
Otterup
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2008
19:00
Assens FC
Nr. Lyndelse/Søby FC
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2008
19:30
Marienlyst
Nakskov
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2008
18:00
B 1913
Fjordager IF
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2008
18:30
Dalum IF
sanderum
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2008
18:30
Odense Boldklub
Brøndby IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2008
18:45
Glamsbjerg IF
Højby
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2008
11:00
Marienlyst
OKS
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2008
11:00
Tarup/Paarup IF
Faaborg
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2008
13:00
Horne f. Sp.
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2008
13:00
Stige BK
Søhus BK
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2008
13:00
Middelfart
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2008
13:00
Tved BK
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2008
13:00
KR 70
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2008
14:00
S.f.B.
Marstal/Rise
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2008
15:00
Egebjerg Fodbold
B.K. Sydlangeland
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2008
15:00
Krystalpaladset
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2008
15:00
S.f.B.
Sanderum
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2008
16:00
Stige BK
Tarup-Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2008
18:00
B.67
B.1913
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2008
18:00
Korup
Tarup-Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2008
18:30
Middelfart
B 1913
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2008
18:45
Kerteminde BK
Fjordager
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2008
18:45
FC Hjallese
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2008
19:00
Gelsted G & IF
Veflinge G & IF
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2008
19:00
Dalum IF
nyborg
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2008
19:00
Aarup BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2008
19:00
FC Broby
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2008
19:00
Egebjerg Fodbold
S.f.B.
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2008
18:30
B 67
Otterup
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2008
18:30
Dalum IF
dalum
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2008
18:30
BBB
Søllinge Sport og Fritid
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2008
18:30
Kerteminde BK
KRFK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2008
18:30
S.f.B.
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2008
18:45
Åsum IF
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2008
19:00
Glamsbjerg IF
brylle
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2008
19:00
Thurø BK af 1920
Marstal
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2008
19:00
Nyborg G & IF
Bolbro G & IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2008
19:00
Aarup BK
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2008
19:00
FC Broby
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2008
18:30
KR 70
Korup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2008
19:00
Marienlyst
FC Hjallese
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
11:00
Fjordager IF
stige boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
11:00
B 1913
Otterup BK
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
11:00
Birkende BK
Herrested G & IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
11:00
B 1909
OB
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
11:00
B.67
Chang
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
13:00
UTOPIA ( F.K.)
Chang
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
13:00
Tarup/Paarup IF
Næsby
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
13:30
Veflinge G & IF
Haarslev
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
14:00
Kildemosens BK
Næsby BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
14:30
OKS
Marstal/Rise
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
15:00
Aarup BK
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
15:00
Højby S & G
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
15:00
Søhus BK
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
15:00
Stige BK
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
15:00
Gelsted G & IF
FBH
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
15:00
BBB
Ubberud IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
15:15
Veflinge G & IF
Haarslev
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2008
16:00
Højby S & G
FC Hjallese
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2008
11:00
Sanderum
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2008
14:00
Verninge IF
Søllinge Sport og Fritid
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2008
18:30
Bolbro G & IF
Bolbro G & IF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2008
18:45
HOGG
Team Sydfyn
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2008
19:00
Dalum IF
svendborg
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2008
19:00
Langeskov IF
Kerteminde Bk
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2008
19:00
Tved BK
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2008
19:00
Brylle BK
korup
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
18:00
B.67
Søllinge Sport og Fritid
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
18:00
B 1909
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
18:30
KR 70
Årslev BK
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
18:30
Højby S & G
Skjoldsparken IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
18:30
Vissenbjerg G & IF
OB
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
18:45
Ubberud IF
OB
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
18:45
Fjordager IF
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
19:00
BBB
FC Broby
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
19:00
Verninge IF
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
19:00
Gelsted G & IF
Nr. Aaby IK.
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
19:00
HOGG
Kværndrup BK
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
19:00
HOGG
Kværndrup BK
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
19:00
Allesø GF
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
19:00
Krarup/Espe SG & I
DSIO
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2008
19:00
UTOPIA ( F.K.)
O K S
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2008
19:00
Tårup IF
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2008
18:30
FC Fyn
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2008
17:15
OB
Kolding FC
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2008
14:00
Odense Boldklub
Vejle
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2009
18:00
Oure-skolernes BK
SfB
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2009
16:00
Næsby BK
Oure-skolernes BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2009
16:00
Næsby BK
Oure-skolernes BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2009
16:00
Næsby BK
Oure-skolernes BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2009
16:00
Næsby BK
Oure-skolernes BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2009
11:00
FC Fyn
FC Fyn U-21
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2009
19:00
Oure-skolernes BK
Bøgebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2009
11:00
Næsby BK
Middelfart
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2009
11:00
B 1913
Fredericia KFUM
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2009
11:00
B 1913
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2009
11:20
S.f.B.
S.f.B.
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2009
13:00
B 1909
FC Svendborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2009
13:15
O K S
O K S
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2009
14:00
SfB
OB
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2009
15:00
Odense BK (OB)
fc fyn
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2009
13:00
S.f.B.
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2009
15:00
OB
Skovbakken
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2009
19:00
Marienlyst
Fjordager IF
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2009
19:30
Odense BK (OB)
AGF
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2009
09:45
OB
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2009
10:20
S.f.B.
B 1913
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2009
11:15
Middelfart
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2009
12:10
S.f.B.
kolding
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2009
14:15
S.f.B.
FC Nordvest
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2009
15:00
Aarup BK
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2009
15:00
Odense BK (OB)
FC Vestsjælland
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2009
17:00
O K S
FC Hjallese
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2009
12:00
Tved BK
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2009
13:00
Glamsbjerg IF
middelfart
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2009
13:15
B 1913
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2009
19:00
S.f.B.
OKS
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2009
19:30
OB
FC Hjallese
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
09:15
B 1913
Dalum
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
11:00
Næsby BK
Odense BK (OB)
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
11:00
B 1913
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
11:15
MG & BK
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
12:00
Horne f. S
Allested U & IF
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
12:00
S.f.B.
Kolding
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
13:00
B 1909
Fjordager
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
14:00
Ringe BK
Assens
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
14:00
S.f.B.
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
15:00
Højby S & G
Krarup Espe Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
15:00
Tarup-Paarup IF
Ubberud IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
15:00
Assens FC
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
15:00
Kværndrup BK
Stjernen BK.
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
15:00
Marienlyst
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2009
16:00
S.f.B.
Marstal IF
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2009
12:00
Odense BK (OB)
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2009
13:00
S.f.B.
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2009
13:00
Aarup BK
O K S
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2009
13:15
B 1913
Holluf Pile
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2009
15:20
Verninge IF
Flemløse BK
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2009
19:00
S.f.B.
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2009
20:00
Ringe BK
OKS
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2009
20:15
Tåsinge f. B.
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2009
18:00
Glamsbjerg IF
marienlyst
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2009
18:30
Otterup B & IK
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
09:20
Verninge IF
Hårby BK
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
09:30
Langeskov IF
Odense BK (OB)
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
11:00
Sanderum BK
Stige
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
11:00
Næsby BK
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
11:00
B 1913
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
12:00
B 67
Hollf-Pile/Tornbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
12:00
Nyborg G & IF
FC Hjallese
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
13:00
Ubberud IF
krarup
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
13:00
Tved BK
Assens
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
13:00
Allested U & IF
Birkende BK
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
13:00
Odense BK (OB)
OKS
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
13:30
Vindinge BK
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
14:00
FC Broby
T.P.I
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
14:00
Tved BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
14:30
BBB
Gelsted G & IF
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
15:00
Assens FC
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
15:00
B Chang
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
15:00
Allested U & IF
Birkende BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
15:00
Odense BK (OB)
Sønderjyske
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
15:00
Ubberud IF
Espe
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
15:00
Nyborg G & IF
Tranekær/Tullebølle IF
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
15:00
KRFK
DSIO
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
15:00
Aarup BK
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
15:00
Egebjerg Fodbold
Kværndrup
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2009
15:20
Korup
Stige BK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2009
11:00
B 67
Kildemosen
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2009
13:30
Langeskov IF
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2009
14:30
Fjordager - S2
B 1909
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2009
15:00
Hårslev BK
otterup
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2009
17:00
Odense BK (OB)
TPI
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2009
20:00
S.f.B.
OKS
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2009
19:00
S.f.B.
B 1909
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2009
19:15
Tommerup BK
O.K.S.
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2009
20:30
B 1909
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2009
19:00
Tarup-Paarup IF
Ubberud IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2009
19:00
S.f.B.
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2009
19:00
Fjordager IF
fredericia
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2009
19:00
Chang
DSIO
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2009
19:00
Tårup IF
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2009
19:15
Højby S & G
BBB
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2009
18:30
Tarup/Paarup IF
Kerteminde BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2009
18:30
Tarup/Paarup IF
Kerteminde BK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2009
19:15
Fredericia KFUM
B 1913
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
09:15
Stige BK
fjordager
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
11:00
Næsby BK
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
11:00
B 1913
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
12:00
Tved BK
Marstal IF
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
12:00
B 67
Allested
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
12:00
Aarup BK
Otterup BK
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
12:30
B.1913
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
13:00
Allested U & IF
Krarup/Espe SG & I
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
13:00
Nyborg G & IF
O K S
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
13:00
KRFK
KGI
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
13:00
Tved BK
Marstal IF
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
13:00
B 1909
OB
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
13:15
Kirkeby IF
søllinge BK
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
13:15
Tommerup BK
søhus
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
13:30
Gislev IF
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
13:30
Ubberud IF
Skamby
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
14:00
B 67
Sanderum
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
14:00
Odense BK (OB)
Malmø FF
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
14:00
Horne f. S
Ringe Boldklub
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
14:00
Vindinge BK
Stjernen BK.
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
14:00
Kerteminde BK
KR 70
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
14:00
Chang
FC Broby
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
14:30
Assens FC
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
14:30
Korinth IF
Bøgebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
14:30
KR 70
Hårby BK
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
15:00
Allested U & IF
Krarup/Espe SG & I
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
15:00
Nyborg G & IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
15:00
Faaborg BK & IF
DSIO
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
15:00
KRFK
KGI
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
15:00
Egebjerg Fodbold
Tåsinge
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
15:00
Birkende BK
FC Hjallese
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
15:00
Tåsinge f. B.
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
15:00
Marienlyst
Korup IF
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
15:15
Kirkeby IF
Søllinge BK
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
15:15
Tommerup BK
søhus
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2009
17:00
Glamsbjerg IF
assens
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2009
11:00
S.f.B.
Middelfart
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2009
11:00
Dalum
OKS
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2009
12:00
Odense BK (OB)
TPI
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2009
13:00
S.f.B.
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2009
15:00
Brylle BK
dalum
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2009
20:00
S.f.B.
Marstal IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2009
18:45
Birkende BK
Tårup IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2009
19:00
Kerteminde BK
KRFK
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2009
19:00
Tårup IF
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2009
19:30
OB
ØB (1)
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2009
18:00
Tarup/Paarup IF
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2009
18:30
Fjordager IF
Agedrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2009
18:30
Stige BK
Hårslev BK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2009
18:45
HOGG
Tved
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2009
18:00
Marienlyst
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2009
20:00
B 1913
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
09:30
Sanderum BK
Kraup Espe
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
11:00
Næsby BK
O K S
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
11:00
B 1913
Brønshøj Boldklub
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
11:15
MG & BK
OB
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
13:00
B 1909
Tved
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
13:00
Chang
B.67
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
13:15
Tommerup BK
MG&BK
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
13:15
Tarup/Paarup IF
Dalum
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
13:30
Skårup IF
FC Kurant
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
13:30
Langtved SG & IF
Åsum IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
13:30
Højby S & G
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
14:00
Gislev IF
Veflinge G & IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
14:00
Sanderum BK
OB
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
14:00
Horne f. S
Bøgebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
14:00
Birkende BK
Fjordager IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
14:00
Tåsinge f. B.
Thurø BK af 1920
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
14:00
Allested U & IF
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
14:00
Kerteminde BK
Krystalpaladset
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
14:00
Thurø BK af 1920
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
14:00
Kværndrup BK
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
14:30
Fraugde G & IF
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:00
Marienlyst
Græsted IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:00
Otterup B & IK
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:00
Langeskov IF
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:00
Fjordager IF
Aarup
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:00
Odense BK (OB)
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:00
BK Sydlangeland
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:00
Hårby BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:00
Chang
UTOPIA ( F.K.)
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:00
KFUM.s BK
Døve Landsholdet
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:00
KR 70
FC Hjallese
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:00
Marienlyst
Kastrup Boldklub
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:00
Tved BK
Tranekær/Tullebølle IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:15
Tommerup BK
MG&BK
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:15
Skårup IF
FC Kurant
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:15
Højby S & G
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:15
Ringe BK
Stige BK
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2009
15:15
FC Broby
ubberud
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2009
10:30
B.1913
Døve Landsholdet
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2009
11:00
Hårby BK
Flemløse BK
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2009
11:00
FC Fyn
FC Fyn U-21
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2009
11:00
Lunde G & IF
OB
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2009
11:30
VB Nyborg
Chang
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2009
12:00
Odense BK (OB)
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2009
15:15
Holluf Pile-Tornbjerg IF
FC Campus
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2009
15:30
FC FYN
BBB
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2009
17:00
Glamsbjerg IF
allested
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2009
19:30
Bolbro G & IF
Odense BK (OB)
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2009
18:45
Søhus BK
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2009
19:00
Tåsinge f. B.
Marstal IF
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2009
19:00
Oure-skolernes BK
Ringe Boldklub
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2009
19:00
Lunde G & IF
UTOPIA
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2009
19:00
Fraugde G & IF
FC Hjallese
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2009
19:00
Veflinge G & IF
Veflinge G & IF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2009
19:30
Korup
Tarup-Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2009
20:00
S.f.B.
S.f.B
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2009
18:30
Ubberud IF
Kildemosen
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2009
19:00
Vindinge BK
Åsum IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2009
19:00
Thurø BK af 1920
Kirkeby
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2009
19:00
Fraugde G & IF
O K S
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2009
19:00
Herrested/Ørbæk
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2009
19:15
Hårby BK
Hårby Efterskole
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
11:00
B Chang
Holluf Pille
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
11:00
Stige BK
marienlyst
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
12:00
B 67
hospitalets fb
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
13:00
Hårby BK
Hårby BK
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
13:00
Birkende BK
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
13:00
Ringe BK
FC Hjallelse
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
13:15
Tommerup BK
Erritsø
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
13:15
Søndersø BK
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
13:30
Kildemosens BK
Højby
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
13:30
Allested U & IF
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
14:00
HOGG
FC Kurant
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
14:00
FC Broby
Dsio
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
14:00
Aarup BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
14:00
Kværndrup BK
BBB
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
14:00
Fjordager IF
B 1913
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
14:00
Herrested G & IF
FC Sydfyn
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
14:00
Thurø BK af 1920
Marstal
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
14:00
O K S
Søhus BK
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
14:00
Dalum IF
Røde Stjerne
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
14:30
Hårby BK
Søllinge Sport og Fritid
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:00
Ubberud IF
ØB (2)
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:00
Hillerslev IF
Bøgebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:00
Ubberud IF
ØB (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:00
B 1909
Fjordager IF
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:00
Tårup IF
Årslev BK
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:00
B Chang
F.C.Campus
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:00
Kerteminde BK
Langeskov
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:00
Kerteminde BK
Langeskov
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:00
Kildemosens BK
Højby
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:00
Marienlyst
Stige BK
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:00
Egebjerg Fodbold
HOGG
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:00
Birkende BK
Flemløse BK
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:15
Allested U & IF
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:15
Tommerup BK
Verninge
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2009
15:45
Aarup BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2009
11:00
Kværndrup BK
Rudkøbing BK
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2009
12:00
Odense BK (OB)
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2009
13:00
Nyborg G & IF
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2009
13:00
KRFK
Allesø GF
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2009
13:00
Bolbro G & IF
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2009
15:00
Glamsbjerg IF
krarup-espe
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2009
15:15
Marienlyst
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2009
18:30
Søhus BK
KR 70
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2009
18:30
Hårslev BK
Morud
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2009
19:00
Assens FC
Krarup/Espe SG & I
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2009
19:00
Vindinge BK
Hillerslev IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2009
19:00
Tårup IF
Stjernen BK.
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2009
19:15
Tommerup BK
Langeskov
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2009
18:45
Chang
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2009
19:00
B 1909
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2009
16:45
B 1913
B 1913
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2009
17:30
Oure-skolernes BK
Fif/B1909
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2009
19:00
Herrested G & IF
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2009
19:30
S.f.B.
Marstal
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2009
20:00
Tarup/Paarup IF
Kildemosen
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2009
19:30
Glamsbjerg IF
oks
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2009
19:30
Glamsbjerg IF
oks
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
BK Sydlangeland
Thurø BK af 1920
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
11:00
Kerteminde BK
B 67
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
11:00
MG & BK
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
11:30
Odense BK (OB)
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
12:00
B 67
htpi
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
13:00
Thurø BK af 1920
Tved
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
13:00
ØB (1)
Ukendt udehold
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
13:00
B 1909
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
13:00
Hårslev BK
Skamby BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
13:00
Fjordager IF
Klinte Grindløse
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
13:00
Dalum IF
otterup
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
13:00
KR 70
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
13:00
Dalum IF
dalum if
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
13:00
B Chang
Kildemosen
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
13:00
Tåsinge f. B.
Boldklubben 1960
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
13:15
Tommerup BK
Assens
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
13:30
Kildemosens BK
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
13:30
Gislev IF
Langtved SG & IF
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
13:30
Horne f. S
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
14:00
Langeskov IF
Krarup/Espe SG & I
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
14:00
Kerteminde BK
KRFK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
14:00
FC Broby
Brylle
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
14:00
Vindinge BK
Årslev BK
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
14:00
B 67
Kerteminde
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
14:00
Marienlyst
FC Fyn
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
14:00
Verninge IF
Søllinge BK
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
14:00
Fjordager IF
Sanderum
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
14:00
Hårby BK
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
14:30
FC Kurant
Bøgebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
14:45
ØB (2)
Ukendt udehold
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
15:00
Hårby BK
Nr. Aaby IK.
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
15:00
Egebjerg Fodbold
Ubberud
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
15:00
Kværndrup BK
HOGG
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
15:00
Birkende BK
Birkende BK
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
15:00
Nyborg G & IF
Stjernen BK.
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
15:00
Tårup IF
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
15:00
B 1909
KFUM.s BK Odense
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
15:00
Korup IF
Hjallese FC
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
15:00
Aarup BK
Stige BK
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
15:00
Thurø BK af 1920
tved
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
15:15
Stige BK
Aarup
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
15:15
Tommerup BK
Assens
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
15:30
Horne f. S
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
15:30
Kirkeby IF
Brønshøj Boldklub
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2009
16:00
Glamsbjerg IF
oks
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2009
10:00
B Chang
OKS
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2009
11:00
Verninge IF
Søllinge BK
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2009
11:00
Allested U & IF
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2009
12:15
Marstal/Rise
Ukendt udehold
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2009
13:30
Allested U & IF
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2009
15:00
Faaborg BK & IF
BBB
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2009
18:45
Ringe BK
Birkende
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2009
18:45
Gislev IF
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2009
19:00
KRFK
OKS
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2009
19:00
Vissenbjerg G & IF
Bolbro G & IF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2009
18:00
Oure-skolernes BK
Fjordager IF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2009
18:30
Vindinge BK
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2009
18:30
KRFK
Chang
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2009
19:00
B Chang
KRFK
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2009
19:00
Tåsinge f. B.
Tranekær/Tullebølle IF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2009
19:15
Tommerup BK
Faaborg BK & IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2009
19:10
Skovbakken
Brøndby
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2009
20:30
OB
Skovlunde
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
10:00
Søndersø BK
Søhus BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
13:00
O K S
Munkebo
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
13:00
Birkende BK
Årslev BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
13:00
B 1909
Fredericia
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
13:00
Allested U & IF
B 67
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
13:00
Kerteminde BK
Nyborg
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
13:00
B Chang
Krystalpaladset
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
13:00
Bøgebjerg IF
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
13:00
Vindinge BK
HOGG
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
13:15
Faaborg BK & IF
Tommerup
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
13:30
Gislev IF
Søllinge BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
13:30
Kirkeby IF
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
14:00
Kildemosens BK
Krarup/espe
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
14:00
FC Midtfyn
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
14:00
Horne f. S
Hårby BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
14:00
Aarup BK
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
14:00
Thurø BK af 1920
OB
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
14:00
FC Kurant
Kværndrup BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
14:25
OB
Skovbakken
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
14:45
Kerteminde BK
Nyborg
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
S.f.B.
Middelfart
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
FC Broby
Fc Hjallelse
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
Allested U & IF
B 67
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
Hårslev BK
skamby
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
Birkende BK
Årslev BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
MG & BK
Dragør Boldklub
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
KFUM.s BK Odense
Klinte Grindløse IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
KFUM.s BK Odense
Klinte Grindløse IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
KFUM.s BK Odense
Klinte Grindløse IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
KFUM.s BK Odense
Klinte Grindløse IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
B 1909
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
Bolbro G & IF
UTOPIA ( F.K.)
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
Langeskov IF
Marstal IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
Fraugde G & IF
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
Åsum IF
UTOPIA ( F.K.)
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:00
Marienlyst
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:15
Gislev IF
Søllinge BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:15
Faaborg BK & IF
Tommerup
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:30
Glamsbjerg IF
dalum
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:45
Horne f. S
Hårby BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
15:45
Aarup BK
Hjallese
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
16:00
SønderjyskE
Skovlunde
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2009
17:00
S.f.B.
Gentofte
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2009
09:00
SønderjyskE
Brøndby
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2009
10:35
Skovlunde
Skovbakken
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2009
11:00
Ebberup IF
Flemløse BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2009
11:00
Flemløse BK
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2009
13:00
Bolbro G & IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2009
13:30
Assens FC
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2009
15:00
KR 70
Ubberud IF
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2009
15:00
S.f.B.
BBB
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2009
15:15
Assens FC
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2009
15:30
OB
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2009
19:00
Gelsted G & IF
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2009
19:00
Røde Stjerne
Bolbro G & IF
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2009
10:30
Næsby
FC Nordvestsjælland - U-19
|
|||||||||||||||||||
23. jul 2009
19:00
Tved BK
Marstal IF
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2009
17:00
FC Fyn
Esbjerg
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2009
11:00
Sanderum
OKS
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2009
13:00
Næsby
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2009
14:00
Vissenbjerg G & IF
Nr.Lyndelse
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2009
14:00
Tved BK
S.f.B.
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2009
15:00
Søhus Stige
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2009
15:00
Tåsinge f. B.
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2009
15:00
Marienlyst
Søhus-Stige BK
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2009
14:00
Thurø
SUB Ullerslev
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2009
14:00
Egebjerg
Tårup
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2009
15:15
Thurø
Egebjerg
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2009
15:15
Tårup
SUB Ullerslev
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2009
18:00
HOGG
SUB Ullerslev
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2009
18:00
Tved
Herrested/Ørbæk
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2009
18:45
O K S
Aarup BK
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2009
18:45
Søndersø BK
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2009
19:00
Ringe BK
Marstal
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2009
19:00
Dalum IF
nyborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2009
19:15
HOGG
Herrested/Ørbæk
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2009
19:15
SUB Ullerslev
Tved
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2009
16:30
FC Svendborg
Vejle
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2009
19:00
Langeskov IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2009
19:00
Kerteminde BK
Stige BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2009
19:00
Glamsbjerg IF
Krarup/Espe SG & I
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
12:00
Årslev BK
Horne
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
13:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
13:00
FC Fyn
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
13:00
Marienlyst
Allesø GF
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
13:00
Nyborg G & IF
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
13:00
B 67
ob
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
14:00
Langeskov IF
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
14:00
Langeskov IF
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
14:00
Aarup BK
Stige/Søhus
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
14:00
Assens
Tommerup
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
14:00
S.f.B.
marstal
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
14:00
Faaborg BK & IF
Chang
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
14:00
KR 70
Ubberud
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
14:15
HOGG
FC Svendborg
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
15:00
Næsby
Tarup/P
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
15:00
Højby S & G
FC Broby
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
15:00
BBB
Kirkeby
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
15:00
SUB Ullerslev
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2009
15:00
Bogense G & IF
Gelsted G & IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2009
18:15
Tved BK
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2009
18:30
B 67
kildemosen
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2009
18:30
Marienlyst
O K S
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2009
18:30
KR 70
BBB
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2009
18:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Åsum IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2009
19:00
Nyborg G & IF
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2009
19:00
Klinte Grindløse FC
Klinte/G. old boys
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2009
19:00
Tved BK
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2009
19:00
Verninge IF
skamby
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2009
19:00
Vindinge BK
HOOG
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2009
19:00
Aarup BK
Assens
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2009
19:00
Stige/Søhus
Tommerup
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2009
18:30
BBB
KR 70
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2009
18:30
Dalum IF
Otterup
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2009
18:00
Korup IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2009
18:30
KFUM.s BK Odense
B1909
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2009
19:00
Thurø BK af 1920
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2009
18:30
B Chang
Allesø
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2009
18:30
Røde Stjerne
B 1909
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2009
19:00
Nyborg G & IF
KR 70
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2009
19:00
Langeskov IF
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
12:00
Søhus Stige BK
otterup
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
13:00
Fjordager IF
Munkebo
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
13:00
Næsby BK
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
13:00
FC Odense
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
13:00
Veflinge G & IF
Morud
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
13:30
Højby S & G
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
14:00
Tåsinge f. B.
Marstal IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
14:00
Aarup BK
Tommerup
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
14:00
Stige/Søhus
Assens
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
14:00
Ubberud IF
Kildemosen
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
14:00
Verninge IF
bbb
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
14:00
Thurø BK af 1920
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
14:00
Gislev IF
FC Broby
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
14:45
Veflinge G & IF
Hillerslev
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
15:00
Skamby BK
Hjordkær - serie 3
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
15:00
BBB
Ringe
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
15:00
FC Broby
???
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
15:00
Næsby BK
Allesø GF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
15:00
Næsby BK
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
15:15
Højby S & G
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2009
16:00
Bolbro G & IF
brylle
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2009
10:00
Skamby BK
Hellevad IF -Serie 4
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2009
10:45
B 67
dalum
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2009
11:00
Langeskov IF
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2009
11:00
Langeskov IF
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2009
14:00
KFUM.s BK
"De udstødte"
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2009
18:30
Fjordager IF
FC Campus
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2009
18:30
FC Broby
???
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2009
19:00
Nyborg G & IF
Oure-skolernes BK
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
18:30
FC Hjallese
O K S
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
18:30
B 1909
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
18:30
Dalum IF
verninge
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
18:30
FC Hjallese
DSIO
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
18:30
KFUM.s BK
Birkende BK
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
18:45
Tårup IF
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
18:45
Tårup IF
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
18:45
Sanderum BK
Skamby
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
18:45
FC Campus
B 1909
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
18:45
Aarslev BK
DSIO
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
19:00
Klinte Grindløse FC
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
19:00
Bolbro G & IF
vissenbjerg
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
19:00
Kerteminde BK
Gelsted
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
19:00
Tved BK
Tranekær/Tullebølle IF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
19:00
Højby S & G
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
19:00
Søndersø BK
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2009
19:00
Krarup Espe Fodbold
S.f.B.
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2009
18:30
Tarup-Paarup IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2009
10:00
OB
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2009
11:30
OB
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2009
14:00
Tommerup BK
udvalgt hold 60 års jubilæum
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2009
19:30
Odense BK (OB)
Oure
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2009
18:00
S.f.B.
Oure-skolernes BK
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2010
10:45
FC Svendborg
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2010
11:15
Aarup BK
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2010
13:00
Tved BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2010
13:15
Ø.B.
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2010
13:00
B.1913
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2010
18:30
FC Fyn
TPI
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2010
18:45
S.f.B.
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2010
18:00
Oure-skolernes BK
FC Fyn
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2010
20:00
Chang
Chang
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2010
11:15
Odense BK (OB)
FCK
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2010
11:25
Årslev BK
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2010
13:00
Kildemosens BK
HPTI
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2010
13:15
KR 70
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2010
14:00
Birkende BK
Ringe BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2010
14:00
KFUM.s BK
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2010
15:00
Munkebo BK
Øb
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2010
15:00
Ubberud IF
kerteminde
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2010
15:00
S.f.B.
Korup
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2010
15:15
Tommerup BK
KR 70
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2010
15:15
Søhus Stige
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2010
17:00
Munkebo BK
ØB (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2010
11:00
Tved BK
marstal
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2010
11:00
Assens FC
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2010
13:30
S.f.B.
FC Fyn
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2010
15:15
Aarup BK
O K S
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2010
17:45
FC Svendborg
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2010
18:00
S.f.B.
BBB
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2010
18:15
Søhus Stige BK
KR 70
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2010
18:25
Årslev BK
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2010
19:30
B 1909
B1909
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2010
20:00
B Chang
FC Broby
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
09:15
B.1913
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
11:15
Middelfart
Otterup
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
13:00
Kildemosens BK
FC Hjallese
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
13:15
Assens FC
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
13:45
S.f.B.
Holbæk
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
14:00
Kværndrup BK
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
15:00
KFUM.s BK
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
15:00
Kildemosens BK
campus
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
15:10
Hårby BK
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
15:15
Horne f. Sp.
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
15:15
Morud IF
Søhus Stige BK
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
15:15
Flemløse BK
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
15:15
Tommerup BK
Bramdrupdam GIF
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
15:15
Tommerup BK
Bramdrupdam GIF
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
17:00
Tåsinge f. B.
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2010
18:30
Korup IF
OB serie 1
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2010
09:25
Langeskov IF
Sanderum
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2010
10:00
FC Fyn
Fjordager IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2010
11:00
Assens FC
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2010
11:00
Odense BK (OB)
VB
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2010
11:15
Allested U & IF
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2010
13:00
Odense BK (OB)
FC Horsens
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2010
13:15
Aarup BK
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2010
13:30
S.f.B.
FC Kolding
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2010
15:15
FC Hjallese
B 67
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2010
17:15
Fjordager IF
Krarup Espe Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2010
18:45
Tommerup BK
Vissenbjerg G & IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2010
19:30
S.f.B.
Tåsinge
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2010
19:30
Ø.B.
Odense BK (OB)
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2010
20:00
Faaborg BK & IF
Allested U & IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2010
18:00
Tåsinge f. B.
Krarup/Espe SG & I
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2010
18:15
BBB
Glamsbjerg
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2010
20:00
Chang
B.67
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2010
09:15
Korup
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2010
11:00
Tarup-Paarup IF
Kerteminde BK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2010
11:15
Aarup BK
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2010
13:15
Kildemosens BK
KFUM
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2010
13:25
Årslev BK
Horne f. Sp.
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2010
14:00
Nyborg G & IF
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2010
14:00
Otterup B & IK
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2010
15:00
KRFK
Søhus Stige BK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2010
15:00
B 1909
Langeskov
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2010
15:10
Hårby BK
Allested U & IF
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2010
15:15
Tommerup BK
Hårby BK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2010
16:30
Odense BK (OB)
KR 70
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2010
17:25
Højby S & G
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2010
10:15
Flemløse BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2010
11:00
Bøgeparkens IF
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2010
12:00
Kværndrup BK
stenstrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2010
13:00
Oure-skolernes BK
FC Fyn
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2010
13:00
Assens FC
Krarup/Espe SG & I
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2010
13:00
FC Fyn
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2010
15:20
Vissenbjerg G & IF
Bolbro G & IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2010
17:00
Tåsinge f. B.
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2010
17:30
OKS
FC Fyn
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2010
19:00
S.f.B.
Tved
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2010
20:00
Faaborg BK & IF
BBB
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2010
20:00
B Chang
Allesø
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
09:00
B 67
fc campus
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
09:00
BBB
kværndrup
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
09:00
Kværndrup BK
BBB
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
10:15
Thurø BK af 1920
Tårup IF
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
11:15
Aarup BK
B 1913
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
13:00
Ubberud IF
ØB (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
13:00
KFUM.s BK
Hårby BK
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
13:00
S.f.B.
Næsby
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
13:00
Hårby BK
FC Broby
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
13:15
Langeskov IF
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
14:00
Otterup B & IK
Ø.B.
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
15:00
Højby
Kildemosens BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
15:00
BBB
Kerteminde BK
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
15:00
Skamby BK
KRFK
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
15:00
Søhus Stige BK
TPI
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
15:15
Tommerup BK
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
15:15
HOGG
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
17:00
Assens FC
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
17:00
Bøgeparkens IF
ACFC
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
17:15
O K S
Krarup/Espe SG & I
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2010
19:15
Søndersø BK
HOGG
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2010
10:00
Marstal/Rise
Ringe BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2010
11:00
B 1909
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2010
11:25
Årslev BK
FC Hjallese
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2010
13:00
S.f.B.
Sanderum
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2010
13:00
Skamby BK
Assens FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2010
13:00
Munkebo BK
B.1913
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2010
15:00
MG & BK
Odense BK (OB)
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2010
15:15
Gelsted G & IF
Allested U & IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2010
16:30
KR 70
Korup IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2010
18:00
Fraugde G & IF
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2010
19:15
Kerteminde BK
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2010
18:30
Oure-skolernes BK
Korup
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2010
19:00
Tåsinge f. B.
Marstal IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2010
19:00
Fraugde G & IF
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2010
20:00
S.f.B.
Skårup
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2010
19:00
Tved BK
OKS
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2010
19:00
Allesø GF
Odense KFUM
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2010
18:00
Munkebo BK
Bolbro G & IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2010
18:15
Langeskov IF
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2010
20:00
Munkebo BK
Bolbro G & IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2010
20:00
B Chang
Krarup/Espe
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
10:30
OB
Tarup-Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
11:15
Aarup BK
Fjordager IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
13:00
Ubberud IF
Morud
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
13:00
SUB Ullerslev
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
13:00
Kildemosens BK
KRFK
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
13:20
MG & BK
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
14:00
B 67
højby
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
14:30
Gelsted G & IF
DSIO
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
15:00
Søhus Stige BK
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
15:00
Langeskov IF
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
15:00
Søndersø BK
Ubberud IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
15:00
Tved BK
Flemløse BK
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
15:00
Faaborg BK & IF
KFUM
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
15:00
SUB Ullerslev
Herrested/Ørbæk
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
15:00
Kerteminde BK
Tårup IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
15:00
B 1909
BBB
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
15:00
Kildemosens BK
Hjallelse
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
15:00
S.f.B.
Tved
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
15:15
Tommerup BK
christianshavns idræts klub
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
15:15
Søhus Stige BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
15:30
Skamby BK
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
16:00
Egebjerg Fodbold
OB
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2010
17:00
ØB (1)
Korup
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2010
11:30
KR 70
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2010
12:00
Aarslev BK
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2010
13:10
Odense BK (OB)
Morud
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2010
15:45
B 1913
MG & BK U-19
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2010
17:00
KRFK
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2010
17:20
Marienlyst
HOGG
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2010
18:45
Højby S & G
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2010
18:55
Aarslev BK
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2010
19:00
Skamby BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2010
19:00
Birkende BK
Åsum IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2010
19:00
Søndersø BK
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2010
20:00
S.f.B.
Tåsinge
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2010
20:00
Allesø GF
Brylle
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2010
18:30
Oure-skolernes BK
stjernen
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2010
18:30
Fjordager
Tarup-Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2010
18:30
Fjordager IF
KFUM.s BK
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2010
18:45
Tårup IF
HOGG
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2010
19:00
B Chang
Gelsted
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2010
19:00
Fjordager IF
Fjordager IF
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2010
19:30
Allesø GF
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2010
19:30
Odense BK (OB)
Odense BK (OB)
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2010
20:00
S.f.B.
BBB
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2010
20:00
Tved BK
B.K. Sydlangeland
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2010
20:00
Faaborg BK & IF
KR 70
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2010
15:30
BBB
OB
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2010
19:30
Kerteminde BK
Krarup/Espe SG & I
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
10:00
Odense BK (OB)
KRFK
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
11:00
Søhus Stige BK
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
12:00
Otterup B & IK
Kendes ikke
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
13:00
Langtved SG & IF
FC City
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
13:00
Allesø GF
Hjallelse FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
13:00
Tommerup BK
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
13:00
Faaborg BK & IF
BBB
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
13:00
Fjordager
FC Fyn
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
13:00
Birkende BK
Herrested/Ørbæk
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
13:00
Marienlyst
BBB
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
13:00
Hårby BK
Glamsbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
13:30
Nyborg G & IF
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
13:30
Kildemosens BK
O K S
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
13:30
Thurø BK af 1920
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
13:30
Allested U & IF
Kværndrup BK
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
14:00
SUB Ullerslev
Stenstrup IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
14:00
Kerteminde BK
Krarup/Espe SG & I
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
14:00
Egebjerg Fodbold
Marstal
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
14:00
Otterup B & IK
KR 70
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
15:00
S.f.B.
Langeskov
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
15:00
Kildemosens BK
B.1913
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
15:00
B 1909
B1913
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
15:00
Kværndrup BK
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
15:00
Vindinge BK
Tårup IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
15:00
Gelsted G & IF
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
15:00
Klinte Grindløse FC
Røde Stjerne
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
15:00
Søhus Stige
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
15:00
Dalum IF
Hårslev BK
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
15:00
Ringe BK
Korinth IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
15:15
Kildemosens BK
B 67
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
15:15
Thurø BK af 1920
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
15:15
Tommerup BK
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
15:30
Allested U & IF
Kværndrup BK
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
17:00
ØB (1)
Sanderum
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
17:30
FC Hjallese
Odense BK (OB)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2010
17:30
OB
Ubberud IF
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2010
10:00
Tårup IF
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2010
10:30
Nr. Aaby IK.
Flemløse BK
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2010
11:00
S.f.B.
Rudkøbing
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2010
11:00
Assens FC
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2010
12:20
Marienlyst
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2010
12:30
OB
BMI
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2010
13:15
Aarup BK
Båring GF
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2010
14:00
Hårby BK
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2010
14:15
Hårby BK
Ikke afgjort
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2010
18:20
MG & BK
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2010
19:15
Langeskov IF
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2010
19:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2010
19:00
Fjordager IF
Agedrup-Bullerup BK
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2010
18:00
Faaborg BK & IF
Kirkeby
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2010
18:00
B.1913
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2010
18:15
Munkebo BK
Chang
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2010
18:15
Munkebo BK
Chang
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2010
18:15
Tved BK
Faaborg BK & IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2010
18:30
Ubberud IF
FC Hjallese
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2010
18:30
KRFK
Klinte Grindløse IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2010
18:30
Hårby BK
Flemløse BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2010
18:30
Hårby BK
Flemløse BK
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2010
18:30
KFUM.s BK Odense
dsio
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2010
18:30
KFUM.s BK Odense
dsio
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2010
18:45
S.f.B.
Marstal
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2010
20:00
S.f.B.
Skårup
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2010
18:30
Tommerup BK
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2010
18:45
Søndersø BK
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2010
19:00
Hårby BK
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2010
19:00
Klinte Grindløse FC
Skalbjerg BK
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2010
19:00
Fjordager IF
O K S
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2010
19:00
Skamby BK
Skallebølle Sportsklub
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2010
19:00
Hillerslev IF
Bøgebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2010
19:00
Egebjerg Fodbold
Tåsinge
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2010
20:10
Søhus Stige
Aarup BK
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2010
20:15
BBB
Ringe
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
10:00
Odense BK (OB)
Bolbro G & IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
10:00
Dalum
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
11:00
Hårby BK
B.67
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
11:45
Kildemosens BK
KFUM.s BK
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
12:00
B Chang
Lumby 88
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
13:00
Søhus Stige
O K S
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
13:00
Hårby BK
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
13:00
Allesø GF
DSIO
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
13:00
Birkende BK
UTOPIA ( F.K.)
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
13:15
Allested U & IF
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
13:20
Glamsbjerg IF
kildemosen
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
13:30
HOGG
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
13:30
Kværndrup BK
Stjernen BK.
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
14:00
Bogense G & IF
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
14:00
BBB
verninge
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
14:00
Nyborg G & IF
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
14:00
Otterup B & IK
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
14:00
B 67
hårby
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
15:00
S.f.B.
Kolding
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
15:00
Birkende BK
Ubberud IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
15:00
SUB Ullerslev
BBB
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
15:00
Egebjerg Fodbold
Tåsinge
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
15:00
Assens FC
Sanderum
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
15:00
Faaborg BK & IF
Brønshøj Bk.
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
15:00
Gelsted G & IF
Kerteminde BK
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
15:00
Aarslev BK
Marstal IF.
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
15:00
Aarslev BK
Marstal IF.
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
15:15
Glamsbjerg IF
kildemosen
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
15:15
Allested U & IF
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
15:30
Kværndrup BK
Stjernen BK.
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
15:30
Nyborg G & IF
Tårup IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
16:00
B 67
øb
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2010
17:00
UTOPIA ( F.K.)
Birkende
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2010
11:00
KR 70
FC Hjallese
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2010
11:00
KFUM.s BK Odense
tpi
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2010
11:00
Langeskov IF
FC Broby
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2010
11:00
Højby S & G
O K S
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2010
13:00
Langeskov IF
FC Broby
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2010
13:00
Munkebo BK
Krfk
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2010
13:00
Årslev BK
Tommerup BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2010
14:00
B 1909
Krarup/Espe
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2010
14:45
Odense BK (OB)
Malmø FF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2010
15:00
Munkebo BK
Krfk
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2010
15:00
Lunde G & IF
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2010
18:30
Morud IF
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2010
19:00
Marienlyst
Bolbro G & IF
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2010
17:30
FC Fyn, DS
S.f.B.
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2010
18:15
S.f.B.
Marstal
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2010
18:30
Skårup IF
FC Kurant
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2010
18:30
HOGG
Søllinge BK
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2010
19:00
Fjordager IF
Fjordager IF
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2010
19:00
Kerteminde BK
Røde Stjerne
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2010
19:30
Glamsbjerg IF
Odense BK (OB)
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2010
20:00
Vissenbjerg/Aarup
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2010
20:00
S.f.B.
Sydlangeland
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2010
19:00
Chang
O K S
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2010
11:00
Højby S & G
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2010
11:00
Fjordager
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2010
11:00
Gelsted G & IF
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2010
11:00
B.67
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2010
13:00
Birkende BK
Bolbro G & IF
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2010
10:00
Ubberud IF
B.67
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2010
11:00
Birkende BK
Kerteminde BK
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2010
13:00
KFUM.s BK Odense
søhus stige
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2010
13:15
Kerte GF
Aarup BK
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2010
15:00
Lunde G & IF
Særslev BK
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2010
10:30
B 1913
OKS
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2010
11:00
Gelsted G & IF
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2010
18:30
KR 70
Birkende BK
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2010
19:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Skallebølle Sportsklub
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2010
19:30
S.f.B.
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2010
19:00
Fjordager IF
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2010
10:00
Ubberud IF
Hold ukendt
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2010
12:00
Marienlyst
Tarup-Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2010
11:00
BBB
Ubberud
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2010
12:30
Langeskov IF
Hårby BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2010
18:30
MG & BK
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2010
18:00
S.f.B.
FC fyn
|
|||||||||||||||||||
17. jul 2010
12:45
B 1913
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2010
11:00
B 1913
Næsby
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2010
12:00
ØB (1)
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2010
14:00
Skårup IF
Rudkøbing Boldklub
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2010
15:00
Tårup IF
Thurø
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2010
11:00
Tved BK
S.f.B.
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2010
18:30
ØB (2)
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2010
18:30
Årslev BK
Horne f. Sp.
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2010
18:30
Thurø BK af 1920
Marstal
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2010
18:30
Tommerup BK
Sanderum
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2010
18:45
Skårup IF
S.f.b.
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2010
19:00
Vissenbjerg G & IF
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2010
18:30
Assens FC
krarup/Espe
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2010
19:00
MG & BK
Kolding
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
11:00
Odense BK (OB)
Vejle
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
11:00
Munkebo BK
OKS
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
12:00
Årslev BK
Ø.B.
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
13:00
Tommerup BK
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
13:00
Langeskov IF
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
13:00
Søndersø BK
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
14:00
B 1909
B 1909
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
14:00
Kværndrup BK
ERI
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
14:00
Ringe BK
FC Broby
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
14:00
Faaborg BK & IF
Tårup
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
14:00
B 67
b chang
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
15:00
Skårup IF
FC Kurant
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
15:00
Langeskov IF
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
15:00
BBB
Odense KFUM
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2010
15:00
Nyborg G & IF
S.f.B.
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2010
18:30
Tarup-Paarup IF
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2010
18:30
Tved BK
Marstal/Rise
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2010
19:00
Gelsted G & IF
DSIO
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2010
19:00
Nyborg G & IF
Tårup IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2010
18:30
Vissenbjerg G & IF
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2010
18:30
S.f.B.
O K S
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2010
18:30
Årslev BK
Bolbro G & IF
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2010
18:00
B 1909
Korup
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2010
18:45
KRFK
kgi
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2010
19:00
MG & BK
otterup
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2010
19:00
Kerteminde BK
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2010
18:30
Krarup/Espe SG & I
Marstal IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
11:00
Bolbro G & IF
hjallese
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
13:00
Ringe BK
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
13:00
Birkende BK
haarslev bk
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
13:00
KR 70
Søhus Stige BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
13:00
Tommerup BK
KFUM.s BK Odense
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
13:30
Veflinge G & IF
Morud
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
13:30
Langeskov IF
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
14:00
Chang
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
14:00
Tved BK
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
14:00
Otterup B & IK
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
15:00
Thurø BK af 1920
S.F.B. Fynsserie
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
15:00
Bolbro G & IF
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
15:00
Gelsted G & IF
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
15:00
Allesø GF
KFUM.s BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
15:00
BBB
ringe
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
15:00
Allesø GF
KFUM
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
15:30
Langeskov IF
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
15:30
Veflinge G & IF
Særslev
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2010
16:00
Tved BK
rudkøbing bk
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2010
11:00
Thurø BK af 1920
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2010
13:00
Tommerup BK
Krarup/Espe SG & I
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2010
18:30
Aarup
OKS
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2010
18:30
Årslev BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2010
18:00
B 1909
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2010
18:00
Otterup B & IK
Søhus Stige BK
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2010
18:30
Tved BK
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2010
18:30
Fraugde G & IF
KRFK
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2010
18:45
BBB
Nr. Lyndelse
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2010
18:45
B Chang
Fjordager
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2010
18:45
Glamsbjerg IF
munkebo
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2010
19:00
Søndersø BK
Allested U & IF
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2010
19:00
Kerteminde BK
Gelsted G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2010
19:00
Kerteminde BK
Gelsted G & IF
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2010
19:00
Tved BK
tved bk
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2010
19:00
Nyborg G & IF
1.F.C. Nyborg
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2010
19:00
Vissenbjerg G & IF
Kerteminde BK
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2010
11:00
Ringe BK
Tommerup
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2010
14:00
Vissenbjerg G & IF
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2010
18:45
Højby S & G
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2010
18:00
S.f.B.
Oure-skolernes BK
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2010
16:10
S.f.B.
FC Fyn
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2010
18:00
B 1909
OURE
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2011
18:15
B 1909
OURE
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2011
13:00
B 1909
B1913
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2011
15:00
B 1909
OKS
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2011
18:15
B 1909
FC Fyn
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2011
15:00
B 1909
ØB
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2011
18:30
BBB
faldsled/Svanninge
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2011
13:00
B 1909
TPI
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2011
13:00
B 1909
Chang
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2011
15:15
B 1909
Marstal
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2011
12:45
B 1909
OKS
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2011
15:15
BBB
Ringe
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2011
11:15
B 1909
Fredericia
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2011
13:00
B 1909
BBB
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2011
11:15
B 1909
FC Fyn
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2011
13:00
B 1909
Korup
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2015
18:30
Assens FC
Odense BK (OB)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2015
18:30
Assens FC
Odense BK (OB)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2017
13:15
Brylle BK
Verninge IF
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2017
17:00
Brylle BK
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2018
15:00
BBB
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2018
15:00
OKS
BBB
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2018
19:30
Oure Fodbold Akademi
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2018
17:30
Marienlyst
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2018
11:00
Næsby BK
Korup IF
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2018
13:30
Langeskov IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2018
15:00
OKS
B 67
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2018
15:00
OKS
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2018
15:25
Glamsbjerg IF
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2018
16:00
Odense BK (OB)
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2018
12:15
Flemløse/Haarby
Vissenbjerg G & IF
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2018
13:00
Tommerup BK
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2018
20:00
BBB
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2018
11:15
BBB
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2018
13:15
Glamsbjerg IF
Haarby BK
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2018
13:15
Tommerup BK
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2018
15:00
Odense BK (OB)
ØB
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2018
15:00
Søndersø BK
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2018
15:00
Tårup IF
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2018
15:15
Næsby BK
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2018
12:00
SUB Ullerslev
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2018
15:00
OKS
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2018
19:50
OKS
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2018
18:00
Agedrup-Bullerup Boldklub
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2018
18:00
Fjordager IF
KR 70
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2018
18:45
BBB
B 67
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2018
19:15
OKS
Bolbro G & IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2018
13:25
Glamsbjerg IF
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2018
14:00
S.f.B.
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2018
14:00
Søndersø BK
B Chang
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2018
15:00
Hårslev BK
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2018
15:00
Tved BK
Rudkøbing BK
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2018
15:00
SUB Ullerslev
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2018
15:00
Assens FC
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2018
17:00
Odense BK (OB)
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2018
11:00
Dalum IF
Korup IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2018
12:00
Næsby BK
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2018
13:00
B 67
FC BiH Odense
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2018
14:15
OKS
ØB
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2018
14:45
Agedrup-Bullerup Boldklub
Marslev G & IF
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2018
18:45
Tårup IF
Tved BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2018
18:30
SUB Ullerslev
Allested U & IF
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2018
19:00
Horne f. Sp.
Egebjerg Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2018
19:15
OKS
Allesø GF
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
10:00
Dalum IF
DSIO
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
11:00
B Chang
ØB
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
11:30
B 67
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
13:00
SUB Ullerslev
Rolfsted IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
13:00
FC Broby
KFUM.s BK Odense
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
13:15
Tommerup BK
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
13:30
B 67
Langeskov Skole - Bakken
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
14:00
S.f.B.
Thurø BK af 1920
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
14:00
Tåsinge f. B.
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
15:00
OKS
B Chang
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
15:00
Oure Fodbold Akademi
Lundtoft IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
15:00
Brylle BK
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
15:00
Tårup IF
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
15:15
Assens FC
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
16:00
S.f.B.
Thurø BK af 1920
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2018
17:30
Odense BK (OB)
Højby S & G
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2018
13:00
Dalum IF
DSIO
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2018
13:00
Næsby BK
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2018
15:00
OKS
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2018
18:15
Birkende BK
Aunslev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2018
20:25
UTOPIA ( F.K.)
Otterup B & IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2018
18:30
SUB Ullerslev
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2018
18:30
BBB
Korup IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2018
19:45
S.f.B.
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
09:00
B 1909
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
11:15
BBB
Nr. Aaby
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
13:00
Ringe BK
Vejle Boldklub
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
13:00
Kildemosens BK
B 67
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
13:00
Søhus Stige BK
KRFK
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
13:00
Tved BK
Stjernen BK
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
13:00
SUB Ullerslev
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
13:00
Dalum IF
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
13:15
Aarslev BK
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
14:00
Egebjerg Fodbold
Horne f. Sp.
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
15:00
Vissenbjerg G & IF
Faldsled/Svanninge SG & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
15:15
Søndersø BK
B 67
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
15:15
B 67
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
15:30
Valby Boldklub af 1912
B1913
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
15:30
Kirkeby IF
Rudkøbing BK
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2018
17:00
Tarup/Paarup IF
DSIO
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2018
11:15
Brylle BK
Nr. Søby BK
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2018
12:30
Kildemosens BK
Allesø GF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2018
13:00
Næsby BK
Hårslev BK
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2018
14:00
Brylle BK
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2018
14:00
ØB
Agedrup-Bullerup Boldklub
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2018
14:45
Birkende BK
Marslev G & IF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2018
16:00
Marienlyst
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2018
17:00
Dalum IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2018
20:00
Søhus Stige BK
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2018
19:00
B 67
DSIO
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2018
19:30
Kværndrup BK
Bøgebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2018
18:45
B 67
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
10:20
Skårup IF
FC Kurant
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
13:00
Søndersø BK
BBB
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
13:00
FC Broby
B Chang
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
13:00
Tårup IF
Rudkøbing BK
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
13:15
B 1909
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
13:20
Brylle BK
Kirkeby IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
13:30
Assens FC
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
14:00
Kildemosens BK
B1913
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
14:00
Fjordager IF
Kerteminde BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
14:00
Thurø BK af 1920
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
15:00
Odense BK (OB)
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
15:00
OKS
DSIO
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
15:00
Ringe BK
Bolbro G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
15:00
Allesø GF
TGB
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
15:15
Søndersø BK
Ubberud IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
16:00
Thurø BK af 1920
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2018
17:00
Langtved SG & IF
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2018
11:00
Tommerup BK
Vissenbjerg G & IF
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2018
12:15
Flemløse BK
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2018
18:00
SUB Ullerslev
Stige Boldklub 2017
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2018
20:15
Rudkøbing BK
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2018
18:15
Tommerup BK
Ringe BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2018
18:45
B 67
B 1909
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
10:00
Vissenbjerg G & IF
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
12:00
SUB Ullerslev
Drigstrup BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
13:00
Søndersø BK
Åsum IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
13:15
BBB
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
13:30
Nyborg G & IF
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
14:00
Birkende BK
Birkende BK
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
14:00
Kildemosens BK
DSIO
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
14:00
Allesø GF
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
14:45
Marstal IF
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
15:00
SUB Ullerslev
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
15:00
Odense BK (OB)
Gelsted G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
15:15
Tommerup BK
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
15:15
Søndersø BK
UTOPIA ( F.K.)
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2018
15:55
UTOPIA ( F.K.)
FIUK, Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2018
10:00
Agedrup-Bullerup Boldklub
OKS
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2018
11:00
Sanderum BK
Kværndrup BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2018
11:15
Brylle BK
Skovby GF
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2018
11:30
BBB
Tarup/Paarup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2018
12:30
Kildemosens BK
DSIO
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2018
14:00
DSIO
Krarup Espe Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2018
15:00
FC Broby
FC Hjallese
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2018
20:00
Marienlyst
Søhus Stige BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2018
20:00
Langtved SG & IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2018
20:30
Odense Boldklub
Røde Stjerne
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2018
12:00
Rolfsted IF
DSIO
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2018
11:00
Sanderum BK
DSIO
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2018
15:00
Tommerup BK
Ubberud IF
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2018
18:45
B Chang
B Chang
|
|||||||||||||||||||
20. jul 2018
18:45
Aarup BK
ØB
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2018
19:00
Sanderum BK
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2018
11:00
Egebjerg Fodbold
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2018
14:00
Fjordager IF
Søhus Stige BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2018
11:00
Ringe BK
Vissenbjerg G & IF
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2018
13:00
Kildemosens BK
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2018
13:00
Søllinge Sport og Fritid
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2018
18:00
Søhus Stige BK
FC Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2018
18:30
Vissenbjerg G & IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2018
18:30
BBB
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2018
10:00
Langeskov IF
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2018
11:00
Langeskov IF
B 67
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2018
11:00
B 1909
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2018
11:00
Aarup BK
Ubberud IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2018
12:00
Egebjerg Fodbold
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2018
14:00
B 67
Allested U & IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2018
15:00
Højby S & G
Horne f. Sp.
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2018
18:30
B 1909
ØB
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2018
18:30
Næsby BK
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2018
18:30
FC Hjallese
B 67
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2018
18:30
Fjordager IF
F.B. & I.F. Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2018
18:45
Hårslev BK
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2018
18:45
Kildemosens BK
Korup IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2018
20:00
Odense Boldklub
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2018
18:30
Vissenbjerg G & IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2018
19:00
Højby S & G
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2018
18:45
Allesø GF
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2018
12:00
Næsby BK
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2018
13:00
KRFK
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2018
13:00
Hårslev BK
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2018
12:00
Søllinge Sport og Fritid
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2018
12:00
B 67
Stjernen BK
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2018
18:00
Søhus Stige BK
B Chang
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2018
18:30
BBB,Kvinde senior 7M
Søllinge Sport og Fritid
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2018
19:00
BBB
Lumby IF 88
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2018
18:30
Glamsbjerg IF
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2018
19:20
BBB
BBB
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2019
11:00
Dalum IF
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2019
11:00
Næsby BK
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2019
11:20
Marienlyst
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2019
13:15
Rudkøbing BK
Rudkøbing BK
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2019
15:30
Marienlyst
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2019
13:00
OKS
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2019
20:00
MG & BK
B1913
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2019
18:30
Næsby BK
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2019
11:00
Søhus Stige BK
B Chang
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2019
11:20
BBB
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2019
15:00
Nyborg G & IF
Tved BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2019
11:00
Allesø GF
UTOPIA ( F.K.)
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2019
20:00
KFUM.s BK Odense
Odense Boldklub
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2019
18:00
Marienlyst
DSIO
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2019
11:00
Otterup B & IK
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2019
13:00
Bogense G & IF
KRFK
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2019
13:00
B Chang
B Chang
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2019
13:30
Fjordager IF
Langeskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2019
14:00
B 67
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2019
15:00
Tarup/Paarup IF
Ringe BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2019
11:30
Aarslev BK
ØB
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2019
15:15
Krarup Espe Fodbold
Rudkøbing BK
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2019
16:00
S.f.B.
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2019
18:15
Stenstrup IF
Rudkøbing BK
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
10:00
Odense Boldklub
OKS
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
11:00
Højby S & G
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
12:45
Søndersø BK
KRFK
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
13:00
Bogense G & IF
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
14:45
Tårup IF
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
14:45
Odense Boldklub
Flemløse BK
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
15:00
Birkende BK
ØB
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
15:00
KFUM.s BK Odense
Aarup BK
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
15:00
SUB Ullerslev
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
15:00
Fjordager IF
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
15:00
KRFK
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2019
17:00
BBB
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2019
12:00
B 67
B 1909
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2019
12:00
B 1909
B 67
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2019
20:00
Odense Boldklub
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2019
19:00
SUB Ullerslev
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
09:30
Tårup IF
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
11:00
FC Broby
FC Kurant
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
11:00
Søhus Stige BK
B 1909
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
11:00
Søhus Stige BK
Højby S & G
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
13:00
Tårup IF
SFF2015
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
13:00
Dalum IF
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
13:00
MG & BK
KFUM.s BK Odense
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
13:00
Bogense G & IF
Hårslev BK
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
13:00
DSIO
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
13:30
B 1909
Højby S & G
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
14:00
B 67
Ubberud IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
14:45
Kerteminde BK
Tårup IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
15:00
Stenstrup IF
ERI
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
15:00
Morud IF
Krarup Espe Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
15:15
B Chang
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2019
16:00
S.f.B.
UTOPIA ( F.K.)
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2019
11:00
SUB Ullerslev
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2019
11:00
Søndersø BK
Allesø GF
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2019
11:25
Gelsted G & IF
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2019
13:00
Odense Boldklub
Allested U & IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2019
13:00
B 67
Flemløse BK
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2019
20:00
Odense Boldklub
UTOPIA ( F.K.)
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2019
18:00
Marienlyst
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2019
18:00
B 67
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2019
18:30
Aunslev IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
11:00
FC Kurant
Gislev IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
12:00
Søhus Stige BK
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
13:00
Haarby BK
F.B. & I.F. Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
13:00
Bogense G & IF
Båring GF
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
13:00
Stenstrup IF
Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
13:00
Otterup B & IK
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
13:10
Aarup BK
Stige Boldklub 2017
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
13:30
B 1909
Fjordager IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
13:30
Ringe BK
Langeskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
13:30
Fjordager IF
B 1909
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
13:30
Langeskov IF
MG & BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
14:00
B 67
B Chang
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
15:00
Dalum IF
Marienlyst
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
15:00
Bogense G & IF
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
15:15
BBB
Gislev IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
15:15
Rudkøbing BK
Odense Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
15:15
FC Broby
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2019
15:25
Gelsted G & IF
FC Hjallese
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2019
11:00
SUB Ullerslev
Kerteminde BK
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2019
11:00
KFUM.s BK Odense
Skjoldsparken IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2019
11:15
Brylle BK
Nr.søby
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2019
12:00
Otterup B & IK
Veflinge G & IF
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2019
13:00
Dalum IF
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2019
13:20
Marienlyst
Odense Q
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2019
13:30
Aarslev BK
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2019
15:15
Allested U & IF
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2019
18:30
Fjordager IF
Sff
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2019
20:15
BBB
Agedrup-Bullerup Boldklub
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2019
19:00
Egebjerg Fodbold
Stjernen BK
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2019
18:25
Gelsted G & IF
KR 70
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2019
18:45
Odense Boldklub
Næsby BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2019
18:45
Haarby BK
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
10:00
Stenstrup IF
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
11:00
Ringe BK
S.f.B.
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
11:00
Søhus Stige BK
Stige Boldklub 2017
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
11:00
Bogense G & IF
Båring GF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
12:45
Søndersø BK
Lumby IF 88
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
13:00
Nyborg G & IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
13:00
FC Kurant
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
13:00
Fjordager IF
BBB
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
13:00
FC Broby
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
13:00
Bogense G & IF
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
13:20
Allested U & IF
DSIO
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
14:45
Odense Boldklub
Stjernen BK
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
15:00
Kværndrup BK
udehold
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
15:00
SUB Ullerslev
F.B. & I.F. Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
15:00
BBB
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
15:00
Søndersø BK
B Chang
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
15:00
FC Kurant
B1913
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
15:00
Næsby BK
Højby S & G
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2019
11:00
SUB Ullerslev
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2019
11:00
Kerteminde BK
Drigstrup BK
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2019
13:00
Allesø GF
Korup IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2019
14:00
Aarslev BK
B 67
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2019
14:30
Marienlyst
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2019
15:00
Tåsinge f. B.
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2019
20:00
MG & BK
Posten
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2019
19:30
Marslev G & IF
B 1909
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2019
18:25
Gelsted G & IF
Gislev IF
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2019
18:30
Aunslev IF
Korup IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
11:00
Otterup B & IK
KRFK
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
11:00
Søhus Stige BK
Gelsted G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
11:20
Stenstrup IF
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
13:00
S.f.B.
Skårup
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
13:00
Bogense G & IF
Ringe BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
13:00
Dalum IF
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
13:00
Højby S & G
B1913
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
13:00
Bogense G & IF
Klinte Grindløse IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
15:00
Nyborg G & IF
Krarup Espe Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
15:00
KFUM.s BK Odense
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
15:00
Ringe BK
Bogense G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
15:00
Rudkøbing BK
SFF2015
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
15:00
B 67
Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
15:15
B 67
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
11:00
SUB Ullerslev
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
11:00
Søndersø BK
Veflinge G & IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
12:00
FC Broby
Haarby BK
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
13:00
B 67
Odense Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
13:00
Allesø GF
Birkende BK
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
13:00
Odense Boldklub
B 67
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
14:00
Næsby BK
B Chang
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
15:00
ERI
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
15:00
Kværndrup BK
udehold
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
15:00
DSIO
B1913
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2019
19:15
Assens FC
Nr. Aaby IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2019
18:30
Fjordager IF
Bolbro GIF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2019
19:00
Kværndrup BK
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2019
20:00
Odense Boldklub
B 67
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2019
20:00
MG & BK
B1913
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2019
18:30
BBB
S.K.F.I.F.
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
11:00
Tårup IF
Kullerup/Refsvindinge IF
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
13:20
BBB
Flemløse BK
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
14:00
Kværndrup BK
udehold
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
14:30
Gelsted G & IF
Gislev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2019
13:00
Marslev G & IF
Drigstrup BK
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2019
18:30
B 67
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2019
18:30
Aunslev IF
Marslev G & IF
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2019
13:00
Bogense G & IF
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2019
19:15
Dalum IF
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2019
18:30
Assens FC
Marienlyst
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2019
18:30
FC Broby
Ssv højfyn
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2019
18:30
Marienlyst
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2019
18:45
Kullerup/Refsvindinge IF
B Chang
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2019
12:00
Kullerup/Refsvindinge IF
Lumby IF 88
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2019
13:00
Næsby BK
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2019
13:00
SUB Ullerslev
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2019
15:00
FC Broby
B 1913
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2019
13:00
Glamsbjerg IF
Holluf Pile-Tornbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2019
18:30
B 67
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2019
18:45
Marslev G & IF
Kerteminde BK
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2019
18:45
Assens FC
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2019
19:00
Hårslev BK
Båring GF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2019
18:30
Krarup Espe Fodbold
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2019
18:30
Assens FC
Brylle BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2019
18:00
Tarup/Paarup IF
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2019
18:30
Søhus Stige BK
Korup IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2019
18:30
OKS
Haarby BK
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2019
18:45
B 67
B 67
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2019
11:00
FC Broby
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2019
13:00
Nyborg G & IF
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2019
13:30
Herrested-Ørbæk Boldklub
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2019
14:00
B1913
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2019
14:45
Rudkøbing BK
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2019
15:00
Kullerup/Refsvindinge IF
Søllinge Sport og Fritid
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2019
15:00
Glamsbjerg IF
SSV Højfyn
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2019
12:00
Tved BK
FC Sydfyn
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2019
12:00
Næsby BK
Kildemosens BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2019
12:00
Aunslev IF
Korup IF
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2019
18:00
Næsby BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2019
19:00
Hårslev BK
Vissenbjerg G & IF
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2019
19:00
Nyborg G & IF
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2019
19:00
BBB
Allested U & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
14:00
Tarup/Paarup IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
10:30
Tommerup BK
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
13:15
BBB
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
14:00
Tåsinge f. B.
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
16:00
Tåsinge f. B.
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2020
11:30
Odense Boldklub
Aarslev BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2020
13:00
Søhus Stige BK
B1913
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2020
10:00
Næsby BK
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2020
11:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2020
13:00
Bogense G & IF
Middelfart FC
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2020
13:15
Glamsbjerg IF
Flemløse BK
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2020
15:00
B 1909
B Chang
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2020
15:00
Haarby BK
Glamsbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2020
13:00
Assens FC
ØB
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2020
19:45
Odense Boldklub
DSIO
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2020
19:00
Marienlyst
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
13:00
MG & BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
13:00
Ringe BK
Stjernen BK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
13:00
Sanderum BK
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
13:15
Søhus Stige BK
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
13:25
Aarslev BK
Haarby BK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:00
Kværndrup BK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:00
Nyborg G & IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
14:15
Næsby BK
Kildemosens BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2020
19:30
Aunslev IF
Kerteminde BK
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2020
19:00
Oure Fodbold Akademi
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2020
19:45
Odense Boldklub
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2020
19:10
Oure Fodbold Akademi
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2020
18:00
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2020
20:00
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
10:00
Nr. Aaby IK
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
11:30
Langeskov IF
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
12:00
Aarslev BK
ØB
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
13:00
FC Broby
FC Broby
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
13:15
Søhus Stige BK
Aarup BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
13:15
BBB
B 67
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
13:30
Langeskov IF
B 67
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
14:00
Ringe BK
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
15:00
Sanderum BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
15:00
Tarup/Paarup IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
15:00
Tårup IF
KRFK
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
15:00
Bogense G & IF
KFUM.s BK Odense
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
15:00
Hårslev BK
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
15:15
Vissenbjerg G & IF
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
11:00
SUB Ullerslev
ØB
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
11:00
BBB
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
11:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
BBB
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
13:00
Lumby IF 88
OKS
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
13:00
Søhus Stige BK
Lumby IF 88
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
13:00
MG & BK
Vejle Boldklub
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2020
18:30
SUB Ullerslev
Stige Boldklub 2017
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2020
19:30
Næsby BK
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2020
19:00
SUB Ullerslev
Egebjerg Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2020
19:00
Egebjerg Fodbold
FC Sydfyn
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2020
18:30
Marienlyst
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2020
19:00
Sanderum BK
Kerteminde BK
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
10:00
Næsby BK
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
11:00
Bogense G & IF
Søndersø BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
11:00
Assens FC
Gelsted G & IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
11:00
Lumby IF 88
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
11:15
Nyborg G & IF
Kullerup/Refsvindinge IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
12:00
UTOPIA ( F.K.)
B Chang
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
13:00
Bogense G & IF
Hårslev BK
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
13:15
Søhus Stige BK
B Chang
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
13:45
Langeskov IF
Vindinge BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
14:00
Kullerup/Refsvindinge IF
KR 70
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
15:00
Ringe BK
Horne f. Sp.
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
15:00
FC Broby
ØB
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
15:00
Allesø GF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
15:00
Kværndrup BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
15:20
Brylle BK
DSIO
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
16:00
MG & BK
Erritsø GIF
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
16:30
Dalum IF
Egebjerg Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
11:00
Højby S & G
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
12:20
Brylle BK
Gelsted G & IF
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
13:00
OKS
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
14:00
Marienlyst
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
17:00
Dalum IF
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2020
19:10
Oure Fodbold Akademi
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2020
18:30
SUB Ullerslev
ØB
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2020
19:45
Odense Boldklub
Odense Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2020
19:00
SUB Ullerslev
Holluf Pile-Tornbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2020
18:30
BBB
Kerteminde BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
09:45
Næsby BK
ØB
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
12:20
Egebjerg Fodbold
KR 70
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
12:30
Søndersø BK
Morud IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
13:00
Egebjerg Fodbold
Højby S & G
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
13:00
Otterup B & IK
B 67
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
13:30
Allesø GF
Hårslev BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
14:00
DSIO
B Chang
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
14:45
Aunslev IF
University College Lillebælt Football Club
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
15:00
B 1909
Odense Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
16:30
Næsby BK
ØB
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
11:15
Kullerup/Refsvindinge IF
Kildemosens BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
12:00
Kullerup/Refsvindinge IF
Kildemosens BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
13:00
MG & BK
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
13:00
OKS
FC Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
13:00
MG & BK
Fredericia KFUM
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
13:10
Gelsted G & IF
ØB
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
15:00
OKS
KR 70
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2020
19:30
B 67
Langeskov
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2020
19:30
FC Kurant
Kullerup/Refsvindinge IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2020
19:45
Odense Boldklub
Stige Boldklub 2017
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2020
18:30
Kværndrup BK
Fraugde G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2020
18:30
Marienlyst
Posten
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2020
19:15
Brylle BK
Fraugde G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
10:00
Gelsted G & IF
Båring GF
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
11:00
Bogense G & IF
Hårslev BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
11:00
Allesø GF
B1913
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
11:00
SUB Ullerslev
B1913
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
12:00
Næsby BK
Vindinge BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
12:20
Aarslev BK
B 67
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
13:00
SUB Ullerslev
Kildemosens BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
13:00
Bogense G & IF
Assens FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
13:15
Søhus Stige BK
Vissenbjerg G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
13:15
Vissenbjerg G & IF
Søhus Stige BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
13:15
Glamsbjerg IF
Flemløse BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
15:00
B 1909
Næsby BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
15:15
BBB
Hårslev BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
15:15
OKS
FC BiH Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
16:00
MG & BK
ØB
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
13:00
Kværndrup BK
DSIO
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
13:00
Nr. Aaby IK
Gelsted G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
15:00
OKS
Oure Fodbold Akademi
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
16:00
Sanderum BK
Ubberud IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2020
19:30
Aunslev IF
Aunslev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2020
20:00
UTOPIA ( F.K.)
FC Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2020
19:00
Lumby IF 88
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
11:00
Vissenbjerg G & IF
Hårslev BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
12:00
B 1909
Tarup/Paarup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
12:00
Morud IF
ØB
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
13:00
Bogense G & IF
Flemløse BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
13:00
B 1909
Kildemosens BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
13:00
B Chang
B 67
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
13:00
B Chang
B 67
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
13:20
Brylle BK
Odense Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
13:30
BBB
Højby S & G
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
15:15
Glamsbjerg IF
ØB
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
12:30
DSIO
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
13:00
Bogense G & IF
Hårslev BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
13:00
Fraugde G & IF
FC Avrasya
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
13:10
Gelsted G & IF
Aarup BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
17:00
Dalum IF
Ubberud IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2020
19:00
Langeskov IF
Stige Boldklub 2017
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:00
B 67
Holluf Pile-Tornbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2020
13:00
Glamsbjerg IF
BBB
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2020
14:00
Vindinge BK
Odense Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2020
13:00
Tved BK
Tårup IF
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2020
13:00
FC Broby
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2020
15:00
FC Broby
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2020
19:00
Aunslev IF
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2020
19:00
Nyborg G & IF
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
11:00
B 67
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
11:00
Fjordager IF
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
11:00
Egebjerg Fodbold
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
11:00
FC Broby
BBB
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
13:00
Bogense G & IF
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
14:00
KFUM.s BK Odense
OKS
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
15:00
Thurø BK af 1920
S.f.B.
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
15:00
Ringe BK
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2020
11:00
B 67
B Chang
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2020
12:00
Næsby BK
Odense Q
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2020
18:45
Odense Boldklub
Ubberud IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2020
19:00
Krarup Espe Fodbold
Ryslinge BK
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2020
19:00
Vindinge BK
ØB
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
18:30
FC Broby
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
18:30
Søhus Stige BK
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
18:30
Marslev G & IF
Kerteminde BK
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
18:45
Flemløse BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
18:45
Vissenbjerg G & IF
Gelsted G & IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
19:00
Aunslev IF
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
11:00
BBB
FC Broby
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
12:00
KFUM.s BK Odense
MG & BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
13:00
Bogense G & IF
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
13:30
Assens FC
Flemløse BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
14:00
Sanderum BK
Kerteminde BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
15:00
B 67
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
15:00
Brylle BK
Ubberud IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
15:00
KR 70
Munkebo BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
12:00
Aarup BK
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
13:00
SUB Ullerslev
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
14:00
FC Sydfyn
FC Faaborg
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
15:00
OKS
Odense Foxes
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2020
18:30
Søhus Stige BK
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2020
19:00
Vindinge BK
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
18:45
Glamsbjerg IF
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
19:00
Bogense G & IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
19:00
Vissenbjerg G & IF
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
19:00
Gelsted G & IF
Veflinge G & IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
18:15
Kildemosens BK
ØB
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
18:30
B Chang
Posten
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2020
18:30
Otterup B & IK
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2020
19:00
Sanderum BK
B 67
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
11:00
Otterup B & IK
OKS
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
11:00
SUB Ullerslev
Fraugde G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
15:15
Otterup B & IK
Drigstrup BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
18:30
Dalum IF
FC Odense
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
Dalum IF
Søhus Stige BK
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2020
18:00
Otterup B & IK
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2020
12:00
Otterup B & IK
Odense Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2020
19:00
Sanderum BK
Ringe BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2021
15:00
Tårup IF
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2021
13:00
Søhus Stige BK
Munkebo BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2021
13:00
Søhus Stige BK
Vissenbjerg G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2021
16:30
KFUM.s BK Odense
B 67
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2021
13:20
BBB
Holluf Pile-Tornbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2021
14:00
Aarslev BK
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2021
13:00
Odense Boldklub
Vissenbjerg G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2021
14:30
Næsby BK
Kildemosens BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2021
10:30
Gelsted G & IF
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2021
11:00
Sanderum BK
Søhus Stige BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2021
12:30
SUB Ullerslev
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2021
13:00
Nyborg G & IF
Marienlyst
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2021
13:20
BBB
KR 70
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2021
15:00
Morud IF
Næsby BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2021
19:15
Kværndrup BK
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2021
13:20
BBB
Glamsbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2021
13:20
BBB
Glamsbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2021
13:20
Langeskov IF
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2021
14:00
Bogense G & IF
Lumby IF 88
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2021
15:20
BBB
Kerteminde BK
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2021
15:20
BBB
Kerteminde BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2021
11:00
Søhus Stige BK
MG & BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2021
20:00
Sanderum BK
Kerteminde BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
10:15
Næsby BK
B1913
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
12:30
Næsby BK
ØB
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
13:00
Boldklubben Marienlyst
B Chang
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
13:00
Marienlyst
Bogense G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
13:25
BBB
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
14:30
Næsby BK
B 67
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
15:00
MG & BK
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
15:00
MG & BK
KFUM.s BK Odense
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
15:15
BBB
B 67
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
13:00
SUB Ullerslev
DSIO
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
13:00
Odense Boldklub
Dalum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
13:30
Næsby BK
Dalum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2021
19:00
Kværndrup BK
Kværndrup BK
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
11:00
Assens FC
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
11:00
B Chang
B Chang
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
11:00
SUB Ullerslev
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
13:00
Glamsbjerg IF
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
11:00
BBB
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2021
18:00
B1913
Odense Foxes
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2021
19:00
Aunslev IF
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2021
13:00
FC Broby
BBB
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2021
18:30
Tårup IF
Agedrup-Bullerup Boldklub
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
15:00
FC Broby
Stenstrup IF
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2021
18:45
Korup IF
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2021
19:00
Posten
DSIO
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2021
19:00
Sanderum BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2021
18:00
Fjordager IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
19:00
Birkende BK
Drigstrup BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
11:00
Sanderum BK
Kerteminde BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
11:00
Kildemosens BK
B1913
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
13:00
Ringe BK
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
13:00
Kildemosens BK
B 67
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
13:00
Ryslinge BK
Stenstrup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
13:00
KFUM.s BK Odense
Posten
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
14:30
BBB
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
15:00
Næsby BK
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
11:00
Tårup IF
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
12:00
FC Broby
KR 70
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
12:00
Fjordager IF
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
12:00
DSIO
UTOPIA ( F.K.)
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
13:00
Kildemosens BK
Allesø GF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
13:00
Hårslev BK
Holluf Pile Skole
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
15:00
Hårslev BK
S.K.F.I.F.
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2021
19:00
Egebjerg Fodbold
FC Kurant
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
18:30
Sanderum BK
BBB
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
19:00
Posten
Fraugde G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
19:00
Gislev IF
Herrested-Ørbæk Boldklub
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2021
18:15
Kildemosens BK
B 67
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
18:30
SUB Ullerslev
Nyborg G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
18:30
Bogense G & IF
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
13:00
Glamsbjerg IF
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
13:00
Posten
Tårup IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
13:00
KFUM.s BK Odense
Søhus Stige BK
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
13:00
Ryslinge BK
Gislev IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
13:00
Aunslev IF
Langtved SG & IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
13:00
Kildemosens BK
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
14:00
Thurø BK af 1920
FC Sydfyn
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
14:00
Sanderum BK
S.K.F.I.F.
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
14:30
BBB
Ubberud IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
14:30
BBB
Flemløse BK
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
15:00
Kværndrup BK
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
15:00
B1913
Odense Foxes
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
16:00
Posten
B 1909
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
10:30
Otterup B & IK
KRFK
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
11:00
Egebjerg Fodbold
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
13:00
DSIO
ØB
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
18:30
Ryslinge BK
Stenstrup IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
18:30
BBB
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
18:45
Kildemosens BK
Odense Q
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
18:45
Boldklubben Marienlyst
Røde Stjerne
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
19:00
Otterup B & IK
SFF2015
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
18:30
Ryslinge BK
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2021
18:45
Søhus Stige
FC Odense
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2021
19:00
B 67
Sanderum BK
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
14:30
OB
B 67
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
13:00
Herrested-Ørbæk Boldklub
BK Posten
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
13:00
Næsby BK
B1913
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
16:00
Dalum IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
13:00
Tarup/Paarup IF
Odense Foxes
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
16:00
Oure Fodbold Akademi
Strib IF
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2022
19:00
Oure Fodbold Akademi
B1913
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
10:00
Sanderum BK
ØB
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
13:00
Otterup B & IK
Otterup B & IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
13:00
Herrested-Ørbæk Boldklub
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
13:00
Nyborg G & IF
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
13:15
Glamsbjerg IF
BK Posten
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
14:00
Søhus Stige
Flemløse BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
13:00
Boldklubben Marienlyst
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:00
Vissenbjerg G & IF
B 67
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
13:00
FC Faaborg
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
13:00
Boldklubben Marienlyst
Korup IF
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
13:15
Glamsbjerg IF
Haarby BK
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
15:00
Horne f. Sp.
KFUM.s BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
15:20
Hårslev BK
Tommerup BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
12:00
Odense Boldklub
Odense Foxes
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
13:00
OKS
B1913
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
15:00
Birkende BK
Fjordager IF
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
16:00
Oure Fodbold Akademi
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2022
19:00
Oure Fodbold Akademi
BK Posten
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2022
19:30
Nr. Aaby IK
Gelsted G & IF
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2022
19:00
Lumby IF 88
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2022
20:00
B 67
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
09:00
Tarup/Paarup IF
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
11:00
Tårup IF
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
11:00
Herrested-Ørbæk Boldklub
Ryslinge BK
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
11:00
Næsby BK
KoldingQ
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
13:00
Boldklubben Marienlyst
Flemløse BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
13:00
Ringe BK
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
13:30
Langeskov IF
BBB
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
15:00
Morud IF
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
15:30
Boldklubben Marienlyst
B 67
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
12:00
Søhus Stige BK
Odense Q
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
13:25
Langtved SG & IF
Birkende BK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
15:00
OKS
B Chang
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
16:00
Dalum IF
BK Posten
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
16:00
Næsby BK
BK Posten
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
16:15
Tarup/Paarup IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2022
18:30
BBB
FC Odense
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2022
19:00
Oure Fodbold Akademi
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2022
20:15
Sanderum BK
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:00
Gislev IF
Kirkeby IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:00
B 67
Agedrup-Bullerup Boldklub
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:00
Agedrup-Bullerup Boldklub
B 67
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:00
Odense Foxes
OKS
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:00
Fjordager IF
BK Posten
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:00
Sanderum BK
Brylle BK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:00
Ryslinge BK
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:00
Søhus Stige
ØB
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:15
BBB
Stenstrup IF
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:30
Boldklubben Marienlyst
Kværndrup BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
15:00
FC Broby
KFUM.s BK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
15:00
Nyborg G & IF
Kerteminde BK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
15:15
BBB
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
15:15
Glamsbjerg IF
FC Odense
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
16:00
Dalum IF
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
11:00
KR 70
Gelsted G & IF
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
13:30
Krarup Espe Fodbold
UTOPIA ( F.K.)
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2022
18:30
BBB
FC Odense
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2022
17:30
FC Kurant
Kværndrup BK
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2022
19:00
Nr. Aaby IK
Gelsted G & IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:00
Sanderum BK
KFUM.s BK Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:00
DSIO
DSIO
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:00
Gislev IF
Båring GF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
13:00
FC Kurant
Bøgebjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
13:15
BBB
Ubberud IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
14:45
Aunslev IF
F.C. Lange Bolde
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
15:00
FC Broby
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
15:00
Sanderum BK
KFUM.s BK Odense
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
15:15
BBB
Ubberud IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
15:15
Glamsbjerg IF
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
11:00
Næsby BK
B1913
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
11:10
FC Kurant
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
12:15
Flemløse BK
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
15:00
Birkende BK
FC Kurant
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2022
18:30
Birkende BK
KR 70
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2022
18:30
Fjordager IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2022
19:45
Odense Boldklub
Ubberud IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2022
20:15
Sanderum BK
OB
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2022
18:45
FC Broby
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2022
19:00
Oure Fodbold Akademi
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2022
18:30
Odense Foxes
BK Vestfyn
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2022
19:00
Allesø GF
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
11:00
Chang
Chang
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
12:00
Gislev IF
Lumby IF 88
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
12:30
Boldklubben Marienlyst
B1913
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
13:00
Fjordager IF
B 67
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
13:00
FC Kurant
Ryslinge BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
13:00
Nyborg G & IF
BK Stjernen af 1968
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
13:15
BBB
Krarup Espe Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
13:30
Langeskov IF
Sanderum BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
15:00
Ringe BK
Nyborg G & IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
15:15
BBB
Horne f. Sp.
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
15:15
BBB
FC Faaborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
15:30
Boldklubben Marienlyst
Kullerup/Refsvindinge IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
16:00
OB
Stjernen BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
13:00
Agedrup-Bullerup Boldklub
ØB
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
15:00
MG & BK
KFUM.s BK Odense
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2022
19:30
Tåsinge f. B.
Stenstrup IF
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2022
18:45
Gislev IF
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2022
20:00
B 67
DSIO
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2022
20:15
Sanderum BK
KR 70
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2022
18:45
Assens FC
DSIO
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2022
19:00
FC Faaborg
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
09:30
Kildemosens BK
Odense Foxes
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
11:00
Agedrup-Bullerup Boldklub
B 1909
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
11:00
Båring GF
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
11:00
Birkende BK
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
12:00
B 67
Ubberud IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
12:00
Gislev IF
FC Kurant
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:00
Ryslinge BK
Stenstrup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:00
FC Broby
B1913
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:00
Fjordager IF
Søhus Stige BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:30
Langeskov IF
KFUM.s BK
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
14:15
Boldklubben Marienlyst
Kildemosens BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:00
Tåsinge f. B.
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:15
BBB
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
11:00
Kerteminde BK
ØB
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
13:00
Ringe BK
Fraugde G & IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2022
18:30
Odense Foxes
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
15:00
Nr. Aaby IK
Aarup BK
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
19:00
Glamsbjerg IF
Gelsted G & IF
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
18:30
Nr. Aaby IK
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2023
13:00
FC Broby
B Chang
ANN
|