Ballerup-Skovlunde Fodbold

Til opslagstavlen

  Rækkenavn Puljenavn
3F Ligaen 2018/19 3FL
1.division 2018/19 Pulje 1
Herre-DS Pulje 1
Kvinde-LP 2018/2019 Pulje 1
Old Boys-LP Pulje 1
Veteran-LP Pulje 1
U18 Piger DM 2018/19 DM
Serie 2 Pulje 2
Serie 6 - Efterår Pulje 2
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 2
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2
8-mands Kvindesenior Pokal 18/19 Pulje 1
Træningskamp 20 min. Pulje 1
Træningskamp 20 min. Pulje 1
U21 A, 2018 efterår (1997 og yngre) Pulje 2
M+40 (Veteran) 2 Pulje 2
U19 Drenge 2 (00-01) Efterår Pulje 3
Ungdomspokalen U18 Piger (01-02) 18/19 Pulje 1
U17 Drenge 1 (02) Efterår Pulje 2
U16 Piger Øst 1 (03) efterår Pulje 1
U16 Piger 2 (03) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (03) 18/19 Pulje 1
U14 Piger Øst 1 (05) efterår Pulje 1
U14 Drenge 1 (05) Efterår Pulje 2
U14 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 3
U14 Piger 1 (05) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 8-mands (05) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U14 Drenge (05) 18/19 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (05) 18/19 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (05) 18/19 Pulje 1
U13 Drenge Øst 2 8M (06) efterår Pulje 1
U13 Piger Øst 8M (06) efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 1 (06) Efterår Pulje 2
U13 Piger 8-mands 2 (06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (06) 18/19 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (06) 18/19 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (06) 18/19 Pulje 1
U12 Drenge 1 8-mands (07) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 3 8-mands (07) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår Pulje 3
U11 Drenge SU 8-mands (08) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 1 8-mands (08) Efterår Pulje 2
U11 Drenge 2 8-mands (08) Efterår Pulje 3
U11 Drenge 3 8-mands (08) Efterår Pulje 2
U11 Drenge 4 8-mands (08) Efterår Pulje 2
U11 Piger 1 8-mands (08) Efterår Pulje 1
U11 Piger 3 8-mands (08) Efterår Pulje 1
U10 drenge 5-mands (09) SU 2 19.8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (09) SU 2 23.9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (09) SU 2 26.8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (09) SU 2 7.10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (09) SU 2 9.9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (09) 2-Efterårsserie 18/8 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (09) 2-Efterårsserie 1/9 Pulje 4, 2 baner
U10 drenge 5-mands (09) 2-Efterårsserie 15/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (09) 2-Efterårsserie 29/9 Pulje 6
U10 drenge 5-mands (09) 3-Efterårsserie 18/8 Pulje 5
U10 drenge 5-mands (09) 3-Efterårsserie 1/9 Pulje 6
U10 drenge 5-mands (09) beg. - 23. september Pulje 3
U10 piger 5-mands (09) 2 - 23. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (10) 3 - 22. september Pulje 9
U9 drenge 5-mands (10) 3 - 22. september Pulje 8
U8 drenge 5-mands (11) 1 - 22. september Pulje 3, 2 baner
U8 drenge 5-mands (11) 2 - 22. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (11) 3 - 22. september Pulje 6, 2 baner
U8 piger 5-mands (11) 2 - 22. september Pulje 1, 2 baner
U8 piger 5-mands (11) 2 - 22. september Pulje 1, 2 baner
U7 drenge 3-mands (12) - 22. september Pulje 16
U7 drenge 3-mands (12) - 22. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (12) - 22. september Pulje 15
U5 drenge 3-mands (14) - 23. september Pulje 2
U5 drenge 3-mands (14) - 23. september Pulje 1
U5 drenge 3-mands (14) - 23. september Pulje 2
M+ 32 Øst Øst
M+ 40 Øst P1
U17 Drenge Øst 1 Efterår (02-03) P1
Ungdomspokal U17 Drenge (02-03) 18/19 P1
U10/U9 Piger (09/10) 1/2 5M Efterår Pulje 1