Ballerup-Skovlunde Fodbold

Holdoversigt

Vælg sæson
Rækkenavn Puljenavn      
Kvalkampe til Herre DS 18-19 Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Kvinde-LP 2018/2019
Old Boys-LP
Veteran-LP
Sjællandsserien Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Serie 3 Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Kvindeserie Øst Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Serie 6 - Efterår
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Kvindeserie 1 - Efterår
8-Herresenior 1 - Forår Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
8-Herresenior 1 - Efterår
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår (1)
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår (2)
8-Kvindesenior 1 - Forår (1) Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
8-Kvindesenior 1 - Efterår (1)
8-Kvindesenior 1 - Forår (2) Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
8-Kvindesenior 1 - Efterår (2)
DBU Pokalen 2018
SM Serie 3
Final 4 8-Kvindesenior 1
U21 A, 2018 forår (1996 og yngre) Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U21 A, 2018 forår (1996 og yngre) Finale U21 A Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
M+40 (Veteran) 2 Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U19 Drenge 2 (00-01) Efterår
U18 Piger Øst (00-01) forår (2) Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U17 Drenge 1 (02) Efterår
U16 Piger Øst 1 (02) forår Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U16 Piger 2 (02) Forår Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U16 Piger 2 (03) Efterår
SM FINAL 4 U16 piger 2 (02)
U15 Drenge Mester (03) Forår Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U15 Piger 1 (03) Forår (1) Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U14 Drenge 1 (05) Efterår
U14 Drenge 3 (05) Efterår
U14 Piger 1 (05) Efterår
U14 Drenge 8-mands (05) Efterår
U13 Piger Øst 8M (05) forår Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U13 Drenge 8-mands 1 (05) Forår Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U13 Drenge 8-mands 2 (06) Efterår
U13 Drenge 8-mands 3 (05) Forår Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Forår Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U13 Drenge 8-mands 4 (06) Efterår
U13 Piger 8-mands 1 (05) Forår Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U13 Piger 8-mands 2 (05) Forår Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U13 Piger 8-mands 2 (06) Efterår
U13 Piger 8-mands 3 (05) Forår Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Final 4 U13 Drenge 3 8-m
Final 4 U13 Pige 2
U12 Drenge SU 8-mands (06) Forår
U12 Drenge 1 8-mands (07) Efterår
U12 Drenge 2 8-mands (06) Forår Pulje 4 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U12 Drenge 3 8-mands (07) Efterår
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Forår Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår
U12 Piger 2 8-mands (06) Forår Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sj. Pige Cup 8M U-12 (06) Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Drenge 1 8-mands (07) Forår Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Drenge 1 8-mands (08) Efterår
U11 Drenge 2 8-mands (07) Forår Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Drenge 2 8-mands (08) Efterår
U11 Drenge 3 8-mands (07) Forår Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Drenge 3 8-mands (08) Efterår
U11 Drenge 4 8-mands (08) Efterår
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår (1) Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår (2) Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Piger 1 8-mands (08) Efterår
U11 Piger 2 8-mands (07) Forår Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Piger 3 8-mands (08) Efterår
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 24. juni Medaljestævne Pulje 6 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sj. Pige Cup 5M U-10 (08) rk.3 Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. juni Medaljestævne Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. juni Medaljestævne Pulje 10 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. juni Medaljestævne Pulje 14 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U9 piger 5-mands (09) 2 - 23. juni Medaljestævne Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U9 piger 5-mands(09) begynder- 23. juni Medaljestæ Pulje 3, 2 baner Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sj Pige Cup 5M U-9 (09) rk. 1 Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sj. Pige Cup 5M U-9 (09) rk.2-3 (1) Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sj. Pige Cup 5M U-9 (09) rk.2-3 (2) Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 23. juni Medaljestævne Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne pulje 9, 2 baner Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 23. juni Medaljestævne Pulje 10 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 drenge 5-mands (10) begynder - 23. juni Medalje (1) Pulje 4 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 drenge 5-mands (10) begynder - 23. juni Medalje (2) Pulje 5 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 piger 3-mands (11-12) - 23. juni Medaljestævne (1) Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 piger 3-mands (11-12) - 23. juni Medaljestævne (2) Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sj. Pige Cup 3M U-7 (11-12) (1) Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sj. Pige Cup 3M U-7 (11-12) (2) Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U6 drenge 3-mands (12) - 24. juni Medaljestævne (1) Pulje 6 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U6 drenge 3-mands (12) - 24. juni Medaljestævne (2) Pulje 7 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U6 drenge 3-mands (12) - 24. juni Medaljestævne (3) Pulje 8 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U5 drenge 3-mands (13) - 24. juni Medaljestævne Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
M+ 32 Øst Øst Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
M+ 40 Øst P1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold