KFUM BK, Roskilde

Holdoversigt

Vælg sæson
Rækkenavn Puljenavn      
Herre-DS Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Nedrykningskamp fra DS Nedrykningskamp DS Øst Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Serie 2 Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Serie 5 - Forår Pulje 6 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
DBU Pokalen 2018
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Final 4 8-M+32 (Old boys) 1
U17 Drenge 1 (01) Forår Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U16 Drenge 1 (02) Forår Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U15 Drenge Øst 2 (03) forår Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U15 Drenge 2 (03) Forår Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U14 Drenge Øst 2 (04) forår Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U14 Drenge 1 (04) Forår Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U13 Drenge Øst 1 11M (05) forår Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U13 Drenge 8-mands 1 (05) Forår Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U12 Drenge 2 8-mands (06) Forår Pulje 4 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U12 Drenge 3 8-mands (06) Forår Pulje 6 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Drenge 1 8-mands (07) Forår Pulje 4 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Drenge 2 8-mands (07) Forår Pulje 5 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Drenge 3 8-mands (07) Forår Pulje 4 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U10 drenge 5-mands (08) 2-Forårsserie 10/6 Pulje 5 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. juni Medaljestævne Pulje 6 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. juni Medaljestævne Pulje 8 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U9 drenge 5-mands (09) begynder - 23. juni Medalje Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne Pulje 5 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 23. juni Medaljestævne (1) Pulje 5 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 23. juni Medaljestævne (2) Pulje 6 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (10) 5M 2 SØN Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 drenge 3-mands (11) - 23. juni Medaljestævne (1) Pulje 7 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 drenge 3-mands (11) - 23. juni Medaljestævne (2) Pulje 6 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (11) 3M SØN (1) Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (11) 3M SØN (2) Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U6 drenge 3-mands (12) - 24. juni Medaljestævne (1) Pulje 16 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U6 drenge 3-mands (12) - 24. juni Medaljestævne (2) Pulje 17 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U6 drenge 3-mands (12) - 24. juni Medaljestævne (3) Pulje 15 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U5 drenge 3-mands (13) - 24. juni Medaljestævne (1) Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U5 drenge 3-mands (13) - 24. juni Medaljestævne (2) Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U19 Drenge Øst 2 Efterår (00-01) P1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U17 Drenge Øst 1 Efterår (02-03) P1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U16 Drenge Øst Efterår (03) P1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Træningskampe senior/Ungdom Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold