U10 Drenge (08) 5M A Efterår, Pulje 2

Til opslagstavlen

Seneste resultater

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
726347
7 24-09-17
Kl. 13:01
Hvidovre IF (1) B 1903 GVI. Nymosen
726348
7 24-09-17
Kl. 13:01
B.1908 (1) KB (2) GVI. Nymosen
726359
8 24-09-17
Kl. 13:01
Dragør Bk. BK Hellas Frem, Valby IP
726360
8 24-09-17
Kl. 13:01
Bk. Frem Sundby Bk. Frem, Valby IP
726349
7 24-09-17
Kl. 13:50
GVI FA 2000 GVI. Nymosen
726350
7 24-09-17
Kl. 13:50
KB (1) AB Tårnby (1) GVI. Nymosen
726361
8 24-09-17
Kl. 13:50
Fremad Valby Oversidder Frem, Valby IP
726362
8 24-09-17
Kl. 13:50
B.93 (1) Aakanden GF Frem, Valby IP !
726351
7 24-09-17
Kl. 14:15
B.1908 (1) Hvidovre IF (1) GVI. Nymosen
726352
7 24-09-17
Kl. 14:15
B 1903 KB (2) GVI. Nymosen
726363
8 24-09-17
Kl. 14:15
Bk. Frem Dragør Bk. Frem, Valby IP
726364
8 24-09-17
Kl. 14:15
BK Hellas Sundby Bk. Frem, Valby IP
726353
7 24-09-17
Kl. 14:40
FA 2000 AB Tårnby (1) GVI. Nymosen
726354
7 24-09-17
Kl. 14:40
KB (1) GVI GVI. Nymosen
726365
8 24-09-17
Kl. 14:40
Oversidder Aakanden GF Frem, Valby IP
726366
8 24-09-17
Kl. 14:40
B.93 (1) Fremad Valby Frem, Valby IP !
726355
7 24-09-17
Kl. 15:05
Hvidovre IF (1) KB (2) GVI. Nymosen
726356
7 24-09-17
Kl. 15:05
B 1903 B.1908 (1) GVI. Nymosen
726367
8 24-09-17
Kl. 15:05
Dragør Bk. Sundby Bk. Frem, Valby IP
726368
8 24-09-17
Kl. 15:05
BK Hellas Bk. Frem Frem, Valby IP

Stillingen

Den valgte pulje indeholder ingen stillingsoversigt.

Kommende kampe

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
726369
9 07-10-17
Kl. 10:00
Dragør Bk. B 1903 B1903
726370
9 07-10-17
Kl. 10:00
GVI Aakanden GF B1903
726371
9 07-10-17
Kl. 10:01
Hvidovre IF (1) BK Hellas B1903
726372
9 07-10-17
Kl. 10:01
Fremad Valby AB Tårnby (1) B1903
726373
9 07-10-17
Kl. 10:50
GVI Dragør Bk. B1903
726374
9 07-10-17
Kl. 10:50
B 1903 Aakanden GF B1903
726375
9 07-10-17
Kl. 11:15
Fremad Valby Hvidovre IF (1) B1903
726376
9 07-10-17
Kl. 11:15
BK Hellas AB Tårnby (1) B1903
726377
9 07-10-17
Kl. 11:40
Dragør Bk. Aakanden GF B1903
726378
9 07-10-17
Kl. 11:40
B 1903 GVI B1903
726379
9 07-10-17
Kl. 12:05
Hvidovre IF (1) AB Tårnby (1) B1903
726380
9 07-10-17
Kl. 12:05
BK Hellas Fremad Valby B1903
726381
10 07-10-17
Kl. 13:00
Oversidder KB (1) Sundby Idrætspark
726384
10 07-10-17
Kl. 13:00
B.1908 (1) Sundby Bk. Sundby Idrætspark
726385
10 07-10-17
Kl. 13:01
FA 2000 B.93 (1) Sundby Idrætspark
726386
10 07-10-17
Kl. 13:01
Bk. Frem KB (2) Sundby Idrætspark
726387
10 07-10-17
Kl. 13:50
B.1908 (1) Oversidder Sundby Idrætspark
726388
10 07-10-17
Kl. 13:50
KB (1) Sundby Bk. Sundby Idrætspark
726389
10 07-10-17
Kl. 14:15
Bk. Frem FA 2000 Sundby Idrætspark
726390
10 07-10-17
Kl. 14:15
B.93 (1) KB (2) Sundby Idrætspark