U10 Drenge (08) 5M C Efterår, Pulje 3

Til opslagstavlen

Seneste resultater

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
727309
5 17-09-17
Kl. 10:01
Dragør BK KB (1) Lersøparken !
727310
5 17-09-17
Kl. 10:01
Vanløse Skovshoved IF Lersøparken
727321
6 17-09-17
Kl. 10:01
FA 2000 (1) Sundby Bk. Sundby/Kløvermarken
727322
6 17-09-17
Kl. 10:01
Oversidder Aakanden GF Sundby/Kløvermarken
727311
5 17-09-17
Kl. 10:50
GVI Hvidovre IF Lersøparken
727312
5 17-09-17
Kl. 10:50
B 93 Bispebjerg Bk. (1) Lersøparken
727323
6 17-09-17
Kl. 10:50
BK Frem HIK (1) Sundby/Kløvermarken
727324
6 17-09-17
Kl. 10:50
B 1903 (1) HB Sundby/Kløvermarken !
727313
5 17-09-17
Kl. 11:15
Vanløse Dragør BK Lersøparken
727314
5 17-09-17
Kl. 11:15
KB (1) Skovshoved IF Lersøparken !
727325
6 17-09-17
Kl. 11:15
Oversidder FA 2000 (1) Sundby/Kløvermarken
727326
6 17-09-17
Kl. 11:15
Sundby Bk. Aakanden GF Sundby/Kløvermarken
727315
5 17-09-17
Kl. 11:40
Hvidovre IF Bispebjerg Bk. (1) Lersøparken
727316
5 17-09-17
Kl. 11:40
B 93 GVI Lersøparken
727327
6 17-09-17
Kl. 11:40
HIK (1) HB Sundby/Kløvermarken !
727328
6 17-09-17
Kl. 11:40
B 1903 (1) BK Frem Sundby/Kløvermarken
727317
5 17-09-17
Kl. 12:05
Dragør BK Skovshoved IF Lersøparken
727318
5 17-09-17
Kl. 12:05
KB (1) Vanløse Lersøparken !
727329
6 17-09-17
Kl. 12:05
FA 2000 (1) Aakanden GF Sundby/Kløvermarken
727330
6 17-09-17
Kl. 12:05
Sundby Bk. Oversidder Sundby/Kløvermarken

Stillingen

Den valgte pulje indeholder ingen stillingsoversigt.

Kommende kampe

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
727331
7 24-09-17
Kl. 10:00
FA 2000 (1) KB (1) GVI. Nymosen
727332
7 24-09-17
Kl. 10:00
GVI HB GVI. Nymosen
727333
7 24-09-17
Kl. 10:01
Hvidovre IF B 1903 (1) GVI. Nymosen
727334
7 24-09-17
Kl. 10:01
Oversidder Skovshoved IF GVI. Nymosen
727335
7 24-09-17
Kl. 10:50
GVI FA 2000 (1) GVI. Nymosen
727336
7 24-09-17
Kl. 10:50
KB (1) HB GVI. Nymosen
727337
7 24-09-17
Kl. 11:15
Oversidder Hvidovre IF GVI. Nymosen
727338
7 24-09-17
Kl. 11:15
B 1903 (1) Skovshoved IF GVI. Nymosen
727339
7 24-09-17
Kl. 11:40
FA 2000 (1) HB GVI. Nymosen
727340
7 24-09-17
Kl. 11:40
KB (1) GVI GVI. Nymosen
727341
7 24-09-17
Kl. 12:05
Hvidovre IF Skovshoved IF GVI. Nymosen
727342
7 24-09-17
Kl. 12:05
B 1903 (1) Oversidder GVI. Nymosen
727343
8 24-09-17
Kl. 13:00
HIK (1) B 93 Frem, Valby IP
727344
8 24-09-17
Kl. 13:00
Vanløse Aakanden GF Frem, Valby IP
727345
8 24-09-17
Kl. 13:01
Dragør BK Sundby Bk. Frem, Valby IP
727346
8 24-09-17
Kl. 13:01
BK Frem Bispebjerg Bk. (1) Frem, Valby IP
727347
8 24-09-17
Kl. 13:50
Vanløse HIK (1) Frem, Valby IP
727348
8 24-09-17
Kl. 13:50
B 93 Aakanden GF Frem, Valby IP
727349
8 24-09-17
Kl. 14:15
BK Frem Dragør BK Frem, Valby IP
727350
8 24-09-17
Kl. 14:15
Sundby Bk. Bispebjerg Bk. (1) Frem, Valby IP