U8 Drenge (10) 5M B Efterår, Pulje 2

Til opslagstavlen

Seneste resultater

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
378529
6 17-09-17
Kl. 13:01
FA 2000 (2) FB (4) Jægersborg !
378530
6 17-09-17
Kl. 13:01
Bk. Fremad Valby Jægersborg BK Jægersborg ANN
378821
5 17-09-17
Kl. 13:01
Bk. Hekla (2) KB (2) KB. Pile Alle
378822
5 17-09-17
Kl. 13:01
Vanløse AB Tårnby KB. Pile Alle
378531
6 17-09-17
Kl. 13:50
Bk. Frem Nørrebro United Jægersborg ANN
378532
6 17-09-17
Kl. 13:50
FB (3) AB Tårnby Jægersborg ANN
378823
5 17-09-17
Kl. 13:50
GVI Aakanden GF KB. Pile Alle
378824
5 17-09-17
Kl. 13:50
BK Skjold (1) KB (3) KB. Pile Alle
378533
6 17-09-17
Kl. 14:15
Bk. Fremad Valby FA 2000 (2) Jægersborg ANN
378534
6 17-09-17
Kl. 14:15
FB (4) Jægersborg BK Jægersborg !
378825
5 17-09-17
Kl. 14:15
Vanløse Bk. Hekla (2) KB. Pile Alle
378826
5 17-09-17
Kl. 14:15
KB (2) AB Tårnby KB. Pile Alle
378535
6 17-09-17
Kl. 14:40
Nørrebro United AB Tårnby Jægersborg ANN
378536
6 17-09-17
Kl. 14:40
FB (3) Bk. Frem Jægersborg ANN
378849
5 17-09-17
Kl. 14:40
Aakanden GF KB (3) KB. Pile Alle
378850
5 17-09-17
Kl. 14:40
BK Skjold (1) GVI KB. Pile Alle
378525
5 17-09-17
Kl. 15:05
Bk. Hekla (2) AB Tårnby KB. Pile Alle
378526
5 17-09-17
Kl. 15:05
KB (2) Vanløse KB. Pile Alle
378537
6 17-09-17
Kl. 15:05
FA 2000 (2) Jægersborg BK Jægersborg !
378538
6 17-09-17
Kl. 15:05
FB (4) Bk. Fremad Valby Jægersborg ANN

Stillingen

Den valgte pulje indeholder ingen stillingsoversigt.

Kommende kampe

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
378539
7 24-09-17
Kl. 10:00
FA 2000 (2) KB (2) Jens Jessens Vej
378540
7 24-09-17
Kl. 10:00
GVI AB Tårnby Jens Jessens Vej
378553
8 24-09-17
Kl. 10:00
Nørrebro United BK Skjold (1) Frem, Valby IP
378554
8 24-09-17
Kl. 10:00
Vanløse Jægersborg BK Frem, Valby IP
378541
7 24-09-17
Kl. 10:01
Aakanden GF FB (3) Jens Jessens Vej
378542
7 24-09-17
Kl. 10:01
Bk. Fremad Valby AB Tårnby Jens Jessens Vej
378555
8 24-09-17
Kl. 10:01
Bk. Hekla (2) FB (4) Frem, Valby IP
378556
8 24-09-17
Kl. 10:01
Bk. Frem KB (3) Frem, Valby IP
378543
7 24-09-17
Kl. 10:50
GVI FA 2000 (2) Jens Jessens Vej
378544
7 24-09-17
Kl. 10:50
KB (2) AB Tårnby Jens Jessens Vej
378557
8 24-09-17
Kl. 10:50
Vanløse Nørrebro United Frem, Valby IP
378558
8 24-09-17
Kl. 10:50
BK Skjold (1) Jægersborg BK Frem, Valby IP
378545
7 24-09-17
Kl. 11:15
Bk. Fremad Valby Aakanden GF Jens Jessens Vej
378546
7 24-09-17
Kl. 11:15
FB (3) AB Tårnby Jens Jessens Vej
378559
8 24-09-17
Kl. 11:15
Bk. Frem Bk. Hekla (2) Frem, Valby IP
378560
8 24-09-17
Kl. 11:15
FB (4) KB (3) Frem, Valby IP
378547
7 24-09-17
Kl. 11:40
FA 2000 (2) AB Tårnby Jens Jessens Vej
378548
7 24-09-17
Kl. 11:40
KB (2) GVI Jens Jessens Vej
378561
8 24-09-17
Kl. 11:40
Nørrebro United Jægersborg BK Frem, Valby IP
378562
8 24-09-17
Kl. 11:40
BK Skjold (1) Vanløse Frem, Valby IP