U7 Drenge (11) 3M Efterår, Pulje 6

Til opslagstavlen

Seneste resultater

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
406529
7 24-09-17
Kl. 10:40
GVI Bk. Skjold (1) KB. Pile Alle
406530
7 24-09-17
Kl. 10:40
KB (1) FA 2000 (3) KB. Pile Alle
406531
7 24-09-17
Kl. 11:00
Bk. Fremad Valby (1) Hvidovre IF (1) KB. Pile Alle
406532
7 24-09-17
Kl. 11:00
B 1903 (1) Skovshoved IF (1) KB. Pile Alle
406533
7 24-09-17
Kl. 11:20
Bk. Skjold (1) FA 2000 (3) KB. Pile Alle
406559
7 24-09-17
Kl. 11:20
KB (1) GVI KB. Pile Alle
406560
7 24-09-17
Kl. 11:40
Hvidovre IF (1) Skovshoved IF (1) KB. Pile Alle
406561
7 24-09-17
Kl. 11:40
B 1903 (1) Bk. Fremad Valby (1) KB. Pile Alle
406562
8 24-09-17
Kl. 12:30
HIK (1) B 93 (1) Frem, Valby IP !
406563
8 24-09-17
Kl. 12:30
Vanløse (1) Aakanden GF (1) Frem, Valby IP
406564
8 24-09-17
Kl. 12:31
Dragør Bk. (1) Kastrup (4) Frem, Valby IP !
406565
8 24-09-17
Kl. 12:31
Bk. Frem KB (2) Frem, Valby IP
406566
8 24-09-17
Kl. 13:10
Vanløse (1) HIK (1) Frem, Valby IP !
406567
8 24-09-17
Kl. 13:10
B 93 (1) Aakanden GF (1) Frem, Valby IP
406568
8 24-09-17
Kl. 13:30
Bk. Frem Dragør Bk. (1) Frem, Valby IP
406569
8 24-09-17
Kl. 13:30
Kastrup (4) KB (2) Frem, Valby IP !
406570
8 24-09-17
Kl. 13:50
HIK (1) Aakanden GF (1) Frem, Valby IP !
406571
8 24-09-17
Kl. 13:50
B 93 (1) Vanløse (1) Frem, Valby IP
406572
8 24-09-17
Kl. 14:10
Dragør Bk. (1) KB (2) Frem, Valby IP
406573
8 24-09-17
Kl. 14:10
Kastrup (4) Bk. Frem Frem, Valby IP !

Stillingen

Den valgte pulje indeholder ingen stillingsoversigt.

Kommende kampe

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
406574
9 08-10-17
Kl. 12:30
Dragør Bk. (1) B 1903 (1) Vanløse I P
406575
9 08-10-17
Kl. 12:30
GVI Aakanden GF (1) Vanløse I P
406588
10 08-10-17
Kl. 12:30
HIK (1) KB (1) Skovshoved I P
406589
10 08-10-17
Kl. 12:30
Bk. Fremad Valby (1) KB (2) Skovshoved I P
406576
9 08-10-17
Kl. 12:31
Hvidovre IF (1) Kastrup (4) Vanløse I P
406577
9 08-10-17
Kl. 12:31
Vanløse (1) FA 2000 (3) Vanløse I P
406590
10 08-10-17
Kl. 12:31
Bk. Skjold (1) B 93 (1) Skovshoved I P
406591
10 08-10-17
Kl. 12:31
Bk. Frem Skovshoved IF (1) Skovshoved I P
406578
9 08-10-17
Kl. 13:10
GVI Dragør Bk. (1) Vanløse I P
406579
9 08-10-17
Kl. 13:10
B 1903 (1) Aakanden GF (1) Vanløse I P
406592
10 08-10-17
Kl. 13:10
Bk. Fremad Valby (1) HIK (1) Skovshoved I P
406593
10 08-10-17
Kl. 13:10
KB (1) KB (2) Skovshoved I P
406580
9 08-10-17
Kl. 13:30
Vanløse (1) Hvidovre IF (1) Vanløse I P
406581
9 08-10-17
Kl. 13:30
Kastrup (4) FA 2000 (3) Vanløse I P
406594
10 08-10-17
Kl. 13:30
Bk. Frem Bk. Skjold (1) Skovshoved I P
406595
10 08-10-17
Kl. 13:30
B 93 (1) Skovshoved IF (1) Skovshoved I P
406582
9 08-10-17
Kl. 13:50
Dragør Bk. (1) Aakanden GF (1) Vanløse I P
406585
9 08-10-17
Kl. 13:50
B 1903 (1) GVI Vanløse I P
406596
10 08-10-17
Kl. 13:50
HIK (1) KB (2) Skovshoved I P
406597
10 08-10-17
Kl. 13:50
KB (1) Bk. Fremad Valby (1) Skovshoved I P