U14 Drenge 4 (04) Forår, Pulje 4

Kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
486984
2 15-04-18
Kl. 11:00
FC Nakskov Langebæk Alliancen OK+ stadion 7-2
486983
2 15-04-18
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Ørslev GIF (V) Lov Stadion 9-1
486981
Kampfakta
2 Ma 16-04-18
Kl. 18:45
Tingsted Holmegaard GB Zoo Banen (11 mands kunst) 1-7
486987
3 Ti 17-04-18
Kl. 17:30
Ørslev GIF (V) FC Nakskov Ørslev Sportsplads UHT!
486985
2 To 19-04-18
Kl. 18:00
NFB/NAB DMI/B1990 Burger King Arena Nr. Alslev 1-2
486990
3 Fr 20-04-18
Kl. 18:15
Holmegaard GB DMI/B1990 Holmegårdhallen 0-2
486986
Kampfakta
3 Fr 20-04-18
Kl. 18:45
Tingsted Væggerløse Tingsted stadion 4-5
486988
3 21-04-18
Kl. 10:00
Langebæk Alliancen NFB/NAB Stensved Stadion UHT!
486989
Kampfakta
3 21-04-18
Kl. 12:00
IF Svend Gønge FK Sydsjælland 05 Køng Idrætsplads 1-4
486995
4 On 25-04-18
Kl. 18:15
NFB/NAB Ørslev GIF (V) Burger King Arena Nr. Alslev Resultatformidling
486993
4 On 25-04-18
Kl. 18:30
DMI/B1990 Langebæk Alliancen Nysted Stadion Resultatformidling
486991
4 28-04-18
Kl. 10:15
Væggerløse Holmegaard GB Garant Arena Resultatformidling
486992
4 28-04-18
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Tingsted Lov Stadion Resultatformidling
486994
4 28-04-18
Kl. 13:30
FC Nakskov IF Svend Gønge OK+ stadion Resultatformidling
486997
5 Ti 01-05-18
Kl. 17:30
Ørslev GIF (V) DMI/B1990 Ørslev Sportsplads Resultatformidling
487000
5 Ti 01-05-18
Kl. 18:30
Holmegaard GB Langebæk Alliancen Holmegårdhallen Resultatformidling
486998
5 To 03-05-18
Kl. 18:30
Væggerløse FK Sydsjælland 05 Garant Arena Resultatformidling
486996
5 05-05-18
Kl. 10:00
Tingsted FC Nakskov Tingsted stadion Resultatformidling
486999
5 05-05-18
Kl. 12:00
IF Svend Gønge NFB/NAB Køng Idrætsplads Resultatformidling
487002
6 Ma 07-05-18
Kl. 18:00
FK Sydsjælland 05 Holmegaard GB Lov Stadion Resultatformidling
487001
6 On 09-05-18
Kl. 17:45
Langebæk Alliancen Ørslev GIF (V) Stensved Stadion Resultatformidling
487005
6 12-05-18
Kl. 10:00
NFB/NAB Tingsted Burger King Arena Nr. Alslev Resultatformidling
487004
6 12-05-18
Kl. 12:30
FC Nakskov Væggerløse OK+ stadion Resultatformidling
487003
6 13-05-18
Kl. 10:00
DMI/B1990 IF Svend Gønge Nysted Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Final 4) lørdag den 16. juni i Ølstykke.

Semifinaler 16. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 16. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2