U13 Piger 8-mands 2 (05) Forår, Pulje 4

Kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
934490
Kampfakta
3 Ma 16-04-18
Kl. 16:30
Ringsted Pigefodbold Lynge-Broby IF Ringsted Stadion 0-3
934481
Kampfakta
2 On 18-04-18
Kl. 19:00
Herfølge BK Ringsted Pigefodbold Herfølge Stadion 0-11
934484
2 To 19-04-18
Kl. 18:30
Solrød FC Jernløse BK Solrød Idrætscenter 7-0
934482
2 Fr 20-04-18
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold DMI Strøbyhallen Kunstgræs 0-6
934489
Kampfakta
3 22-04-18
Kl. 12:00
DMI Hvalsø IF DMI´s anlæg 2-0
934488
3 Ti 24-04-18
Kl. 17:30
Jernløse BK Herlev IF Jernløse Hallen 0-4
934483
2 On 25-04-18
Kl. 18:30
Holmegaard GB Hvalsø IF Holmegårdhallen Resultatformidling
934486
3 On 25-04-18
Kl. 19:00
Herfølge BK AIK 65 Strøby Fodbold Herfølge Stadion Resultatformidling
934487
3 28-04-18
Kl. 10:00
Holmegaard GB Solrød FC Holmegårdhallen UDSResultatformidling
934511
4 Ma 30-04-18
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Jernløse BK Frederiksberg Skole, kunstgræs Resultatformidling
934512
4 Ti 01-05-18
Kl. 18:00
Solrød FC DMI Solrød Idrætscenter Resultatformidling
934513
4 Ti 01-05-18
Kl. 18:00
Herlev IF Holmegaard GB Herlev Stadion Resultatformidling
934510
4 To 03-05-18
Kl. 18:00
Hvalsø IF Herfølge BK Hvalsø ny Idrætsplads Resultatformidling
934509
4 Fr 04-05-18
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold Ringsted Pigefodbold Strøbyhallen Resultatformidling
934518
5 Ma 07-05-18
Kl. 18:00
Ringsted Pigefodbold Jernløse BK Ringsted Stadion Resultatformidling
934517
5 Ti 08-05-18
Kl. 19:00
DMI Herlev IF DMI´s anlæg Resultatformidling
934514
5 On 09-05-18
Kl. 19:00
Herfølge BK Solrød FC Herfølge Stadion Resultatformidling
934516
5 Fr 11-05-18
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold Hvalsø IF Strøbyhallen Resultatformidling
934515
5 12-05-18
Kl. 10:00
Holmegaard GB Lynge-Broby IF Holmegårdhallen Resultatformidling
934644
9 13-05-18
Kl. 11:00
DMI Ringsted Pigefodbold DMI´s anlæg Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Final 4) søndag den 17. juni i Borup.

Semifinaler 17. juni kl. 10.30 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Finale og 3-4 plads 17. juni kl. 13.00 i Borup
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2