Superliga Grundspil

Kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res    
402584
Kampfakta
21 10-02-19
Kl. 12:00
Hobro AC Horsens DS Arena 0-0
402577
Kampfakta
21 10-02-19
Kl. 14:00
AaB Randers FC Aalborg Portland Park 0-3
402587
Kampfakta
21 10-02-19
Kl. 16:00
FC Nordsjælland Brøndby Right to Dream Park 3-3
402585
Kampfakta
21 10-02-19
Kl. 18:00
F.C. København OB Telia Parken 6-1
402586
Kampfakta
21 Ma 11-02-19
Kl. 19:00
Vendsyssel FF FC Midtjylland Nord Energi Arena 0-1
402624
Kampfakta
22 Fr 15-02-19
Kl. 19:00
SønderjyskE AGF Sydbank Park, Haderslev 0-2
402631
Kampfakta
22 16-02-19
Kl. 16:00
FC Nordsjælland Hobro Right to Dream Park 2-1
402598
22 17-02-19
Kl. 12:00
AC Horsens Vendsyssel FF CASA Arena Horsens Resultatformidling
402599
22 17-02-19
Kl. 14:00
OB Vejle Nature Energy Park Resultatformidling
402654
22 17-02-19
Kl. 16:00
Randers FC F.C. København Cepheus Park Randers Resultatformidling
402626
22 17-02-19
Kl. 18:00
Esbjerg Brøndby Blue Water Arena Resultatformidling
402600
22 Ma 18-02-19
Kl. 19:00
FC Midtjylland AaB MCH Arena, Herning Resultatformidling
402655
23 Fr 22-02-19
Kl. 19:00
AaB SønderjyskE Aalborg Portland Park Resultatformidling
402722
23 23-02-19
Kl. 16:00
Vejle FC Nordsjælland Vejle Stadion Resultatformidling
402719
23 24-02-19
Kl. 12:00
Hobro Esbjerg DS Arena Resultatformidling
402720
23 24-02-19
Kl. 14:00
AC Horsens OB CASA Arena Horsens Resultatformidling
402717
23 24-02-19
Kl. 16:00
AGF FC Midtjylland Ceres Park Resultatformidling
402718
23 24-02-19
Kl. 18:00
Brøndby Randers FC Brøndby Stadion Resultatformidling
402721
23 Ma 25-02-19
Kl. 19:00
F.C. København Vendsyssel FF Telia Parken Resultatformidling
402723
24 Fr 01-03-19
Kl. 19:00
AaB Hobro Aalborg Portland Park Resultatformidling
402728
24 02-03-19
Kl. 16:00
Esbjerg AC Horsens Blue Water Arena Resultatformidling
402729
24 03-03-19
Kl. 12:00
SønderjyskE Randers FC Sydbank Park, Haderslev Resultatformidling
402726
24 03-03-19
Kl. 14:00
Vendsyssel FF AGF Nord Energi Arena Resultatformidling
402724
24 03-03-19
Kl. 16:00
F.C. København Vejle Telia Parken Resultatformidling
402727
24 03-03-19
Kl. 18:00
OB Brøndby Nature Energy Park Resultatformidling
402725
24 Ma 04-03-19
Kl. 19:00
FC Midtjylland FC Nordsjælland MCH Arena, Herning Resultatformidling
402731
25 Fr 08-03-19
Kl. 19:00
Hobro FC Midtjylland DS Arena Resultatformidling
402735
25 09-03-19
Kl. 16:00
Vejle Vendsyssel FF Vejle Stadion Resultatformidling
402733
25 10-03-19
Kl. 12:00
Randers FC AC Horsens Cepheus Park Randers Resultatformidling
402736
25 10-03-19
Kl. 14:00
SønderjyskE Esbjerg Sydbank Park, Haderslev Resultatformidling
402734
25 10-03-19
Kl. 16:00
FC Nordsjælland F.C. København Right to Dream Park Resultatformidling
402732
25 10-03-19
Kl. 18:00
Brøndby AaB Brøndby Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545