2. division, Pulje 1

Kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
105903
Kampfakta
7 Ti 18-09-18
Kl. 17:15
Tarup/Paarup IF Jammerbugt FC Home Tarup Park 0-4
105922
Kampfakta
9 Fr 21-09-18
Kl. 19:00
Skive Aarhus Fremad Hancock Arena (Skive) 0-1
105925
Kampfakta
9 22-09-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Brabrand Home Tarup Park 0-1
105923
Kampfakta
9 22-09-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Kolding IF Bjergets Idrætsanlæg 2-3
105924
Kampfakta
9 22-09-18
Kl. 14:00
Dalum IF Odder Lars R. Jacobsen Park. 4-1
105910
Kampfakta
9 22-09-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Jammerbugt FC BankParken Tønder 0-3
105911
Kampfakta
9 23-09-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Vejgaard B Green Arena 4-1
105927
10 29-09-18
Kl. 14:00
Brabrand Ringkøbing Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
105929
10 29-09-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Dalum IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
105931
10 29-09-18
Kl. 14:00
Odder Kolding IF Spektrum Odder Resultatformidling
105926
10 29-09-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Tarup/Paarup IF BankParken Tønder Resultatformidling
105928
10 29-09-18
Kl. 15:00
Skive Kjellerup IF Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
105930
10 30-09-18
Kl. 13:00
Aarhus Fremad Vejgaard B Riisvangen Stadion Resultatformidling
105972
11 Fr 05-10-18
Kl. 19:30
Kolding IF Jammerbugt FC Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
105976
11 06-10-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Brabrand Soffy Road Resultatformidling
105977
11 06-10-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Odder Home Tarup Park Resultatformidling
105974
11 06-10-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Aarhus Fremad Bjergets Idrætsanlæg Resultatformidling
105975
11 06-10-18
Kl. 14:00
Dalum IF Skive Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
105973
11 07-10-18
Kl. 14:00
Ringkøbing FC Sydvest 05 Tønder Green Arena Resultatformidling
105980
12 Fr 12-10-18
Kl. 19:00
Skive Tarup/Paarup IF Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
105979
12 13-10-18
Kl. 14:00
Brabrand Kjellerup IF Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
105981
12 13-10-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Ringkøbing Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
106052
12 13-10-18
Kl. 14:00
Dalum IF Aarhus Fremad Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
106053
12 13-10-18
Kl. 14:00
Odder Vejgaard B Spektrum Odder Resultatformidling
105978
12 13-10-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Kolding IF BankParken Tønder Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545