Hareskov IF

Klubbens kampprogram

Periode
 
 
  Rækkenavn Puljenavn
Serie 3 Pulje 3
Serie 4 Pulje 4
Serie 6 - Forår Pulje 2
8-Kvindesenior 1 - Forår Pulje 3
DBU Pokalen 2018 Pulje 1
SM Serie 4 Pulje 1
8-K+29 (Old Girls) - Forår Pulje 1
M+32 (Old boys) 2 Pulje 2
Final 4 8-K+29 (Old Girls) Pulje 1
M+40 (Veteran) 2 Pulje 2
8-M+45 (Superveteran) 2 - Forår Pulje 1
U17 Drenge 2 (01) Forår Pulje 1
SM FINAL 4 U17 drenge 2 (01) Pulje 1
U15 Drenge 1 (03) Forår Pulje 2
U15 Drenge 8-mands (03) Forår Pulje 2
Final 4 U15 8-m Drenge Pulje 1
U14 Drenge 2 (04) Forår Pulje 2
U14 Drenge 4 (04) Forår Pulje 1
U14 Piger (04) Forår Pulje 1
U14 Piger 8-mands (04) Forår Pulje 1
U12 Drenge 3 8-mands (06) Forår Pulje 2
U12 Piger 2 8-mands (06) Forår (1) Pulje 1
U12 Piger 2 8-mands (06) Forår (2) Pulje 1
U11 Drenge 1 8-mands (07) Forår Pulje 2
U11 Drenge 3 8-mands (07) Forår Pulje 2
U11 Piger 2 8-mands (07) Forår Pulje 1
U10 pige 5-mands (08) 1-Forårsserie 10/6 Pulje 1, 2 baner
U10 pige 5-mands (08) 1-Forårsserie 24/6 Pulje 1, 2 baner
U10 piger 5-mands (08) 2 - 24. juni Medaljestævne Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 5M U-10 (08) rk.1-2 (1) Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 5M U-10 (08) rk.1-2 (2) Pulje 2
U9 piger 5-mands (09) 2 - 23. juni Medaljestævne Pulje 3
U9 piger 5-mands(09) begynder- 23. juni Medaljestæ Pulje 2
Sommerland Sj Pige Cup 5M U-9 (09) rk. 1 Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 5M U-9 (09) rk.2-3 (1) Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 5M U-9 (09) rk.2-3 (2) Pulje 2
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 23. juni Medaljestævne Pulje 4
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne Pulje 7
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 23. juni Medaljestævne Pulje 14
U8 drenge 5-mands (10) begynder - 23. juni Medalje Pulje 2
U8 piger 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne Pulje 1, 2 baner
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (10) 5M 1 LØR (1) Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (10) 5M 1 LØR (2) Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (10) 5M 2 LØR Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (10) 5M 3 LØR Pulje 5
U7 piger 3-mands (11-12) - 23. juni Medaljestævne Pulje 3, 2 baner
U5 drenge 3-mands (13) - 24. juni Medaljestævne (2) Pulje 4