Allerød Fodbold Klub

Klubbens kampprogram

Periode
 
 
Der findes intet kampprogram for de valgte hold.
  Rækkenavn Puljenavn
Veteran-LP Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 2 Pulje 1
Kvindeserie Øst Pulje 1
Serie 5 - Forår Pulje 2
Serie 5 - Forår Pulje 3
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
8-Kvindesenior Mester - Forår Pulje 1
8-mands Kvindesenior Pokal 17/18 Pulje 1
Kvinde LP 2018/19 - Øst Pulje 1
M+32 (Old boys) 1 Pulje 1
M+32 (Old boys) 2 Pulje 2
M+40 (Veteran) 1 Pulje 1
8-M+40 (Veteran) 2 - Forår Pulje 3
M+45 (Superveteran) 11-mands - Forår Pulje 1
8-M+45 (Superveteran) 2 - Forår Pulje 1
U19 Drenge Mester (99-00) Forår Pulje 1
U18 Piger Øst (00-01) forår Pulje 1
U17 Drenge 2 (01) Forår Pulje 1
U16 Piger Øst 2 (02) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (02) 17/18 Pulje 1
U15 Drenge 1 (03) Forår Pulje 1
U15 Drenge 2 (03) Forår Pulje 2
U15 Drenge 4 (03) Forår Pulje 1
U15 Piger 1 (03) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (03) 17/18 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (03) 17/18 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Piger (03) 17/18 Pulje 1
U14 Piger Øst (04) forår Pulje 1
U14 Drenge Mester (04) Forår Pulje 1
U14 Drenge 3 (04) Forår Pulje 1
U14 Piger (04) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (04) 17/18 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (04) 17/18 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (04) 17/18 Pulje 1
U13 Piger Øst 8M (05) forår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 1 (05) Forår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 3 (05) Forår Pulje 2
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (05) 17/18 Pulje 1
U12 Drenge 2 8-mands (06) Forår Pulje 1
U12 Piger 1 8-mands (06) Forår Pulje 1
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 8-mands (07) Forår Pulje 2
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår Pulje 2
U11 Piger 1 8-mands (07) Forår Pulje 1
U11 Piger 2 8-mands (07) Forår Pulje 1
U10 pige 5-mands (08) 1-Forårsserie 15/4 Pulje 1
U10 pige 5-mands (08) 1-Forårsserie 29/4 Pulje 1
U10 pige 5-mands (08) 1-Forårsserie 10/6 Pulje 1, 2 baner
U10 pige 5-mands (08) 1-Forårsserie 24/6 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 22. april Pulje 2
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 22. april Pulje 6
U10 drenge 5-mands (08) begynder- 22. april Pulje 2
U10 piger 5-mands (08) begynder - 22. april Pulje 2
U10 piger 5-mands (08) begynder - 6. maj Pulje 3, 2 baner
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 21. april Pulje 5, 2 baner
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 21. april (1) Pulje 8
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 21. april Pulje 14
U9 piger 5-mands (09) 1 - 21. april Pulje 1
U9 piger 5-mands (09) 2 - 21. april Pulje 2, 2 baner
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 5. maj Pulje 6
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 5. maj Pulje 4
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 5. maj Pulje 11
U9 piger 5-mands (09) 2 - 5. maj Pulje 2
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 21. april Pulje 5
U8 drenge 5-mands (10) begynder - 21. april Pulje 3, 2 baner
U8 piger 5-mands (10) 2 - 21. april (1) Pulje 2
U8 piger 5-mands (10) 2 - 21. april (2) Pulje 1
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 5. maj Pulje 11
U8 drenge 5-mands (10) begynder - 5. maj Pulje 3, 2 baner
U8 piger 5-mands (10) 2 - 5. maj (1) Pulje 1
U8 piger 5-mands (10) 2 - 5. maj (2) Pulje 1
U17 Drenge Øst 2 Forår (01-02) Øst 2
Ungdomspokal U17 Drenge (01-02) 17/18 P1