Allerød Fodbold Klub

Klubbens kampprogram

Periode
 
 
Der findes intet kampprogram for de valgte hold.
  Rækkenavn Puljenavn
Herre-DS Pulje 2
Kvinde-LP 2018/2019 Pulje 1
Old Boys-LP Pulje 1
Veteran-LP Pulje 1
Serie 2 Pulje 1
Serie 4 Pulje 1
Kvindeserie Øst Pulje 1
Serie 5 - Efterår Pulje 3
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
8-Kvindesenior Mester - Efterår Pulje 1
8-mands Kvindesenior Pokal 18/19 Pulje 1
M+32 (Old boys) 1 Pulje 1
M+32 (Old boys) 2 Pulje 2
M+40 (Veteran) 1 Pulje 1
8-M+40 (Veteran) 2 - Efterår Pulje 5
M+45 (Superveteran) 11-mands - Efterår Pulje 1
8-M+45 (Superveteran) 2 - Efterår Pulje 1
U19 Drenge Mester (00-01) Efterår Pulje 1
U18 Piger Øst (01-02) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (01-02) 18/19 Pulje 1
U17 Drenge Mester (02) Efterår Pulje 1
U17 Drenge 2 (02) Efterår Pulje 1
U16 Piger Øst 2 (03) efterår Pulje 1
U16 Drenge 1 (03) Efterår Pulje 1
U16 Drenge 3 (03) Efterår Pulje 1
U16 Piger 1 (03) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (03) 18/19 Pulje 1
U15 Drenge Mester (04) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (04) 18/19 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (04) 18/19 Pulje 1
U14 Pige Øst 2 (05) efterår Pulje 1
U14 Drenge 1 (05) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 3 (05) Efterår Pulje 2
U14 Piger 8-mands (05) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (05) 18/19 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (05) 18/19 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (05) 18/19 Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 2 (06) Efterår Pulje 1
U13 Piger 8-mands 1 (06) Efterår Pulje 1
U13 Piger 8-mands 2 (06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (06) 18/19 Pulje 1
U12 Drenge 2 8-mands (07) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår Pulje 1
U12 Piger 1 8-mands (07) Efterår Pulje 1
U12 Piger 2 8-mands (07) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 1 8-mands (08) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 2 8-mands (08) Efterår Pulje 1
U11 Piger 2 8-mands (08) Efterår Pulje 1
U11 piger 5-mands (08) begynder - 23. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (09) 1-Efterårsserie 18/8 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (09) 1-Efterårsserie 15/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (09) 1-Efterårsserie 29/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (09) 3-Efterårsserie 18/8 Pulje 7
U10 drenge 5-mands (09) 3-Efterårsserie 15/9 Pulje 6
U10 drenge 5-mands (09) 3-Efterårsserie 29/9 Pulje 7
U10 pige 5-mands (09) 1-Efterårsserie 18/8 Pulje 1
U10 pige 5-mands (09) 1-Efterårsserie 15/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (09) 1-Efterårsserie 29/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september (1) Pulje 5
U10 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september (2) Pulje 4
U10 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september (3) Pulje 5
U10 piger 5-mands (09) 2 - 23. september Pulje 1, 2 baner
U9 drenge 5-mands (10) 1 - 22. september Pulje 5, 2 baner
U9 drenge 5-mands (10) 3 - 22. september Pulje 13, 2 baner
U9 piger 5-mands(10) begynder- 22. september (1) Pulje 2
U9 piger 5-mands(10) begynder- 22. september (2) Pulje 3
U6 drenge 3-mands (13) - 23. september (1) Pulje 9
U6 drenge 3-mands (13) - 23. september (2) Pulje 10
U6 drenge 3-mands (13) - 23. september (3) Pulje 10
Ungdomspokal U19 Drenge (00-01) 18/19 P1
Ungdomspokal U17 Drenge (02-03) 18/19 P1
Ungdomspokal U16 Drenge (03) 18/19 P1