KFUM BK, Roskilde

Klubbens kampprogram

Periode
 
 
  Rækkenavn Puljenavn
DBU Pokalen 2017/18 Pulje 1
Herre-DS Pulje 2
Futsal - Finalestævne U-15 Drenge Pulje 1
Serie 2 Pulje 3
Serie 5 - Forår Pulje 6
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår Pulje 2
U17 Drenge 1 (01) Forår Pulje 3
U16 Drenge 1 (02) Forår Pulje 3
U15 Drenge Øst 2 (03) forår Pulje 1
U15 Drenge 2 (03) Forår Pulje 3
Ungdomspokalen U15 Drenge (03) 17/18 Pulje 1
U14 Drenge Øst 2 (04) forår Pulje 1
U14 Drenge 1 (04) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U14 Drenge (04) 17/18 Pulje 1
U13 Drenge Øst 1 11M (05) forår Pulje 2
U13 Drenge 8-mands 1 (05) Forår Pulje 3
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (05) 17/18 Pulje 1
U12 Drenge 2 8-mands (06) Forår Pulje 4
U12 Drenge 3 8-mands (06) Forår Pulje 6
U11 Drenge 1 8-mands (07) Forår Pulje 4
U11 Drenge 2 8-mands (07) Forår Pulje 5
U11 Drenge 3 8-mands (07) Forår Pulje 4
U10 drenge 5-mands (08) 2-Forårsserie 15/4 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (08) 2-Forårsserie 29/4 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (08) 2-Forårsserie 10/6 Pulje 5
U10 drenge 5-mands (08) 2-Forårsserie 24/6 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 22. april Pulje 4
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 21. april Pulje 2
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 21. april Pulje 3
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 21. april (1) Pulje 4
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 21. april (2) Pulje 3
U8 drenge 5-mands (10) begynder - 21. april Pulje 2
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 18/3-18 Medalje (1) Pulje 2
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 18/3-18 Medalje (2) Pulje 1
U7 drenge 3-mands (11) - 21. april (1) Pulje 26
U7 drenge 3-mands (11) - 21. april (2) Pulje 25
U6 dr (12) ½ banestævne Tune 18/3-18 Medalje (1) Pulje 4
U6 dr (12) ½ banestævne Tune 18/3-18 Medalje (2) Pulje 3
U5 dr (13) ½ banestævne Fløng 18/3-18 Medalje Pulje 1
U19 Drenge Øst 2 Forår (99-00) Øst 2
Ungdomspokal U19 Drenge (99-00) 17/18 P1
U17 Drenge Øst 2 Forår (01-02) Øst 2
Ungdomspokal U17 Drenge (01-02) 17/18 P1
Ungdomspokal U16 Drenge (02) 17/18 P1
Træningskampe senior/Ungdom Pulje 1
Træningskampe Ungdom 80 min Pulje 1
Træningskampe Ungdom 70 min Pulje 1