Boldklubben af 1893

Klubbens kampprogram

Periode
 
 
  Rækkenavn Puljenavn
2. division Pulje 2
Sydbank Pokalen 2018/19 Pulje 1
3F Ligaen 2018/19 3FL
Sydbank Kvindepokalen 2018/19 Pulje 1
Old Boys-LP Pulje 1
Veteran-LP Pulje 1
U19 Drenge Divisionen 2018/19 Div
U18 Piger DM 2018/19 DM
U17 Drenge Divisionen 2018/19 Div
U18 Piger Øst (01-02) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (01-02) 18/19 Pulje 1
U16 Piger Øst 1 (03) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (03) 18/19 Pulje 1
U16 Piger Futsal A (03) Pulje 1
U15 Drenge Øst 1 (04) efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U15 Drenge (04) 18/19 Pulje 1
U14 Drenge Øst 1 (05) efterår Pulje 1
U14 Piger Øst 1 (05) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (05) 18/19 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (05) 18/19 Pulje 1
U13 Drenge Øst 1 8M (06) efterår Pulje 1
U13 Piger Øst 8M (06) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (06) 18/19 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (06) 18/19 Pulje 1
U9 piger (10) Futsal 1.runde Pulje 1
U9 piger (10) Futsal 2. runde Pulje 1
U9 piger (10) Futsal 3.runde Pulje 1
U9 piger (10) Futsal 4. runde medaljestævne Pulje 1
Serie 2, P5/6 Efterår P5
Serie 2, P5/6 Efterår P6
Serie 3, P8/11 Efterår P10
Serie 3, P8/11 Efterår P8
Serie 3, P8/11 Efterår P9
Serie 3, P8/11 Efterår P11
Serie 4, P13/16 Efterår P15
Serie 4, P13/16 Efterår P14
Serie 5, P18/21 Efterår P21
Serie 5, P18/21 Efterår P20
Serie 1, Kvinder Efterår P1
Kvinde Senior M 7M Efterår P1
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3
Kvinde Senior 2 7M Efterår P2
M+32 2 7M Efterår P1
M+ 40 Øst P1
M+40 2 Efterår P2
M+40 M 7M Efterår P1
M+45 1 P1
M+50 1 P1
M+55 1 P1
M+ 60 P1
M+65 7M Efterår P1
M+70 5M Efterår P1
Ungdomspokal U19 Drenge (00-01) 18/19 P1
U19 Drenge 1 (00-01) Efterår P1
U17 Drenge Øst 1 Efterår (02-03) P1
Ungdomspokal U17 Drenge (02-03) 18/19 P1
U16 Drenge Reservehold Øst Efterår (03) P3
Ungdomspokal U16 Drenge (03) 18/19 P1
U16 Drenge M (03) Efterår Mester
U16 Drenge 1 (03) Efterår P1
U16 Piger 1 (03-04) Efterår P1
U15 Drenge M (04) Efterår Mester
U15 Drenge 2 (04) Efterår P2
U15 Drenge 3 (04) Efterår P3
U14 Drenge M (05) Efterår Mester
U14 Drenge 2 (05) Efterår P2
U13 Drenge M (06) 8M Efterår Mester
U13 Drenge 2 (06) 8M Efterår P2A
U13 Drenge 4 (06) 8M Efterår P4B
U13 Piger 1 (06) 8M Efterår P1
U13 Piger 2 (06) 8M Efterår P2
VinterBold U12 Drenge 1 (07) 8M (1) Pulje 4
VinterBold U12 Drenge 1 (07) 8M (2) Pulje 3
VinterBold U12 Drenge 2 (07) 8M Pulje 6
VinterBold U12 Drenge 3 (07) 8M Pulje 7
VinterBold U12 Drenge 3 (07) 8M Pulje 6
VinterBold U11 Drenge 1 (08) 8M Pulje 5
VinterBold U11 Drenge 2 (08) 8M Pulje 7
VinterBold U11 Drenge 3 (08) 8M Pulje 7
VinterBold U11 Drenge 3 (08) 8M Pulje 8
VinterBold U11 Piger 1 (08) 8M Pulje 1