Gentofte-Vangede Idrætsforening

Klubbens kampprogram

Periode
 
 
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Spillested Res  
503669
2 Fr 21-04-17
Kl. 17:00
U11 Drenge (06) 8M C ForårPulje 2 GVIVestia (2) Kunst, GVI. Nymosen
438963
1 Fr 21-04-17
Kl. 18:30
U15 Drenge M (02) ForårMester GVIOversidder GVI. Nymosen
503451
2 22-04-17
Kl. 10:00
U11 Drenge (06) 8M B ForårPulje 4 GVIVestia (1) GVI. Nymosen
581104
2 22-04-17
Kl. 10:00
U11 Piger (06) 8M ForårPulje 1 GVIHvidovre IF Kunst, GVI. Nymosen
432084
2 22-04-17
Kl. 11:15
U14 Drenge 4 (03) ForårPulje 4 GVI 3Oversidder Kunst, GVI. Nymosen
433046
2 22-04-17
Kl. 11:15
U13 Piger 2 (04) 8M ForårP2 GVIHvidovre IF 2 GVI. Nymosen UHT !
944630
Kampfakta
19 22-04-17
Kl. 13:00
Herre-DSPulje 2 GVIB 1908 GVI. Nymosen 2-1
102034
2 22-04-17
Kl. 13:30
U12 Drenge (05) 8M A ForårPulje 2 GVI (1)FB Kunst, GVI. Nymosen
410609
3 22-04-17
Kl. 15:00
Serie 1, P3 ForårP3 GVI 2Fremad Amager 2 GVI. Nymosen 2-0
427805
Kampfakta
2 22-04-17
Kl. 15:00
U14 Drenge M (03) ForårMester GVISkjold GVI. Nymosen 1-4
432258
2 23-04-17
Kl. 10:00
U13 Drenge M (04) 8M ForårMester GVIB 1903 2 Kunst, GVI. Nymosen 4-2
432632
1 23-04-17
Kl. 10:00
U13 Drenge 5 (04) 8M ForårP5 GVI 4Sundby 4 Kunst, GVI. Nymosen 8-4
422235
3 23-04-17
Kl. 11:45
Serie 4, P13/16 ForårP16 GVI 4FA 2000 9 GVI. Nymosen 4-6 !
275261
1 Ma 24-04-17
Kl. 19:00
U21 A, 2017 forår (1995 og yngre)Pulje 1 GVIFC Helsingør Kunst, GVI. Nymosen 0-1
504258
3 Fr 28-04-17
Kl. 17:00
U12 Drenge (05) 8M C ForårPulje 2 GVIFB GVI. Nymosen
102198
3 29-04-17
Kl. 10:00
U11 Drenge (06) 8M A ForårPulje 2 GVI (1)HIK Kunst, GVI. Nymosen
442604
3 29-04-17
Kl. 10:00
U12 Drenge (05) 8M B ForårPulje 2 GVIFB Kunst, GVI. Nymosen
431968
Kampfakta
3 29-04-17
Kl. 11:15
U14 Drenge 2 (03) ForårP2 GVIB 1903 Kunst, GVI. Nymosen 1-2
944632
Kampfakta
20 29-04-17
Kl. 13:00
Herre-DSPulje 2 GVIRishøj Boldklub GVI. Nymosen 1-2
685816
5 29-04-17
Kl. 15:00
U17 Drenge Øst 2 Forår (00-01)Øst 2 GVIGlostrup GVI. Nymosen 6-2
432263
3 30-04-17
Kl. 10:00
U13 Drenge M (04) 8M ForårMester GVISundby Bk. GVI. Nymosen 3-8
447969
2 30-04-17
Kl. 10:00
U9 Drenge (08) 5M B ForårPulje 3 GVI (2)KB (3) Jens Jessens Vej
458529
1 30-04-17
Kl. 11:15
U8 Drenge (09) 5M C ForårPulje 3 GVI (3)BK Skjold (4) Fælledparken
520656
1 30-04-17
Kl. 11:20
U7 Drenge (10) 3M ForårPulje 3 GVI (4)Bispebjerg Bk. GVI. Nymosen
520664
1 30-04-17
Kl. 11:20
U7 Drenge (10) 3M ForårPulje 3 GVI (4)GVI (3) GVI. Nymosen
448087
2 30-04-17
Kl. 11:40
U9 Drenge (08) 5M B ForårPulje 3 GVI (2)HB Jens Jessens Vej !
102080
3 30-04-17
Kl. 11:45
U12 Drenge (05) 8M A ForårPulje 3 GVI (2)KB (3) Kunst, GVI. Nymosen
458534
1 30-04-17
Kl. 12:05
U8 Drenge (09) 5M C ForårPulje 3 GVI (3)Vanløse (5) Fælledparken
445819
1 30-04-17
Kl. 13:00
U10 Drenge (07) 5M B ForårPulje 4 GVI (3)Bk. Skjold (2) Nandrupvej's Idrætsanlæg
581595
1 30-04-17
Kl. 13:25
U9 Piger (08) 5M B/C ForårPulje 1 GVIFB Sundby/Kløvermarken !
308804
4 30-04-17
Kl. 13:30
U17 Drenge 1 (00-01) ForårP1 GVI 2Hellas GVI. Nymosen 1-2
581607
1 30-04-17
Kl. 15:05
U9 Piger (08) 5M B/C ForårPulje 1 GVISundby Bk. Sundby/Kløvermarken !
414227
Kampfakta
3 30-04-17
Kl. 15:15
Serie 1, Kv. ForårP1 GVINørrebro United GVI. Nymosen 1-0
409870
4 Ma 01-05-17
Kl. 20:00
Veteran ØstP1 GVI/JægersborgFremad Amager Gentofte Sportspark - kunst 1 2-1