Flauenskjold IF

Klubbens kampprogram

Periode
 
 
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Spillested Res
456366
1 18-11-17
Kl. 09:24
U16 Piger A/B (02) INDE
Pulje 101
DHF&K - AaB Skovsgård Hallen 6-3
456368
1 18-11-17
Kl. 09:48
U16 Piger A/B (02) INDE
Pulje 101
Løgstør IF - DHF&K Skovsgård Hallen 4-3
456371
1 18-11-17
Kl. 10:24
U16 Piger A/B (02) INDE
Pulje 101
Aabybro IF - DHF&K Skovsgård Hallen 3-5
456373
1 18-11-17
Kl. 10:48
U16 Piger A/B (02) INDE
Pulje 101
DHF&K - Trekroner/Skovsgård Skovsgård Hallen 6-4
457034
1 18-11-17
Kl. 12:12
U17 Drenge A/B (01) INDE
Pulje 32
DHF&K - Aalbæk Stations IF Dybvad Hallen UHT!
457037
1 18-11-17
Kl. 12:36
U17 Drenge A/B (01) INDE
Pulje 32
Hjørring IF - DHF&K Dybvad Hallen 9-1
457041
1 18-11-17
Kl. 13:12
U17 Drenge A/B (01) INDE
Pulje 32
Bagterp IF - DHF&K Dybvad Hallen 3-7
457043
1 18-11-17
Kl. 13:36
U17 Drenge A/B (01) INDE
Pulje 32
DHF&K - Team Østvendsyssel Dybvad Hallen 1-6
257502
1 19-11-17
Kl. 09:24
U19 Drenge A/B (99-00) INDE
Pulje 30
DHF&K - Østervraa IF Østervrå Hallen 9-2
257504
1 19-11-17
Kl. 09:48
U19 Drenge A/B (99-00) INDE
Pulje 30
Trekroner IF 98 - DHF&K Østervrå Hallen 3-4
257506
1 19-11-17
Kl. 10:12
U19 Drenge A/B (99-00) INDE
Pulje 30
Hobro IK (1) - DHF&K Østervrå Hallen 3-4
582732
1 19-11-17
Kl. 10:45
Futsal - U12 Drenge C (06)
Pulje 953
DHF&K - Brønderslev IF Nørresundby Idrætscenter
257509
1 19-11-17
Kl. 10:48
U19 Drenge A/B (99-00) INDE
Pulje 30
DHF&K - Bagterp IF Østervrå Hallen 6-3
582733
1 19-11-17
Kl. 11:00
Futsal - U12 Drenge C (06)
Pulje 953
SVIF/TUI - DHF&K Nørresundby Idrætscenter
582735
1 19-11-17
Kl. 11:30
Futsal - U12 Drenge C (06)
Pulje 953
Nørresundby FB - DHF&K Nørresundby Idrætscenter
460912
1 19-11-17
Kl. 13:24
Kvinder A (15+) INDE - Kval. række
Pulje 21
DHF&K - AaB (1) Fiberhallen 1-9
460914
1 19-11-17
Kl. 13:48
Kvinder A (15+) INDE - Kval. række
Pulje 21
Vejgaard B - DHF&K Fiberhallen 9-2
463331
1 19-11-17
Kl. 14:12
Herrer A (16+) INDE - Kval. række
Pulje 2
Birkelse IF (2) - Flauenskjold IF Østervrå Hallen UHT!
460917
1 19-11-17
Kl. 14:24
Kvinder A (15+) INDE - Kval. række
Pulje 21
Fortuna Hjørring - DHF&K Fiberhallen 6-1
460919
1 19-11-17
Kl. 14:48
Kvinder A (15+) INDE - Kval. række
Pulje 21
DHF&K - AaB (2) Fiberhallen 0-11
463334
1 19-11-17
Kl. 14:48
Herrer A (16+) INDE - Kval. række
Pulje 2
Østervraa IF (1) - Flauenskjold IF Østervrå Hallen UHT!
463337
1 19-11-17
Kl. 15:24
Herrer A (16+) INDE - Kval. række
Pulje 2
Flauenskjold IF - Sulsted IF (2) Østervrå Hallen HHT!
583252
1 25-11-17
Kl. 09:15
Futsal - U13 Piger A/B (05)
Pulje 946
Fortuna Hjørring (2) - DHF&K Dybvad Hallen 0-0
583282
1 25-11-17
Kl. 10:15
Futsal - U13 Piger A/B (05)
Pulje 946
DHF&K - Biersted/Nørhalne/Vadum Dybvad Hallen 0-1
583284
1 25-11-17
Kl. 10:45
Futsal - U13 Piger A/B (05)
Pulje 946
DHF&K - Jetsmark/Birkelse Dybvad Hallen 2-1
584585
1 25-11-17
Kl. 16:15
Futsal - U15 Drenge B (03)
Pulje 920
DHF&K (1) - Jerslev/Sterup IF Fiberhallen 1-1
584587
1 25-11-17
Kl. 16:45
Futsal - U15 Drenge B (03)
Pulje 920
Hjørring Futsal Klub (2) - DHF&K (1) Fiberhallen 0-3
584589
1 25-11-17
Kl. 17:15
Futsal - U15 Drenge B (03)
Pulje 920
Brønderslev IF - DHF&K (1) Fiberhallen 2-2
584596
1 25-11-17
Kl. 17:45
Futsal - U15 Drenge B (03)
Pulje 920
DHF&K (1) - Hjørring IF (2) Fiberhallen 1-1
584808
1 26-11-17
Kl. 10:45
Futsal - U15 Drenge B (03)
Pulje 921
DHF&K (2) - SVIF (1) DGI-Huset, Aabybro HHT!
584809
1 26-11-17
Kl. 11:00
Futsal - U15 Drenge B (03)
Pulje 921
Aabybro IF - DHF&K (2) DGI-Huset, Aabybro ANNResultatformidling
584811
1 26-11-17
Kl. 11:30
Futsal - U15 Drenge B (03)
Pulje 921
Moseby B - DHF&K (2) DGI-Huset, Aabybro UHT!
582901
2 02-12-17
Kl. 09:00
Futsal - U12 Drenge C (06)
Pulje 953
Brønderslev IF - DHF&K Dybvad Hallen
582904
2 02-12-17
Kl. 09:45
Futsal - U12 Drenge C (06)
Pulje 953
DHF&K - SVIF/TUI Dybvad Hallen
582905
2 02-12-17
Kl. 10:00
Futsal - U12 Drenge C (06)
Pulje 953
Nørresundby FB - DHF&K Dybvad Hallen
457021
2 03-12-17
Kl. 11:24
U17 Drenge A/B (01) INDE
Pulje 32
Aalbæk Stations IF - DHF&K Fiberhallen 3-3
457026
2 03-12-17
Kl. 11:48
U17 Drenge A/B (01) INDE
Pulje 32
DHF&K - Hjørring IF Fiberhallen 1-8
456376
2 03-12-17
Kl. 12:12
U16 Piger A/B (02) INDE
Pulje 101
AaB - DHF&K AaB Hallen 3-4
457029
2 03-12-17
Kl. 12:24
U17 Drenge A/B (01) INDE
Pulje 32
DHF&K - Bagterp IF Fiberhallen 3-1
456378
2 03-12-17
Kl. 12:36
U16 Piger A/B (02) INDE
Pulje 101
DHF&K - Løgstør IF AaB Hallen 7-1
457031
2 03-12-17
Kl. 12:48
U17 Drenge A/B (01) INDE
Pulje 32
Team Østvendsyssel - DHF&K Fiberhallen 4-2
456381
2 03-12-17
Kl. 13:12
U16 Piger A/B (02) INDE
Pulje 101
DHF&K - Aabybro IF AaB Hallen 6-2
456383
2 03-12-17
Kl. 13:36
U16 Piger A/B (02) INDE
Pulje 101
Trekroner/Skovsgård - DHF&K AaB Hallen 5-5
460932
2 03-12-17
Kl. 14:12
Kvinder A (15+) INDE - Kval. række
Pulje 21
AaB (1) - DHF&K AaB Hallen 6-0
460934
2 03-12-17
Kl. 14:36
Kvinder A (15+) INDE - Kval. række
Pulje 21
DHF&K - Vejgaard B AaB Hallen 2-5
257555
2 03-12-17
Kl. 14:48
U19 Drenge A/B (99-00) INDE
Pulje 30
DHF&K - Skallerup/Vennebjerg IF Trekroner Landsbycenter 4-2
463350
2 03-12-17
Kl. 15:00
Herrer A (16+) INDE - Kval. række
Pulje 2
Asaa B (2) - Flauenskjold IF Aså Hallen 6-2
257557
2 03-12-17
Kl. 15:12
U19 Drenge A/B (99-00) INDE
Pulje 30
Østervraa IF - DHF&K Trekroner Landsbycenter 2-4
460937
2 03-12-17
Kl. 15:12
Kvinder A (15+) INDE - Kval. række
Pulje 21
DHF&K - Fortuna Hjørring AaB Hallen 4-5
463352
2 03-12-17
Kl. 15:24
Herrer A (16+) INDE - Kval. række
Pulje 2
Voersaa IF - Flauenskjold IF Aså Hallen 4-4
257559
2 03-12-17
Kl. 15:36
U19 Drenge A/B (99-00) INDE
Pulje 30
DHF&K - Trekroner IF 98 Trekroner Landsbycenter 5-4
460939
2 03-12-17
Kl. 15:36
Kvinder A (15+) INDE - Kval. række
Pulje 21
AaB (2) - DHF&K AaB Hallen 10-2
463356
2 03-12-17
Kl. 16:12
Herrer A (16+) INDE - Kval. række
Pulje 2
Flauenskjold IF - Birkelse IF (2) Aså Hallen 3-6