Flauenskjold IF

Klubbens kampprogram

Periode
 
 
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Spillested Res
287609
3 25-08-18
Kl. 10:40
U11 Drenge B (08) 8M - Efterår 2018
Pulje 105
Dronninglund IF - DHF&K AaB's Anlæg
287615
3 25-08-18
Kl. 11:20
U11 Drenge B (08) 8M - Efterår 2018
Pulje 105
DHF&K - AaB AaB's Anlæg
910440
8 26-08-18
Kl. 11:00
U16 Drenge Liga 5 (2003) 11M/9M - efterår 2018
Pulje 481
DHF & K - Frederikshavn fI Hørby Stadion 2-5
794295
Kampfakta
2 Ma 27-08-18
Kl. 18:30
U14 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2018
Pulje 911
Skagen IK - DHF & K Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen) 1-6
948185
Kampfakta
3 Ti 28-08-18
Kl. 19:00
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 43
DHF&K - Team Horne/Hirtshals Hørby Stadion 9-0
186165
Kampfakta
3 On 29-08-18
Kl. 17:30
U13 Drenge C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 13
ØVI/TTB - DHF&K Østervraa Stadion 1-1
962300
3 On 29-08-18
Kl. 17:30
U13 Piger C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 64
Tornby IF - DHF&K Tornby Stadion 3-3
285855
Kampfakta
3 On 29-08-18
Kl. 19:00
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 51
Flauenskjold IF - Jerslev/Sterup IF Flauenskjold Stadion 1-4!
287618
4 01-09-18
Kl. 10:40
U11 Drenge B (08) 8M - Efterår 2018
Pulje 105
Tårs/Ugilt IF - DHF&K Vrå Kunstgræsbane
287621
4 01-09-18
Kl. 11:20
U11 Drenge B (08) 8M - Efterår 2018
Pulje 105
Vraa/Børglum IF - DHF&K Vrå Kunstgræsbane
472504
Kampfakta
3 02-09-18
Kl. 13:30
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2018
Pulje 282
DHF & K - Skagen IK Flauenskjold Stadion 7-0
285918
Kampfakta
4 Ma 03-09-18
Kl. 19:00
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 51
Klokkerholm IF - Flauenskjold IF Klokkerholm Stadion 6-0!
794319
Kampfakta
5 Ti 04-09-18
Kl. 18:30
U14 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2018
Pulje 911
DHF & K - Fortuna Hjørring Hørby Stadion 0-2
948186
Kampfakta
4 Ti 04-09-18
Kl. 18:30
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 43
Team Østvendsyssel - DHF&K Dronninglund Ny Stadion 3-5
860532
1 On 05-09-18
Kl. 18:30
U16 Drenge Liga 5 (2003) 11M/9M - efterår 2018
Pulje 481
Oversidder - DHF & K
948189
Kampfakta
5 To 06-09-18
Kl. 18:30
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 43
DHF&K - IF Skjold Sæby Flauenskjold Stadion 4-0
962308
5 08-09-18
Kl. 
U13 Piger C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 64
Oversidder - DHF&K
860536
3 08-09-18
Kl. 11:00
U16 Drenge Liga 5 (2003) 11M/9M - efterår 2018
Pulje 481
DHF & K - Lundergård IU Dybvad Stadion 7-2
188078
Kampfakta
5 09-09-18
Kl. 10:00
U13 Drenge C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 13
IF Skjold Sæby - DHF&K Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 3-7
472506
Kampfakta
4 09-09-18
Kl. 16:00
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2018
Pulje 282
Skibsby-Højene IF - DHF & K Højene Hallen 0-3
286097
Kampfakta
6 Ma 10-09-18
Kl. 18:30
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 51
Syvsten IF - Flauenskjold IF Syvsten IF Stadion 1-1!
962309
6 Ti 11-09-18
Kl. 18:00
U13 Piger C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 64
Oversidder - DHF&K
472508
Kampfakta
5 On 12-09-18
Kl. 18:00
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2018
Pulje 282
DHF & K - IF Skjold Sæby Hørby Stadion 7-3
188079
6 On 12-09-18
Kl. 18:15
U13 Drenge C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 13
Frederikshavn fI - DHF&K Park Empire HHT!
285846
Kampfakta
1 On 12-09-18
Kl. 18:30
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 51
Flauenskjold IF - Syvsten IF Flauenskjold Stadion 1-0!
962305
Kampfakta
4 Ma 17-09-18
Kl. 17:30
U13 Piger C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 64
DHF&K - Aalbæk Stations IF Klokkerholm Stadion 4-1
948191
Kampfakta
6 Ma 17-09-18
Kl. 19:00
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 43
Team Horne/Hirtshals - DHF&K Horne Stadion 0-6
794322
Kampfakta
6 Ti 18-09-18
Kl. 18:15
U14 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2018
Pulje 911
Frederikshavn fI - DHF & K Park Empire 3-0
188084
Kampfakta
7 On 19-09-18
Kl. 17:30
U13 Drenge C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 13
DHF&K - Bangsbo Freja Hørby Stadion 5-3
962314
7 22-09-18
Kl. 10:00
U13 Piger C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 64
DHF&K - Gærum IF Klokkerholm Stadion 9-0
472513
6 22-09-18
Kl. 16:00
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2018
Pulje 282
DHF & K - Fortuna Hjørring Dybvad Stadion UHT!
910753
Kampfakta
9 23-09-18
Kl. 14:00
U16 Drenge Liga 5 (2003) 11M/9M - efterår 2018
Pulje 481
DHF & K - Lundergård IU Dybvad Stadion 4-2
286113
Kampfakta
8 Ma 24-09-18
Kl. 18:15
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 51
Jerslev/Sterup IF - Flauenskjold IF Jerslev Stadion 3-1!
948193
Kampfakta
7 Ma 24-09-18
Kl. 19:00
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 43
IF Skjold Sæby - DHF&K Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 0-5
794337
Kampfakta
7 Ti 25-09-18
Kl. 18:00
U14 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2018
Pulje 911
DHF & K - Skagen IK Hørby Stadion 1-1
188087
Kampfakta
8 On 26-09-18
Kl. 17:30
U13 Drenge C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 13
DHF&K - ØVI/TTB Flauenskjold Stadion 2-1
285924
5 On 26-09-18
Kl. 18:30
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 51
Flauenskjold IF - Taars/Ugilt IF (2) Flauenskjold Stadion HHT!
794339
Kampfakta
8 Fr 28-09-18
Kl. 18:00
U14 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2018
Pulje 911
DHF & K - Tårs/Ugilt IF Hørby Stadion 4-2
962317
8 29-09-18
Kl. 10:00
U13 Piger C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 64
DHF&K - Tornby IF Klokkerholm Stadion 2-3
472515
Kampfakta
7 29-09-18
Kl. 13:30
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2018
Pulje 282
DHF & K - Østervraa IF Klokkerholm Stadion 1-0
188075
Kampfakta
4 30-09-18
Kl. 09:15
U13 Drenge C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 13
DHF&K - Læsø Ungdom Dybvad Stadion UHT!
860537
Kampfakta
4 30-09-18
Kl. 15:00
U16 Drenge Liga 5 (2003) 11M/9M - efterår 2018
Pulje 481
Frederikshavn fI - DHF & K Park Empire 6-1
962318
Kampfakta
9 Ma 01-10-18
Kl. 17:30
U13 Piger C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 64
Aalbæk Stations IF - DHF&K Aalbæk Stadion 2-2
948195
8 Ti 02-10-18
Kl. 17:30
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 43
DHF&K - Team Østvendsyssel Dybvad Stadion UHT!
860534
2 On 03-10-18
Kl. 18:00
U16 Drenge Liga 5 (2003) 11M/9M - efterår 2018
Pulje 481
DHF & K - Frederikshavn fI Hørby Stadion 0-5
286116
9 On 03-10-18
Kl. 18:30
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 51
Flauenskjold IF - Klokkerholm IF Flauenskjold Stadion HHT!
794341
Kampfakta
9 06-10-18
Kl. 11:00
U14 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2018
Pulje 911
Jetsmark/Birkelse - DHF & K Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 5-0
860540
5 06-10-18
Kl. 12:00
U16 Drenge Liga 5 (2003) 11M/9M - efterår 2018
Pulje 481
DHF & K - Oversidder Flauenskjold Stadion
188088
9 07-10-18
Kl. 10:30
U13 Drenge C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 13
Læsø Ungdom - DHF&K Østerby Hallen 0-3
472519
Kampfakta
8 07-10-18
Kl. 13:30
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2018
Pulje 282
Skagen IK - DHF & K Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen) 0-4
286118
10 Ma 08-10-18
Kl. 19:00
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 51
Taars/Ugilt IF (2) - Flauenskjold IF Tårs Hallen UHT!
962323
10 Ti 09-10-18
Kl. 
U13 Piger C (06) 8M - Efterår 2018
Pulje 64
DHF&K - Oversidder Dybvad Stadion
948197
9 Ti 09-10-18
Kl. 17:30
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2018
Pulje 43
DHF&K - Team Horne/Hirtshals Hørby Stadion UHT!