Asnæs BK

Klubbens kampprogram

Periode
 
 
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Spillested Res
836845
2 Ti 14-08-18
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U15 Drenge B (04) 18/19
Pulje 1
Asnæs BK (3) - FC Lejre (3) Asnæs Stadion, Kunstgræs UHT!
506547
Kampfakta
1 19-08-18
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (04) Efterår
Pulje 3
Asnæs BK - Kalundborg GB Asnæs Stadion 1-0
406445
Kampfakta
1 Ma 20-08-18
Kl. 18:30
Serie 5 - Efterår
Pulje 6
Asnæs BK - Holbæk B&I Asnæs Stadion, Kunstgræs 3-3
733166
Kampfakta
2 Fr 24-08-18
Kl. 18:30
Serie 3
Pulje 6
Asnæs BK - Skibby IK Asnæs Stadion 4-0
406446
2 26-08-18
Kl. 10:00
Serie 5 - Efterår
Pulje 6
Asnæs BK - FC Lejre Asnæs Stadion UHT!
506555
Kampfakta
3 Ti 28-08-18
Kl. 18:30
U15 Drenge 3 (04) Efterår
Pulje 3
Asnæs BK - HIF/FKO Asnæs Stadion 4-1
733173
Kampfakta
3 To 30-08-18
Kl. 18:30
Serie 3
Pulje 6
Asnæs BK - RB 1906 Asnæs Stadion UMH
501244
4 Ma 03-09-18
Kl. 18:30
U16 Drenge 3 (03) Efterår
Pulje 4
Team Odsherred - Kalundborg GB Kongeengen UHT!
501232
Kampfakta
1 On 05-09-18
Kl. 18:00
U16 Drenge 3 (03) Efterår
Pulje 4
Team Odsherred - Tølløse BK Klintsøgaard Efterskole kunstgræs 1-0
409342
Kampfakta
4 09-09-18
Kl. 10:00
Serie 5 - Efterår
Pulje 6
Asnæs BK - Nykøbing IF Asnæs Stadion 1-2
506560
Kampfakta
5 09-09-18
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (04) Efterår
Pulje 3
Asnæs BK - Jernløse/Undløse bk Asnæs Stadion 0-0
500330
Kampfakta
6 15-09-18
Kl. 13:00
U16 Drenge 1 (03) Efterår
Pulje 3
Team Odsherred - Jernløse/Undløse bk Asnæs Stadion, Kunstgræs 4-1
733185
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 15:30
Serie 3
Pulje 6
Asnæs BK - Gislinge BK Asnæs Stadion 3-1
409653
Kampfakta
6 Ti 18-09-18
Kl. 19:00
Serie 5 - Efterår
Pulje 6
Asnæs BK - TFC Odsherred Asnæs Stadion, Kunstgræs 3-2
500565
7 Fr 21-09-18
Kl. 18:30
U16 Drenge 1 (03) Efterår
Pulje 3
Team Odsherred - Jyllinge FC Asnæs Stadion, Kunstgræs UMH
506571
Kampfakta
7 23-09-18
Kl. 10:30
U15 Drenge 3 (04) Efterår
Pulje 3
Asnæs BK - RB 1906 Asnæs Stadion 5-0
733302
Kampfakta
7 29-09-18
Kl. 15:30
Serie 3
Pulje 6
Asnæs BK - Vipperød BK Asnæs Stadion 4-0
501715
8 Ma 01-10-18
Kl. 18:30
U16 Drenge 3 (03) Efterår
Pulje 4
Team Odsherred - Raklev GI Kongeengen UHT!
500900
Kampfakta
8 Ma 01-10-18
Kl. 19:00
U16 Drenge 1 (03) Efterår
Pulje 3
Team Odsherred - Sorø Freja Klintsøgaard Efterskole kunstgræs 3-0
500922
9 06-10-18
Kl. 13:00
U16 Drenge 1 (03) Efterår
Pulje 3
Team Odsherred - Jyllinge FC Asnæs Stadion, Kunstgræs 0-3
409665
Kampfakta
8 07-10-18
Kl. 10:00
Serie 5 - Efterår
Pulje 6
Asnæs BK - Såby Fodbold Asnæs Stadion 5-1
506588
Kampfakta
9 Ti 09-10-18
Kl. 18:30
U15 Drenge 3 (04) Efterår
Pulje 3
Asnæs BK - Fårevejle BK Asnæs Stadion, Kunstgræs 3-1
733315
Kampfakta
9 13-10-18
Kl. 15:30
Serie 3
Pulje 6
Asnæs BK - Hørve IF Asnæs Stadion 2-1
409671
Kampfakta
9 14-10-18
Kl. 10:00
Serie 5 - Efterår
Pulje 6
Asnæs BK - Hagested IF Asnæs Stadion 2-1
501545
7 21-10-18
Kl. 11:00
U16 Drenge 3 (03) Efterår
Pulje 4
Team Odsherred - Gislinge BK Kongeengen 4-7
501721
10 On 24-10-18
Kl. 19:15
U16 Drenge 3 (03) Efterår
Pulje 4
Team Odsherred - Føllenslev-Særslev IF Vig Idrætscenter 3-0
733326
Kampfakta
11 27-10-18
Kl. 13:00
Serie 3
Pulje 6
Asnæs BK - Fårevejle BK Asnæs Stadion 2-1
409683
Kampfakta
11 27-10-18
Kl. 15:00
Serie 5 - Efterår
Pulje 6
Asnæs BK - Svogerslev BK (2) Asnæs Stadion 5-1