1. division (2011)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
913648
7 Fr 06-08-10
Kl. 18:00
HB Køge FC Fyn Capelli Sport Stadion 1-1
913642
7 07-08-10
Kl. 15:00
Hobro AB DS Arena 1-4
913646
7 07-08-10
Kl. 15:00
Brønshøj Skive Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 0-2
913643
7 08-08-10
Kl. 13:00
Hvidovre FC Fredericia Kæmpernes Arena 0-2
913645
7 08-08-10
Kl. 13:00
FC Vestsjælland FC Roskilde Slagelse Stadion 3-1
913647
7 08-08-10
Kl. 13:45
Vejle AGF Vejle Stadion 0-0
913644
7 08-08-10
Kl. 15:00
Kolding FC Viborg Autocentralen Park (Kolding Stadion) 0-0
913649
7 08-08-10
Kl. 15:00
Næstved FC Hjørring ProfaGroupPark 1-1
913641
6 Fr 13-08-10
Kl. 18:00
Næstved HB Køge ProfaGroupPark 1-2
913638
6 15-08-10
Kl. 13:00
Skive Hobro Hancock Arena (Skive) 4-2
913639
6 15-08-10
Kl. 13:45
AGF Brønshøj Ceres Park 3-1
913634
6 15-08-10
Kl. 15:00
AB Hvidovre Gladsaxe Stadion 1-1
913635
6 15-08-10
Kl. 15:00
FC Fredericia Kolding FC Monjasa Park 2-0
913636
6 15-08-10
Kl. 15:00
Viborg FC Vestsjælland Energi Viborg Arena 1-2
913637
6 15-08-10
Kl. 15:00
FC Hjørring FC Roskilde Nord Energi Arena 2-1
913640
6 15-08-10
Kl. 19:00
FC Fyn Vejle Odense Atletikstadion 2-3
913595
1 Fr 20-08-10
Kl. 19:00
Viborg Skive Energi Viborg Arena 3-2
913596
1 Fr 20-08-10
Kl. 19:00
FC Roskilde AGF Roskilde Idrætspark 0-2
913600
1 21-08-10
Kl. 15:00
Hobro Vejle DS Arena 1-3
913601
1 21-08-10
Kl. 15:00
Brønshøj FC Hjørring Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 1-0
913597
1 22-08-10
Kl. 13:00
FC Vestsjælland FC Fyn Slagelse Stadion 4-1
913599
1 22-08-10
Kl. 13:00
Hvidovre HB Køge Kæmpernes Arena 1-2
913594
1 22-08-10
Kl. 13:45
FC Fredericia AB Monjasa Park 0-2
913598
1 22-08-10
Kl. 15:00
Kolding FC Næstved Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-1
913608
2 28-08-10
Kl. 15:00
HB Køge Hobro Capelli Sport Stadion 0-1
913605
2 28-08-10
Kl. 19:15
AGF FC Vestsjælland Ceres Park 3-1
913609
2 29-08-10
Kl. 15:00
Vejle Brønshøj Vejle Stadion 1-1
913602
2 29-08-10
Kl. 15:00
AB Viborg Gladsaxe Stadion 2-2
913603
2 29-08-10
Kl. 15:00
FC Hjørring FC Fredericia Nord Energi Arena 2-2
913604
2 29-08-10
Kl. 15:00
Skive FC Roskilde Hancock Arena (Skive) 2-2
913607
2 29-08-10
Kl. 15:00
Næstved Hvidovre ProfaGroupPark 2-1
913606
2 29-08-10
Kl. 19:00
FC Fyn Kolding FC Odense Atletikstadion 0-1
913611
3 Fr 03-09-10
Kl. 19:00
Viborg FC Fredericia Energi Viborg Arena 0-1
913615
3 04-09-10
Kl. 15:00
Hobro Næstved DS Arena 2-1
913616
3 04-09-10
Kl. 15:00
Brønshøj HB Køge Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 1-1
913614
3 05-09-10
Kl. 13:00
Hvidovre FC Fyn Kæmpernes Arena 4-3
913617
3 05-09-10
Kl. 15:00
Vejle FC Hjørring Vejle Stadion 0-0
913612
3 05-09-10
Kl. 15:00
FC Vestsjælland Skive Slagelse Stadion 1-1
913610
3 05-09-10
Kl. 15:00
FC Roskilde AB Roskilde Idrætspark 2-2
913625
4 Fr 10-09-10
Kl. 18:30
HB Køge Vejle Capelli Sport Stadion 0-1
913620
4 Fr 10-09-10
Kl. 19:00
FC Hjørring Viborg Nord Energi Arena 2-1
913622
4 12-09-10
Kl. 13:45
AGF Hvidovre Ceres Park 7-1
913624
4 12-09-10
Kl. 15:00
Næstved Brønshøj ProfaGroupPark 3-0
913618
4 12-09-10
Kl. 15:00
AB FC Vestsjælland Gladsaxe Stadion 2-2
913619
4 12-09-10
Kl. 15:00
FC Fredericia FC Roskilde Monjasa Park 2-3
913621
4 12-09-10
Kl. 19:00
Skive Kolding FC Hancock Arena (Skive) 0-2
913623
4 12-09-10
Kl. 19:00
FC Fyn Hobro Odense Atletikstadion 1-4
913613
3 On 15-09-10
Kl. 19:00
Kolding FC AGF Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-2
913631
5 18-09-10
Kl. 15:00
Brønshøj FC Fyn Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 1-0
913633
5 18-09-10
Kl. 15:00
HB Køge FC Hjørring Capelli Sport Stadion 4-2
913627
5 19-09-10
Kl. 13:00
FC Vestsjælland FC Fredericia Slagelse Stadion 3-1
913630
5 19-09-10
Kl. 13:45
Hobro AGF DS Arena 1-1
913628
5 19-09-10
Kl. 15:00
FC Roskilde Viborg Roskilde Idrætspark 2-1
913629
5 19-09-10
Kl. 15:00
Hvidovre Skive Kæmpernes Arena 1-1
913626
5 19-09-10
Kl. 15:00
Kolding FC AB Autocentralen Park (Kolding Stadion) 0-1
913632
5 19-09-10
Kl. 15:00
Vejle Næstved Vejle Stadion 2-1
913653
8 26-09-10
Kl. 13:00
FC Roskilde Kolding FC Roskilde Idrætspark 3-3
913655
8 26-09-10
Kl. 13:00
Skive Vejle Hancock Arena (Skive) 6-2
913656
8 26-09-10
Kl. 13:45
AGF HB Køge Ceres Park 3-2
913654
8 26-09-10
Kl. 15:00
FC Hjørring FC Vestsjælland Nord Energi Arena 3-3
913650
8 26-09-10
Kl. 15:00
AB Brønshøj Gladsaxe Stadion 4-0
913651
8 26-09-10
Kl. 15:00
FC Fredericia Hobro Monjasa Park 1-1
913652
8 26-09-10
Kl. 15:00
Viborg Hvidovre Energi Viborg Arena 1-3
913657
8 26-09-10
Kl. 19:00
FC Fyn Næstved Odense Atletikstadion 3-1
913658
9 Fr 01-10-10
Kl. 18:00
Vejle AB Vejle Stadion 2-0
913664
9 02-10-10
Kl. 14:45
Næstved AGF ProfaGroupPark 0-0
913659
9 02-10-10
Kl. 15:00
Brønshøj FC Fredericia Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 4-2
913660
9 02-10-10
Kl. 15:00
Hobro Viborg DS Arena 0-2
913663
9 02-10-10
Kl. 15:00
HB Køge Skive Capelli Sport Stadion 3-0
913661
9 03-10-10
Kl. 13:00
Hvidovre FC Roskilde Kæmpernes Arena 1-2
913662
9 03-10-10
Kl. 15:00
Kolding FC FC Vestsjælland Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-1
913665
9 03-10-10
Kl. 19:00
FC Fyn FC Hjørring Odense Atletikstadion 0-0
913669
10 10-10-10
Kl. 13:00
FC Roskilde Hobro Roskilde Idrætspark 3-0
913670
10 10-10-10
Kl. 13:00
FC Vestsjælland Hvidovre Slagelse Stadion 3-0
913671
10 10-10-10
Kl. 15:00
FC Hjørring Kolding FC Nord Energi Arena 3-1
913672
10 10-10-10
Kl. 15:00
Skive Næstved Hancock Arena (Skive) 3-3
913668
10 10-10-10
Kl. 15:00
Viborg Brønshøj Energi Viborg Arena 3-0
913666
10 10-10-10
Kl. 15:00
AB HB Køge Gladsaxe Stadion 4-0
913667
10 10-10-10
Kl. 17:00
FC Fredericia Vejle Monjasa Park 0-1
913676
11 Fr 15-10-10
Kl. 18:00
Vejle Viborg Vejle Stadion 2-0
913677
11 16-10-10
Kl. 15:00
Brønshøj FC Roskilde Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 1-3
913678
11 16-10-10
Kl. 15:00
Hobro FC Vestsjælland DS Arena 4-0
913675
11 16-10-10
Kl. 15:00
HB Køge FC Fredericia Capelli Sport Stadion 1-0
913679
11 17-10-10
Kl. 13:00
Hvidovre Kolding FC Kæmpernes Arena 0-3
913680
11 17-10-10
Kl. 13:00
FC Fyn Skive Odense Atletikstadion 2-1
913681
11 17-10-10
Kl. 13:45
AGF FC Hjørring Ceres Park 3-0
913674
11 17-10-10
Kl. 15:00
Næstved AB ProfaGroupPark 0-1
913673
10 On 20-10-10
Kl. 19:00
AGF FC Fyn Ceres Park 4-1
913684
12 Fr 22-10-10
Kl. 18:00
Viborg HB Køge Energi Viborg Arena 1-2
913685
12 24-10-10
Kl. 13:00
FC Roskilde Vejle Roskilde Idrætspark 0-1
913686
12 24-10-10
Kl. 13:00
FC Vestsjælland Brønshøj Slagelse Stadion 1-4
913689
12 24-10-10
Kl. 13:45
Skive AGF Hancock Arena (Skive) 0-2
913687
12 24-10-10
Kl. 15:00
Kolding FC Hobro Autocentralen Park (Kolding Stadion) 3-3
913688
12 24-10-10
Kl. 15:00
FC Hjørring Hvidovre Nord Energi Arena 4-2
913682
12 24-10-10
Kl. 15:00
AB FC Fyn Gladsaxe Stadion 0-0
913683
12 24-10-10
Kl. 15:00
FC Fredericia Næstved Monjasa Park 1-0
913693
13 Fr 29-10-10
Kl. 19:00
HB Køge FC Roskilde Capelli Sport Stadion 3-1
913694
13 30-10-10
Kl. 14:45
Vejle FC Vestsjælland Vejle Stadion 1-1
913695
13 30-10-10
Kl. 15:00
Brønshøj Kolding FC Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 1-0
913696
13 30-10-10
Kl. 15:00
Hobro Hvidovre DS Arena 1-2
913697
13 31-10-10
Kl. 13:00
Skive FC Hjørring Hancock Arena (Skive) 2-0
913691
13 31-10-10
Kl. 13:00
FC Fyn FC Fredericia Odense Atletikstadion 0-3
913690
13 31-10-10
Kl. 13:45
AGF AB Ceres Park 4-3
913692
13 31-10-10
Kl. 15:00
Næstved Viborg ProfaGroupPark 0-1
913702
14 Fr 05-11-10
Kl. 18:00
FC Vestsjælland HB Køge Slagelse Stadion 1-3
913700
14 Fr 05-11-10
Kl. 19:00
Viborg FC Fyn Energi Viborg Arena 1-1
913705
14 Fr 05-11-10
Kl. 19:00
FC Hjørring Hobro Nord Energi Arena 0-2
913704
14 07-11-10
Kl. 13:00
Hvidovre Brønshøj Kæmpernes Arena 0-1
913701
14 07-11-10
Kl. 13:00
FC Roskilde Næstved Roskilde Idrætspark 1-1
913703
14 07-11-10
Kl. 15:00
Kolding FC Vejle Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-1
913698
14 07-11-10
Kl. 15:00
AB Skive Gladsaxe Stadion 2-2
913699
14 07-11-10
Kl. 15:00
FC Fredericia AGF Monjasa Park 0-3
913713
15 13-11-10
Kl. 14:00
Brønshøj Hobro Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 3-0
913711
15 13-11-10
Kl. 15:00
HB Køge Kolding FC Capelli Sport Stadion 1-0
913707
15 14-11-10
Kl. 13:00
Skive FC Fredericia Hancock Arena (Skive) 2-4
913709
15 14-11-10
Kl. 13:00
FC Fyn FC Roskilde Odense Atletikstadion 2-0
913708
15 14-11-10
Kl. 13:45
AGF Viborg Ceres Park 1-0
913710
15 14-11-10
Kl. 15:00
Næstved FC Vestsjælland ProfaGroupPark 3-3
913706
15 14-11-10
Kl. 15:00
FC Hjørring AB Nord Energi Arena 2-1
913712
15 14-11-10
Kl. 15:00
Vejle Hvidovre Vejle Stadion 5-0
913721
16 Fr 19-11-10
Kl. 19:00
HB Køge Næstved Capelli Sport Stadion 4-1
913720
16 20-11-10
Kl. 15:00
Vejle FC Fyn Vejle Stadion 4-2
913714
16 21-11-10
Kl. 13:00
Hvidovre AB Kæmpernes Arena 2-1
913719
16 21-11-10
Kl. 13:45
Brønshøj AGF Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 1-0
913715
16 21-11-10
Kl. 15:00
Kolding FC FC Fredericia Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-1
913716
16 21-11-10
Kl. 15:00
FC Vestsjælland Viborg Slagelse Stadion 3-2
913726
17 Fr 18-03-11
Kl. 18:45
AGF Hobro Ceres Park 2-0
913727
17 20-03-11
Kl. 13:00
FC Fyn Brønshøj Odense Atletikstadion 1-1
913728
17 20-03-11
Kl. 13:45
Næstved Vejle ProfaGroupPark 1-1
913723
17 20-03-11
Kl. 15:00
FC Fredericia FC Vestsjælland Monjasa Park 4-5
913724
17 20-03-11
Kl. 15:00
Viborg FC Roskilde Energi Viborg Arena 0-1
913735
18 26-03-11
Kl. 15:00
Hobro FC Fyn DS Arena 2-1
913736
18 26-03-11
Kl. 15:00
Brønshøj Næstved Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 2-3
913730
18 27-03-11
Kl. 13:00
FC Vestsjælland AB Slagelse Stadion 0-2
913732
18 27-03-11
Kl. 15:00
Viborg FC Hjørring Energi Viborg Arena 2-0
913733
18 27-03-11
Kl. 15:00
Kolding FC Skive Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-3
913737
18 27-03-11
Kl. 16:00
Vejle HB Køge Vejle Stadion 1-1
913744
19 Fr 01-04-11
Kl. 18:45
HB Køge Brønshøj Capelli Sport Stadion 2-1
913740
19 03-04-11
Kl. 13:00
Skive FC Vestsjælland Hancock Arena (Skive) 0-4
913742
19 03-04-11
Kl. 13:00
FC Fyn Hvidovre Odense Atletikstadion 2-0
913745
19 03-04-11
Kl. 13:45
FC Hjørring Vejle Nord Energi Arena 1-0
913743
19 03-04-11
Kl. 15:00
Næstved Hobro ProfaGroupPark 1-0
913741
19 03-04-11
Kl. 15:00
AGF Kolding FC Ceres Park 3-0
913738
19 03-04-11
Kl. 15:00
AB FC Roskilde Gladsaxe Stadion 2-1
913739
19 03-04-11
Kl. 15:00
FC Fredericia Viborg Monjasa Park 3-0
913718
16 On 06-04-11
Kl. 18:00
Hobro Skive DS Arena 5-4
913717
16 On 06-04-11
Kl. 19:00
FC Roskilde FC Hjørring Roskilde Idrætspark 2-0
913722
17 On 06-04-11
Kl. 19:00
AB Kolding FC Gladsaxe Stadion 2-3
913943
20 09-04-11
Kl. 14:45
Brønshøj Vejle Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 3-2
913942
20 09-04-11
Kl. 15:00
Hobro HB Køge DS Arena 1-3
913941
20 10-04-11
Kl. 13:00
Hvidovre Næstved Kæmpernes Arena 1-3
913939
20 10-04-11
Kl. 13:45
FC Vestsjælland AGF Slagelse Stadion 1-1
913940
20 10-04-11
Kl. 15:00
Kolding FC FC Fyn Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-2
913746
20 10-04-11
Kl. 15:00
Viborg AB Energi Viborg Arena 3-0
913937
20 10-04-11
Kl. 15:00
FC Fredericia FC Hjørring Monjasa Park 5-0
913938
20 10-04-11
Kl. 15:00
FC Roskilde Skive Roskilde Idrætspark 1-2
913951
21 On 13-04-11
Kl. 18:00
FC Hjørring Brønshøj Nord Energi Arena 1-1
913944
21 On 13-04-11
Kl. 19:00
AB FC Fredericia Gladsaxe Stadion 0-4
913945
21 On 13-04-11
Kl. 19:00
Skive Viborg Hancock Arena (Skive) 2-0
913946
21 On 13-04-11
Kl. 19:00
AGF FC Roskilde Ceres Park 2-0
913947
21 On 13-04-11
Kl. 19:00
FC Fyn FC Vestsjælland Odense Atletikstadion 3-0
913948
21 On 13-04-11
Kl. 19:00
Næstved Kolding FC ProfaGroupPark 3-1
913949
21 On 13-04-11
Kl. 19:00
HB Køge Hvidovre Capelli Sport Stadion 3-1
913950
21 On 13-04-11
Kl. 19:00
Vejle Hobro Vejle Stadion 1-1
913954
22 16-04-11
Kl. 14:45
Viborg AGF Energi Viborg Arena 2-3
913959
22 16-04-11
Kl. 15:00
Hobro Brønshøj DS Arena 0-2
913955
22 17-04-11
Kl. 13:00
FC Roskilde FC Fyn Roskilde Idrætspark 3-3
913956
22 17-04-11
Kl. 13:00
FC Vestsjælland Næstved Slagelse Stadion 3-2
913958
22 17-04-11
Kl. 13:45
Hvidovre Vejle Kæmpernes Arena 0-1
913952
22 17-04-11
Kl. 15:00
AB FC Hjørring Gladsaxe Stadion 2-2
913953
22 17-04-11
Kl. 15:00
FC Fredericia Skive Monjasa Park 1-3
913957
22 17-04-11
Kl. 15:00
Kolding FC HB Køge Autocentralen Park (Kolding Stadion) 0-3
913962
23 To 21-04-11
Kl. 13:00
FC Fyn Viborg Odense Atletikstadion 1-2
913960
23 To 21-04-11
Kl. 13:00
Skive AB Hancock Arena (Skive) 2-1
913966
23 To 21-04-11
Kl. 13:00
Brønshøj Hvidovre Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 2-1
913961
23 To 21-04-11
Kl. 13:45
AGF FC Fredericia Ceres Park 1-0
913967
23 To 21-04-11
Kl. 15:00
Hobro FC Hjørring DS Arena 1-1
913963
23 To 21-04-11
Kl. 15:00
Næstved FC Roskilde ProfaGroupPark 1-2
913964
23 To 21-04-11
Kl. 15:00
HB Køge FC Vestsjælland Capelli Sport Stadion 1-0
913965
23 To 21-04-11
Kl. 15:00
Vejle Kolding FC Vejle Stadion 2-2
913971
24 Ma 25-04-11
Kl. 13:00
FC Roskilde HB Køge Roskilde Idrætspark 1-0
913972
24 Ma 25-04-11
Kl. 13:00
FC Vestsjælland Vejle Slagelse Stadion 1-2
913974
24 Ma 25-04-11
Kl. 13:00
Hvidovre Hobro Kæmpernes Arena 3-2
913968
24 Ma 25-04-11
Kl. 13:45
AB AGF Gladsaxe Stadion 1-3
913969
24 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
FC Fredericia FC Fyn Monjasa Park 2-1
913970
24 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Viborg Næstved Energi Viborg Arena 2-2
913973
24 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Kolding FC Brønshøj Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-0
913975
24 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
FC Hjørring Skive Nord Energi Arena 0-3
913734
18 To 28-04-11
Kl. 19:00
Hvidovre AGF Kæmpernes Arena 0-3
913976
25 Fr 29-04-11
Kl. 19:00
FC Fyn AB Odense Atletikstadion 2-3
913978
25 30-04-11
Kl. 15:00
HB Køge Viborg Capelli Sport Stadion 3-1
913980
25 30-04-11
Kl. 15:00
Brønshøj FC Vestsjælland Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 2-2
913981
25 30-04-11
Kl. 15:00
Hobro Kolding FC DS Arena 3-2
913983
25 01-05-11
Kl. 13:45
AGF Skive Ceres Park 1-0
913982
25 01-05-11
Kl. 15:00
Hvidovre FC Hjørring Kæmpernes Arena 4-2
913979
25 01-05-11
Kl. 15:00
Vejle FC Roskilde Vejle Stadion 2-0
913977
25 01-05-11
Kl. 15:00
Næstved FC Fredericia ProfaGroupPark 0-0
913729
17 On 04-05-11
Kl. 18:00
FC Hjørring HB Køge Nord Energi Arena 0-3
913725
17 On 04-05-11
Kl. 19:00
Skive Hvidovre Hancock Arena (Skive) 1-1
913731
18 On 04-05-11
Kl. 19:00
FC Roskilde FC Fredericia Roskilde Idrætspark 2-2
913986
26 Fr 06-05-11
Kl. 19:00
Viborg Vejle Energi Viborg Arena 1-0
913984
26 07-05-11
Kl. 15:00
AB Næstved Gladsaxe Stadion 0-2
913987
26 08-05-11
Kl. 13:00
FC Roskilde Brønshøj Roskilde Idrætspark 1-0
913988
26 08-05-11
Kl. 13:00
FC Vestsjælland Hobro Slagelse Stadion 0-0
913990
26 08-05-11
Kl. 13:00
Skive FC Fyn Hancock Arena (Skive) 2-2
913991
26 08-05-11
Kl. 13:45
FC Hjørring AGF Nord Energi Arena 1-1
913989
26 08-05-11
Kl. 15:00
Kolding FC Hvidovre Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-1
913985
26 08-05-11
Kl. 15:00
FC Fredericia HB Køge Monjasa Park 2-0
913999
27 Fr 13-05-11
Kl. 19:00
FC Fyn AGF Odense Atletikstadion 2-3
913992
27 Fr 13-05-11
Kl. 19:00
HB Køge AB Capelli Sport Stadion 2-2
913993
27 14-05-11
Kl. 14:45
Vejle FC Fredericia Vejle Stadion 5-1
913994
27 14-05-11
Kl. 15:00
Brønshøj Viborg Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 1-0
913995
27 14-05-11
Kl. 15:00
Hobro FC Roskilde DS Arena 2-2
913996
27 15-05-11
Kl. 13:00
Hvidovre FC Vestsjælland Kæmpernes Arena 1-1
913997
27 15-05-11
Kl. 15:00
Kolding FC FC Hjørring Autocentralen Park (Kolding Stadion) 0-5
913998
27 15-05-11
Kl. 15:00
Næstved Skive ProfaGroupPark 0-2
914002
28 To 19-05-11
Kl. 19:00
Viborg Hobro Energi Viborg Arena 0-0
914003
28 Fr 20-05-11
Kl. 13:00
FC Roskilde Hvidovre Roskilde Idrætspark 3-1
914004
28 Fr 20-05-11
Kl. 13:00
FC Vestsjælland Kolding FC Slagelse Stadion 3-3
914001
28 Fr 20-05-11
Kl. 15:00
FC Fredericia Brønshøj Monjasa Park 0-0
914006
28 Fr 20-05-11
Kl. 15:00
AGF Næstved Ceres Park 2-1
914007
28 Fr 20-05-11
Kl. 19:00
FC Hjørring FC Fyn Nord Energi Arena 0-3
914000
28 21-05-11
Kl. 15:00
AB Vejle Gladsaxe Stadion 2-2
914005
28 21-05-11
Kl. 17:00
Skive HB Køge Hancock Arena (Skive) 1-0
914016
30 Ti 24-05-11
Kl. 19:00
AB Hobro Gladsaxe Stadion 1-1
914017
30 Ti 24-05-11
Kl. 19:00
FC Fredericia Hvidovre Monjasa Park 3-1
914018
30 Ti 24-05-11
Kl. 19:00
Viborg Kolding FC Energi Viborg Arena 2-2
914019
30 Ti 24-05-11
Kl. 19:00
FC Roskilde FC Vestsjælland Roskilde Idrætspark 1-1
914020
30 Ti 24-05-11
Kl. 19:00
Skive Brønshøj Hancock Arena (Skive) 1-1
914021
30 Ti 24-05-11
Kl. 19:00
AGF Vejle Ceres Park 1-1
914022
30 Ti 24-05-11
Kl. 19:00
FC Fyn HB Køge Odense Atletikstadion 3-4
914023
30 Ti 24-05-11
Kl. 19:00
FC Hjørring Næstved Nord Energi Arena 2-1
914008
29 29-05-11
Kl. 13:30
Brønshøj AB Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 2-0
914009
29 29-05-11
Kl. 13:30
Hobro FC Fredericia DS Arena 0-4
914010
29 29-05-11
Kl. 13:30
Hvidovre Viborg Kæmpernes Arena 2-3
914011
29 29-05-11
Kl. 13:30
Kolding FC FC Roskilde Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-1
914012
29 29-05-11
Kl. 13:30
FC Vestsjælland FC Hjørring Slagelse Stadion 5-4
914013
29 29-05-11
Kl. 13:30
Vejle Skive Vejle Stadion 0-1
914014
29 29-05-11
Kl. 13:30
HB Køge AGF Capelli Sport Stadion 4-2
914015
29 29-05-11
Kl. 13:30
Næstved FC Fyn ProfaGroupPark 4-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222