2. division, 2div Øst (2011)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
935468
1 07-08-10
Kl. 15:00
Skjold Allerød Østerbro Stadion 2-1
935470
1 07-08-10
Kl. 15:00
Frederikssund Vanløse Frederikssund Stadion 1-1
935471
1 07-08-10
Kl. 15:00
Herlev Stenløse Herlev Stadion 1-0
935466
1 07-08-10
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk B 93 Vedbæk Stadion 2-2
935467
1 07-08-10
Kl. 15:00
BSF Elite 3000, Helsingør Ballerup Idrætspark 1-1
935465
1 08-08-10
Kl. 13:00
Nordvest FC BGA SuRi Park 1-0
935469
1 08-08-10
Kl. 13:00
Avarta Greve Espelundens Idrætsanlæg 3-1
935464
1 08-08-10
Kl. 15:00
Lolland-Falster Alliancen HIK Nykøbing F. Idrætspark 1-1
935477
2 Fr 13-08-10
Kl. 18:30
Allerød Avarta Skovvang Stadion 2-2
935472
2 Fr 13-08-10
Kl. 19:00
HIK Nordvest FC Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-0
935474
2 14-08-10
Kl. 13:00
BGA Søllerød-Vedbæk Glostrup Idrætspark 2-3
935475
2 14-08-10
Kl. 15:00
B 93 BSF Østerbro Stadion 3-1
935473
2 14-08-10
Kl. 15:00
Stenløse Lolland-Falster Alliancen Stenløse Stadion 0-1
935479
2 14-08-10
Kl. 15:00
Vanløse Herlev Vanløse IP. Opvisn. 2-1
935476
2 15-08-10
Kl. 13:00
Elite 3000, Helsingør Skjold Helsingør Stadion 3-2
935478
2 Ma 16-08-10
Kl. 19:00
Greve Frederikssund Greve Idræts Center 0-3
935486
3 Fr 20-08-10
Kl. 18:30
Herlev Greve Herlev Stadion 4-1
935482
3 21-08-10
Kl. 13:00
BSF BGA Ballerup Idrætspark 3-3
935483
3 21-08-10
Kl. 15:00
Skjold B 93 Østerbro Stadion 0-4
935485
3 21-08-10
Kl. 15:00
Frederikssund Allerød Frederikssund Stadion 1-0
935487
3 21-08-10
Kl. 15:00
Vanløse Stenløse Vanløse IP. Opvisn. 3-2
935480
3 21-08-10
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk HIK Vedbæk Stadion 2-0
935481
3 22-08-10
Kl. 13:00
Nordvest FC Lolland-Falster Alliancen SuRi Park 2-1
935484
3 22-08-10
Kl. 13:00
Avarta Elite 3000, Helsingør Espelundens Idrætsanlæg 5-1
935494
4 Fr 27-08-10
Kl. 18:30
Allerød Herlev Skovvang Stadion 3-0
935488
4 Fr 27-08-10
Kl. 19:00
HIK BSF Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-0
935491
4 28-08-10
Kl. 13:00
BGA Skjold Glostrup Idrætspark 2-0
935492
4 28-08-10
Kl. 15:00
B 93 Avarta Østerbro Stadion 1-0
935490
4 28-08-10
Kl. 15:00
Stenløse Nordvest FC Stenløse Stadion 2-5
935493
4 29-08-10
Kl. 13:00
Elite 3000, Helsingør Frederikssund Helsingør Stadion 8-1
935495
4 29-08-10
Kl. 13:00
Greve Vanløse Greve Idræts Center 2-2
935489
4 29-08-10
Kl. 15:00
Lolland-Falster Alliancen Søllerød-Vedbæk Nykøbing F. Idrætspark 0-1
935496
5 04-09-10
Kl. 15:00
Skjold HIK Østerbro Stadion 1-2
935498
5 04-09-10
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk Nordvest FC Vedbæk Stadion 1-1
935500
5 04-09-10
Kl. 15:00
Frederikssund B 93 Frederikssund Stadion 3-1
935501
5 04-09-10
Kl. 15:00
Herlev Elite 3000, Helsingør Herlev Stadion 0-0
935502
5 04-09-10
Kl. 15:00
Vanløse Allerød Vanløse IP. Opvisn. 2-0
935503
5 05-09-10
Kl. 13:00
Greve Stenløse Greve Idræts Center 0-1
935499
5 05-09-10
Kl. 13:00
Avarta BGA Espelundens Idrætsanlæg 1-1
935497
5 05-09-10
Kl. 13:00
BSF Lolland-Falster Alliancen Ballerup Idrætspark 2-2
935504
6 Fr 10-09-10
Kl. 19:00
HIK Avarta Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-2
935508
6 11-09-10
Kl. 13:00
BGA Frederikssund Glostrup Idrætspark 2-4
935509
6 11-09-10
Kl. 15:00
B 93 Herlev Østerbro Stadion 1-3
935507
6 11-09-10
Kl. 15:00
Stenløse Søllerød-Vedbæk Stenløse Stadion 0-0
935511
6 11-09-10
Kl. 15:00
Allerød Greve Skovvang Stadion 2-2
935506
6 12-09-10
Kl. 13:00
Nordvest FC BSF SuRi Park 1-0
935510
6 12-09-10
Kl. 13:00
Elite 3000, Helsingør Vanløse Helsingør Stadion 3-1
935505
6 12-09-10
Kl. 15:00
Lolland-Falster Alliancen Skjold Nykøbing F. Idrætspark 0-0
935515
7 18-09-10
Kl. 13:00
BSF Søllerød-Vedbæk Ballerup Idrætspark 0-3
935516
7 18-09-10
Kl. 15:00
Herlev BGA Herlev Stadion 2-1
935517
7 18-09-10
Kl. 15:00
Vanløse B 93 Vanløse IP. Opvisn. 2-4
935512
7 18-09-10
Kl. 15:00
Frederikssund HIK Frederikssund Stadion 0-3
935519
7 18-09-10
Kl. 15:00
Allerød Stenløse Skovvang Stadion 3-1
935514
7 18-09-10
Kl. 15:00
Skjold Nordvest FC Østerbro Stadion 0-0
935513
7 19-09-10
Kl. 13:00
Avarta Lolland-Falster Alliancen Espelundens Idrætsanlæg 1-3
935518
7 19-09-10
Kl. 13:00
Greve Elite 3000, Helsingør Greve Idræts Center 1-2
935520
8 Fr 24-09-10
Kl. 19:00
HIK Herlev Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-1
935525
8 25-09-10
Kl. 13:00
BGA Vanløse Glostrup Idrætspark 3-1
935526
8 25-09-10
Kl. 15:00
B 93 Greve Østerbro Stadion 1-0
935523
8 25-09-10
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk Skjold Vedbæk Stadion 2-0
935524
8 25-09-10
Kl. 15:00
Stenløse BSF Stenløse Stadion 2-0
935522
8 26-09-10
Kl. 13:00
Nordvest FC Avarta SuRi Park 2-0
935527
8 26-09-10
Kl. 13:00
Elite 3000, Helsingør Allerød Helsingør Stadion 2-0
935521
8 26-09-10
Kl. 15:00
Lolland-Falster Alliancen Frederikssund Nykøbing F. Idrætspark 1-1
935532
9 02-10-10
Kl. 15:00
Skjold BSF Østerbro Stadion 1-0
935534
9 02-10-10
Kl. 15:00
Allerød B 93 Skovvang Stadion 1-1
935528
9 02-10-10
Kl. 15:00
Vanløse HIK Vanløse IP. Opvisn. 1-2
935529
9 02-10-10
Kl. 15:00
Herlev Lolland-Falster Alliancen Herlev Stadion 0-3
935530
9 02-10-10
Kl. 15:00
Frederikssund Nordvest FC Frederikssund Stadion 2-2
935531
9 03-10-10
Kl. 13:00
Avarta Søllerød-Vedbæk Espelundens Idrætsanlæg 0-0
935535
9 03-10-10
Kl. 13:00
Elite 3000, Helsingør Stenløse Helsingør Stadion 3-1
935533
9 03-10-10
Kl. 13:00
Greve BGA Greve Idræts Center 0-3
935536
10 Fr 08-10-10
Kl. 19:00
HIK Greve Gentofte Sportspark Opv. kunst 3-3
935540
10 09-10-10
Kl. 13:00
BSF Avarta Ballerup Idrætspark 5-3
935542
10 09-10-10
Kl. 13:00
BGA Allerød Glostrup Idrætspark 4-0
935543
10 09-10-10
Kl. 15:00
B 93 Elite 3000, Helsingør Østerbro Stadion 1-2
935539
10 09-10-10
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk Frederikssund Vedbæk Stadion 3-0
935541
10 09-10-10
Kl. 15:00
Stenløse Skjold Stenløse Stadion 1-1
935538
10 10-10-10
Kl. 13:00
Nordvest FC Herlev SuRi Park 3-2
935537
10 10-10-10
Kl. 15:00
Lolland-Falster Alliancen Vanløse Nykøbing F. Idrætspark 0-0
935551
11 16-10-10
Kl. 15:00
B 93 Stenløse Østerbro Stadion 3-1
935544
11 16-10-10
Kl. 15:00
Allerød HIK Skovvang Stadion 0-5
935546
11 16-10-10
Kl. 15:00
Vanløse Nordvest FC Vanløse IP. Opvisn. 1-2
935547
11 16-10-10
Kl. 15:00
Herlev Søllerød-Vedbæk Herlev Stadion 2-2
935548
11 16-10-10
Kl. 15:00
Frederikssund BSF Frederikssund Stadion 3-2
935549
11 17-10-10
Kl. 13:00
Avarta Skjold Espelundens Idrætsanlæg 3-0
935550
11 17-10-10
Kl. 13:00
Elite 3000, Helsingør BGA Helsingør Stadion 2-1
935545
11 17-10-10
Kl. 13:00
Greve Lolland-Falster Alliancen Greve Idræts Center 2-1
935552
12 Fr 22-10-10
Kl. 19:00
HIK Elite 3000, Helsingør Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-0
935556
12 23-10-10
Kl. 13:00
BSF Herlev Ballerup Idrætspark 0-0
935559
12 23-10-10
Kl. 13:00
BGA B 93 Glostrup Idrætspark 1-1
935557
12 23-10-10
Kl. 15:00
Skjold Frederikssund Østerbro Stadion 0-0
935558
12 23-10-10
Kl. 15:00
Stenløse Avarta Stenløse Stadion 0-3
935555
12 23-10-10
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk Vanløse Vedbæk Stadion 3-1
935554
12 24-10-10
Kl. 13:00
Nordvest FC Greve SuRi Park 6-1
935553
12 24-10-10
Kl. 15:00
Lolland-Falster Alliancen Allerød Nykøbing F. Idrætspark 1-1
935567
13 30-10-10
Kl. 13:00
BGA Stenløse Glostrup Idrætspark 2-0
935562
13 30-10-10
Kl. 15:00
Allerød Nordvest FC Skovvang Stadion 0-3
935564
13 30-10-10
Kl. 15:00
Vanløse BSF Vanløse IP. Opvisn. 3-0
935565
13 30-10-10
Kl. 15:00
Herlev Skjold Herlev Stadion 2-2
935566
13 30-10-10
Kl. 15:00
Frederikssund Avarta Frederikssund Stadion 1-2
935560
13 30-10-10
Kl. 15:00
B 93 HIK Østerbro Stadion 1-2
935561
13 31-10-10
Kl. 13:00
Elite 3000, Helsingør Lolland-Falster Alliancen Helsingør Stadion 1-1
935563
13 31-10-10
Kl. 13:00
Greve Søllerød-Vedbæk Greve Idræts Center 3-5
935568
14 Fr 05-11-10
Kl. 19:00
HIK BGA Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-1
935572
14 06-11-10
Kl. 13:00
BSF Greve Ballerup Idrætspark 0-1
935575
14 06-11-10
Kl. 14:00
Frederikssund Stenløse Frederikssund Stadion 0-1
935571
14 06-11-10
Kl. 14:00
Søllerød-Vedbæk Allerød Vedbæk Stadion 0-3
935573
14 06-11-10
Kl. 15:00
Skjold Vanløse Østerbro Stadion 3-1
935574
14 07-11-10
Kl. 13:00
Avarta Herlev Espelundens Idrætsanlæg 4-0
935570
14 07-11-10
Kl. 13:00
Nordvest FC Elite 3000, Helsingør SuRi Park 1-0
935569
14 07-11-10
Kl. 19:00
Lolland-Falster Alliancen B 93 Nykøbing F. Idrætspark 1-1
935577
15 13-11-10
Kl. 13:00
BGA Lolland-Falster Alliancen Glostrup Idrætspark 0-2
935579
15 13-11-10
Kl. 14:00
Elite 3000, Helsingør Søllerød-Vedbæk Helsingør Stadion 2-1
935580
15 13-11-10
Kl. 14:00
Allerød BSF Skovvang Stadion 2-0
935576
15 13-11-10
Kl. 14:00
Stenløse HIK Stenløse Stadion 0-0
935582
15 13-11-10
Kl. 14:00
Vanløse Avarta Vanløse IP. Opvisn. 1-1
935583
15 13-11-10
Kl. 14:00
Herlev Frederikssund Herlev Stadion 3-0
935578
15 13-11-10
Kl. 15:00
B 93 Nordvest FC Østerbro Stadion 0-1
935581
15 14-11-10
Kl. 13:00
Greve Skjold Greve Idræts Center 0-0
935591
16 20-03-11
Kl. 13:00
Greve Allerød Greve Idræts Center Kunstgræs 0-1
935596
17 26-03-11
Kl. 15:00
B 93 Frederikssund Østerbro Stadion 2-2
935598
17 26-03-11
Kl. 15:00
Allerød Vanløse Allerød Idrætspark Kunstgræs 1-2
935599
17 26-03-11
Kl. 15:00
Stenløse Greve Stenløse Stadion 1-1
935597
17 27-03-11
Kl. 13:00
Elite 3000, Helsingør Herlev Helsingør Stadion 1-2
935600
18 02-04-11
Kl. 15:00
BSF HIK Ballerup Idrætspark 0-1
935755
18 02-04-11
Kl. 15:00
Frederikssund Elite 3000, Helsingør Frederikssund Stadion 1-3
935756
18 02-04-11
Kl. 15:00
Herlev Allerød Herlev Stadion 2-0
935757
18 02-04-11
Kl. 15:00
Vanløse Greve Vanløse IP. Opvisn. 2-2
935602
18 03-04-11
Kl. 13:00
Nordvest FC Stenløse SuRi Park 1-2
935753
18 Ti 05-04-11
Kl. 19:00
Skjold BGA Østerbro Stadion 3-1
935758
19 Fr 08-04-11
Kl. 19:00
HIK Søllerød-Vedbæk Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-1
935760
19 09-04-11
Kl. 13:00
BGA BSF Glostrup Idrætspark 0-0
935761
19 09-04-11
Kl. 15:00
B 93 Skjold Østerbro Stadion 2-2
935763
19 09-04-11
Kl. 15:00
Allerød Frederikssund Skovvang Stadion 3-3
935765
19 09-04-11
Kl. 15:00
Stenløse Vanløse Stenløse Stadion 1-3
935764
19 10-04-11
Kl. 13:00
Greve Herlev Greve Idræts Center 2-1
935762
19 10-04-11
Kl. 13:00
Elite 3000, Helsingør Avarta Helsingør Stadion 0-0
935759
19 10-04-11
Kl. 15:00
Lolland-Falster Alliancen Nordvest FC Nykøbing F. Idrætspark 0-0
935589
16 On 13-04-11
Kl. 18:00
Herlev B 93 Herlev Stadion 3-1
935590
16 On 13-04-11
Kl. 18:00
Vanløse Elite 3000, Helsingør Vanløse IP. Opvisn. 2-5
935586
16 On 13-04-11
Kl. 18:00
BSF Nordvest FC Ballerup Idrætspark 0-3
935587
16 On 13-04-11
Kl. 18:00
Søllerød-Vedbæk Stenløse Vedbæk Stadion 2-2
935585
16 On 13-04-11
Kl. 19:00
Skjold Lolland-Falster Alliancen Østerbro Stadion 0-0
935768
20 16-04-11
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk BGA Vedbæk Stadion 2-2
935769
20 16-04-11
Kl. 15:00
BSF B 93 Ballerup Idrætspark 1-3
935770
20 16-04-11
Kl. 15:00
Skjold Elite 3000, Helsingør Østerbro Stadion 2-2
935772
20 16-04-11
Kl. 15:00
Frederikssund Greve Frederikssund Stadion 2-2
935773
20 16-04-11
Kl. 15:00
Herlev Vanløse Herlev Stadion 1-1
935766
20 17-04-11
Kl. 13:00
Nordvest FC HIK SuRi Park 0-1
935771
20 17-04-11
Kl. 13:00
Avarta Allerød Espelundens Idrætsanlæg 2-0
935767
20 17-04-11
Kl. 15:00
Lolland-Falster Alliancen Stenløse Nykøbing F. Idrætspark 1-1
935775
21 To 21-04-11
Kl. 13:00
BGA Nordvest FC Glostrup Idrætspark 0-1
935777
21 To 21-04-11
Kl. 13:00
Elite 3000, Helsingør BSF Helsingør Stadion 3-2
935779
21 To 21-04-11
Kl. 13:00
Greve Avarta Greve Idræts Center 0-0
935780
21 To 21-04-11
Kl. 15:00
Vanløse Frederikssund Vanløse IP. Opvisn. 7-1
935781
21 To 21-04-11
Kl. 15:00
Stenløse Herlev Stenløse Stadion 4-0
935778
21 To 21-04-11
Kl. 15:00
Allerød Skjold Skovvang Stadion 0-2
935776
21 To 21-04-11
Kl. 15:00
B 93 Søllerød-Vedbæk Østerbro Stadion 1-1
935774
21 To 21-04-11
Kl. 15:00
HIK Lolland-Falster Alliancen Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-1
935784
22 Ma 25-04-11
Kl. 13:00
Nordvest FC B 93 SuRi Park 2-1
935788
22 Ma 25-04-11
Kl. 13:00
Avarta Vanløse Espelundens Idrætsanlæg 1-1
935789
22 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Frederikssund Herlev Frederikssund Stadion 0-3
935785
22 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk Elite 3000, Helsingør Vedbæk Stadion 0-2
935786
22 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
BSF Allerød Ballerup Idrætspark 2-1
935782
22 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
HIK Stenløse Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-0
935783
22 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Lolland-Falster Alliancen BGA Nykøbing F. Idrætspark 1-2
935787
22 Ma 25-04-11
Kl. 16:00
Skjold Greve Østerbro Stadion 1-2
935791
23 30-04-11
Kl. 15:00
B 93 Lolland-Falster Alliancen Østerbro Stadion 2-4
935795
23 30-04-11
Kl. 15:00
Vanløse Skjold Vanløse IP. Opvisn. 1-1
935796
23 30-04-11
Kl. 15:00
Herlev Avarta Herlev Stadion 1-4
935797
23 30-04-11
Kl. 15:00
Stenløse Frederikssund Stenløse Stadion 0-3
935793
23 30-04-11
Kl. 15:00
Allerød Søllerød-Vedbæk Skovvang Stadion 1-4
935794
23 01-05-11
Kl. 13:00
Greve BSF Greve Idræts Center 1-2
935792
23 01-05-11
Kl. 13:00
Elite 3000, Helsingør Nordvest FC Helsingør Stadion 1-2
935790
23 Ma 02-05-11
Kl. 19:00
BGA HIK Glostrup Idrætspark 0-2
935754
18 Ti 03-05-11
Kl. 18:30
Avarta B 93 Espelundens Idrætsanlæg 2-4
935593
17 On 04-05-11
Kl. 19:00
Lolland-Falster Alliancen BSF Nykøbing F. Idrætspark 3-1
935798
24 Fr 06-05-11
Kl. 19:00
HIK B 93 Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-1
935800
24 Fr 06-05-11
Kl. 19:00
Nordvest FC Allerød SuRi Park 2-2
935802
24 07-05-11
Kl. 13:00
BSF Vanløse Ballerup Idrætspark 1-4
935803
24 07-05-11
Kl. 15:00
Skjold Herlev Østerbro Stadion 2-3
935805
24 07-05-11
Kl. 15:00
Stenløse BGA Stenløse Stadion 2-2
935801
24 07-05-11
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk Greve Vedbæk Stadion 3-0
935804
24 08-05-11
Kl. 13:00
Avarta Frederikssund Espelundens Idrætsanlæg 3-0
935799
24 08-05-11
Kl. 15:00
Lolland-Falster Alliancen Elite 3000, Helsingør Nykøbing F. Idrætspark 3-1
935592
17 Ti 10-05-11
Kl. 19:00
HIK Skjold Gentofte Sportspark Opv. kunst 3-0
935594
17 On 11-05-11
Kl. 19:00
Nordvest FC Søllerød-Vedbæk SuRi Park 2-2
935595
17 On 11-05-11
Kl. 19:00
BGA Avarta Glostrup Idrætspark 2-0
935810
25 Fr 13-05-11
Kl. 18:30
Herlev BSF Herlev Stadion 2-2
935811
25 Fr 13-05-11
Kl. 19:00
Frederikssund Skjold Frederikssund Stadion 1-2
935807
25 14-05-11
Kl. 15:00
Allerød Lolland-Falster Alliancen Skovvang Stadion 0-4
935809
25 14-05-11
Kl. 15:00
Vanløse Søllerød-Vedbæk Vanløse IP. Opvisn. 4-1
935812
25 15-05-11
Kl. 13:00
Avarta Stenløse Espelundens Idrætsanlæg 0-1
935806
25 15-05-11
Kl. 13:00
Elite 3000, Helsingør HIK Helsingør Stadion 1-2
935813
25 15-05-11
Kl. 15:00
B 93 BGA Østerbro Stadion 3-0
935808
25 15-05-11
Kl. 15:00
Greve Nordvest FC Greve Idræts Center 3-4
935601
18 Ti 17-05-11
Kl. 19:00
Søllerød-Vedbæk Lolland-Falster Alliancen Vedbæk Stadion 0-3
935814
26 To 19-05-11
Kl. 19:00
HIK Allerød Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-0
935816
26 Fr 20-05-11
Kl. 13:00
Nordvest FC Vanløse SuRi Park 1-1
935820
26 Fr 20-05-11
Kl. 13:00
BGA Elite 3000, Helsingør Glostrup Idrætspark 0-3
935821
26 Fr 20-05-11
Kl. 15:00
Stenløse B 93 Stenløse Stadion 2-1
935817
26 Fr 20-05-11
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk Herlev Vedbæk Stadion 5-3
935818
26 Fr 20-05-11
Kl. 15:00
BSF Frederikssund Ballerup Idrætspark 1-0
935819
26 Fr 20-05-11
Kl. 15:00
Skjold Avarta Østerbro Stadion 2-2
935815
26 Fr 20-05-11
Kl. 15:00
Lolland-Falster Alliancen Greve Nykøbing F. Idrætspark 4-0
935588
16 Ti 24-05-11
Kl. 19:00
Frederikssund BGA Frederikssund Stadion 2-0
935584
16 On 25-05-11
Kl. 19:00
Avarta HIK Espelundens Idrætsanlæg 2-1
935823
27 28-05-11
Kl. 15:00
Vanløse Lolland-Falster Alliancen Vanløse IP. Opvisn. 2-4
935824
27 28-05-11
Kl. 15:00
Herlev Nordvest FC Herlev Stadion 1-5
935825
27 28-05-11
Kl. 15:00
Frederikssund Søllerød-Vedbæk Frederikssund Stadion 3-4
935827
27 28-05-11
Kl. 15:00
Skjold Stenløse Østerbro Stadion 1-2
935828
27 28-05-11
Kl. 15:00
Allerød BGA Skovvang Stadion 0-1
935829
27 29-05-11
Kl. 13:00
Elite 3000, Helsingør B 93 Helsingør Stadion 2-2
935826
27 29-05-11
Kl. 13:00
Avarta BSF Espelundens Idrætsanlæg 2-1
935822
27 29-05-11
Kl. 16:00
Greve HIK Greve Idræts Center 0-0
935835
28 To 02-06-11
Kl. 13:00
BGA Greve Glostrup Idrætspark 2-1
935832
28 To 02-06-11
Kl. 13:00
Nordvest FC Frederikssund SuRi Park 1-3
935833
28 To 02-06-11
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk Avarta Vedbæk Stadion 2-0
935834
28 To 02-06-11
Kl. 15:00
BSF Skjold Ballerup Idrætspark 1-1
935830
28 To 02-06-11
Kl. 15:00
HIK Vanløse Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-3
935831
28 To 02-06-11
Kl. 15:00
Lolland-Falster Alliancen Herlev Nykøbing F. Idrætspark 1-0
935836
28 To 02-06-11
Kl. 15:00
B 93 Allerød Østerbro Stadion 3-2
935837
28 To 02-06-11
Kl. 15:00
Stenløse Elite 3000, Helsingør Stenløse Stadion 1-2
935838
29 05-06-11
Kl. 15:00
Herlev HIK Herlev Stadion 0-0
935839
29 05-06-11
Kl. 15:00
Frederikssund Lolland-Falster Alliancen Frederikssund Stadion 0-4
935840
29 05-06-11
Kl. 15:00
Avarta Nordvest FC Espelundens Idrætsanlæg 2-4
935841
29 05-06-11
Kl. 15:00
Skjold Søllerød-Vedbæk Østerbro Stadion 5-1
935842
29 05-06-11
Kl. 15:00
BSF Stenløse Ballerup Idrætspark 0-3
935843
29 05-06-11
Kl. 15:00
Vanløse BGA Vanløse IP. Opvisn. 3-1
935844
29 05-06-11
Kl. 15:00
Greve B 93 Greve Idræts Center 0-3
935845
29 05-06-11
Kl. 15:00
Allerød Elite 3000, Helsingør Skovvang Stadion 2-4
935846
30 11-06-11
Kl. 15:00
HIK Frederikssund Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-2
935847
30 11-06-11
Kl. 15:00
Lolland-Falster Alliancen Avarta Nykøbing F. Idrætspark 5-1
935848
30 11-06-11
Kl. 15:00
Nordvest FC Skjold SuRi Park 1-0
935849
30 11-06-11
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk BSF Vedbæk Stadion 2-2
935850
30 11-06-11
Kl. 15:00
BGA Herlev Glostrup Idrætspark 1-1
935851
30 11-06-11
Kl. 15:00
B 93 Vanløse Østerbro Stadion 3-0
935852
30 11-06-11
Kl. 15:00
Elite 3000, Helsingør Greve Helsingør Stadion 3-1
935853
30 11-06-11
Kl. 15:00
Stenløse Allerød Stenløse Stadion 4-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222