2. division, 2div Vest (2011)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
935857
1 07-08-10
Kl. 13:00
B 1908 FC Svendborg Sundby I P. Opvisn. 1-0
935858
1 07-08-10
Kl. 13:30
Lindholm Skovbakken Lindholm Høje Stadion 0-1
935855
1 07-08-10
Kl. 14:00
Middelfart Tjørring Middelfart Stadion 1-0
935860
1 07-08-10
Kl. 15:00
Næsby Varde ALPI Arena Næsby 1-1
935861
1 07-08-10
Kl. 15:00
FC Djursland Otterup HSM Arena Grenå 2-1
935854
1 07-08-10
Kl. 15:00
Rishøj Thisted Rishøj Stadion 0-0
935856
1 07-08-10
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Blokhus FC Riisvangen Stadion 2-3
935859
1 08-08-10
Kl. 15:00
Holstebro Brabrand Holstebro Idrætspark 0-2
935867
2 14-08-10
Kl. 12:30
Skovbakken Holstebro Vejlby/Risskov Centret 5-1
935863
2 14-08-10
Kl. 14:00
Otterup Rishøj Nordfyns Bank Arena 1-3
935864
2 14-08-10
Kl. 15:00
Tjørring Aarhus Fremad Hessel Arena 0-3
935865
2 14-08-10
Kl. 15:00
Blokhus FC B 1908 Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-1
935868
2 14-08-10
Kl. 15:00
Brabrand Næsby Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-1
935869
2 14-08-10
Kl. 15:00
Varde FC Djursland Sydbank Stadion 2-1
935866
2 15-08-10
Kl. 13:00
FC Svendborg Lindholm Fynske Bank Arena Høje Bøge 3-2
935862
2 15-08-10
Kl. 13:00
Thisted Middelfart Sparekassen Thy Arena 2-0
935873
3 Fr 20-08-10
Kl. 18:30
Lindholm Blokhus FC Lindholm Høje Stadion 1-4
935871
3 21-08-10
Kl. 14:00
Middelfart Rishøj Middelfart Stadion 1-4
935872
3 21-08-10
Kl. 15:00
B 1908 Tjørring Sundby I P. Opvisn. 1-0
935870
3 21-08-10
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Thisted Riisvangen Stadion 4-2
935875
3 21-08-10
Kl. 15:00
Næsby Skovbakken ALPI Arena Næsby 2-0
935876
3 21-08-10
Kl. 15:00
FC Djursland Brabrand HSM Arena Grenå 0-1
935877
3 21-08-10
Kl. 15:00
Varde Otterup Sydbank Stadion 5-0
935874
3 22-08-10
Kl. 15:00
Holstebro FC Svendborg Holstebro Idrætspark 0-0
935880
4 Fr 27-08-10
Kl. 18:30
Otterup Middelfart Nordfyns Bank Arena 2-3
935882
4 Fr 27-08-10
Kl. 18:45
Blokhus FC Holstebro Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-1
935884
4 28-08-10
Kl. 12:30
Skovbakken FC Djursland Vejlby/Risskov Centret 2-0
935885
4 28-08-10
Kl. 15:00
Brabrand Varde Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-0
935881
4 28-08-10
Kl. 15:00
Tjørring Lindholm Hessel Arena 2-5
935879
4 28-08-10
Kl. 15:00
Rishøj Aarhus Fremad Rishøj Stadion 2-2
935878
4 29-08-10
Kl. 13:00
Thisted B 1908 Sparekassen Thy Arena 2-1
935883
4 29-08-10
Kl. 13:00
FC Svendborg Næsby Fynske Bank Arena Høje Bøge 1-2
935887
5 04-09-10
Kl. 13:00
B 1908 Rishøj Sundby I P. Opvisn. 3-0
935886
5 04-09-10
Kl. 13:30
Lindholm Thisted Lindholm Høje Stadion 0-2
935888
5 04-09-10
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Middelfart Riisvangen Stadion 7-1
935890
5 04-09-10
Kl. 15:00
Næsby Blokhus FC ALPI Arena Næsby 2-2
935891
5 04-09-10
Kl. 15:00
FC Djursland FC Svendborg HSM Arena Grenå 2-1
935892
5 04-09-10
Kl. 15:00
Varde Skovbakken Sydbank Stadion 1-0
935893
5 04-09-10
Kl. 15:00
Brabrand Otterup Brabrand IF's Idrætsanlæg 4-0
935889
5 05-09-10
Kl. 15:00
Holstebro Tjørring Holstebro Idrætspark 2-0
935894
6 Fr 10-09-10
Kl. 19:00
Thisted Holstebro Sparekassen Thy Arena 3-2
935901
6 11-09-10
Kl. 12:30
Skovbakken Brabrand Vejlby/Risskov Centret 2-1
935897
6 11-09-10
Kl. 14:00
Otterup Aarhus Fremad Nordfyns Bank Arena 1-2
935898
6 11-09-10
Kl. 15:00
Tjørring Næsby Hessel Arena 2-2
935899
6 11-09-10
Kl. 15:00
Blokhus FC FC Djursland Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-0
935895
6 11-09-10
Kl. 15:00
Rishøj Lindholm Rishøj Stadion 0-3
935896
6 12-09-10
Kl. 13:00
Middelfart B 1908 Middelfart Stadion 2-3
935900
6 12-09-10
Kl. 13:00
FC Svendborg Varde Fynske Bank Arena Høje Bøge 3-1
935909
7 18-09-10
Kl. 12:30
Skovbakken Otterup Vejlby/Risskov Centret 2-4
935905
7 18-09-10
Kl. 13:00
B 1908 Aarhus Fremad Sundby I P. Opvisn. 2-1
935904
7 18-09-10
Kl. 13:30
Lindholm Middelfart Lindholm Høje Stadion 2-4
935906
7 18-09-10
Kl. 14:00
FC Djursland Tjørring HSM Arena Grenå 5-0
935907
7 18-09-10
Kl. 15:00
Varde Blokhus FC Sydbank Stadion 1-3
935908
7 18-09-10
Kl. 15:00
Brabrand FC Svendborg Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-3
935902
7 18-09-10
Kl. 15:00
Næsby Thisted ALPI Arena Næsby 1-2
935903
7 19-09-10
Kl. 15:00
Holstebro Rishøj Holstebro Idrætspark 2-1
935912
8 25-09-10
Kl. 14:00
Middelfart Holstebro Middelfart Stadion 3-0
935914
8 25-09-10
Kl. 14:00
Otterup B 1908 Nordfyns Bank Arena 1-1
935915
8 25-09-10
Kl. 15:00
Tjørring Varde Hessel Arena 0-1
935916
8 25-09-10
Kl. 15:00
Blokhus FC Brabrand Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-2
935913
8 25-09-10
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Lindholm Riisvangen Stadion 2-0
935911
8 25-09-10
Kl. 15:00
Rishøj Næsby Rishøj Stadion 2-2
935910
8 26-09-10
Kl. 13:00
Thisted FC Djursland Sparekassen Thy Arena 2-2
935917
8 26-09-10
Kl. 13:00
FC Svendborg Skovbakken Fynske Bank Arena Høje Bøge 2-3
935924
9 02-10-10
Kl. 12:30
Skovbakken Blokhus FC Vejlby/Risskov Centret 2-2
935922
9 02-10-10
Kl. 15:00
Lindholm B 1908 Lindholm Høje Stadion 2-2
935923
9 02-10-10
Kl. 15:00
Brabrand Tjørring Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-0
935918
9 02-10-10
Kl. 15:00
Varde Thisted Sydbank Stadion 0-1
935919
9 02-10-10
Kl. 15:00
FC Djursland Rishøj HSM Arena Grenå 4-0
935920
9 02-10-10
Kl. 15:00
Næsby Middelfart ALPI Arena Næsby 0-2
935925
9 03-10-10
Kl. 13:00
FC Svendborg Otterup Fynske Bank Arena Høje Bøge 4-1
935921
9 03-10-10
Kl. 15:00
Holstebro Aarhus Fremad Holstebro Idrætspark 0-3
935930
10 09-10-10
Kl. 13:00
B 1908 Holstebro Sundby I P. Opvisn. 4-2
935931
10 09-10-10
Kl. 14:00
Otterup Lindholm Nordfyns Bank Arena 4-3
935928
10 09-10-10
Kl. 14:00
Middelfart FC Djursland Middelfart Stadion 5-1
935929
10 09-10-10
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Næsby Riisvangen Stadion 2-2
935927
10 09-10-10
Kl. 15:00
Rishøj Varde Rishøj Stadion 2-1
935932
10 09-10-10
Kl. 15:00
Tjørring Skovbakken Hessel Arena 3-2
935933
10 09-10-10
Kl. 15:00
Blokhus FC FC Svendborg Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-0
935926
10 10-10-10
Kl. 13:00
Thisted Brabrand Sparekassen Thy Arena 1-0
935934
11 16-10-10
Kl. 12:30
Skovbakken Thisted Vejlby/Risskov Centret 1-1
935935
11 16-10-10
Kl. 15:00
Brabrand Rishøj Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-0
935936
11 16-10-10
Kl. 15:00
Varde Middelfart Sydbank Stadion 3-2
935937
11 16-10-10
Kl. 15:00
FC Djursland Aarhus Fremad HSM Arena Grenå 1-2
935938
11 16-10-10
Kl. 15:00
Næsby B 1908 ALPI Arena Næsby 1-0
935941
11 16-10-10
Kl. 15:00
Blokhus FC Otterup Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-2
935940
11 17-10-10
Kl. 13:00
FC Svendborg Tjørring Fynske Bank Arena Høje Bøge 5-0
935939
11 17-10-10
Kl. 15:00
Holstebro Lindholm Holstebro Idrætspark 3-4
935942
12 Fr 22-10-10
Kl. 18:30
Thisted FC Svendborg Sparekassen Thy Arena 2-2
935946
12 23-10-10
Kl. 13:00
B 1908 FC Djursland Sundby I P. Opvisn. 2-0
935947
12 23-10-10
Kl. 13:30
Lindholm Næsby Lindholm Høje Stadion 2-0
935948
12 23-10-10
Kl. 14:00
Otterup Holstebro Nordfyns Bank Arena 3-1
935944
12 23-10-10
Kl. 14:00
Middelfart Brabrand Middelfart Stadion 2-5
935945
12 23-10-10
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Varde Riisvangen Stadion 2-1
935943
12 23-10-10
Kl. 15:00
Rishøj Skovbakken Rishøj Stadion 1-2
935949
12 23-10-10
Kl. 15:00
Tjørring Blokhus FC Hessel Arena 2-4
935952
13 30-10-10
Kl. 12:30
Skovbakken Middelfart Vejlby/Risskov Centret 1-1
935954
13 30-10-10
Kl. 15:00
Varde B 1908 Sydbank Stadion 2-1
935955
13 30-10-10
Kl. 15:00
FC Djursland Lindholm HSM Arena Grenå 2-1
935956
13 30-10-10
Kl. 15:00
Næsby Holstebro ALPI Arena Næsby 2-0
935957
13 30-10-10
Kl. 15:00
Tjørring Otterup Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 3-2
935950
13 30-10-10
Kl. 15:00
Blokhus FC Thisted Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 3-2
935951
13 31-10-10
Kl. 13:00
FC Svendborg Rishøj Fynske Bank Arena Høje Bøge 1-1
935962
14 06-11-10
Kl. 13:00
B 1908 Brabrand Sundby I P. Opvisn. 0-1
935963
14 06-11-10
Kl. 13:30
Lindholm Varde Lindholm Høje Stadion 3-0
935965
14 06-11-10
Kl. 14:00
Otterup Næsby Nordfyns Bank Arena 2-3
935959
14 06-11-10
Kl. 14:00
Rishøj Blokhus FC Rishøj Stadion 1-4
935960
14 06-11-10
Kl. 14:00
Middelfart FC Svendborg Middelfart Stadion 3-1
935961
14 06-11-10
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Skovbakken Riisvangen Stadion 3-1
935958
14 07-11-10
Kl. 13:00
Thisted Tjørring Sparekassen Thy Arena 3-0
935964
14 07-11-10
Kl. 15:00
Holstebro FC Djursland Holstebro Idrætspark 3-1
935970
15 13-11-10
Kl. 12:30
Skovbakken B 1908 Vejlby/Risskov Centret 2-1
935971
15 13-11-10
Kl. 14:00
Brabrand Lindholm Grenaa Idrætscenter 2-3
935972
15 13-11-10
Kl. 14:00
Varde Holstebro Sydbank Stadion 3-2
935973
15 13-11-10
Kl. 14:00
FC Djursland Næsby HSM Arena Grenå 2-4
935966
15 13-11-10
Kl. 14:00
Otterup Thisted Nordfyns Bank Arena 0-3
935967
15 13-11-10
Kl. 14:00
Tjørring Rishøj Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 3-1
935968
15 13-11-10
Kl. 14:00
Blokhus FC Middelfart Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 4-3
935969
15 14-11-10
Kl. 13:00
FC Svendborg Aarhus Fremad Fynske Bank Arena Høje Bøge 0-4
935953
13 20-11-10
Kl. 13:30
Brabrand Aarhus Fremad HSM Arena Grenå 2-2
935978
16 19-03-11
Kl. 15:00
Næsby Tjørring Kunststofbanen Næsby BK 2-0
935979
16 19-03-11
Kl. 15:00
FC Djursland Blokhus FC HSM Arena Grenå 1-2
935980
16 19-03-11
Kl. 15:00
Varde FC Svendborg Sydbank Stadion 3-3
935988
17 26-03-11
Kl. 14:00
Skovbakken Varde Grenaa Idrætscenter 1-1
935989
17 26-03-11
Kl. 14:00
Otterup Brabrand Nordfyns Bank Arena 1-0
935985
17 26-03-11
Kl. 15:00
Tjørring Holstebro Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 0-0
935986
17 26-03-11
Kl. 15:00
Blokhus FC Næsby Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-1
935987
17 27-03-11
Kl. 13:00
FC Svendborg FC Djursland Fynske Bank Arena Høje Bøge 2-0
935982
17 27-03-11
Kl. 13:00
Thisted Lindholm Sparekassen Thy Arena 3-2
935993
18 02-04-11
Kl. 13:30
Lindholm Tjørring Lindholm Høje Stadion 4-2
935995
18 02-04-11
Kl. 15:00
Næsby FC Svendborg ALPI Arena Næsby 0-0
935996
18 02-04-11
Kl. 15:00
FC Djursland Skovbakken HSM Arena Grenå 0-1
935997
18 02-04-11
Kl. 15:00
Varde Brabrand Sydbank Stadion 2-3
935990
18 02-04-11
Kl. 15:00
B 1908 Thisted Sundby I P. Opvisn. 1-2
935991
18 02-04-11
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Rishøj Riisvangen Stadion 2-2
935994
18 03-04-11
Kl. 15:00
Holstebro Blokhus FC Holstebro Idrætspark 1-3
935983
17 On 06-04-11
Kl. 18:00
Rishøj B 1908 Rishøj Stadion 1-1
936003
19 09-04-11
Kl. 12:30
Skovbakken Næsby Vejlby/Risskov Centret 0-0
936005
19 09-04-11
Kl. 14:00
Otterup Varde Nordfyns Bank Arena 1-1
935999
19 09-04-11
Kl. 15:00
Rishøj Middelfart Rishøj Stadion UHT!
936000
19 09-04-11
Kl. 15:00
Tjørring B 1908 Hessel Arena 2-1
936001
19 09-04-11
Kl. 15:00
Blokhus FC Lindholm Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 6-0
936004
19 09-04-11
Kl. 15:00
Brabrand FC Djursland Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-2
936002
19 10-04-11
Kl. 13:00
FC Svendborg Holstebro Fynske Bank Arena Høje Bøge 2-3
935998
19 10-04-11
Kl. 13:00
Thisted Aarhus Fremad Sparekassen Thy Arena 1-3
935981
16 On 13-04-11
Kl. 18:00
Brabrand Skovbakken Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-1
935974
16 On 13-04-11
Kl. 18:00
Holstebro Thisted Holstebro Idrætspark 1-4
935975
16 On 13-04-11
Kl. 18:00
Lindholm Rishøj Lindholm Høje Stadion 2-2
935976
16 On 13-04-11
Kl. 18:00
B 1908 Middelfart Sundby I P. Opvisn. UHT!
935977
16 On 13-04-11
Kl. 18:00
Aarhus Fremad Otterup Riisvangen Stadion 1-1
936009
20 16-04-11
Kl. 13:30
B 1908 Blokhus FC Sundby I P. Opvisn. 0-1
936010
20 16-04-11
Kl. 13:30
Lindholm FC Svendborg Lindholm Høje Stadion 0-4
936006
20 16-04-11
Kl. 14:00
Middelfart Thisted Middelfart Stadion 0-7
936007
20 16-04-11
Kl. 15:00
Rishøj Otterup Rishøj Stadion 0-2
936008
20 16-04-11
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Tjørring Riisvangen Stadion 2-0
936012
20 16-04-11
Kl. 15:00
Næsby Brabrand ALPI Arena Næsby 1-0
936013
20 16-04-11
Kl. 15:00
FC Djursland Varde HSM Arena Grenå 2-0
936011
20 17-04-11
Kl. 15:00
Holstebro Skovbakken Holstebro Idrætspark 1-1
936018
21 To 21-04-11
Kl. 12:30
Skovbakken Lindholm Vejlby/Risskov Centret 4-1
936014
21 To 21-04-11
Kl. 13:00
Thisted Rishøj Sparekassen Thy Arena 0-1
936017
21 To 21-04-11
Kl. 13:00
FC Svendborg B 1908 Fynske Bank Arena Høje Bøge 2-3
936021
21 To 21-04-11
Kl. 14:00
Otterup FC Djursland Nordfyns Bank Arena 1-5
936019
21 To 21-04-11
Kl. 15:00
Brabrand Holstebro Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-0
936015
21 To 21-04-11
Kl. 15:00
Tjørring Middelfart Hessel Arena 5-2
936016
21 To 21-04-11
Kl. 15:00
Blokhus FC Aarhus Fremad Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 0-3
936020
21 To 21-04-11
Kl. 17:00
Varde Næsby Sydbank Stadion 2-6
936022
22 Ma 25-04-11
Kl. 13:00
Thisted Otterup Sparekassen Thy Arena 6-0
936026
22 Ma 25-04-11
Kl. 13:00
B 1908 Skovbakken Sundby I P. Opvisn. 0-1
936027
22 Ma 25-04-11
Kl. 13:30
Lindholm Brabrand Lindholm Høje Stadion 1-2
936024
22 Ma 25-04-11
Kl. 14:00
Middelfart Blokhus FC Middelfart Stadion HHT!
936025
22 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Aarhus Fremad FC Svendborg Riisvangen Stadion 2-0
936028
22 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Holstebro Varde Holstebro Idrætspark 1-3
936029
22 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Næsby FC Djursland ALPI Arena Næsby 2-3
936023
22 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Rishøj Tjørring Rishøj Stadion 0-2
936033
23 30-04-11
Kl. 12:30
Skovbakken Aarhus Fremad Vejlby/Risskov Centret 3-3
936034
23 30-04-11
Kl. 15:00
Brabrand B 1908 Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-0
936035
23 30-04-11
Kl. 15:00
Varde Lindholm Sydbank Stadion 0-3
936036
23 30-04-11
Kl. 15:00
FC Djursland Holstebro HSM Arena Grenå 0-2
936037
23 30-04-11
Kl. 15:00
Næsby Otterup ALPI Arena Næsby 1-3
936030
23 30-04-11
Kl. 15:00
Tjørring Thisted Hessel Arena 1-4
936031
23 30-04-11
Kl. 15:00
Blokhus FC Rishøj Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 7-0
936032
23 01-05-11
Kl. 13:00
FC Svendborg Middelfart Fynske Bank Arena Høje Bøge 3-0
935984
17 On 04-05-11
Kl. 19:00
Middelfart Aarhus Fremad Middelfart Stadion 0-3
936038
24 Fr 06-05-11
Kl. 19:00
Thisted Blokhus FC Sparekassen Thy Arena 1-4
936042
24 07-05-11
Kl. 13:00
B 1908 Varde Sundby I P. Opvisn. 3-0
936043
24 07-05-11
Kl. 13:30
Lindholm FC Djursland Lindholm Høje Stadion 1-1
936045
24 07-05-11
Kl. 14:00
Otterup Tjørring Nordfyns Bank Arena 2-3
936040
24 07-05-11
Kl. 14:00
Middelfart Skovbakken Middelfart Stadion HHT!
936041
24 07-05-11
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Brabrand Riisvangen Stadion 1-0
936039
24 07-05-11
Kl. 15:00
Rishøj FC Svendborg Køge Stadion 1-2
936044
24 08-05-11
Kl. 15:00
Holstebro Næsby Holstebro Idrætspark 1-1
935992
18 On 11-05-11
Kl. 19:00
Middelfart Otterup Middelfart Stadion 3-0
936047
25 14-05-11
Kl. 12:30
Skovbakken Rishøj Vejlby/Risskov Centret 0-3
936048
25 14-05-11
Kl. 15:00
Brabrand Middelfart Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-0
936049
25 14-05-11
Kl. 15:00
Varde Aarhus Fremad Sydbank Stadion 2-0
936050
25 14-05-11
Kl. 15:00
FC Djursland B 1908 HSM Arena Grenå 2-2
936051
25 14-05-11
Kl. 15:00
Næsby Lindholm ALPI Arena Næsby 3-0
936053
25 14-05-11
Kl. 15:00
Blokhus FC Tjørring Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-0
936046
25 15-05-11
Kl. 13:00
FC Svendborg Thisted S.f.B. Hellegårdsvej 1-5
936052
25 15-05-11
Kl. 15:00
Holstebro Otterup Holstebro Idrætspark 1-2
936061
26 Fr 20-05-11
Kl. 12:00
Otterup Blokhus FC Nordfyns Bank Arena 0-4
936054
26 Fr 20-05-11
Kl. 13:00
Thisted Skovbakken Sparekassen Thy Arena 0-0
936058
26 Fr 20-05-11
Kl. 13:00
B 1908 Næsby Sundby I P. Opvisn. 0-2
936056
26 Fr 20-05-11
Kl. 14:00
Middelfart Varde Middelfart Stadion 2-1
936057
26 Fr 20-05-11
Kl. 15:00
Aarhus Fremad FC Djursland Riisvangen Stadion 2-1
936055
26 Fr 20-05-11
Kl. 15:00
Rishøj Brabrand Køge Stadion 0-0
936060
26 Fr 20-05-11
Kl. 15:00
Tjørring FC Svendborg Hessel Arena 1-2
936059
26 21-05-11
Kl. 13:30
Lindholm Holstebro Lindholm Høje Stadion 0-2
936068
27 28-05-11
Kl. 12:30
Skovbakken Tjørring Vejlby/Risskov Centret 4-2
936067
27 28-05-11
Kl. 13:30
Lindholm Otterup Lindholm Høje Stadion 1-1
936062
27 28-05-11
Kl. 15:00
Brabrand Thisted Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-1
936063
27 28-05-11
Kl. 15:00
Varde Rishøj Sydbank Stadion 3-5
936064
27 28-05-11
Kl. 15:00
FC Djursland Middelfart HSM Arena Grenå 2-2
936065
27 28-05-11
Kl. 15:00
Næsby Aarhus Fremad ALPI Arena Næsby 1-2
936069
27 29-05-11
Kl. 13:00
FC Svendborg Blokhus FC S.f.B. Hellegårdsvej 2-2
936066
27 29-05-11
Kl. 15:00
Holstebro B 1908 Holstebro Idrætspark 3-1
936075
28 On 01-06-11
Kl. 19:00
Tjørring Brabrand Hessel Arena 0-3
936076
28 To 02-06-11
Kl. 13:00
Blokhus FC Skovbakken Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-0
936070
28 To 02-06-11
Kl. 13:00
Thisted Varde Sparekassen Thy Arena 2-0
936074
28 To 02-06-11
Kl. 13:00
B 1908 Lindholm Sundby I P. Opvisn. 0-1
936072
28 To 02-06-11
Kl. 14:00
Middelfart Næsby Middelfart Stadion 1-1
936077
28 To 02-06-11
Kl. 14:00
Otterup FC Svendborg Nordfyns Bank Arena 1-4
936071
28 To 02-06-11
Kl. 15:00
Rishøj FC Djursland Køge Stadion 2-1
936073
28 To 02-06-11
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Holstebro Riisvangen Stadion 0-4
936085
29 05-06-11
Kl. 15:00
Skovbakken FC Svendborg Vejlby/Risskov Centret 3-0
936084
29 05-06-11
Kl. 15:00
Brabrand Blokhus FC Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-0
936083
29 05-06-11
Kl. 15:00
Varde Tjørring Sydbank Stadion 0-0
936082
29 05-06-11
Kl. 15:00
B 1908 Otterup Sundby I P. Opvisn. 1-6
936078
29 05-06-11
Kl. 15:00
FC Djursland Thisted HSM Arena Grenå 3-3
936079
29 05-06-11
Kl. 15:00
Næsby Rishøj ALPI Arena Næsby 2-2
936080
29 05-06-11
Kl. 15:00
Holstebro Middelfart Holstebro Idrætspark 2-2
936081
29 05-06-11
Kl. 15:00
Lindholm Aarhus Fremad Lindholm Høje Stadion 2-1
936088
30 11-06-11
Kl. 15:00
Middelfart Lindholm Middelfart Stadion 1-1
936089
30 11-06-11
Kl. 15:00
Aarhus Fremad B 1908 Riisvangen Stadion 2-1
936090
30 11-06-11
Kl. 15:00
Tjørring FC Djursland Hessel Arena 2-1
936091
30 11-06-11
Kl. 15:00
Blokhus FC Varde Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 3-2
936092
30 11-06-11
Kl. 15:00
FC Svendborg Brabrand Fynske Bank Arena Høje Bøge 0-1
936093
30 11-06-11
Kl. 15:00
Otterup Skovbakken Nordfyns Bank Arena 4-2
936087
30 11-06-11
Kl. 15:00
Rishøj Holstebro Køge Stadion 1-1
936086
30 11-06-11
Kl. 15:00
Thisted Næsby Sparekassen Thy Arena 2-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222