Herre-DS, Pulje 1 (2011)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
841991
1 14-08-10
Kl. 13:00
AB Tårnby Værløse Tårnby Stadion. Opvisn. 3-3
841997
1 14-08-10
Kl. 13:00
GVI Svebølle GVI. Nymosen 0-0
841996
1 14-08-10
Kl. 14:00
Ledøje-Smørum Birkerød Smørum Idrætscenter 2-2
841992
1 14-08-10
Kl. 15:00
Jægersborg Brøndby Jægersborg 1-1
841993
1 14-08-10
Kl. 15:00
FC Øresund B 1903 Hørsholm Idrætspark 5-1
841994
1 15-08-10
Kl. 13:00
Fremad Amager Avedøre Sundby I P. Opvisn. 3-4
841995
1 15-08-10
Kl. 14:30
FB NB Bornholm Frederiksberg IP, kunst 6-2
842002
2 21-08-10
Kl. 13:00
B 1903 Fremad Amager B1903 3-2
842001
2 21-08-10
Kl. 13:30
Avedøre FB Avedøre Stadion 5-1
842000
2 21-08-10
Kl. 13:45
NB Bornholm Ledøje-Smørum Nexø Stadion 4-4
841998
2 21-08-10
Kl. 15:00
Værløse Jægersborg Værløse Stadion 1-1
841999
2 21-08-10
Kl. 15:00
Birkerød GVI Birkerød Stadion 2-0
842003
2 22-08-10
Kl. 13:00
Brøndby FC Øresund Brøndby Stadion 0-3
842004
2 22-08-10
Kl. 13:00
Svebølle AB Tårnby Svebølle Stadion 2-1
842009
3 28-08-10
Kl. 14:00
Ledøje-Smørum Avedøre Smørum Idrætscenter 0-0
842011
3 28-08-10
Kl. 15:00
Birkerød Svebølle Birkerød Stadion 1-0
842005
3 28-08-10
Kl. 15:00
Jægersborg AB Tårnby Jægersborg 2-1
842006
3 28-08-10
Kl. 15:00
FC Øresund Værløse Hørsholm Idrætspark 2-2
842008
3 28-08-10
Kl. 15:00
FB B 1903 Frederiksberg IP, kunst 2-0
842007
3 29-08-10
Kl. 13:00
Fremad Amager Brøndby Sundby I P. Opvisn. 2-0
842010
3 29-08-10
Kl. 14:30
GVI NB Bornholm GVI. Nymosen 1-1
842016
4 04-09-10
Kl. 13:00
B 1903 Ledøje-Smørum B1903 4-1
842013
4 04-09-10
Kl. 13:00
AB Tårnby FC Øresund Tårnby Stadion. Opvisn. 4-2
842015
4 04-09-10
Kl. 13:30
Avedøre GVI Avedøre Stadion 4-1
842012
4 04-09-10
Kl. 15:00
Værløse Fremad Amager Værløse Stadion 2-4
842017
4 05-09-10
Kl. 13:00
Brøndby FB Brøndby Stadion 0-2
842018
4 05-09-10
Kl. 13:00
Svebølle Jægersborg Svebølle Stadion 2-1
842014
4 05-09-10
Kl. 15:15
NB Bornholm Birkerød Nexø Stadion 1-5
842023
5 11-09-10
Kl. 13:00
GVI B 1903 GVI. Nymosen 1-4
842022
5 11-09-10
Kl. 14:00
Ledøje-Smørum Brøndby Smørum Idrætscenter 4-0
842024
5 11-09-10
Kl. 15:00
Birkerød Avedøre Birkerød Stadion 1-2
842019
5 11-09-10
Kl. 15:00
FC Øresund Jægersborg Hørsholm Idrætspark 3-0
842021
5 11-09-10
Kl. 15:00
FB Værløse Frederiksberg IP, kunst 1-0
842020
5 12-09-10
Kl. 13:00
Fremad Amager AB Tårnby Sundby I P. Opvisn. 1-1
842025
5 12-09-10
Kl. 13:30
NB Bornholm Svebølle Nexø Stadion 2-2
842030
6 18-09-10
Kl. 13:00
B 1903 Birkerød B1903 2-0
842027
6 18-09-10
Kl. 13:00
AB Tårnby FB Tårnby Stadion. Opvisn. 2-4
842028
6 18-09-10
Kl. 15:00
Jægersborg Fremad Amager Jægersborg 1-3
842026
6 18-09-10
Kl. 15:00
Værløse Ledøje-Smørum Værløse Stadion 5-0
842031
6 19-09-10
Kl. 13:00
Brøndby GVI Brøndby Stadion 1-3
842032
6 19-09-10
Kl. 13:00
Svebølle FC Øresund Svebølle Stadion 0-3
842029
6 19-09-10
Kl. 14:30
Avedøre NB Bornholm Avedøre Stadion 2-2
842036
7 25-09-10
Kl. 13:00
GVI Værløse GVI. Nymosen 1-3
842039
7 25-09-10
Kl. 13:30
Avedøre Svebølle Avedøre Stadion 1-3
842035
7 25-09-10
Kl. 14:00
Ledøje-Smørum AB Tårnby Smørum Idrætscenter 2-0
842034
7 25-09-10
Kl. 15:00
FB Jægersborg Frederiksberg IP, kunst 5-2
842033
7 26-09-10
Kl. 13:00
Fremad Amager FC Øresund Sundby I P. Opvisn. 3-2
842037
7 26-09-10
Kl. 13:00
Birkerød Brøndby Birkerød Stadion 5-0
842038
7 26-09-10
Kl. 13:30
NB Bornholm B 1903 Nexø Stadion 4-3
842041
8 02-10-10
Kl. 13:00
AB Tårnby GVI Tårnby Stadion. Opvisn. 1-1
842044
8 02-10-10
Kl. 13:00
B 1903 Avedøre B1903 1-3
842042
8 02-10-10
Kl. 15:00
Jægersborg Ledøje-Smørum Jægersborg 4-1
842043
8 02-10-10
Kl. 15:00
FC Øresund FB Hørsholm Idrætspark 0-3
842040
8 02-10-10
Kl. 15:00
Værløse Birkerød Værløse Stadion 1-2
842046
8 03-10-10
Kl. 13:00
Svebølle Fremad Amager Svebølle Stadion 0-4
842045
8 03-10-10
Kl. 14:30
Brøndby NB Bornholm Brøndby Stadion 0-0
842049
9 09-10-10
Kl. 13:00
GVI Jægersborg GVI. Nymosen 2-1
842053
9 09-10-10
Kl. 13:00
B 1903 Svebølle B1903 5-2
842048
9 09-10-10
Kl. 14:00
Ledøje-Smørum FC Øresund Smørum Idrætscenter 0-1
842050
9 09-10-10
Kl. 15:00
Birkerød AB Tårnby Birkerød Stadion 1-0
842047
9 09-10-10
Kl. 15:00
FB Fremad Amager Frederiksberg IP, kunst 1-1
842051
9 10-10-10
Kl. 13:30
NB Bornholm Værløse Nexø Stadion 1-0
842054
10 16-10-10
Kl. 15:00
Værløse Avedøre Værløse Stadion 3-3
842056
10 16-10-10
Kl. 15:00
Jægersborg Birkerød Jægersborg 0-3
842057
10 16-10-10
Kl. 15:00
FC Øresund GVI Hørsholm Idrætspark 3-0
842055
10 17-10-10
Kl. 12:30
AB Tårnby NB Bornholm Tårnby Stadion. Opvisn. 1-1
842058
10 17-10-10
Kl. 13:00
Fremad Amager Ledøje-Smørum Sundby I P. Opvisn. 4-1
842059
10 17-10-10
Kl. 13:00
Brøndby B 1903 Brøndby Stadion 1-4
842060
10 17-10-10
Kl. 13:00
Svebølle FB Svebølle Stadion 3-0
842052
9 Ti 19-10-10
Kl. 18:30
Brøndby Avedøre Brøndby Stadion 0-3
842062
11 23-10-10
Kl. 13:00
GVI Fremad Amager GVI. Nymosen 0-2
842066
11 23-10-10
Kl. 13:00
B 1903 Værløse B1903 2-1
842065
11 23-10-10
Kl. 13:30
Avedøre AB Tårnby Avedøre Stadion 2-0
842061
11 23-10-10
Kl. 14:00
Ledøje-Smørum FB Smørum Idrætscenter 1-3
842063
11 23-10-10
Kl. 15:00
Birkerød FC Øresund Birkerød Stadion 0-0
842067
11 24-10-10
Kl. 13:00
Brøndby Svebølle Brøndby Stadion 0-2
842064
11 24-10-10
Kl. 13:30
NB Bornholm Jægersborg Nexø Stadion 1-0
842069
12 30-10-10
Kl. 13:00
AB Tårnby B 1903 Tårnby Stadion. Opvisn. 3-0
842074
12 30-10-10
Kl. 14:00
Ledøje-Smørum Svebølle Smørum Idrætscenter 0-0
842068
12 30-10-10
Kl. 15:00
Værløse Brøndby Værløse Stadion 3-0
842070
12 30-10-10
Kl. 15:00
Jægersborg Avedøre Jægersborg 0-1
842073
12 30-10-10
Kl. 15:00
FB GVI Frederiksberg IP, kunst 1-3
842071
12 31-10-10
Kl. 13:00
FC Øresund NB Bornholm Hørsholm Idrætspark 7-0
842072
12 31-10-10
Kl. 13:00
Fremad Amager Birkerød Sundby I P. Opvisn. 1-2
842075
13 06-11-10
Kl. 13:00
GVI Ledøje-Smørum Kunst, GVI. Nymosen 5-1
842079
13 06-11-10
Kl. 13:00
B 1903 Jægersborg B1903 2-2
842077
13 06-11-10
Kl. 13:30
NB Bornholm Fremad Amager Nexø Stadion 1-2
842078
13 06-11-10
Kl. 13:30
Avedøre FC Øresund Avedøre Stadion 0-4
842081
13 06-11-10
Kl. 14:00
Svebølle Værløse Svebølle Stadion 5-3
842076
13 06-11-10
Kl. 14:00
Birkerød FB Birkerød Stadion 2-1
842080
13 07-11-10
Kl. 13:00
Brøndby AB Tårnby Brøndby Stadion 2-4
842085
14 02-04-11
Kl. 13:30
Avedøre Fremad Amager Avedøre Stadion 3-1
842087
14 02-04-11
Kl. 15:00
Birkerød Ledøje-Smørum Birkerød Stadion 0-0
842083
14 03-04-11
Kl. 13:00
Brøndby Jægersborg Brøndby Stadion 3-0
842086
14 03-04-11
Kl. 13:30
NB Bornholm FB Nexø Stadion 0-0
842090
15 09-04-11
Kl. 13:00
GVI Birkerød Kunst, GVI. Nymosen 0-1
842095
15 09-04-11
Kl. 13:00
AB Tårnby Svebølle Kunst, Vestamager Idrætsanlæg 0-0
842091
15 09-04-11
Kl. 14:30
Ledøje-Smørum NB Bornholm Smørum Idrætscenter 2-2
842092
15 09-04-11
Kl. 15:00
FB Avedøre Frederiksberg IP, kunst 1-0
842089
15 09-04-11
Kl. 15:00
Jægersborg Værløse Jægersborg 1-1
842094
15 09-04-11
Kl. 15:00
FC Øresund Brøndby Hørsholm Idrætspark 4-0
842093
15 10-04-11
Kl. 13:00
Fremad Amager B 1903 Sundby I P. Opvisn. 2-1
842096
16 16-04-11
Kl. 13:00
AB Tårnby Jægersborg Tårnby Stadion. Opvisn. 0-0
842100
16 16-04-11
Kl. 13:00
B 1903 FB B1903 1-1
842099
16 16-04-11
Kl. 13:30
Avedøre Ledøje-Smørum Avedøre Stadion 1-0
842097
16 16-04-11
Kl. 15:00
Værløse FC Øresund Værløse Stadion 1-1
842101
16 17-04-11
Kl. 13:00
Brøndby Fremad Amager Brøndby Stadion 0-2
842102
16 17-04-11
Kl. 13:00
Svebølle Birkerød Svebølle Stadion 2-1
842098
16 17-04-11
Kl. 13:30
NB Bornholm GVI Nexø Stadion 2-2
842104
17 To 21-04-11
Kl. 12:00
FC Øresund AB Tårnby Hørsholm Idrætspark 1-1
842106
17 To 21-04-11
Kl. 13:00
GVI Avedøre GVI. Nymosen 2-2
842103
17 To 21-04-11
Kl. 13:00
Fremad Amager Værløse Sundby I P. Opvisn. 4-1
842107
17 To 21-04-11
Kl. 14:00
Ledøje-Smørum B 1903 Smørum Idrætscenter 1-2
842105
17 To 21-04-11
Kl. 14:30
Birkerød NB Bornholm Birkerød Stadion 1-1
842108
17 To 21-04-11
Kl. 15:00
FB Brøndby Frederiksberg IP, kunst 0-1
842109
17 To 21-04-11
Kl. 15:00
Jægersborg Svebølle Jægersborg 3-2
842111
18 Ma 25-04-11
Kl. 13:00
AB Tårnby Fremad Amager Tårnby Stadion. Opvisn. 2-2
842113
18 Ma 25-04-11
Kl. 13:00
Brøndby Ledøje-Smørum Brøndby Stadion 2-4
842114
18 Ma 25-04-11
Kl. 13:00
B 1903 GVI B1903 1-1
842115
18 Ma 25-04-11
Kl. 13:30
Avedøre Birkerød Avedøre Stadion 1-1
842116
18 Ma 25-04-11
Kl. 14:30
Svebølle NB Bornholm Svebølle Stadion 0-1
842112
18 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Værløse FB Værløse Stadion 3-2
842110
18 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Jægersborg FC Øresund Jægersborg 0-0
842122
19 30-04-11
Kl. 13:00
GVI Brøndby GVI. Nymosen 1-0
842117
19 30-04-11
Kl. 14:00
Ledøje-Smørum Værløse Smørum Idrætscenter 3-1
842118
19 30-04-11
Kl. 15:00
FB AB Tårnby Frederiksberg IP, kunst 1-0
842121
19 30-04-11
Kl. 15:00
Birkerød B 1903 Birkerød Stadion 2-2
842123
19 30-04-11
Kl. 15:00
FC Øresund Svebølle Karsemosegård 0-1
842119
19 01-05-11
Kl. 13:00
Fremad Amager Jægersborg Sundby I P. Opvisn. 1-0
842120
19 01-05-11
Kl. 13:30
NB Bornholm Avedøre Nexø Stadion 1-1
842129
20 07-05-11
Kl. 14:30
B 1903 NB Bornholm B1903 0-1
842127
20 07-05-11
Kl. 15:00
Værløse GVI Værløse Stadion 2-0
842124
20 07-05-11
Kl. 15:00
FC Øresund Fremad Amager Karsemosegård 2-2
842125
20 07-05-11
Kl. 15:00
Jægersborg FB Jægersborg 1-1
842128
20 08-05-11
Kl. 13:00
Brøndby Birkerød Brøndby Stadion 0-1
842130
20 08-05-11
Kl. 13:00
Svebølle Avedøre Svebølle Stadion 2-1
842084
14 Ti 10-05-11
Kl. 19:00
B 1903 FC Øresund B1903 1-1
842126
20 On 11-05-11
Kl. 19:00
AB Tårnby Ledøje-Smørum Tårnby Stadion. Opvisn. 2-3
842132
21 14-05-11
Kl. 13:00
GVI AB Tårnby GVI. Nymosen 3-0
842135
21 14-05-11
Kl. 13:30
Avedøre B 1903 Avedøre Stadion 1-3
842133
21 14-05-11
Kl. 14:00
Ledøje-Smørum Jægersborg Smørum Idrætscenter 3-1
842134
21 14-05-11
Kl. 15:00
FB FC Øresund Frederiksberg IP, kunst 1-2
842131
21 14-05-11
Kl. 15:00
Birkerød Værløse Birkerød Stadion 1-0
842137
21 15-05-11
Kl. 13:00
Fremad Amager Svebølle Sundby I P. Opvisn. 0-1
842136
21 15-05-11
Kl. 13:30
NB Bornholm Brøndby Nexø Stadion 5-0
842088
14 On 18-05-11
Kl. 19:00
Svebølle GVI Svebølle Stadion 1-0
842141
22 21-05-11
Kl. 13:00
AB Tårnby Birkerød Tårnby Stadion. Opvisn. 0-0
842143
22 21-05-11
Kl. 13:30
Avedøre Brøndby Avedøre Stadion 4-0
842142
22 21-05-11
Kl. 14:30
Værløse NB Bornholm Værløse Stadion 1-3
842139
22 21-05-11
Kl. 15:00
FC Øresund Ledøje-Smørum Karsemosegård 1-2
842140
22 21-05-11
Kl. 15:00
Jægersborg GVI Jægersborg 0-4
842138
22 22-05-11
Kl. 13:00
Fremad Amager FB Sundby I P. Opvisn. 0-0
842144
22 22-05-11
Kl. 13:00
Svebølle B 1903 Svebølle Stadion 2-1
842082
14 Ti 24-05-11
Kl. 19:00
Værløse AB Tårnby Værløse Stadion 1-4
842148
23 28-05-11
Kl. 13:00
GVI FC Øresund GVI. Nymosen 0-2
842150
23 28-05-11
Kl. 13:00
B 1903 Brøndby B1903 5-0
842145
23 28-05-11
Kl. 13:30
Avedøre Værløse Avedøre Stadion 5-2
842149
23 28-05-11
Kl. 14:00
Ledøje-Smørum Fremad Amager Smørum Idrætscenter 0-2
842151
23 28-05-11
Kl. 15:00
FB Svebølle Frederiksberg IP, kunst 1-1
842147
23 28-05-11
Kl. 15:00
Birkerød Jægersborg Birkerød Stadion 6-1
842146
23 29-05-11
Kl. 13:30
NB Bornholm AB Tårnby Nexø Stadion 1-0
842158
24 Fr 03-06-11
Kl. 19:00
Svebølle Brøndby Svebølle Stadion 8-0
842153
24 04-06-11
Kl. 13:00
Fremad Amager GVI Sundby I P. Opvisn. 1-0
842156
24 04-06-11
Kl. 13:00
AB Tårnby Avedøre Tårnby Stadion. Opvisn. 1-4
842155
24 04-06-11
Kl. 14:30
Jægersborg NB Bornholm Jægersborg 0-2
842157
24 04-06-11
Kl. 15:00
Værløse B 1903 Værløse Stadion 4-4
842154
24 04-06-11
Kl. 15:00
FC Øresund Birkerød Karsemosegård 1-2
842152
24 04-06-11
Kl. 15:00
FB Ledøje-Smørum Frederiksberg IP, kunst 3-1
842159
25 11-06-11
Kl. 15:00
Brøndby Værløse Brøndby Stadion 0-6
842160
25 11-06-11
Kl. 15:00
B 1903 AB Tårnby B1903 0-2
842161
25 11-06-11
Kl. 15:00
Avedøre Jægersborg Avedøre Stadion 1-2
842163
25 11-06-11
Kl. 15:00
Birkerød Fremad Amager Birkerød Stadion 0-0
842164
25 11-06-11
Kl. 15:00
GVI FB GVI. Nymosen 2-0
842165
25 11-06-11
Kl. 15:00
Svebølle Ledøje-Smørum Svebølle Stadion 1-0
842162
25 Ma 13-06-11
Kl. 15:30
NB Bornholm FC Øresund Nexø Stadion 1-1
842166
26 18-06-11
Kl. 15:00
Ledøje-Smørum GVI Smørum Idrætscenter 0-2
842167
26 18-06-11
Kl. 15:00
FB Birkerød Frederiksberg IP, kunst 0-2
842168
26 18-06-11
Kl. 15:00
Fremad Amager NB Bornholm Sundby I P. Opvisn. 1-0
842169
26 18-06-11
Kl. 15:00
FC Øresund Avedøre Hørsholm Idrætspark 1-2
842170
26 18-06-11
Kl. 15:00
Jægersborg B 1903 Jægersborg 0-0
842171
26 18-06-11
Kl. 15:00
AB Tårnby Brøndby Tårnby Stadion. Opvisn. 2-1
842172
26 18-06-11
Kl. 15:00
Værløse Svebølle Værløse Stadion 0-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222