Herre-DS, Pulje 2 (2011)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
842177
1 Fr 13-08-10
Kl. 19:00
B 1913 Marienlyst Campus Road 0-6
842176
1 14-08-10
Kl. 12:00
Tarup-Paarup Næstved Home Tarup Park 1-7
842175
1 14-08-10
Kl. 13:30
Ringsted Aarup Ringsted Stadion 5-2
842174
1 14-08-10
Kl. 15:00
Kolding OKS Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-2
842173
1 14-08-10
Kl. 15:30
FC Sydvest Fjordager Tønder sport- og FritidsCenter 1-1
842178
1 14-08-10
Kl. 15:30
B 1921 Haderslev B1921s anlæg 2-5
842179
1 15-08-10
Kl. 14:00
Næsby Frem Sakskøbing ALPI Arena Næsby 0-1
842183
2 21-08-10
Kl. 12:30
Næstved B 1913 ProfaGroupPark 5-1
842181
2 21-08-10
Kl. 13:00
Haderslev Næsby Banerne ved Haderslev Idrætscenter 0-6
842182
2 21-08-10
Kl. 15:00
Marienlyst B 1921 Marienlystcentret 5-0
842184
2 21-08-10
Kl. 15:00
Aarup Tarup-Paarup Scankab Arena i Aarup 1-0
842185
2 21-08-10
Kl. 15:00
OKS Ringsted OKSON-Park 2-2
842180
2 21-08-10
Kl. 15:00
Fjordager Kolding Fjordager IF.s anlæg 3-0
842186
2 21-08-10
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing FC Sydvest Inges Auto Park 6-2
842190
3 Fr 27-08-10
Kl. 18:30
B 1913 Aarup Campus Road 2-4
842193
3 28-08-10
Kl. 13:00
Haderslev Frem Sakskøbing Banerne ved Haderslev Idrætscenter 5-2
842188
3 28-08-10
Kl. 13:30
Ringsted Fjordager Ringsted Stadion 3-0
842189
3 28-08-10
Kl. 15:00
Tarup-Paarup OKS Home Tarup Park 4-1
842187
3 28-08-10
Kl. 15:00
Kolding FC Sydvest Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-0
842192
3 28-08-10
Kl. 15:00
Næsby Marienlyst ALPI Arena Næsby 1-3
842191
3 28-08-10
Kl. 15:30
B 1921 Næstved B1921s anlæg 2-4
842194
4 Fr 03-09-10
Kl. 18:15
Fjordager Tarup-Paarup Fjordager IF.s anlæg 3-1
842196
4 04-09-10
Kl. 15:00
Marienlyst Haderslev Marienlystcentret 3-3
842197
4 04-09-10
Kl. 15:00
Næstved Næsby ProfaGroupPark 1-2
842198
4 04-09-10
Kl. 15:00
Aarup B 1921 Scankab Arena i Aarup 3-1
842199
4 04-09-10
Kl. 15:00
OKS B 1913 OKSON-Park 2-0
842200
4 04-09-10
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Kolding Inges Auto Park 3-1
842195
4 04-09-10
Kl. 15:30
FC Sydvest Ringsted Tønder sport- og FritidsCenter 2-1
842206
5 11-09-10
Kl. 13:00
Haderslev Næstved Banerne ved Haderslev Idrætscenter 2-5
842203
5 11-09-10
Kl. 13:00
B 1913 Fjordager Campus Road 2-2
842201
5 11-09-10
Kl. 13:30
Ringsted Kolding Ringsted Stadion 1-1
842202
5 11-09-10
Kl. 15:00
Tarup-Paarup FC Sydvest Home Tarup Park 0-2
842207
5 11-09-10
Kl. 15:00
Marienlyst Frem Sakskøbing Marienlystcentret 2-2
842204
5 11-09-10
Kl. 15:30
B 1921 OKS B1921s anlæg 0-1
842205
5 12-09-10
Kl. 14:00
Næsby Aarup ALPI Arena Næsby 1-3
842208
6 18-09-10
Kl. 15:00
Fjordager B 1921 Fjordager IF.s anlæg 3-2
842210
6 18-09-10
Kl. 15:00
Kolding Tarup-Paarup Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-0
842211
6 18-09-10
Kl. 15:00
Næstved Marienlyst ProfaGroupPark 2-3
842212
6 18-09-10
Kl. 15:00
Aarup Haderslev Scankab Arena i Aarup 3-1
842213
6 18-09-10
Kl. 15:00
OKS Næsby OKSON-Park 2-0
842214
6 18-09-10
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Ringsted Inges Auto Park 4-3
842209
6 18-09-10
Kl. 15:30
FC Sydvest B 1913 Klosterhallen 2-0
842216
7 25-09-10
Kl. 13:00
B 1913 Kolding Campus Road 0-6
842219
7 25-09-10
Kl. 13:00
Haderslev OKS Banerne ved Haderslev Idrætscenter 0-1
842215
7 25-09-10
Kl. 13:30
Ringsted Tarup-Paarup Ringsted Stadion 3-1
842220
7 25-09-10
Kl. 15:00
Marienlyst Aarup Marienlystcentret 5-1
842221
7 25-09-10
Kl. 15:00
Næstved Frem Sakskøbing ProfaGroupPark 5-0
842217
7 25-09-10
Kl. 15:30
B 1921 FC Sydvest B1921s anlæg 0-1
842218
7 26-09-10
Kl. 15:00
Næsby Fjordager ALPI Arena Næsby 3-2
842225
8 02-10-10
Kl. 13:00
Ringsted B 1913 Ringsted Stadion 0-0
842226
8 02-10-10
Kl. 15:00
Aarup Næstved Scankab Arena i Aarup 4-3
842227
8 02-10-10
Kl. 15:00
OKS Marienlyst OKSON-Park 0-3
842222
8 02-10-10
Kl. 15:00
Fjordager Haderslev Fjordager IF.s anlæg 1-1
842224
8 02-10-10
Kl. 15:00
Kolding B 1921 Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-1
842223
8 02-10-10
Kl. 15:30
FC Sydvest Næsby Klosterhallen 4-1
842228
8 02-10-10
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Tarup-Paarup Inges Auto Park 6-1
842229
9 09-10-10
Kl. 13:00
B 1913 Tarup-Paarup Campus Road 2-2
842232
9 09-10-10
Kl. 13:00
Haderslev FC Sydvest Banerne ved Haderslev Idrætscenter 1-1
842233
9 09-10-10
Kl. 15:00
Marienlyst Fjordager Marienlystcentret 0-2
842234
9 09-10-10
Kl. 15:00
Næstved OKS ProfaGroupPark 5-1
842235
9 09-10-10
Kl. 15:00
Aarup Frem Sakskøbing Scankab Arena i Aarup 1-2
842230
9 09-10-10
Kl. 15:30
B 1921 Ringsted B1921s anlæg 0-3
842231
9 10-10-10
Kl. 14:00
Næsby Kolding ALPI Arena Næsby 0-0
842239
10 16-10-10
Kl. 13:30
Ringsted Næsby Ringsted Stadion 7-2
842240
10 16-10-10
Kl. 15:00
Tarup-Paarup B 1921 Home Tarup Park 2-2
842241
10 16-10-10
Kl. 15:00
OKS Aarup OKSON-Park 2-2
842238
10 16-10-10
Kl. 15:00
Kolding Haderslev Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-4
842236
10 16-10-10
Kl. 15:00
Fjordager Næstved Fjordager IF.s anlæg 0-0
842237
10 16-10-10
Kl. 15:30
FC Sydvest Marienlyst Klosterhallen 2-2
842242
10 16-10-10
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing B 1913 Inges Auto Park 7-1
842245
11 23-10-10
Kl. 15:00
Haderslev Ringsted Haderslev Kunstgræsbane 4-0
842246
11 23-10-10
Kl. 15:00
Marienlyst Kolding Marienlystcentret 6-3
842247
11 23-10-10
Kl. 15:00
Næstved FC Sydvest ProfaGroupPark 4-0
842248
11 23-10-10
Kl. 15:00
Aarup Fjordager Scankab Arena i Aarup 6-3
842249
11 23-10-10
Kl. 15:00
OKS Frem Sakskøbing OKSON-Park 4-0
842243
11 23-10-10
Kl. 15:30
B 1921 B 1913 B1921s anlæg 4-2
842244
11 24-10-10
Kl. 15:00
Næsby Tarup-Paarup ALPI Arena Næsby 6-4
842255
12 30-10-10
Kl. 13:00
B 1913 Næsby Campus Road 0-2
842254
12 30-10-10
Kl. 15:00
Tarup-Paarup Haderslev Home Tarup Park 2-3
842252
12 30-10-10
Kl. 15:00
Kolding Næstved Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-4
842250
12 30-10-10
Kl. 15:00
Fjordager OKS Fjordager IF.s anlæg 2-4
842251
12 30-10-10
Kl. 15:30
FC Sydvest Aarup Klosterhallen 0-0
842256
12 30-10-10
Kl. 15:30
B 1921 Frem Sakskøbing B1921s anlæg 1-3
842258
13 06-11-10
Kl. 11:00
Haderslev B 1913 Haderslev Kunstgræsbane 8-1
842259
13 06-11-10
Kl. 14:00
Marienlyst Tarup-Paarup Marienlystcentret 4-0
842262
13 06-11-10
Kl. 14:00
OKS FC Sydvest OKSON-Park 2-2
842263
13 06-11-10
Kl. 14:00
Frem Sakskøbing Fjordager Inges Auto Park 4-2
842260
13 06-11-10
Kl. 15:00
Næstved Ringsted ProfaGroupPark 2-1
842261
13 07-11-10
Kl. 13:00
Aarup Kolding Scankab Arena i Aarup 3-3
842257
13 07-11-10
Kl. 14:00
Næsby B 1921 ALPI Arena Næsby 5-2
842269
14 02-04-11
Kl. 13:00
Haderslev B 1921 Banerne ved Haderslev Idrætscenter 5-0
842265
14 02-04-11
Kl. 15:00
OKS Kolding OKSON-Park 2-1
842266
14 02-04-11
Kl. 15:00
Aarup Ringsted Scankab Arena i Aarup 2-1
842267
14 02-04-11
Kl. 15:00
Næstved Tarup-Paarup ProfaGroupPark 0-1
842268
14 02-04-11
Kl. 15:00
Marienlyst B 1913 Marienlystcentret 3-1
842270
14 02-04-11
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Næsby Inges Auto Park 2-0
842264
14 02-04-11
Kl. 16:00
Fjordager FC Sydvest Fjordager IF.s anlæg 2-5
842274
15 09-04-11
Kl. 13:00
B 1913 Næstved Campus Road 0-5
842275
15 09-04-11
Kl. 15:00
Tarup-Paarup Aarup Home Tarup Park 1-5
842271
15 09-04-11
Kl. 15:00
Kolding Fjordager Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-1
842277
15 09-04-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Frem Sakskøbing Klosterhallen 2-0
842273
15 09-04-11
Kl. 15:30
B 1921 Marienlyst B1921s anlæg 1-3
842272
15 10-04-11
Kl. 12:00
Næsby Haderslev ALPI Arena Næsby 2-3
842253
12 On 13-04-11
Kl. 18:00
Ringsted Marienlyst Ringsted Stadion 3-4
842280
16 16-04-11
Kl. 15:00
Marienlyst Næsby Marienlystcentret 4-0
842281
16 16-04-11
Kl. 15:00
Næstved B 1921 ProfaGroupPark 2-0
842282
16 16-04-11
Kl. 15:00
Aarup B 1913 Scankab Arena i Aarup 3-0
842283
16 16-04-11
Kl. 15:00
OKS Tarup-Paarup OKSON-Park 3-1
842284
16 16-04-11
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Haderslev Inges Auto Park 2-4
842278
16 16-04-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Kolding Klosterhallen 6-0
842279
16 16-04-11
Kl. 16:00
Fjordager Ringsted Fjordager IF.s anlæg 3-3
842290
17 To 21-04-11
Kl. 13:00
B 1913 OKS Campus Road 0-2
842287
17 To 21-04-11
Kl. 13:00
Haderslev Marienlyst Banerne ved Haderslev Idrætscenter 3-4
842286
17 To 21-04-11
Kl. 13:30
Ringsted FC Sydvest Ringsted Stadion 3-2
842285
17 To 21-04-11
Kl. 15:00
Tarup-Paarup Fjordager Home Tarup Park 0-2
842291
17 To 21-04-11
Kl. 15:00
Kolding Frem Sakskøbing Autocentralen Park (Kolding Stadion) 0-2
842288
17 To 21-04-11
Kl. 15:00
Næsby Næstved ALPI Arena Næsby 2-2
842289
17 To 21-04-11
Kl. 15:30
B 1921 Aarup B1921s anlæg 5-4
842292
18 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Kolding Ringsted Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-1
842295
18 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
OKS B 1921 OKSON-Park 2-0
842296
18 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Aarup Næsby Scankab Arena i Aarup 4-2
842297
18 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Næstved Haderslev ProfaGroupPark 1-4
842298
18 Ma 25-04-11
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Marienlyst Inges Auto Park 0-2
842293
18 Ma 25-04-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Tarup-Paarup Klosterhallen 5-3
842294
18 Ma 25-04-11
Kl. 16:00
Fjordager B 1913 Fjordager IF.s anlæg 1-3
842303
19 30-04-11
Kl. 13:00
Haderslev Aarup Banerne ved Haderslev Idrætscenter 2-4
842305
19 30-04-11
Kl. 13:30
Ringsted Frem Sakskøbing Ringsted Stadion 5-1
842300
19 30-04-11
Kl. 15:00
B 1913 FC Sydvest Campus Road 1-2
842301
19 30-04-11
Kl. 15:00
Tarup-Paarup Kolding Home Tarup Park 1-1
842302
19 30-04-11
Kl. 15:00
Marienlyst Næstved Marienlystcentret 1-1
842299
19 30-04-11
Kl. 15:30
B 1921 Fjordager B1921s anlæg 1-0
842304
19 01-05-11
Kl. 12:00
Næsby OKS ALPI Arena Næsby 2-2
842310
20 07-05-11
Kl. 15:00
OKS Haderslev OKSON-Park 3-1
842311
20 07-05-11
Kl. 15:00
Aarup Marienlyst Scankab Arena i Aarup 4-0
842306
20 07-05-11
Kl. 15:00
Tarup-Paarup Ringsted Home Tarup Park 2-1
842307
20 07-05-11
Kl. 15:00
Kolding B 1913 Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-0
842308
20 07-05-11
Kl. 15:30
FC Sydvest B 1921 Klosterhallen 4-0
842312
20 07-05-11
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Næstved Inges Auto Park 4-0
842309
20 07-05-11
Kl. 16:00
Fjordager Næsby Fjordager IF.s anlæg 1-1
842276
15 Ti 10-05-11
Kl. 19:00
Ringsted OKS Ringsted Stadion 0-0
842316
21 14-05-11
Kl. 13:00
B 1913 Ringsted Campus Road 2-1
842313
21 14-05-11
Kl. 13:00
Haderslev Fjordager Banerne ved Haderslev Idrætscenter 2-1
842317
21 14-05-11
Kl. 15:00
Næstved Aarup ProfaGroupPark 1-3
842318
21 14-05-11
Kl. 15:00
Marienlyst OKS Marienlystcentret 3-2
842319
21 14-05-11
Kl. 15:00
Tarup-Paarup Frem Sakskøbing Home Tarup Park 0-2
842315
21 14-05-11
Kl. 15:30
B 1921 Kolding B1921s anlæg 3-3
842314
21 15-05-11
Kl. 14:00
Næsby FC Sydvest ALPI Arena Næsby 0-4
842320
22 Fr 20-05-11
Kl. 13:00
Tarup-Paarup B 1913 Home Tarup Park 3-0
842321
22 21-05-11
Kl. 13:30
Ringsted B 1921 Ringsted Stadion 3-1
842322
22 21-05-11
Kl. 15:00
Kolding Næsby Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-2
842325
22 21-05-11
Kl. 15:00
OKS Næstved OKSON-Park 2-1
842326
22 21-05-11
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing Aarup Inges Auto Park 1-2
842323
22 21-05-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Haderslev Klosterhallen 3-3
842324
22 21-05-11
Kl. 16:00
Fjordager Marienlyst Fjordager IF.s anlæg 2-3
842330
23 28-05-11
Kl. 11:00
Næsby Ringsted ALPI Arena Næsby 4-1
842333
23 28-05-11
Kl. 13:00
B 1913 Frem Sakskøbing Campus Road 1-2
842329
23 28-05-11
Kl. 13:00
Haderslev Kolding Banerne ved Haderslev Idrætscenter 1-1
842327
23 28-05-11
Kl. 15:00
Næstved Fjordager ProfaGroupPark 5-2
842328
23 28-05-11
Kl. 15:00
Marienlyst FC Sydvest Marienlystcentret 2-2
842332
23 28-05-11
Kl. 15:00
Aarup OKS Scankab Arena i Aarup 2-3
842331
23 28-05-11
Kl. 15:30
B 1921 Tarup-Paarup B1921s anlæg 3-1
842334
24 04-06-11
Kl. 13:00
B 1913 B 1921 Campus Road 1-1
842336
24 04-06-11
Kl. 13:30
Ringsted Haderslev Ringsted Stadion 3-1
842337
24 04-06-11
Kl. 15:00
Kolding Marienlyst Autocentralen Park (Kolding Stadion) 0-4
842335
24 04-06-11
Kl. 15:00
Tarup-Paarup Næsby Home Tarup Park 2-1
842338
24 04-06-11
Kl. 15:30
FC Sydvest Næstved Klosterhallen 1-2
842340
24 04-06-11
Kl. 15:30
Frem Sakskøbing OKS Inges Auto Park 1-0
842339
24 04-06-11
Kl. 16:00
Fjordager Aarup Fjordager IF.s anlæg 0-3
842345
25 11-06-11
Kl. 12:00
Haderslev Tarup-Paarup Banerne ved Haderslev Idrætscenter 2-3
842346
25 11-06-11
Kl. 15:00
Næsby B 1913 ALPI Arena Næsby 5-1
842347
25 11-06-11
Kl. 15:00
Frem Sakskøbing B 1921 Inges Auto Park 4-2
842341
25 11-06-11
Kl. 15:00
OKS Fjordager OKSON-Park 0-0
842342
25 11-06-11
Kl. 15:00
Aarup FC Sydvest Scankab Arena i Aarup 1-2
842343
25 11-06-11
Kl. 15:00
Næstved Kolding ProfaGroupPark 4-2
842344
25 11-06-11
Kl. 15:00
Marienlyst Ringsted Marienlystcentret 4-2
842348
26 18-06-11
Kl. 12:30
B 1921 Næsby B1921s anlæg 1-2
842351
26 18-06-11
Kl. 13:00
Ringsted Næstved Ringsted Stadion 3-3
842352
26 18-06-11
Kl. 15:00
Kolding Aarup Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-5
842353
26 18-06-11
Kl. 15:00
FC Sydvest OKS Klosterhallen 5-1
842354
26 18-06-11
Kl. 15:00
Fjordager Frem Sakskøbing Fjordager IF.s anlæg 1-1
842349
26 18-06-11
Kl. 15:00
B 1913 Haderslev Campus Road 2-3
842350
26 18-06-11
Kl. 15:00
Tarup-Paarup Marienlyst Home Tarup Park 1-5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222