Herre-DS, Pulje 3 (2011)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
842358
1 14-08-10
Kl. 13:00
Vorup Herning Ulvehøj Idrætscenter 2-3
842357
1 14-08-10
Kl. 13:30
Løgstør Aalborg Freja Løgstør Stadion 1-1
842356
1 14-08-10
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Kjellerup Nordjyske Bank Arena (KFUM) 0-2
842360
1 14-08-10
Kl. 14:00
Odder Viby Spektrum Odder 1-0
842361
1 14-08-10
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Ringkøbing Riisvangen Stadion 4-0
842359
1 14-08-10
Kl. 15:00
Frederikshavn Brabrand Empire Stadium 0-2
842355
1 14-08-10
Kl. 16:00
Randers Freja AaB Randers Stadion 4-0
842362
2 21-08-10
Kl. 13:00
AaB Aalborg KFUM AaB's Anlæg 0-0
842365
2 21-08-10
Kl. 15:00
Herning Frederikshavn Herning Fremads Anlæg 5-1
842366
2 21-08-10
Kl. 16:00
Aalborg Freja Vorup Frejaparken 0-2
842367
2 21-08-10
Kl. 16:00
Kjellerup Løgstør Bjergets Idrætsanlæg 5-0
842364
2 22-08-10
Kl. 13:00
Brabrand Odder Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-1
842368
2 22-08-10
Kl. 13:30
Ringkøbing Randers Freja Alkjær Stadion 1-6
842363
2 Ma 23-08-10
Kl. 18:30
Aarhus Fremad Viby Riisvangen Stadion 2-1
842370
3 Fr 27-08-10
Kl. 18:30
Løgstør AaB Løgstør Stadion 1-0
842371
3 28-08-10
Kl. 13:00
Vorup Kjellerup Ulvehøj Idrætscenter 1-4
842375
3 28-08-10
Kl. 13:00
Viby Ringkøbing Viby Idrætspark 4-1
842373
3 28-08-10
Kl. 14:00
Odder Herning Spektrum Odder 2-2
842374
3 28-08-10
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Brabrand Riisvangen Stadion 2-1
842369
3 28-08-10
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Randers Freja Nordjyske Bank Arena (KFUM) 2-3
842372
3 28-08-10
Kl. 15:00
Frederikshavn Aalborg Freja Empire Stadium 1-1
842378
4 Fr 03-09-10
Kl. 18:00
Brabrand Viby Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-2
842376
4 04-09-10
Kl. 13:00
AaB Vorup AaB's Anlæg 3-3
842379
4 04-09-10
Kl. 15:00
Herning Aarhus Fremad Herning Fremads Anlæg 0-0
842380
4 04-09-10
Kl. 16:00
Aalborg Freja Odder Aalborg Portland Park 3-3
842381
4 04-09-10
Kl. 16:00
Kjellerup Frederikshavn Bjergets Idrætsanlæg 1-2
842377
4 04-09-10
Kl. 16:00
Randers Freja Løgstør Randers Stadion 0-0
842382
4 05-09-10
Kl. 13:30
Ringkøbing Aalborg KFUM Alkjær Stadion 2-2
842389
5 Fr 10-09-10
Kl. 17:45
Brabrand Ringkøbing Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-2
842384
5 11-09-10
Kl. 13:00
Vorup Randers Freja Ulvehøj Idrætscenter 0-4
842388
5 11-09-10
Kl. 13:00
Viby Herning Viby Idrætspark 4-1
842383
5 11-09-10
Kl. 13:30
Løgstør Aalborg KFUM Løgstør Stadion 0-0
842386
5 11-09-10
Kl. 14:00
Odder Kjellerup Spektrum Odder 1-1
842387
5 11-09-10
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Aalborg Freja Riisvangen Stadion 2-2
842385
5 11-09-10
Kl. 15:00
Frederikshavn AaB Empire Stadium 2-1
842393
6 Fr 17-09-10
Kl. 17:30
Herning Brabrand Herning Fremads Anlæg 1-0
842390
6 18-09-10
Kl. 13:00
AaB Odder AaB's Anlæg 2-1
842392
6 18-09-10
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Vorup Nordjyske Bank Arena (KFUM) 2-3
842391
6 18-09-10
Kl. 15:00
Frederikshavn Randers Freja Empire Stadium 1-1
842394
6 18-09-10
Kl. 16:00
Aalborg Freja Viby Frejaparken 1-1
842395
6 18-09-10
Kl. 16:00
Kjellerup Aarhus Fremad Bjergets Idrætsanlæg 2-1
842396
6 19-09-10
Kl. 13:30
Ringkøbing Løgstør Alkjær Stadion 3-2
842397
7 25-09-10
Kl. 13:00
Vorup Løgstør Ulvehøj Idrætscenter 1-3
842401
7 25-09-10
Kl. 13:00
Viby Kjellerup Viby Idrætspark 2-3
842402
7 25-09-10
Kl. 14:00
Brabrand Aalborg Freja Brabrand IF's Idrætsanlæg 5-0
842399
7 25-09-10
Kl. 14:00
Odder Randers Freja Spektrum Odder 1-0
842403
7 25-09-10
Kl. 15:00
Herning Ringkøbing Herning Fremads Anlæg 2-3
842398
7 25-09-10
Kl. 15:00
Frederikshavn Aalborg KFUM Empire Stadium 3-2
842400
7 26-09-10
Kl. 14:00
Aarhus Fremad AaB Riisvangen Stadion 1-1
842404
8 02-10-10
Kl. 13:00
AaB Viby AaB's Anlæg 0-1
842407
8 02-10-10
Kl. 13:30
Løgstør Frederikshavn Løgstør Stadion 1-2
842406
8 02-10-10
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Odder Nordjyske Bank Arena (KFUM) 1-3
842408
8 02-10-10
Kl. 16:00
Aalborg Freja Herning Frejaparken 4-0
842409
8 02-10-10
Kl. 16:00
Kjellerup Brabrand Bjergets Idrætsanlæg 0-1
842405
8 02-10-10
Kl. 16:00
Randers Freja Aarhus Fremad Randers Stadion 0-2
842410
8 03-10-10
Kl. 13:30
Ringkøbing Vorup Alkjær Stadion 3-0
842414
9 09-10-10
Kl. 13:00
Viby Randers Freja Viby Idrætspark 3-0
842415
9 09-10-10
Kl. 14:00
Brabrand AaB Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-1
842412
9 09-10-10
Kl. 14:00
Odder Løgstør Spektrum Odder 4-3
842411
9 09-10-10
Kl. 15:00
Frederikshavn Vorup Empire Stadium 5-0
842416
9 09-10-10
Kl. 15:00
Herning Kjellerup Herning Fremads Anlæg 0-1
842417
9 10-10-10
Kl. 13:30
Ringkøbing Aalborg Freja Alkjær Stadion 2-1
842413
9 10-10-10
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Aalborg KFUM Riisvangen Stadion 1-0
842418
10 16-10-10
Kl. 13:00
AaB Herning AaB's Anlæg 3-2
842422
10 16-10-10
Kl. 13:00
Vorup Odder Ulvehøj Idrætscenter 1-4
842421
10 16-10-10
Kl. 13:30
Løgstør Aarhus Fremad Løgstør Stadion 2-0
842420
10 16-10-10
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Viby Nordjyske Bank Arena (KFUM) 0-0
842423
10 16-10-10
Kl. 16:00
Kjellerup Aalborg Freja Bjergets Idrætsanlæg 3-0
842419
10 16-10-10
Kl. 16:00
Randers Freja Brabrand Randers Stadion 0-4
842424
10 17-10-10
Kl. 13:30
Ringkøbing Frederikshavn Alkjær Stadion 2-1
842427
11 23-10-10
Kl. 13:00
Viby Løgstør Viby Idrætspark 1-2
842428
11 23-10-10
Kl. 14:00
Brabrand Aalborg KFUM Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-1
842425
11 23-10-10
Kl. 14:00
Odder Frederikshavn Spektrum Odder 4-3
842429
11 23-10-10
Kl. 15:00
Herning Randers Freja Herning Fremads Anlæg 3-0
842430
11 23-10-10
Kl. 16:00
Aalborg Freja AaB Frejaparken 1-2
842431
11 23-10-10
Kl. 16:00
Kjellerup Ringkøbing Bjergets Idrætsanlæg 2-2
842426
11 24-10-10
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Vorup Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 3-3
842433
12 30-10-10
Kl. 11:00
Randers Freja Aalborg Freja Randers Stadion 5-1
842432
12 30-10-10
Kl. 13:00
AaB Kjellerup AaB's Anlæg 0-4
842436
12 30-10-10
Kl. 13:00
Vorup Viby Ulvehøj Idrætscenter 1-1
842435
12 30-10-10
Kl. 13:30
Løgstør Brabrand Løgstør Stadion 2-1
842438
12 30-10-10
Kl. 14:00
Odder Ringkøbing Spektrum Odder 2-1
842434
12 30-10-10
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Herning Nordjyske Bank Arena (KFUM) 2-3
842437
12 30-10-10
Kl. 15:00
Frederikshavn Aarhus Fremad Empire Stadium 5-0
842440
13 06-11-10
Kl. 13:00
Viby Frederikshavn Viby Idrætspark 2-2
842442
13 06-11-10
Kl. 14:00
Herning Løgstør Herning Fremads Anlæg 5-1
842443
13 06-11-10
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Aalborg Freja Nordjyske Bank Arena (KFUM) 0-1
842444
13 06-11-10
Kl. 14:00
Kjellerup Randers Freja Bjergets Idrætsanlæg 1-1
842441
13 06-11-10
Kl. 16:30
Vorup Brabrand Randers Stadion, kunstgræs 2-1
842445
13 07-11-10
Kl. 13:30
Ringkøbing AaB Alkjær Stadion 0-0
842439
13 07-11-10
Kl. 17:30
Aarhus Fremad Odder Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 0-0
842446
14 02-04-11
Kl. 13:00
AaB Randers Freja AaB's Anlæg 3-2
842451
14 02-04-11
Kl. 13:00
Viby Odder Viby Idrætspark 3-1
842450
14 02-04-11
Kl. 14:00
Brabrand Frederikshavn Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-2
842449
14 02-04-11
Kl. 15:00
Herning Vorup Herning Fremads Anlæg 0-3
842447
14 02-04-11
Kl. 16:00
Kjellerup Aalborg KFUM Bjergets Idrætsanlæg 3-0
842448
14 02-04-11
Kl. 16:00
Aalborg Freja Løgstør Frejaparken 0-0
842452
14 03-04-11
Kl. 13:30
Ringkøbing Aarhus Fremad Alkjær Stadion 1-1
842454
15 09-04-11
Kl. 13:00
Viby Aarhus Fremad Viby Idrætspark 1-4
842457
15 09-04-11
Kl. 13:00
Vorup Aalborg Freja Ulvehøj Idrætscenter 1-1
842458
15 09-04-11
Kl. 13:30
Løgstør Kjellerup Løgstør Stadion 2-2
842455
15 09-04-11
Kl. 14:00
Odder Brabrand Spektrum Odder 2-0
842456
15 09-04-11
Kl. 15:00
Frederikshavn Herning Empire Stadium 2-0
842459
15 09-04-11
Kl. 16:00
Randers Freja Ringkøbing Randers Stadion 1-2
842461
16 16-04-11
Kl. 13:00
AaB Løgstør AaB's Anlæg 0-4
842462
16 16-04-11
Kl. 14:00
Brabrand Aarhus Fremad Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-0
842463
16 16-04-11
Kl. 15:00
Herning Odder Herning Fremads Anlæg 1-1
842464
16 16-04-11
Kl. 16:00
Aalborg Freja Frederikshavn Frejaparken 4-1
842465
16 16-04-11
Kl. 16:00
Kjellerup Vorup Bjergets Idrætsanlæg 2-1
842460
16 16-04-11
Kl. 16:00
Randers Freja Aalborg KFUM Randers Stadion 4-0
842466
16 17-04-11
Kl. 13:30
Ringkøbing Viby Alkjær Stadion 2-4
842467
17 To 21-04-11
Kl. 13:00
Vorup AaB Ulvehøj Idrætscenter 0-4
842469
17 To 21-04-11
Kl. 13:00
Viby Brabrand Viby Idrætspark 3-1
842468
17 To 21-04-11
Kl. 13:30
Løgstør Randers Freja Løgstør Stadion 0-4
842470
17 To 21-04-11
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Herning Riisvangen Stadion 1-1
842471
17 To 21-04-11
Kl. 14:00
Odder Aalborg Freja Spektrum Odder 5-1
842473
17 To 21-04-11
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Ringkøbing Nordjyske Bank Arena (KFUM) 2-5
842472
17 To 21-04-11
Kl. 15:00
Frederikshavn Kjellerup Empire Stadium 2-3
842475
18 Ma 25-04-11
Kl. 13:00
Randers Freja Vorup Randers Stadion 3-0
842480
18 Ma 25-04-11
Kl. 13:30
Ringkøbing Brabrand Alkjær Stadion 4-0
842474
18 Ma 25-04-11
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Løgstør Nordjyske Bank Arena (KFUM) 0-5
842479
18 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
Herning Viby Herning Fremads Anlæg 0-2
842476
18 Ma 25-04-11
Kl. 15:00
AaB Frederikshavn AaB's Anlæg 1-1
842477
18 Ma 25-04-11
Kl. 16:00
Kjellerup Odder Bjergets Idrætsanlæg 0-0
842478
18 Ma 25-04-11
Kl. 16:00
Aalborg Freja Aarhus Fremad Frejaparken 1-0
842483
19 30-04-11
Kl. 13:00
Vorup Aalborg KFUM Ulvehøj Idrætscenter 0-2
842485
19 30-04-11
Kl. 13:00
Viby Aalborg Freja Viby Idrætspark 2-1
842487
19 30-04-11
Kl. 13:30
Løgstør Ringkøbing Løgstør Stadion 3-1
842481
19 30-04-11
Kl. 14:00
Odder AaB Spektrum Odder 1-0
842486
19 30-04-11
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Kjellerup Riisvangen Stadion 0-0
842482
19 30-04-11
Kl. 15:00
Randers Freja Frederikshavn Randers Stadion 2-1
842484
19 30-04-11
Kl. 17:00
Brabrand Herning Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-0
842491
20 07-05-11
Kl. 13:00
AaB Aarhus Fremad AaB's Anlæg 2-1
842488
20 07-05-11
Kl. 13:30
Løgstør Vorup Løgstør Stadion 4-0
842489
20 07-05-11
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Frederikshavn Nordjyske Bank Arena (KFUM) 2-0
842490
20 07-05-11
Kl. 16:00
Randers Freja Odder Randers Stadion 1-4
842492
20 07-05-11
Kl. 16:00
Kjellerup Viby Bjergets Idrætsanlæg 0-0
842493
20 07-05-11
Kl. 16:00
Aalborg Freja Brabrand Frejaparken 0-3
842494
20 08-05-11
Kl. 13:30
Ringkøbing Herning Alkjær Stadion 2-0
842495
21 14-05-11
Kl. 13:00
Viby AaB Viby Idrætspark 2-1
842501
21 14-05-11
Kl. 13:00
Vorup Ringkøbing Ulvehøj Idrætscenter 2-0
842496
21 14-05-11
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Randers Freja Riisvangen Stadion 2-1
842497
21 14-05-11
Kl. 14:00
Odder Aalborg KFUM Spektrum Odder 0-0
842498
21 14-05-11
Kl. 15:00
Frederikshavn Løgstør Empire Stadium 2-2
842499
21 14-05-11
Kl. 15:00
Herning Aalborg Freja Herning Fremads Anlæg 3-3
842500
21 14-05-11
Kl. 17:00
Brabrand Kjellerup Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-3
842509
23 On 18-05-11
Kl. 19:00
Herning AaB Herning Fremads Anlæg 2-3
842508
22 Fr 20-05-11
Kl. 11:00
Aalborg Freja Ringkøbing Frejaparken 1-3
842502
22 21-05-11
Kl. 13:00
Vorup Frederikshavn Ulvehøj Idrætscenter 1-5
842506
22 21-05-11
Kl. 13:00
AaB Brabrand AaB's Anlæg 7-0
842503
22 21-05-11
Kl. 13:30
Løgstør Odder Løgstør Stadion 2-2
842504
22 21-05-11
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Aarhus Fremad Nordjyske Bank Arena (KFUM) 2-1
842505
22 21-05-11
Kl. 16:00
Randers Freja Viby Randers Stadion HHT!
842507
22 21-05-11
Kl. 16:00
Kjellerup Herning Bjergets Idrætsanlæg 3-0
842453
15 Ti 24-05-11
Kl. 19:00
Aalborg KFUM AaB Nordjyske Bank Arena (KFUM) 1-1
842512
23 Fr 27-05-11
Kl. 18:45
Aarhus Fremad Løgstør Riisvangen Stadion 0-2
842511
23 28-05-11
Kl. 13:00
Viby Aalborg KFUM Viby Idrætspark UHT!
842513
23 28-05-11
Kl. 14:00
Odder Vorup Spektrum Odder 5-0
842515
23 28-05-11
Kl. 15:00
Frederikshavn Ringkøbing Empire Stadium 1-1
842514
23 28-05-11
Kl. 16:00
Aalborg Freja Kjellerup Frejaparken 0-2
842510
23 28-05-11
Kl. 17:00
Brabrand Randers Freja Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-1
842521
24 Ti 31-05-11
Kl. 19:00
AaB Aalborg Freja AaB's Anlæg 6-2
842517
24 04-06-11
Kl. 13:00
Vorup Aarhus Fremad Ulvehøj Idrætscenter 2-5
842518
24 04-06-11
Kl. 13:30
Løgstør Viby Løgstør Stadion 2-2
842519
24 04-06-11
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Brabrand Nordjyske Bank Arena (KFUM) 0-8
842516
24 04-06-11
Kl. 15:00
Frederikshavn Odder Empire Stadium 1-1
842520
24 04-06-11
Kl. 16:00
Randers Freja Herning Randers Stadion 6-1
842522
24 05-06-11
Kl. 13:30
Ringkøbing Kjellerup Alkjær Stadion 0-1
842532
26 On 08-06-11
Kl. 19:00
Brabrand Vorup Brabrand IF's Idrætsanlæg 6-2
842526
25 11-06-11
Kl. 11:30
Brabrand Løgstør Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-2
842527
25 11-06-11
Kl. 15:00
Viby Vorup Viby Idrætspark 5-2
842529
25 11-06-11
Kl. 15:00
Ringkøbing Odder Alkjær Stadion 3-3
842523
25 11-06-11
Kl. 15:00
Kjellerup AaB Bjergets Idrætsanlæg 0-3
842524
25 11-06-11
Kl. 15:00
Aalborg Freja Randers Freja Frejaparken 0-5
842525
25 11-06-11
Kl. 15:00
Herning Aalborg KFUM Herning Fremads Anlæg 4-0
842528
25 Ma 13-06-11
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Frederikshavn Riisvangen Stadion 1-1
842533
26 To 16-06-11
Kl. 19:30
Løgstør Herning Løgstør Stadion 2-2
842534
26 18-06-11
Kl. 15:00
Aalborg Freja Aalborg KFUM Frejaparken 3-2
842535
26 18-06-11
Kl. 15:00
Randers Freja Kjellerup Randers Stadion 1-0
842536
26 18-06-11
Kl. 15:00
AaB Ringkøbing AaB's Anlæg 2-1
842530
26 18-06-11
Kl. 15:00
Odder Aarhus Fremad Spektrum Odder 2-1
842531
26 18-06-11
Kl. 15:00
Frederikshavn Viby Empire Stadium 1-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222