Serie 6 - Træningskampe, Pulje 42 (2012)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
760551
1 10-03-12
Kl. 11:00
Birkelse IF Sæsing B Nordjyske Bank Arena, Birkelse 2-4
760552
1 10-03-12
Kl. 13:00
Nørresundby B IF Skjold Sæby Baneanlæg Lerumbakken 4-1
760554
2 17-03-12
Kl. 12:00
Birkelse IF Nørresundby B Nordjyske Bank Arena, Birkelse 5-0
760553
2 17-03-12
Kl. 15:30
IF Skjold Sæby Sæsing B Kunstgræsbanen Frederikshavn 2-3
760555
3 24-03-12
Kl. 13:30
Vraa/Børglum IF (1) Birkelse IF Vrå Stadion UHT!
760558
3 24-03-12
Kl. 15:00
Nørresundby B Hune B Baneanlæg Lerumbakken 10-4
760559
3 24-03-12
Kl. 16:00
Bindslev/Tversted IF Jerup IF Bindslev Stadion 2-1
760561
3 24-03-12
Kl. 16:00
Poulstrup Vrejlev 81 Bagterp IF (1) Vrejlev/Hæstrup Hallen 1-3
760556
3 25-03-12
Kl. 13:00
Sæsing B Flauenskjold IF Flauenskjold Stadion 4-3
760560
3 25-03-12
Kl. 14:00
Aalbæk Stations IF Sindal IF Aalbæk Stadion UHT!
760562
3 25-03-12
Kl. 15:00
Vraa/Børglum IF (2) Bagterp IF (2) Vrå Stadion 2-4
760557
3 Ma 26-03-12
Kl. 19:00
Syvsten IF IF Skjold Sæby Syvsten IF Stadion 1-3
760563
3 To 29-03-12
Kl. 18:30
Øster Brønderslev IF Thorup IF Intersport Brønderslev Arena 3-7
760569
4 To 29-03-12
Kl. 19:00
Sindal IF Poulstrup Vrejlev 81 Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal 2-1
760567
4 31-03-12
Kl. 12:00
Thorup IF Nørresundby B Thorup IF's Anlæg 4-6
760566
4 31-03-12
Kl. 14:00
IF Skjold Sæby Flauenskjold IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 3-0
760571
4 31-03-12
Kl. 15:00
Hune B Vraa/Børglum IF (2) Hune Stadion 2-5
760568
4 31-03-12
Kl. 16:00
Jerup IF Aalbæk Stations IF Neotes 5-1
760565
4 01-04-12
Kl. 11:00
Vraa/Børglum IF (1) Sæsing B Vrå Stadion 1-3
760572
4 01-04-12
Kl. 14:00
Bagterp IF (2) Bindslev/Tversted IF Bagterp Idrætsanlæg Resultatformidling
760570
4 01-04-12
Kl. 16:00
Bagterp IF (1) Syvsten IF Bagterp Idrætsanlæg UHT!
760564
4 Ti 03-04-12
Kl. 19:00
Øster Brønderslev IF Birkelse IF Intersport Brønderslev Arena 3-3
760578
5 On 04-04-12
Kl. 19:00
Sindal IF Jerup IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal Resultatformidling
760579
5 To 05-04-12
Kl. 12:00
Hune B Bagterp IF (1) Hune Stadion 3-0
760580
5 To 05-04-12
Kl. 16:00
Bindslev/Tversted IF Aalbæk Stations IF Bindslev Stadion 2-1
760581
5 Fr 06-04-12
Kl. 14:00
Sæsing B Øster Brønderslev IF Sæsing Stadion UHT!
760575
5 07-04-12
Kl. 14:00
Bagterp IF (2) IF Skjold Sæby Bagterp Idrætsanlæg HHT!
760576
5 07-04-12
Kl. 15:00
Nørresundby B Vraa/Børglum IF (2) Baneanlæg Lerumbakken 5-5
760577
5 07-04-12
Kl. 15:45
Flauenskjold IF Vraa/Børglum IF (1) Flauenskjold Stadion UHT!
760573
5 08-04-12
Kl. 10:30
Poulstrup Vrejlev 81 Birkelse IF Vrejlev/Hæstrup Hallen 1-1
760574
5 On 11-04-12
Kl. 18:30
Thorup IF Syvsten IF Thorup IF's Anlæg Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910