Betsafe Ligaen (2012)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
245412
1 Fr 12-08-11
Kl. 18:00
Randers FC Vejle Boldklub Kolding BioNutria Park Randers 4-1
245416
1 Fr 12-08-11
Kl. 18:00
Viborg FC Hjørring Energi Viborg Arena 4-0
245413
1 13-08-11
Kl. 15:00
Brønshøj Skive Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 1-1
245414
1 13-08-11
Kl. 15:00
Hobro FC Roskilde DS Arena 1-1
245415
1 14-08-11
Kl. 15:00
Blokhus FC AB Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-2
245417
1 14-08-11
Kl. 15:00
FC Fredericia FC Vestsjælland Monjasa Park 3-1
245418
1 14-08-11
Kl. 15:00
Esbjerg Næstved Blue Water Arena 5-4
245420
2 Fr 19-08-11
Kl. 19:00
FC Vestsjælland Esbjerg Slagelse Stadion 3-2
245422
2 Fr 19-08-11
Kl. 19:00
AB Viborg Gladsaxe Stadion 1-0
245424
2 21-08-11
Kl. 13:00
Skive Hobro Hancock Arena (Skive) 1-6
245425
2 21-08-11
Kl. 13:45
Næstved Randers FC ProfaGroupPark 1-0
245423
2 21-08-11
Kl. 15:00
FC Roskilde Blokhus FC Roskilde Idrætspark 5-1
245421
2 21-08-11
Kl. 15:00
FC Hjørring FC Fredericia Nord Energi Arena 1-4
245419
2 21-08-11
Kl. 15:00
Vejle Boldklub Kolding Brønshøj Vejle Stadion 4-0
245431
3 Fr 26-08-11
Kl. 19:00
Esbjerg FC Hjørring Blue Water Arena 3-0
245427
3 27-08-11
Kl. 15:00
Hobro Vejle Boldklub Kolding DS Arena 1-4
245428
3 28-08-11
Kl. 13:00
Blokhus FC Skive Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-1
245432
3 28-08-11
Kl. 13:00
FC Vestsjælland Næstved Slagelse Stadion 5-1
245426
3 28-08-11
Kl. 13:45
Brønshøj Randers FC Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 0-0
245429
3 28-08-11
Kl. 15:00
Viborg FC Roskilde Energi Viborg Arena 1-0
245430
3 28-08-11
Kl. 15:00
FC Fredericia AB Monjasa Park 1-1
245437
4 04-09-11
Kl. 13:00
FC Roskilde FC Fredericia Roskilde Idrætspark 3-2
245438
4 04-09-11
Kl. 13:00
Skive Viborg Hancock Arena (Skive) 0-0
245434
4 04-09-11
Kl. 14:00
Randers FC Hobro BioNutria Park Randers 2-0
245435
4 04-09-11
Kl. 15:00
FC Hjørring FC Vestsjælland Nord Energi Arena 1-0
245439
4 04-09-11
Kl. 15:00
Næstved Brønshøj ProfaGroupPark 0-2
245436
4 04-09-11
Kl. 16:00
AB Esbjerg Gladsaxe Stadion 0-2
245442
5 Fr 09-09-11
Kl. 19:00
Viborg Vejle Boldklub Kolding Energi Viborg Arena 1-1
245440
5 10-09-11
Kl. 15:00
Hobro Brønshøj DS Arena 4-1
245441
5 11-09-11
Kl. 13:00
Blokhus FC Randers FC Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 0-1
245445
5 11-09-11
Kl. 13:00
FC Vestsjælland AB Slagelse Stadion 1-1
245444
5 11-09-11
Kl. 13:45
Esbjerg FC Roskilde Blue Water Arena 1-0
245446
5 11-09-11
Kl. 15:00
FC Hjørring Næstved Nord Energi Arena 3-1
245443
5 11-09-11
Kl. 15:00
FC Fredericia Skive Monjasa Park 0-1
245433
4 On 14-09-11
Kl. 19:00
Vejle Boldklub Kolding Blokhus FC Vejle Stadion 5-0
245448
6 Fr 16-09-11
Kl. 18:00
Randers FC Viborg BioNutria Park Randers 1-0
245449
6 17-09-11
Kl. 15:00
Brønshøj Blokhus FC Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 2-1
245451
6 18-09-11
Kl. 13:00
FC Roskilde FC Vestsjælland Roskilde Idrætspark 0-2
245452
6 18-09-11
Kl. 13:45
Skive Esbjerg Hancock Arena (Skive) 0-4
245453
6 18-09-11
Kl. 15:00
Næstved Hobro ProfaGroupPark 2-2
245450
6 18-09-11
Kl. 15:00
AB FC Hjørring Gladsaxe Stadion 1-3
245447
6 18-09-11
Kl. 15:00
Vejle Boldklub Kolding FC Fredericia Vejle Stadion 0-0
245457
7 Fr 23-09-11
Kl. 19:00
Esbjerg Vejle Boldklub Kolding Blue Water Arena 2-1
245460
7 Fr 23-09-11
Kl. 19:00
AB Næstved Gladsaxe Stadion 3-0
245454
7 25-09-11
Kl. 13:00
Blokhus FC Hobro Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-1
245456
7 25-09-11
Kl. 13:45
FC Fredericia Randers FC Monjasa Park 1-1
245458
7 25-09-11
Kl. 15:00
FC Vestsjælland Skive Slagelse Stadion 0-0
245459
7 25-09-11
Kl. 15:00
FC Hjørring FC Roskilde Nord Energi Arena 0-0
245455
7 25-09-11
Kl. 15:00
Viborg Brønshøj Energi Viborg Arena 1-1
245463
8 01-10-11
Kl. 15:00
Brønshøj FC Fredericia Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 0-0
245464
8 01-10-11
Kl. 15:00
Hobro Viborg DS Arena 1-1
245465
8 02-10-11
Kl. 13:00
FC Roskilde AB Roskilde Idrætspark 0-1
245466
8 02-10-11
Kl. 13:00
Skive FC Hjørring Hancock Arena (Skive) 1-3
245462
8 02-10-11
Kl. 13:45
Randers FC Esbjerg BioNutria Park Randers 0-0
245461
8 02-10-11
Kl. 15:00
Vejle Boldklub Kolding FC Vestsjælland Vejle Stadion 1-1
245467
8 02-10-11
Kl. 15:00
Næstved Blokhus FC ProfaGroupPark 1-1
245468
9 Fr 07-10-11
Kl. 18:30
Viborg Blokhus FC Energi Viborg Arena 4-2
245474
9 09-10-11
Kl. 14:00
FC Roskilde Næstved Roskilde Idrætspark 2-0
245473
9 09-10-11
Kl. 15:00
AB Skive Gladsaxe Stadion 3-2
245469
9 09-10-11
Kl. 15:00
FC Fredericia Hobro Monjasa Park 2-0
245470
9 09-10-11
Kl. 16:00
Esbjerg Brønshøj Blue Water Arena 0-0
245475
10 Fr 14-10-11
Kl. 19:00
Vejle Boldklub Kolding AB Vejle Stadion 2-0
245477
10 15-10-11
Kl. 15:00
Brønshøj FC Vestsjælland Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 0-2
245479
10 16-10-11
Kl. 13:00
Blokhus FC FC Fredericia Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-1
245478
10 16-10-11
Kl. 13:45
Hobro Esbjerg DS Arena 1-2
245476
10 16-10-11
Kl. 13:45
Randers FC FC Hjørring BioNutria Park Randers 1-0
245480
10 16-10-11
Kl. 15:00
Skive FC Roskilde Hancock Arena (Skive) 2-1
245481
10 16-10-11
Kl. 15:00
Næstved Viborg ProfaGroupPark 0-3
245471
9 On 19-10-11
Kl. 19:00
FC Vestsjælland Randers FC Slagelse Stadion 1-2
245472
9 On 19-10-11
Kl. 19:00
FC Hjørring Vejle Boldklub Kolding Nord Energi Arena 1-1
245482
11 Fr 21-10-11
Kl. 19:00
FC Fredericia Viborg Monjasa Park 1-2
245487
11 23-10-11
Kl. 13:00
FC Roskilde Vejle Boldklub Kolding Roskilde Idrætspark 0-3
245488
11 23-10-11
Kl. 15:00
Skive Næstved Hancock Arena (Skive) 1-0
245483
11 23-10-11
Kl. 15:00
Esbjerg Blokhus FC Blue Water Arena 2-1
245484
11 23-10-11
Kl. 15:00
FC Vestsjælland Hobro Slagelse Stadion 0-0
245485
11 23-10-11
Kl. 15:00
FC Hjørring Brønshøj Nord Energi Arena 2-2
245486
11 23-10-11
Kl. 15:00
AB Randers FC Gladsaxe Stadion 2-3
245494
12 Fr 28-10-11
Kl. 18:30
Viborg Esbjerg Energi Viborg Arena 1-2
245491
12 29-10-11
Kl. 15:00
Brønshøj AB Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 2-1
245492
12 29-10-11
Kl. 15:00
Hobro FC Hjørring DS Arena 4-0
245493
12 30-10-11
Kl. 13:00
Blokhus FC FC Vestsjælland Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-3
245490
12 30-10-11
Kl. 13:45
Randers FC FC Roskilde BioNutria Park Randers 3-1
245489
12 30-10-11
Kl. 15:00
Vejle Boldklub Kolding Skive Vejle Stadion 3-0
245495
12 30-10-11
Kl. 15:00
FC Fredericia Næstved Monjasa Park 2-1
245496
13 Fr 04-11-11
Kl. 18:30
Esbjerg FC Fredericia Blue Water Arena 4-1
245498
13 05-11-11
Kl. 15:00
FC Hjørring Blokhus FC Nord Energi Arena 2-2
245500
13 06-11-11
Kl. 13:00
FC Roskilde Brønshøj Roskilde Idrætspark 0-2
245501
13 06-11-11
Kl. 13:00
Skive Randers FC Hancock Arena (Skive) 0-3
245497
13 06-11-11
Kl. 13:45
FC Vestsjælland Viborg Slagelse Stadion 3-3
245502
13 06-11-11
Kl. 15:00
Næstved Vejle Boldklub Kolding ProfaGroupPark 2-2
245499
13 06-11-11
Kl. 15:00
AB Hobro Gladsaxe Stadion 1-0
245508
14 13-11-11
Kl. 13:00
Skive Brønshøj Hancock Arena (Skive) 4-1
245504
14 13-11-11
Kl. 13:00
FC Vestsjælland FC Fredericia Slagelse Stadion 0-2
245505
14 13-11-11
Kl. 14:00
FC Hjørring Viborg Nord Energi Arena 1-2
245506
14 13-11-11
Kl. 15:00
AB Blokhus FC Gladsaxe Stadion 2-4
245507
14 13-11-11
Kl. 15:00
FC Roskilde Hobro Roskilde Idrætspark 3-2
245509
14 13-11-11
Kl. 16:00
Næstved Esbjerg ProfaGroupPark 2-3
245503
14 20-11-11
Kl. 13:45
Vejle Boldklub Kolding Randers FC Vejle Stadion 3-0
245510
15 01-04-12
Kl. 13:45
Randers FC Næstved BioNutria Park Randers 2-1
245516
15 01-04-12
Kl. 13:45
Esbjerg FC Vestsjælland Blue Water Arena 3-1
245511
15 To 05-04-12
Kl. 13:45
Brønshøj Vejle Boldklub Kolding Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 2-1
245512
15 To 05-04-12
Kl. 15:00
Hobro Skive DS Arena 2-0
245513
15 To 05-04-12
Kl. 15:00
Blokhus FC FC Roskilde Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-2
245514
15 To 05-04-12
Kl. 15:00
Viborg AB Energi Viborg Arena 2-2
245515
15 To 05-04-12
Kl. 15:00
FC Fredericia FC Hjørring Monjasa Park 0-0
245522
16 Ma 09-04-12
Kl. 13:00
Skive Blokhus FC Hancock Arena (Skive) 3-1
245518
16 Ma 09-04-12
Kl. 13:45
Randers FC Brønshøj BioNutria Park Randers 0-1
245519
16 Ma 09-04-12
Kl. 15:00
FC Hjørring Esbjerg Nord Energi Arena 0-4
245520
16 Ma 09-04-12
Kl. 15:00
AB FC Fredericia Gladsaxe Stadion 0-0
245521
16 Ma 09-04-12
Kl. 15:00
FC Roskilde Viborg Roskilde Idrætspark 0-4
245517
16 Ma 09-04-12
Kl. 15:00
Vejle Boldklub Kolding Hobro Vejle Stadion 4-0
245523
16 Ma 09-04-12
Kl. 15:00
Næstved FC Vestsjælland ProfaGroupPark 1-2
245529
17 Fr 13-04-12
Kl. 18:30
Esbjerg AB Blue Water Arena 3-0
245527
17 Fr 13-04-12
Kl. 19:00
Viborg Skive Energi Viborg Arena 2-2
245524
17 14-04-12
Kl. 15:00
Brønshøj Næstved Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 2-1
245526
17 15-04-12
Kl. 13:00
Blokhus FC Vejle Boldklub Kolding Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-2
245530
17 15-04-12
Kl. 13:00
FC Vestsjælland FC Hjørring Slagelse Stadion 0-3
245525
17 15-04-12
Kl. 13:45
Hobro Randers FC DS Arena 1-0
245528
17 15-04-12
Kl. 15:00
FC Fredericia FC Roskilde Monjasa Park 1-3
245531
18 Fr 20-04-12
Kl. 18:30
Vejle Boldklub Kolding Viborg Vejle Stadion 2-2
245534
18 Fr 20-04-12
Kl. 19:00
AB FC Vestsjælland Gladsaxe Stadion 1-1
245533
18 21-04-12
Kl. 15:00
Brønshøj Hobro Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 1-1
245536
18 22-04-12
Kl. 13:00
Skive FC Fredericia Hancock Arena (Skive) 0-2
245532
18 22-04-12
Kl. 13:45
Randers FC Blokhus FC BioNutria Park Randers 4-0
245535
18 22-04-12
Kl. 13:45
FC Roskilde Esbjerg Roskilde Idrætspark 1-2
245537
18 22-04-12
Kl. 15:00
Næstved FC Hjørring ProfaGroupPark 2-0
245540
19 Fr 27-04-12
Kl. 18:30
Viborg Randers FC Energi Viborg Arena 2-2
245544
19 28-04-12
Kl. 15:00
FC Hjørring AB Nord Energi Arena 4-0
245538
19 28-04-12
Kl. 15:00
Hobro Næstved DS Arena 1-0
245539
19 29-04-12
Kl. 13:00
Blokhus FC Brønshøj Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 0-2
245543
19 29-04-12
Kl. 13:00
FC Vestsjælland FC Roskilde Slagelse Stadion 0-1
245541
19 29-04-12
Kl. 13:45
FC Fredericia Vejle Boldklub Kolding Monjasa Park 2-2
245542
19 29-04-12
Kl. 15:00
Esbjerg Skive Blue Water Arena 2-1
245545
20 05-05-12
Kl. 14:30
Vejle Boldklub Kolding Esbjerg Vejle Stadion 0-1
245547
20 05-05-12
Kl. 15:00
Brønshøj Viborg Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 1-3
245548
20 05-05-12
Kl. 15:00
Hobro Blokhus FC DS Arena 3-1
245549
20 06-05-12
Kl. 13:00
FC Roskilde FC Hjørring Roskilde Idrætspark 0-1
245550
20 06-05-12
Kl. 13:00
Skive FC Vestsjælland Hancock Arena (Skive) 0-0
245546
20 06-05-12
Kl. 13:45
Randers FC FC Fredericia BioNutria Park Randers 0-1
245551
20 06-05-12
Kl. 15:00
Næstved AB ProfaGroupPark 2-1
245555
21 Fr 11-05-12
Kl. 18:00
Esbjerg Randers FC Blue Water Arena 0-2
245553
21 Fr 11-05-12
Kl. 19:00
Viborg Hobro Energi Viborg Arena 1-1
245558
21 Fr 11-05-12
Kl. 19:00
AB FC Roskilde Gladsaxe Stadion 2-1
245556
21 13-05-12
Kl. 13:45
FC Vestsjælland Vejle Boldklub Kolding Slagelse Stadion 3-1
245557
21 13-05-12
Kl. 15:00
FC Hjørring Skive Nord Energi Arena 0-1
245554
21 13-05-12
Kl. 15:00
FC Fredericia Brønshøj Monjasa Park 0-5
245552
21 13-05-12
Kl. 15:00
Blokhus FC Næstved Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-3
245577
24 On 16-05-12
Kl. 18:00
Blokhus FC Esbjerg Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 0-7
245562
22 19-05-12
Kl. 13:00
Hobro FC Fredericia DS Arena 2-1
245563
22 20-05-12
Kl. 13:00
Blokhus FC Viborg Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-3
245561
22 20-05-12
Kl. 13:30
Brønshøj Esbjerg Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 0-0
245559
22 20-05-12
Kl. 15:00
Vejle Boldklub Kolding FC Hjørring Vejle Stadion 5-1
245564
22 20-05-12
Kl. 15:00
Skive AB Hancock Arena (Skive) 1-1
245565
22 20-05-12
Kl. 15:00
Næstved FC Roskilde ProfaGroupPark 1-0
245560
22 Ma 21-05-12
Kl. 19:00
Randers FC FC Vestsjælland BioNutria Park Randers 2-1
245585
25 On 23-05-12
Kl. 19:00
Skive Vejle Boldklub Kolding Hancock Arena (Skive) 3-2
245580
25 On 23-05-12
Kl. 19:00
Esbjerg Viborg Blue Water Arena 4-0
245570
23 Fr 25-05-12
Kl. 18:30
FC Hjørring Randers FC Nord Energi Arena 0-2
245569
23 27-05-12
Kl. 13:00
FC Vestsjælland Brønshøj Slagelse Stadion 3-1
245566
23 27-05-12
Kl. 15:00
Viborg Næstved Energi Viborg Arena 2-0
245567
23 27-05-12
Kl. 15:00
FC Fredericia Blokhus FC Monjasa Park 3-0
245568
23 27-05-12
Kl. 15:00
Esbjerg Hobro Blue Water Arena 1-0
245572
23 27-05-12
Kl. 15:00
FC Roskilde Skive Roskilde Idrætspark 0-1
245571
23 Ma 28-05-12
Kl. 16:00
AB Vejle Boldklub Kolding Gladsaxe Stadion 0-2
245574
24 Fr 01-06-12
Kl. 18:30
Randers FC AB BioNutria Park Randers 3-1
245578
24 Fr 01-06-12
Kl. 19:00
Viborg FC Fredericia Energi Viborg Arena 0-3
245579
24 02-06-12
Kl. 15:00
Næstved Skive ProfaGroupPark 2-2
245575
24 02-06-12
Kl. 15:00
Brønshøj FC Hjørring Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 2-2
245576
24 02-06-12
Kl. 15:00
Hobro FC Vestsjælland DS Arena 2-2
245573
24 02-06-12
Kl. 15:00
Vejle Boldklub Kolding FC Roskilde Vejle Stadion 2-2
245581
25 Ti 05-06-12
Kl. 17:00
FC Vestsjælland Blokhus FC Slagelse Stadion 5-1
245582
25 Ti 05-06-12
Kl. 17:00
FC Hjørring Hobro Nord Energi Arena 0-0
245583
25 Ti 05-06-12
Kl. 17:00
AB Brønshøj Gladsaxe Stadion 2-2
245584
25 Ti 05-06-12
Kl. 17:00
FC Roskilde Randers FC Roskilde Idrætspark 1-0
245586
25 Ti 05-06-12
Kl. 17:00
Næstved FC Fredericia ProfaGroupPark 1-0
245593
26 Fr 08-06-12
Kl. 18:00
FC Fredericia Esbjerg Monjasa Park 0-1
245587
26 10-06-12
Kl. 14:00
Vejle Boldklub Kolding Næstved Vejle Stadion 4-3
245588
26 10-06-12
Kl. 14:00
Randers FC Skive BioNutria Park Randers 0-3
245589
26 10-06-12
Kl. 14:00
Brønshøj FC Roskilde Tingbjerg Idrætspark, Opvisn. 2-1
245590
26 10-06-12
Kl. 14:00
Hobro AB DS Arena 1-3
245591
26 10-06-12
Kl. 14:00
Blokhus FC FC Hjørring Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 0-3
245592
26 10-06-12
Kl. 14:00
Viborg FC Vestsjælland Energi Viborg Arena 1-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222