Herre Serie 3 TT, Pulje 2 (2013)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
223542
1 23-02-13
Kl. 14:00
Frederikshavn fI (U19M) GVL Løkken Kunstgræsbanen Frederikshavn 3-0
223538
1 23-02-13
Kl. 17:30
Frederikshavn fI (S4) Gærum IF Kunstgræsbanen Frederikshavn 1-0
223539
1 24-02-13
Kl. 13:30
Tornby IF Syvsten IF Hirtshals Kunstgræsbane 3-0
223541
1 24-02-13
Kl. 15:45
Bangsbo Freja Tårs/Ugilt IF Kunstgræsbanen Frederikshavn 1-1
223540
1 24-02-13
Kl. 16:00
Bjergby/Mygdal IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Hirtshals Kunstgræsbane 2-5
223544
2 Fr 01-03-13
Kl. 19:30
Syvsten IF Bjergby/Mygdal IF Kunstgræsbanen Frederikshavn Resultatformidling
223547
2 02-03-13
Kl. 14:00
GVL Løkken Frederikshavn fI (S4) Kunstgræsbanen Frederikshavn 2-0
223546
2 02-03-13
Kl. 17:30
Tårs/Ugilt IF Frederikshavn fI (U19M) Kunstgræsbanen Frederikshavn HHT!
223545
2 03-03-13
Kl. 15:45
Strandby-Elling-Nielstrup IF Bangsbo Freja Kunstgræsbanen Frederikshavn 2-3
223543
2 03-03-13
Kl. 19:15
Gærum IF Tornby IF Kunstgræsbanen Frederikshavn UDSResultatformidling
223549
3 To 07-03-13
Kl. 19:30
Tornby IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Hirtshals Kunstgræsbane 3-4
223548
3 09-03-13
Kl. 14:00
Frederikshavn fI (S4) Syvsten IF Kunstgræsbanen Frederikshavn Resultatformidling
223550
3 09-03-13
Kl. 16:00
Bjergby/Mygdal IF Tårs/Ugilt IF Astrup/Sønderskov Hallen Resultatformidling
223557
3 09-03-13
Kl. 17:30
Frederikshavn fI (U19M) Gærum IF Park Empire 3-3
223551
3 10-03-13
Kl. 15:45
Bangsbo Freja GVL Løkken Kunstgræsbanen Frederikshavn UHT!
223579
4 Fr 15-03-13
Kl. 18:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Frederikshavn fI (U19M) Kunstgræsbanen Frederikshavn 2-1
223578
4 Fr 15-03-13
Kl. 19:30
Syvsten IF Bangsbo Freja Kunstgræsbanen Frederikshavn 2-3
223580
4 16-03-13
Kl. 14:00
Tårs/Ugilt IF Frederikshavn fI (S4) Tårs Stadion Resultatformidling
223581
4 16-03-13
Kl. 14:00
GVL Løkken Tornby IF Løkken Stadion Resultatformidling
223577
4 17-03-13
Kl. 19:15
Gærum IF Bjergby/Mygdal IF Kunstgræsbanen Frederikshavn Resultatformidling
223583
5 23-03-13
Kl. 11:00
Tornby IF Tårs/Ugilt IF Hirtshals Kunstgræsbane 3-3
223584
5 23-03-13
Kl. 16:00
Bjergby/Mygdal IF GVL Løkken Bjergby Mygdal Hallen Resultatformidling
223588
5 23-03-13
Kl. 17:30
Frederikshavn fI (U19M) Syvsten IF Kunstgræsbanen Frederikshavn 4-0
223582
5 23-03-13
Kl. 19:15
Frederikshavn fI (S4) Strandby-Elling-Nielstrup IF Kunstgræsbanen Frederikshavn Resultatformidling
223585
5 24-03-13
Kl. 15:45
Bangsbo Freja Gærum IF Kunstgræsbanen Frederikshavn Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910