Serie 4 , Pulje 7 (2012)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
981515
1 18-08-12
Kl. 12:00
BVB 2000 Oversidder Brøndbyvester Skole
981516
1 18-08-12
Kl. 13:30
Herstedøster IC Ejby IF 1968 Herstedøster Stadion 0-3
981511
1 18-08-12
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 BK Internazionale Sportspladsen i Syd 3-3
981514
1 19-08-12
Kl. 10:00
Torpedo Vestegnen Oversidder Brøndbyvester Skole
981512
1 19-08-12
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (2) Brøndbyernes IF Langbjergskolen 4-0
981513
1 To 23-08-12
Kl. 18:30
FC Albertslund Atletico Hilal Albertslund Stadion 6-3
981520
2 25-08-12
Kl. 10:00
Oversidder Torpedo Vestegnen
981517
2 25-08-12
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 BVB 2000 Ejby Friluftscenter 5-2
981522
2 26-08-12
Kl. 11:00
Atletico Hilal Albertslund BS 72 Glostrup Idrætspark 5-4
981519
2 26-08-12
Kl. 14:00
Oversidder Brøndby Strand IK (2)
981521
2 26-08-12
Kl. 16:00
BK Internazionale Herstedøster IC Langbjergskolen 1-0
981518
2 Ti 28-08-12
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF FC Albertslund Brøndby Stadion 4-8
981527
3 01-09-12
Kl. 11:00
BVB 2000 BK Internazionale Brøndbyvester Skole 2-3
981525
3 02-09-12
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
981523
3 02-09-12
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (2) Oversidder Langbjergskolen
981524
3 Ti 04-09-12
Kl. 18:00
FC Albertslund Albertslund BS 72 Albertslund Stadion 4-3
981526
3 Ti 04-09-12
Kl. 18:00
Torpedo Vestegnen Ejby IF 1968 Langbjergskolen 0-2
981532
4 08-09-12
Kl. 13:30
Oversidder Brøndbyernes IF
981530
4 08-09-12
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Herstedøster IC Sportspladsen i Syd 7-4
981529
4 08-09-12
Kl. 15:30
Ejby IF 1968 Brøndby Strand IK (2) Ejby Friluftscenter 0-10
981534
4 09-09-12
Kl. 11:00
Atletico Hilal BVB 2000 Glostrup Idrætspark 3-2
981531
4 09-09-12
Kl. 14:00
Oversidder FC Albertslund
981540
5 15-09-12
Kl. 12:00
BVB 2000 Albertslund BS 72 Brøndbyvester Skole 2-0
981537
5 15-09-12
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Ejby IF 1968 Brøndby Stadion 2-4
981536
5 15-09-12
Kl. 15:30
FC Albertslund Herstedøster IC Albertslund Stadion 1-2
981538
5 16-09-12
Kl. 10:00
Torpedo Vestegnen Atletico Hilal Brøndbyvester Skole 7-2
981535
5 16-09-12
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (2) BK Internazionale Langbjergskolen 3-2
981539
5 16-09-12
Kl. 14:00
Oversidder Oversidder
981533
4 On 19-09-12
Kl. 17:30
BK Internazionale Torpedo Vestegnen Langbjergskolen 6-4
981528
3 To 20-09-12
Kl. 17:30
Herstedøster IC Atletico Hilal Herstedøster Stadion 2-3
981543
6 22-09-12
Kl. 13:30
Oversidder FC Albertslund
981544
6 22-09-12
Kl. 14:45
Herstedøster IC BVB 2000 Herstedøster Stadion 0-6
981542
6 22-09-12
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Torpedo Vestegnen Sportspladsen i Syd 1-6
981541
6 22-09-12
Kl. 15:30
Ejby IF 1968 Oversidder Ejby Friluftscenter
981546
6 23-09-12
Kl. 11:00
Atletico Hilal Brøndby Strand IK (2) Glostrup Idrætspark 1-3
981545
6 23-09-12
Kl. 16:00
BK Internazionale Brøndbyernes IF Langbjergskolen 8-1
981552
7 29-09-12
Kl. 13:30
Oversidder Ejby IF 1968
981550
7 30-09-12
Kl. 10:00
Torpedo Vestegnen Herstedøster IC Brøndbyvester Skole 11-3
981549
7 30-09-12
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Atletico Hilal Brøndby Stadion 3-8
981547
7 30-09-12
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (2) Albertslund BS 72 Langbjergskolen 5-1
981548
7 30-09-12
Kl. 13:00
FC Albertslund BVB 2000 Albertslund Stadion 3-2
981551
7 30-09-12
Kl. 14:00
Oversidder BK Internazionale
981555
8 06-10-12
Kl. 12:00
BVB 2000 Torpedo Vestegnen Brøndbyvester Skole 3-5
981554
8 06-10-12
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Brøndbyernes IF Sportspladsen i Syd 3-2
981556
8 06-10-12
Kl. 15:30
Herstedøster IC Brøndby Strand IK (2) Herstedøster Stadion 2-10
981553
8 06-10-12
Kl. 15:30
Ejby IF 1968 FC Albertslund Ejby Friluftscenter 2-5
981558
8 07-10-12
Kl. 11:00
Atletico Hilal Oversidder Glostrup Idrætspark
981557
8 07-10-12
Kl. 16:00
BK Internazionale Oversidder Langbjergskolen
981564
9 13-10-12
Kl. 13:30
Oversidder Atletico Hilal
981559
9 13-10-12
Kl. 15:30
Ejby IF 1968 BK Internazionale Ejby Friluftscenter HHT!
981562
9 14-10-12
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Herstedøster IC Brøndby Stadion 1-3
981560
9 14-10-12
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (2) BVB 2000 Langbjergskolen 5-2
981561
9 14-10-12
Kl. 13:00
FC Albertslund Torpedo Vestegnen Albertslund Stadion 3-1
981563
9 14-10-12
Kl. 14:00
Oversidder Albertslund BS 72
981567
10 20-10-12
Kl. 12:00
BVB 2000 Brøndbyernes IF Brøndbyvester Skole 3-2
981565
10 20-10-12
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Oversidder Sportspladsen i Syd
981568
10 20-10-12
Kl. 15:30
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
981569
10 20-10-12
Kl. 15:30
FC Albertslund BK Internazionale Albertslund Stadion 5-2
981566
10 21-10-12
Kl. 10:00
Torpedo Vestegnen Brøndby Strand IK (2) Brøndbyvester Skole 5-3
981570
10 21-10-12
Kl. 11:00
Atletico Hilal Ejby IF 1968 Glostrup Idrætspark 3-0
981575
11 27-10-12
Kl. 13:30
Oversidder Herstedøster IC
981571
11 27-10-12
Kl. 15:30
Ejby IF 1968 Albertslund BS 72 Ejby Friluftscenter 3-4
981573
11 28-10-12
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Torpedo Vestegnen Brøndby Stadion 1-5
981572
11 28-10-12
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (2) FC Albertslund Langbjergskolen 5-1
981574
11 28-10-12
Kl. 14:00
Oversidder BVB 2000
981576
11 28-10-12
Kl. 14:00
BK Internazionale Atletico Hilal Langbjergskolen 5-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366