U18 Piger DM (2014)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
642761
1 Fr 16-08-13
Kl. 19:00
Vildbjerg Team Viborg Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 0-1
642758
1 17-08-13
Kl. 13:00
OB KoldingQ OB-Ådalen 1-1
642759
1 18-08-13
Kl. 11:00
Skovbakken Fortuna Hjørring Vejlby/Risskov Centret 1-1
642760
1 18-08-13
Kl. 12:00
Brøndby Hillerød Brøndby Stadion 4-1
642763
1 18-08-13
Kl. 12:00
Varde Thisted FC Sydbank Stadion 6-1
642762
1 18-08-13
Kl. 13:00
B.93/HIK/Skjold BSF B 93 Svanemølleanlæg. 1-4
642765
2 31-08-13
Kl. 13:00
KoldingQ Skovbakken Mosevej Sportsplads 0-0
642766
2 31-08-13
Kl. 13:00
Thisted FC Næsby Lerpytter Anlæg 1-4
642770
2 31-08-13
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring Brøndby Landlyst Idrætsanlæg 1-2
642769
2 31-08-13
Kl. 15:00
Hillerød Vildbjerg Hillerød Stadion 3-1
642767
2 31-08-13
Kl. 15:15
BSF Varde Ballerup Idrætspark 7-2
642768
2 31-08-13
Kl. 16:00
Team Viborg B.93/HIK/Skjold Liseborgcentret 5-2
642775
3 Fr 06-09-13
Kl. 19:00
B.93/HIK/Skjold Hillerød Kunst, B93 0-1
642773
3 07-09-13
Kl. 12:00
Brøndby KoldingQ Brøndby Stadion 2-2
642772
3 08-09-13
Kl. 11:00
Skovbakken OB Vejlby/Risskov Centret 3-0
642776
3 08-09-13
Kl. 12:00
Varde Team Viborg Sydbank Stadion 3-3
642774
3 08-09-13
Kl. 14:00
Vildbjerg Fortuna Hjørring Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 1-1
642780
4 14-09-13
Kl. 13:00
OB Brøndby OB-Ådalen 1-2
642784
4 14-09-13
Kl. 15:00
Fortuna Hjørring B.93/HIK/Skjold Landlyst Idrætsanlæg 2-1
642781
4 15-09-13
Kl. 13:00
BSF Thisted FC Ballerup Idrætspark 1-0
642782
4 15-09-13
Kl. 15:00
Team Viborg Næsby Liseborgcentret 0-1
642783
4 15-09-13
Kl. 15:00
Hillerød Varde Hillerød Stadion 0-1
642779
4 Ma 16-09-13
Kl. 18:00
KoldingQ Vildbjerg Mosevej Sportsplads 5-0
642787
5 28-09-13
Kl. 11:00
Vildbjerg OB Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 0-5
642791
5 28-09-13
Kl. 11:00
Thisted FC Team Viborg Lerpytter Anlæg 1-7
642789
5 29-09-13
Kl. 12:00
Varde Fortuna Hjørring Sydbank Stadion 2-0
642786
5 29-09-13
Kl. 12:00
Brøndby Skovbakken Brøndby Stadion 1-1
642788
5 29-09-13
Kl. 13:00
B.93/HIK/Skjold KoldingQ Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-2
642790
5 29-09-13
Kl. 15:00
Næsby Hillerød ALPI Arena Næsby 0-2
642794
6 05-10-13
Kl. 13:00
OB B.93/HIK/Skjold OB-Ådalen 2-0
642795
6 06-10-13
Kl. 11:00
Skovbakken Vildbjerg Vejlby/Risskov Centret 7-1
642793
6 06-10-13
Kl. 13:00
KoldingQ Varde Mosevej Sportsplads 5-0
642796
6 06-10-13
Kl. 15:00
Team Viborg BSF Liseborgcentret 1-1
642797
6 06-10-13
Kl. 15:00
Hillerød Thisted FC Hillerød Stadion 3-0
642798
6 20-10-13
Kl. 15:00
Fortuna Hjørring Næsby Landlyst Idrætsanlæg 3-0
642803
7 26-10-13
Kl. 12:00
Næsby KoldingQ ALPI Arena Næsby 1-2
642800
7 26-10-13
Kl. 13:45
Vildbjerg Brøndby Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 0-1
642805
7 26-10-13
Kl. 15:00
BSF Hillerød Ballerup Idrætspark 2-0
642802
7 27-10-13
Kl. 12:00
Varde OB Sydbank Stadion 2-2
642804
7 27-10-13
Kl. 12:30
Thisted FC Fortuna Hjørring Lerpytter Anlæg 2-3
642801
7 27-10-13
Kl. 13:00
B.93/HIK/Skjold Skovbakken Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-3
642777
3 On 30-10-13
Kl. 18:45
Næsby BSF ALPI Arena Næsby 0-1
642812
8 02-11-13
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring BSF Hjørring Kunstgræsbane 2-1
642808
8 02-11-13
Kl. 13:00
OB Næsby OB-Ådalen 1-5
642809
8 03-11-13
Kl. 11:00
Skovbakken Varde Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 4-3
642807
8 03-11-13
Kl. 13:00
KoldingQ Thisted FC Mosevej Kunstgræsbane 13-1
642811
8 03-11-13
Kl. 14:00
Hillerød Team Viborg Hillerød Stadion 3-0
642816
9 09-11-13
Kl. 11:00
Næsby Skovbakken Kunststofbanen Næsby BK 1-1
642817
9 09-11-13
Kl. 13:00
Thisted FC OB Thisted Kunstgræsbane 3-0
642818
9 09-11-13
Kl. 15:00
BSF KoldingQ Ballerup Idrætspark 0-0
642814
9 10-11-13
Kl. 13:00
B.93/HIK/Skjold Vildbjerg Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-0
642815
9 10-11-13
Kl. 13:00
Varde Brøndby Sydbank Stadion, Kunstgræs 2-3
642819
9 10-11-13
Kl. 15:00
Fortuna Hjørring Team Viborg Hjørring Kunstgræsbane 0-2
642826
10 16-11-13
Kl. 12:00
Fortuna Hjørring Hillerød Hjørring Kunstgræsbane 3-0
642825
10 16-11-13
Kl. 14:00
Vildbjerg Varde Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 0-3
642822
10 16-11-13
Kl. 15:15
OB BSF OB-Ådalen 1-1
642821
10 16-11-13
Kl. 15:30
KoldingQ Team Viborg Mosevej Sportsplads 3-1
642823
10 17-11-13
Kl. 11:00
Skovbakken Thisted FC Vejlby/Risskov Centret 8-3
642824
10 17-11-13
Kl. 12:00
Brøndby Næsby Brøndby Stadion 5-1
642829
11 23-11-13
Kl. 12:00
Næsby Vildbjerg ALPI Arena Næsby 4-0
642832
11 23-11-13
Kl. 12:30
Team Viborg OB Liseborgcentret 1-0
642830
11 23-11-13
Kl. 13:00
Thisted FC Brøndby Thisted Kunstgræsbane 2-2
642831
11 23-11-13
Kl. 15:00
BSF Skovbakken Ballerup Idrætspark 1-3
642828
11 23-11-13
Kl. 15:00
Varde B.93/HIK/Skjold Sydbank Stadion, Kunstgræs 2-0
642833
11 24-11-13
Kl. 15:00
Hillerød KoldingQ Hillerød Stadion 0-5
642810
8 On 27-11-13
Kl. 19:00
Brøndby B.93/HIK/Skjold Brøndby Stadion Kunst 4-0
642835
12 15-03-14
Kl. 16:00
KoldingQ Fortuna Hjørring Mosevej Kunstgræsbane 3-0
642837
12 16-03-14
Kl. 11:00
Skovbakken Team Viborg Vejlby/Risskov Centret 1-0
642836
12 16-03-14
Kl. 13:00
OB Hillerød OB-Ådalen 0-1
642839
12 16-03-14
Kl. 14:00
Vildbjerg Thisted FC Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 3-2
642840
12 16-03-14
Kl. 16:30
B.93/HIK/Skjold Næsby Gentofte Sportspark - kunst 1 1-4
642843
13 22-03-14
Kl. 13:00
Thisted FC B.93/HIK/Skjold Thisted Kunstgræsbane 2-2
642847
13 22-03-14
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring OB Hjørring Kunstgræsbane 1-1
642844
13 22-03-14
Kl. 15:30
BSF Vildbjerg Ballerup Idrætspark 3-0
642845
13 23-03-14
Kl. 13:30
Team Viborg Brøndby Energi Viborg Arena 4-1
642846
13 23-03-14
Kl. 15:00
Hillerød Skovbakken Hillerød Stadion 1-3
642842
13 23-03-14
Kl. 17:00
Næsby Varde Kunststofbanen Næsby BK 0-1
642854
14 29-03-14
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring Skovbakken Hjørring Kunstgræsbane 2-4
642850
14 29-03-14
Kl. 17:15
Thisted FC Varde Thisted Kunstgræsbane 2-1
642849
14 30-03-14
Kl. 11:00
KoldingQ OB Mosevej Kunstgræsbane 5-1
642851
14 30-03-14
Kl. 12:00
BSF B.93/HIK/Skjold Kunst, HIK 5-0
642852
14 30-03-14
Kl. 13:30
Team Viborg Vildbjerg Liseborgcentret 5-0
642853
14 30-03-14
Kl. 15:00
Hillerød Brøndby Hillerød Stadion 1-2
642861
15 On 02-04-14
Kl. 18:30
Varde BSF Sydbank Stadion 1-8
642860
15 To 17-04-14
Kl. 14:30
B.93/HIK/Skjold Team Viborg Kunst, HIK 0-4
642862
15 To 17-04-14
Kl. 15:00
Næsby Thisted FC ALPI Arena Næsby 4-1
642857
15 To 17-04-14
Kl. 15:15
Skovbakken KoldingQ Vejlby/Risskov Centret 2-1
642859
15 Fr 18-04-14
Kl. 15:00
Vildbjerg Hillerød Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 1-0
642858
15 19-04-14
Kl. 15:00
Brøndby Fortuna Hjørring Brøndby Stadion 3-0
642871
17 Ma 21-04-14
Kl. 12:00
Brøndby OB Brøndby Stadion 1-2
642875
17 Ma 21-04-14
Kl. 12:00
Varde Hillerød Sydbank Stadion 1-3
642876
17 Ma 21-04-14
Kl. 12:00
Næsby Team Viborg ALPI Arena Næsby 0-4
642874
17 Ma 21-04-14
Kl. 12:30
B.93/HIK/Skjold Fortuna Hjørring Kunst, HIK 1-1
642873
17 Ma 21-04-14
Kl. 14:00
Vildbjerg KoldingQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 1-3
642866
16 Fr 25-04-14
Kl. 19:00
Team Viborg Varde Liseborgcentret 7-1
642865
16 26-04-14
Kl. 12:00
BSF Næsby Ballerup Idrætspark 3-1
642864
16 26-04-14
Kl. 13:00
OB Skovbakken OB-Ådalen 1-7
642863
16 26-04-14
Kl. 16:00
KoldingQ Brøndby Mosevej Sportsplads 3-0
642868
16 27-04-14
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring Vildbjerg Landlyst Idrætsanlæg 3-1
642867
16 27-04-14
Kl. 15:00
Hillerød B.93/HIK/Skjold Hillerød Stadion 2-2
642877
17 Ti 29-04-14
Kl. 17:00
Thisted FC BSF Lerpytter Anlæg 0-3
642879
18 03-05-14
Kl. 13:00
OB Vildbjerg OB-Ådalen 2-3
642883
18 03-05-14
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring Varde Landlyst Idrætsanlæg 4-3
642880
18 04-05-14
Kl. 11:00
Skovbakken Brøndby Vejlby/Risskov Centret 4-0
642881
18 04-05-14
Kl. 13:30
Team Viborg Thisted FC Liseborgcentret 5-1
642882
18 04-05-14
Kl. 15:00
Hillerød Næsby Hillerød Stadion 1-4
642878
18 04-05-14
Kl. 16:00
KoldingQ B.93/HIK/Skjold Mosevej Sportsplads 7-0
642838
12 Ti 06-05-14
Kl. 18:30
Brøndby BSF Brøndby Stadion 2-0
642886
19 Fr 09-05-14
Kl. 19:00
Vildbjerg Skovbakken Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 0-4
642888
19 10-05-14
Kl. 12:00
Varde KoldingQ Sydbank Stadion 0-2
642889
19 10-05-14
Kl. 12:00
Næsby Fortuna Hjørring ALPI Arena Næsby 2-2
642891
19 10-05-14
Kl. 15:00
BSF Team Viborg Ballerup Idrætspark 0-2
642887
19 11-05-14
Kl. 13:30
B.93/HIK/Skjold OB Kunst, HIK 3-0
642890
19 11-05-14
Kl. 15:00
Thisted FC Hillerød Lerpytter Anlæg 2-0
642897
20 17-05-14
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring Thisted FC Landlyst Idrætsanlæg 7-2
642895
20 18-05-14
Kl. 12:00
Brøndby Vildbjerg Brøndby Stadion 3-4
642892
20 18-05-14
Kl. 13:00
KoldingQ Næsby Mosevej Sportsplads 3-2
642893
20 18-05-14
Kl. 15:00
OB Varde OB-Ådalen 1-3
642894
20 18-05-14
Kl. 15:00
Skovbakken B.93/HIK/Skjold Vejlby/Risskov Centret 7-0
642896
20 18-05-14
Kl. 15:00
Hillerød BSF Hillerød Stadion 0-3
642915
23 24-05-14
Kl. 12:00
Næsby Brøndby ALPI Arena Næsby 0-2
642917
23 24-05-14
Kl. 15:00
BSF OB Ballerup Idrætspark 5-0
642916
23 25-05-14
Kl. 11:30
Thisted FC Skovbakken Lerpytter Anlæg 0-7
642918
23 25-05-14
Kl. 13:30
Team Viborg KoldingQ Liseborgcentret 1-0
642919
23 25-05-14
Kl. 15:00
Hillerød Fortuna Hjørring Hillerød Stadion 1-3
642901
21 To 29-05-14
Kl. 12:00
Varde Skovbakken Sydbank Stadion 1-3
642900
21 To 29-05-14
Kl. 14:30
B.93/HIK/Skjold Brøndby Kunst, HIK 1-5
642904
21 To 29-05-14
Kl. 15:00
BSF Fortuna Hjørring Ballerup Idrætspark 3-2
642903
21 To 29-05-14
Kl. 15:15
Thisted FC KoldingQ Lerpytter Anlæg 0-7
642908
22 01-06-14
Kl. 11:00
Skovbakken Næsby Vejlby/Risskov Centret 2-0
642909
22 01-06-14
Kl. 12:00
Brøndby Varde Brøndby Stadion 3-6
642906
22 01-06-14
Kl. 13:00
KoldingQ BSF Mosevej Sportsplads 1-0
642907
22 01-06-14
Kl. 13:00
OB Thisted FC OB-Ådalen UHT!
642910
22 01-06-14
Kl. 14:00
Vildbjerg B.93/HIK/Skjold Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 1-1
642911
22 Ma 02-06-14
Kl. 18:30
Team Viborg Fortuna Hjørring Liseborgcentret 2-0
642914
23 On 04-06-14
Kl. 19:00
Varde Vildbjerg Sydbank Stadion 3-0
642902
21 To 05-06-14
Kl. 13:00
Næsby OB ALPI Arena Næsby 3-1
642921
24 07-06-14
Kl. 13:00
OB Team Viborg OB-Ådalen 1-1
642922
24 08-06-14
Kl. 11:00
Skovbakken BSF Vejlby/Risskov Centret 2-1
642923
24 08-06-14
Kl. 13:00
Brøndby Thisted FC Brøndby Stadion 2-3
642925
24 08-06-14
Kl. 15:15
B.93/HIK/Skjold Varde Kunst, HIK 1-2
642924
24 Ma 09-06-14
Kl. 14:00
Vildbjerg Næsby Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 1-0
642920
24 Ma 09-06-14
Kl. 15:15
KoldingQ Hillerød Mosevej Sportsplads 5-0
642929
25 On 11-06-14
Kl. 19:00
BSF Brøndby Ballerup Idrætspark 5-3
642932
25 14-06-14
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring KoldingQ Landlyst Idrætsanlæg 2-5
642927
25 15-06-14
Kl. 12:00
Næsby B.93/HIK/Skjold ALPI Arena Næsby 1-1
642930
25 15-06-14
Kl. 13:30
Team Viborg Skovbakken Liseborgcentret 0-2
642931
25 15-06-14
Kl. 15:00
Hillerød OB Hillerød Stadion 4-1
642928
25 15-06-14
Kl. 15:00
Thisted FC Vildbjerg Lerpytter Anlæg 2-3
642905
21 On 18-06-14
Kl. 18:00
Team Viborg Hillerød Liseborgcentret 5-0
642940
26 21-06-14
Kl. 11:00
Varde Næsby Sydbank Stadion 4-1
642939
26 21-06-14
Kl. 14:30
B.93/HIK/Skjold Thisted FC Kunst, HIK 5-2
642935
26 21-06-14
Kl. 15:00
OB Fortuna Hjørring OB-Ådalen 0-1
642936
26 21-06-14
Kl. 15:00
Skovbakken Hillerød Vejlby/Risskov Centret UHT!
642937
26 21-06-14
Kl. 15:00
Brøndby Team Viborg Brøndby Stadion 0-0
642938
26 21-06-14
Kl. 15:00
Vildbjerg BSF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 1-6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222