2. division, 2div Øst (2014)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
756506
1 Fr 02-08-13
Kl. 19:00
Birkerød FC Roskilde Rudegård Stadion 0-5
756510
1 03-08-13
Kl. 13:00
B 1908 Frem Sundby I P. Opvisn. 1-4
756511
1 03-08-13
Kl. 15:00
Vanløse Nordvest FC Vanløse IP. Opvisn. 1-3
756513
1 03-08-13
Kl. 15:00
BSV Næstved Rundforbi Stadion 0-1
756507
1 03-08-13
Kl. 15:00
GVI Svebølle GVI. Nymosen 0-0
756508
1 03-08-13
Kl. 15:00
B 93 Fremad Amager Østerbro Stadion 1-2
756509
1 04-08-13
Kl. 13:00
Avarta SC Egedal Espelundens Idrætsanlæg 3-1
756512
1 04-08-13
Kl. 13:00
FC Helsingør Nykøbing FC Helsingør Stadion 3-0
756518
2 10-08-13
Kl. 15:00
SC Egedal B 1908 Ølstykke Stadion 0-2
756519
2 10-08-13
Kl. 15:00
Frem Vanløse Valby IP. Stadion 3-0
756514
2 11-08-13
Kl. 13:00
FC Roskilde GVI Roskilde Idrætspark 2-0
756516
2 11-08-13
Kl. 13:00
Svebølle B 93 Svebølle Stadion 0-3
756517
2 11-08-13
Kl. 13:00
Fremad Amager Avarta Sundby I P. Opvisn. 1-2
756520
2 11-08-13
Kl. 13:30
Nordvest FC FC Helsingør SuRi Park 1-1
756515
2 11-08-13
Kl. 14:00
Næstved Birkerød ProfaGroupPark 1-0
756521
2 11-08-13
Kl. 15:00
Nykøbing FC BSV Nykøbing F. Idrætspark 1-3
756522
3 17-08-13
Kl. 15:00
B 93 FC Roskilde Østerbro Stadion 1-1
756523
3 17-08-13
Kl. 15:00
GVI Birkerød GVI. Nymosen 3-0
756526
3 17-08-13
Kl. 15:00
Vanløse SC Egedal Vanløse IP. Opvisn. 1-1
756528
3 17-08-13
Kl. 15:00
BSV Nordvest FC Rundforbi Stadion 1-1
756527
3 18-08-13
Kl. 13:00
FC Helsingør Frem Helsingør Stadion 4-0
756524
3 18-08-13
Kl. 13:00
Avarta Svebølle Espelundens Idrætsanlæg 1-1
756525
3 18-08-13
Kl. 13:00
B 1908 Fremad Amager Sundby I P. Opvisn. 0-3
756529
3 18-08-13
Kl. 15:00
Nykøbing FC Næstved Nykøbing F. Idrætspark 1-1
756531
4 Fr 23-08-13
Kl. 18:15
Birkerød B 93 Birkerød Stadion 2-2
756535
4 24-08-13
Kl. 15:00
SC Egedal FC Helsingør Ølstykke Stadion 0-2
756536
4 24-08-13
Kl. 15:00
Frem BSV Valby IP. Stadion 0-1
756533
4 25-08-13
Kl. 13:00
Svebølle B 1908 Svebølle Stadion 0-3
756534
4 25-08-13
Kl. 13:00
Fremad Amager Vanløse Sundby I P. Opvisn. 4-0
756530
4 25-08-13
Kl. 13:00
FC Roskilde Avarta Roskilde Idrætspark 2-1
756537
4 25-08-13
Kl. 13:30
Nordvest FC Nykøbing FC SuRi Park 2-0
756532
4 25-08-13
Kl. 14:00
Næstved GVI ProfaGroupPark 4-0
756538
5 31-08-13
Kl. 13:00
B 1908 FC Roskilde Sundby I P. Opvisn. 0-0
756541
5 31-08-13
Kl. 15:00
Vanløse Svebølle Vanløse IP. Opvisn. 3-1
756543
5 31-08-13
Kl. 15:00
BSV SC Egedal Rundforbi Stadion 1-0
756542
5 01-09-13
Kl. 13:00
FC Helsingør Fremad Amager Helsingør Stadion 6-1
756539
5 01-09-13
Kl. 13:00
Avarta Birkerød Espelundens Idrætsanlæg 1-3
756545
5 01-09-13
Kl. 13:30
Nordvest FC Næstved SuRi Park 3-5
756544
5 01-09-13
Kl. 15:00
Nykøbing FC Frem Nykøbing F. Idrætspark 0-0
756540
5 01-09-13
Kl. 15:00
B 93 GVI Østerbro Stadion 1-1
756547
6 07-09-13
Kl. 15:00
Birkerød B 1908 Birkerød Stadion 2-1
756548
6 07-09-13
Kl. 15:00
GVI Avarta GVI. Nymosen 2-1
756552
6 07-09-13
Kl. 15:00
SC Egedal Nykøbing FC Ølstykke Stadion 2-0
756553
6 07-09-13
Kl. 15:00
Frem Nordvest FC Valby IP. Stadion 1-1
756550
6 08-09-13
Kl. 13:00
Svebølle FC Helsingør Svebølle Stadion 1-2
756551
6 08-09-13
Kl. 13:00
Fremad Amager BSV Sundby I P. Opvisn. 2-1
756546
6 08-09-13
Kl. 13:00
FC Roskilde Vanløse Roskilde Idrætspark 1-0
756549
6 08-09-13
Kl. 14:00
Næstved B 93 ProfaGroupPark 3-0
756559
7 Fr 13-09-13
Kl. 19:00
Nykøbing FC Fremad Amager Nykøbing F. Idrætspark 0-4
756556
7 14-09-13
Kl. 13:00
B 1908 GVI Sundby I P. Opvisn. 2-0
756555
7 14-09-13
Kl. 15:00
Vanløse Birkerød Vanløse IP. Opvisn. 0-2
756558
7 14-09-13
Kl. 15:00
BSV Svebølle Rundforbi Stadion 0-1
756561
7 14-09-13
Kl. 15:00
Frem Næstved Valby IP. Stadion 1-3
756557
7 15-09-13
Kl. 13:00
Avarta B 93 Espelundens Idrætsanlæg 3-2
756554
7 15-09-13
Kl. 13:00
FC Helsingør FC Roskilde Helsingør Stadion 3-1
756560
7 15-09-13
Kl. 13:30
Nordvest FC SC Egedal SuRi Park 4-0
756563
8 21-09-13
Kl. 15:00
Birkerød FC Helsingør Birkerød Stadion 0-3
756564
8 21-09-13
Kl. 15:00
GVI Vanløse GVI. Nymosen 0-1
756565
8 21-09-13
Kl. 15:00
B 93 B 1908 Østerbro Stadion 1-1
756569
8 21-09-13
Kl. 15:00
SC Egedal Frem Ølstykke Stadion 1-5
756562
8 22-09-13
Kl. 13:00
FC Roskilde BSV Roskilde Idrætspark 2-0
756567
8 22-09-13
Kl. 13:00
Svebølle Nykøbing FC Svebølle Stadion 2-2
756568
8 22-09-13
Kl. 13:00
Fremad Amager Nordvest FC Sundby I P. Opvisn. 2-0
756566
8 22-09-13
Kl. 14:00
Næstved Avarta ProfaGroupPark 1-1
756574
9 28-09-13
Kl. 13:00
B 1908 Avarta Sundby I P. Opvisn. 2-1
756576
9 28-09-13
Kl. 13:00
Frem Fremad Amager Valby IP. Stadion 2-3
756577
9 28-09-13
Kl. 15:00
SC Egedal Næstved Ølstykke Stadion 1-0
756571
9 28-09-13
Kl. 15:00
BSV Birkerød Rundforbi Stadion 1-1
756573
9 28-09-13
Kl. 15:00
Vanløse B 93 Vanløse IP. Opvisn. 0-1
756572
9 29-09-13
Kl. 13:00
FC Helsingør GVI Helsingør Stadion 0-1
756575
9 29-09-13
Kl. 13:30
Nordvest FC Svebølle SuRi Park 1-0
756570
9 29-09-13
Kl. 15:00
Nykøbing FC FC Roskilde Nykøbing F. Idrætspark 1-3
756579
10 05-10-13
Kl. 13:00
Birkerød Nykøbing FC Birkerød Stadion 3-1
756580
10 05-10-13
Kl. 15:00
GVI BSV GVI. Nymosen 1-1
756581
10 05-10-13
Kl. 15:00
B 93 FC Helsingør Østerbro Stadion 0-2
756582
10 06-10-13
Kl. 13:00
Avarta Vanløse Espelundens Idrætsanlæg 2-2
756584
10 06-10-13
Kl. 13:00
Svebølle Frem Svebølle Stadion 1-2
756586
10 06-10-13
Kl. 13:00
Fremad Amager SC Egedal Sundby I P. Opvisn. 1-1
756578
10 06-10-13
Kl. 13:00
FC Roskilde Nordvest FC Roskilde Idrætspark 5-3
756583
10 06-10-13
Kl. 14:00
Næstved B 1908 ProfaGroupPark 0-1
756587
11 12-10-13
Kl. 15:00
Frem FC Roskilde Valby IP. Stadion 0-4
756592
11 12-10-13
Kl. 15:00
Vanløse B 1908 Vanløse IP. Opvisn. 1-1
756593
11 12-10-13
Kl. 15:00
SC Egedal Svebølle Ølstykke Stadion 1-3
756590
11 12-10-13
Kl. 15:00
BSV B 93 Rundforbi Stadion 1-3
756594
11 13-10-13
Kl. 13:00
Fremad Amager Næstved Sundby I P. Opvisn. 2-2
756588
11 13-10-13
Kl. 13:30
Nordvest FC Birkerød SuRi Park 4-3
756589
11 13-10-13
Kl. 15:00
Nykøbing FC GVI Nykøbing F. Idrætspark 3-6
756591
11 13-10-13
Kl. 15:00
FC Helsingør Avarta Helsingør Stadion 2-3
756600
12 19-10-13
Kl. 13:00
B 1908 FC Helsingør Sundby I P. Opvisn. 2-0
756596
12 19-10-13
Kl. 15:00
Birkerød Frem Birkerød Stadion 2-4
756597
12 19-10-13
Kl. 15:00
GVI Nordvest FC GVI. Nymosen 2-2
756598
12 19-10-13
Kl. 15:00
B 93 Nykøbing FC Østerbro Stadion 4-0
756599
12 20-10-13
Kl. 13:00
Avarta BSV Espelundens Idrætsanlæg 1-2
756595
12 20-10-13
Kl. 13:00
FC Roskilde SC Egedal Roskilde Idrætspark 6-1
756602
12 20-10-13
Kl. 13:00
Svebølle Fremad Amager Svebølle Stadion 1-4
756601
12 20-10-13
Kl. 14:00
Næstved Vanløse ProfaGroupPark 6-1
756608
13 26-10-13
Kl. 14:30
BSV B 1908 Rundforbi Stadion 1-1
756604
13 26-10-13
Kl. 15:00
SC Egedal Birkerød Ølstykke Stadion 1-4
756605
13 26-10-13
Kl. 15:00
Frem GVI Valby IP. Stadion 1-1
756609
13 27-10-13
Kl. 13:00
FC Helsingør Vanløse Helsingør Stadion 7-1
756610
13 27-10-13
Kl. 13:00
Svebølle Næstved Svebølle Stadion 0-1
756603
13 27-10-13
Kl. 13:00
Fremad Amager FC Roskilde Sundby I P. Opvisn. 2-6
756606
13 27-10-13
Kl. 13:30
Nordvest FC B 93 SuRi Park 1-2
756607
13 27-10-13
Kl. 15:00
Nykøbing FC Avarta Nykøbing F. Idrætspark 3-1
756616
14 02-11-13
Kl. 13:00
B 1908 Nykøbing FC Sundby I P. Opvisn. 5-1
756617
14 02-11-13
Kl. 13:00
Vanløse BSV Vanløse IP. Opvisn. 2-3
756613
14 02-11-13
Kl. 13:00
GVI SC Egedal GVI. Nymosen 2-2
756612
14 02-11-13
Kl. 14:00
Birkerød Fremad Amager Birkerød Stadion 2-7
756614
14 02-11-13
Kl. 15:00
B 93 Frem Østerbro Stadion 0-0
756615
14 03-11-13
Kl. 13:00
Avarta Nordvest FC Espelundens Idrætsanlæg 2-2
756611
14 03-11-13
Kl. 13:00
FC Roskilde Svebølle Roskilde Idrætspark 3-0
756618
14 03-11-13
Kl. 14:00
Næstved FC Helsingør ProfaGroupPark 5-1
756624
15 Fr 08-11-13
Kl. 19:00
Nordvest FC B 1908 SuRi Park 1-2
756626
15 09-11-13
Kl. 13:00
BSV FC Helsingør Rundforbi Stadion 0-0
756622
15 09-11-13
Kl. 15:00
SC Egedal B 93 Ølstykke Stadion 4-2
756623
15 09-11-13
Kl. 15:00
Frem Avarta Valby IP. Stadion 2-1
756620
15 10-11-13
Kl. 13:00
Svebølle Birkerød Svebølle Stadion 2-0
756621
15 10-11-13
Kl. 13:00
Fremad Amager GVI Sundby I P. Opvisn. 8-2
756619
15 10-11-13
Kl. 14:00
Næstved FC Roskilde ProfaGroupPark 2-4
756625
15 10-11-13
Kl. 15:00
Nykøbing FC Vanløse Nykøbing F. Idrætspark 3-0
756628
16 29-03-14
Kl. 13:00
B 1908 Birkerød Sundby I P. Opvisn. 2-0
756627
16 29-03-14
Kl. 15:00
Vanløse FC Roskilde Vanløse IP. Opvisn. 0-2
756632
16 29-03-14
Kl. 15:00
BSV Fremad Amager Rundforbi Stadion 2-2
756630
16 29-03-14
Kl. 17:00
B 93 Næstved Østerbro Stadion 0-1
756631
16 30-03-14
Kl. 13:00
FC Helsingør Svebølle Helsingør Stadion 2-0
756629
16 30-03-14
Kl. 13:00
Avarta GVI Espelundens Idrætsanlæg 0-2
756634
16 30-03-14
Kl. 13:30
Nordvest FC Frem SuRi Park 5-2
756633
16 30-03-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC SC Egedal Nykøbing F. Idrætspark 2-1
756636
17 Fr 04-04-14
Kl. 18:15
Birkerød Avarta Birkerød Stadion 2-1
756637
17 05-04-14
Kl. 15:00
GVI B 93 GVI. Nymosen 1-3
756640
17 05-04-14
Kl. 15:00
SC Egedal BSV Ølstykke Stadion 1-1
756641
17 05-04-14
Kl. 15:00
Frem Nykøbing FC Valby IP. Stadion 1-3
756635
17 06-04-14
Kl. 13:00
FC Roskilde B 1908 Roskilde Idrætspark 2-1
756638
17 06-04-14
Kl. 13:00
Svebølle Vanløse Svebølle Stadion 0-0
756639
17 06-04-14
Kl. 13:00
Fremad Amager FC Helsingør Sundby I P. Opvisn. 2-1
756642
17 06-04-14
Kl. 14:00
Næstved Nordvest FC ProfaGroupPark 5-2
756646
18 12-04-14
Kl. 13:00
B 1908 Svebølle Sundby I P. Opvisn. 2-3
756647
18 12-04-14
Kl. 15:00
Vanløse Fremad Amager Vanløse IP. Opvisn. 0-2
756649
18 12-04-14
Kl. 15:00
BSV Frem Rundforbi Stadion 1-1
756644
18 12-04-14
Kl. 15:00
B 93 Birkerød Østerbro Stadion 1-0
756645
18 12-04-14
Kl. 15:00
GVI Næstved GVI. Nymosen 1-3
756643
18 13-04-14
Kl. 13:00
Avarta FC Roskilde Espelundens Idrætsanlæg 2-4
756648
18 13-04-14
Kl. 13:00
FC Helsingør SC Egedal Helsingør Stadion 5-1
756650
18 13-04-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC Nordvest FC Nykøbing F. Idrætspark 3-3
756651
19 To 17-04-14
Kl. 13:00
FC Roskilde B 93 Roskilde Idrætspark 1-0
756653
19 To 17-04-14
Kl. 13:00
Svebølle Avarta Svebølle Stadion 1-1
756654
19 To 17-04-14
Kl. 13:00
Fremad Amager B 1908 Sundby I P. Opvisn. 4-1
756657
19 To 17-04-14
Kl. 13:30
Nordvest FC BSV SuRi Park 5-2
756658
19 To 17-04-14
Kl. 14:00
Næstved Nykøbing FC ProfaGroupPark 2-0
756655
19 To 17-04-14
Kl. 15:00
SC Egedal Vanløse Ølstykke Stadion 1-2
756656
19 To 17-04-14
Kl. 15:00
Frem FC Helsingør Valby IP. Stadion 2-1
756652
19 To 17-04-14
Kl. 15:00
Birkerød GVI Birkerød Stadion 1-3
756662
20 Ma 21-04-14
Kl. 13:00
Avarta Fremad Amager Espelundens Idrætsanlæg 3-2
756663
20 Ma 21-04-14
Kl. 13:00
B 1908 SC Egedal Sundby I P. Opvisn. 1-0
756665
20 Ma 21-04-14
Kl. 13:00
FC Helsingør Nordvest FC Helsingør Stadion 3-2
756666
20 Ma 21-04-14
Kl. 15:00
BSV Nykøbing FC Rundforbi Stadion 1-0
756664
20 Ma 21-04-14
Kl. 15:00
Vanløse Frem Vanløse IP. Opvisn. 1-0
756659
20 Ma 21-04-14
Kl. 15:00
GVI FC Roskilde GVI. Nymosen 0-6
756660
20 Ma 21-04-14
Kl. 15:00
Birkerød Næstved Birkerød Stadion 1-5
756661
20 Ma 21-04-14
Kl. 15:00
B 93 Svebølle Østerbro Stadion 0-2
756670
21 26-04-14
Kl. 15:00
SC Egedal Avarta Ølstykke Stadion 0-2
756671
21 26-04-14
Kl. 15:00
Frem B 1908 Valby IP. Stadion 1-1
756667
21 27-04-14
Kl. 13:00
FC Roskilde Birkerød Roskilde Idrætspark 4-1
756668
21 27-04-14
Kl. 13:00
Svebølle GVI Svebølle Stadion 2-2
756669
21 27-04-14
Kl. 13:00
Fremad Amager B 93 Sundby I P. Opvisn. 2-3
756672
21 27-04-14
Kl. 13:30
Nordvest FC Vanløse SuRi Park 1-1
756674
21 27-04-14
Kl. 14:00
Næstved BSV ProfaGroupPark 2-2
756673
21 27-04-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC FC Helsingør Nykøbing F. Idrætspark 1-1
756676
22 Fr 02-05-14
Kl. 19:00
Birkerød Svebølle Birkerød Stadion 3-1
756680
22 03-05-14
Kl. 13:00
B 1908 Nordvest FC Sundby I P. Opvisn. 0-1
756681
22 03-05-14
Kl. 13:00
Vanløse Nykøbing FC Vanløse IP. Opvisn. 1-3
756677
22 03-05-14
Kl. 15:00
GVI Fremad Amager GVI. Nymosen 1-1
756678
22 03-05-14
Kl. 15:00
B 93 SC Egedal Østerbro Stadion 3-0
756679
22 04-05-14
Kl. 13:00
Avarta Frem Espelundens Idrætsanlæg 1-7
756682
22 04-05-14
Kl. 13:00
FC Helsingør BSV Helsingør Stadion 0-0
756675
22 04-05-14
Kl. 13:00
FC Roskilde Næstved Roskilde Idrætspark 2-0
756689
23 10-05-14
Kl. 15:00
BSV Vanløse Rundforbi Stadion 6-1
756685
23 10-05-14
Kl. 15:00
SC Egedal GVI Ølstykke Stadion 0-2
756686
23 10-05-14
Kl. 15:00
Frem B 93 Valby IP. Stadion 1-1
756690
23 11-05-14
Kl. 13:00
FC Helsingør Næstved Helsingør Stadion 0-2
756683
23 11-05-14
Kl. 13:00
Svebølle FC Roskilde Svebølle Stadion 0-3
756684
23 11-05-14
Kl. 13:00
Fremad Amager Birkerød Sundby I P. Opvisn. 3-1
756687
23 11-05-14
Kl. 13:30
Nordvest FC Avarta SuRi Park 2-5
756688
23 11-05-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC B 1908 Nykøbing F. Idrætspark 1-2
756692
24 Fr 16-05-14
Kl. 19:00
Birkerød SC Egedal Birkerød Stadion 1-1
756696
24 17-05-14
Kl. 13:00
B 1908 BSV Sundby I P. Opvisn. 2-1
756697
24 17-05-14
Kl. 15:00
Vanløse FC Helsingør Vanløse IP. Opvisn. 1-0
756693
24 17-05-14
Kl. 15:00
GVI Frem GVI. Nymosen 2-1
756694
24 17-05-14
Kl. 15:00
B 93 Nordvest FC Østerbro Stadion 0-1
756695
24 18-05-14
Kl. 13:00
Avarta Nykøbing FC Espelundens Idrætsanlæg 2-4
756691
24 18-05-14
Kl. 13:00
FC Roskilde Fremad Amager Roskilde Idrætspark 3-0
756698
24 18-05-14
Kl. 14:00
Næstved Svebølle ProfaGroupPark 0-3
756702
25 Fr 23-05-14
Kl. 19:00
Nykøbing FC B 93 Nykøbing F. Idrætspark 3-0
756699
25 24-05-14
Kl. 13:00
SC Egedal FC Roskilde Ølstykke Stadion 0-5
756700
25 24-05-14
Kl. 15:00
Frem Birkerød Valby IP. Stadion 2-0
756703
25 24-05-14
Kl. 15:00
BSV Avarta Rundforbi Stadion 2-2
756705
25 24-05-14
Kl. 15:00
Vanløse Næstved Vanløse IP. Opvisn. 1-5
756706
25 25-05-14
Kl. 13:00
Fremad Amager Svebølle Sundby I P. Opvisn. 1-2
756704
25 25-05-14
Kl. 13:00
FC Helsingør B 1908 Helsingør Stadion 1-0
756701
25 25-05-14
Kl. 13:30
Nordvest FC GVI SuRi Park 4-0
756707
26 On 28-05-14
Kl. 19:00
FC Roskilde Frem Roskilde Idrætspark 2-0
756713
26 On 28-05-14
Kl. 19:00
Svebølle SC Egedal Svebølle Stadion 2-2
756711
26 To 29-05-14
Kl. 13:00
Avarta FC Helsingør Espelundens Idrætsanlæg 3-3
756712
26 To 29-05-14
Kl. 13:00
B 1908 Vanløse Sundby I P. Opvisn. 2-3
756714
26 To 29-05-14
Kl. 14:00
Næstved Fremad Amager ProfaGroupPark 2-2
756708
26 To 29-05-14
Kl. 15:00
Birkerød Nordvest FC Birkerød Stadion 2-2
756709
26 To 29-05-14
Kl. 15:00
GVI Nykøbing FC GVI. Nymosen 0-3
756710
26 To 29-05-14
Kl. 15:00
B 93 BSV Østerbro Stadion 1-2
756721
27 31-05-14
Kl. 15:00
Frem Svebølle Valby IP. Stadion 0-0
756722
27 01-06-14
Kl. 13:00
SC Egedal Fremad Amager Ølstykke Stadion 3-2
756717
27 01-06-14
Kl. 13:00
BSV GVI Rundforbi Stadion 3-2
756718
27 01-06-14
Kl. 13:00
FC Helsingør B 93 Helsingør Stadion 2-1
756715
27 01-06-14
Kl. 13:30
Nordvest FC FC Roskilde SuRi Park 1-3
756716
27 01-06-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC Birkerød Nykøbing F. Idrætspark 3-1
756719
27 01-06-14
Kl. 15:00
Vanløse Avarta Vanløse IP. Opvisn. 1-2
756720
27 On 04-06-14
Kl. 18:30
B 1908 Næstved Sundby I P. Opvisn. 1-2
756724
28 Fr 06-06-14
Kl. 19:00
Birkerød BSV Birkerød Stadion 0-1
756725
28 07-06-14
Kl. 15:00
GVI FC Helsingør GVI. Nymosen 3-1
756726
28 Ma 09-06-14
Kl. 13:00
B 93 Vanløse Østerbro Stadion 2-3
756727
28 Ma 09-06-14
Kl. 13:00
Avarta B 1908 Espelundens Idrætsanlæg 1-3
756728
28 Ma 09-06-14
Kl. 13:00
Svebølle Nordvest FC Svebølle Stadion 1-3
756729
28 Ma 09-06-14
Kl. 13:00
Fremad Amager Frem Sundby I P. Opvisn. 1-1
756723
28 Ma 09-06-14
Kl. 13:00
FC Roskilde Nykøbing FC Roskilde Idrætspark 1-3
756730
28 Ma 09-06-14
Kl. 14:00
Næstved SC Egedal ProfaGroupPark 2-2
756731
29 14-06-14
Kl. 15:00
BSV FC Roskilde Rundforbi Stadion 0-4
756732
29 14-06-14
Kl. 15:00
FC Helsingør Birkerød Helsingør Stadion 3-0
756733
29 14-06-14
Kl. 15:00
Vanløse GVI Vanløse IP. Opvisn. 5-1
756734
29 14-06-14
Kl. 15:00
B 1908 B 93 Sundby I P. Opvisn. 2-0
756735
29 14-06-14
Kl. 15:00
Avarta Næstved Espelundens Idrætsanlæg 0-2
756736
29 14-06-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC Svebølle Nykøbing F. Idrætspark 1-0
756737
29 14-06-14
Kl. 15:00
Nordvest FC Fremad Amager SuRi Park 3-2
756738
29 14-06-14
Kl. 15:00
Frem SC Egedal Valby IP. Stadion 1-1
756739
30 21-06-14
Kl. 15:00
FC Roskilde FC Helsingør Roskilde Idrætspark 1-0
756740
30 21-06-14
Kl. 15:00
Birkerød Vanløse Birkerød Stadion 2-1
756741
30 21-06-14
Kl. 15:00
GVI B 1908 GVI. Nymosen 1-2
756742
30 21-06-14
Kl. 15:00
B 93 Avarta Østerbro Stadion 4-1
756743
30 21-06-14
Kl. 15:00
Svebølle BSV Svebølle Stadion 2-0
756744
30 21-06-14
Kl. 15:00
Fremad Amager Nykøbing FC Sundby I P. Opvisn. 4-3
756745
30 21-06-14
Kl. 15:00
SC Egedal Nordvest FC Ølstykke Stadion 2-2
756746
30 21-06-14
Kl. 15:00
Næstved Frem ProfaGroupPark 1-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222