2. division, 2div Vest (2014)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
757732
1 Fr 02-08-13
Kl. 19:00
Odder Skive Spektrum Odder 1-4
757733
1 03-08-13
Kl. 13:00
HIK FC Svendborg Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-1
757727
1 03-08-13
Kl. 14:00
Brabrand Aarhus Fremad Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-0
757728
1 03-08-13
Kl. 15:00
FC Djursland Næsby HSM Arena Grenå 0-2
757729
1 03-08-13
Kl. 15:00
Jammerbugt FC FC Sydvest 05 Tønder Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 3-1
757730
1 03-08-13
Kl. 15:00
Middelfart Skovbakken Middelfart Stadion 2-0
757726
1 03-08-13
Kl. 15:00
Rishøj Thisted Rishøj Stadion 1-0
757731
1 04-08-13
Kl. 13:30
Ringkøbing FC Skanderborg Alkjær Stadion 4-2
757739
2 Fr 09-08-13
Kl. 19:00
Skovbakken Ringkøbing Vejlby/Risskov Centret 0-3
757736
2 10-08-13
Kl. 15:00
Aarhus Fremad FC Djursland Riisvangen Stadion 2-1
757737
2 10-08-13
Kl. 15:00
Næsby Jammerbugt FC ALPI Arena Næsby 3-1
757741
2 10-08-13
Kl. 15:00
Skive HIK Hancock Arena (Skive) 4-2
757738
2 10-08-13
Kl. 15:30
FC Sydvest 05 Tønder Middelfart Tønder sport- og FritidsCenter 3-2
757734
2 11-08-13
Kl. 13:00
Thisted Brabrand Sparekassen Thy Arena 1-1
757735
2 11-08-13
Kl. 13:00
FC Svendborg Rishøj Fynske Bank Arena Høje Bøge 1-1
757748
3 17-08-13
Kl. 13:00
HIK FC Skanderborg Gentofte Sportspark Opv. kunst 3-2
757743
3 17-08-13
Kl. 14:00
Brabrand Rishøj Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-0
757744
3 17-08-13
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Aarhus Fremad Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-0
757745
3 17-08-13
Kl. 15:00
Middelfart Næsby Middelfart Stadion 1-1
757747
3 17-08-13
Kl. 15:00
Odder Skovbakken Spektrum Odder 0-3
757742
3 17-08-13
Kl. 15:00
FC Djursland Thisted HSM Arena Grenå 1-3
757746
3 18-08-13
Kl. 13:30
Ringkøbing FC Sydvest 05 Tønder Alkjær Stadion 3-2
757749
3 18-08-13
Kl. 15:00
Skive FC Svendborg Hancock Arena (Skive) 2-2
757740
2 Ti 20-08-13
Kl. 19:00
FC Skanderborg Odder Zitcom Stadion 1-0
757756
4 24-08-13
Kl. 13:00
Skovbakken HIK Vejlby/Risskov Centret 0-0
757757
4 24-08-13
Kl. 13:30
FC Skanderborg Skive Zitcom Stadion 1-2
757751
4 24-08-13
Kl. 15:00
Rishøj FC Djursland Rishøj Stadion 2-2
757753
4 24-08-13
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Middelfart Riisvangen Stadion 1-1
757754
4 24-08-13
Kl. 15:00
Næsby Ringkøbing ALPI Arena Næsby 3-4
757755
4 24-08-13
Kl. 15:30
FC Sydvest 05 Tønder Odder Tønder sport- og FritidsCenter 2-2
757750
4 25-08-13
Kl. 13:00
Thisted Jammerbugt FC Sparekassen Thy Arena 2-1
757752
4 25-08-13
Kl. 13:00
FC Svendborg Brabrand Fynske Bank Arena Høje Bøge 1-2
757763
5 31-08-13
Kl. 13:00
HIK FC Sydvest 05 Tønder Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-1
757765
5 31-08-13
Kl. 13:30
FC Skanderborg FC Svendborg Zitcom Stadion 3-3
757758
5 31-08-13
Kl. 15:00
Middelfart Thisted Middelfart Stadion 0-0
757760
5 31-08-13
Kl. 15:00
FC Djursland Brabrand HSM Arena Grenå 0-0
757762
5 31-08-13
Kl. 15:00
Odder Næsby Spektrum Odder 0-0
757759
5 31-08-13
Kl. 15:15
Jammerbugt FC Rishøj Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 0-2
757761
5 01-09-13
Kl. 13:30
Ringkøbing Aarhus Fremad Alkjær Stadion 0-2
757764
5 01-09-13
Kl. 15:00
Skive Skovbakken Hancock Arena (Skive) 0-0
757770
6 Fr 06-09-13
Kl. 18:00
Aarhus Fremad Odder Riisvangen Stadion 1-1
757773
6 07-09-13
Kl. 13:00
Skovbakken FC Skanderborg Vejlby/Risskov Centret 3-2
757768
6 07-09-13
Kl. 14:00
Brabrand Jammerbugt FC Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-1
757771
6 07-09-13
Kl. 15:00
Næsby HIK ALPI Arena Næsby 0-0
757767
6 07-09-13
Kl. 15:00
Rishøj Middelfart Rishøj Stadion 3-0
757772
6 07-09-13
Kl. 15:30
FC Sydvest 05 Tønder Skive Tønder sport- og FritidsCenter 1-4
757766
6 08-09-13
Kl. 13:00
Thisted Ringkøbing Sparekassen Thy Arena 3-1
757769
6 08-09-13
Kl. 13:00
FC Svendborg FC Djursland Fynske Bank Arena Høje Bøge 2-0
757779
7 Fr 13-09-13
Kl. 19:00
Skive Næsby Hancock Arena (Skive) 2-1
757778
7 14-09-13
Kl. 13:00
HIK Aarhus Fremad Gentofte Sportspark Opv. kunst 4-0
757781
7 14-09-13
Kl. 13:00
Skovbakken FC Svendborg Vejlby/Risskov Centret 2-1
757780
7 14-09-13
Kl. 13:30
FC Skanderborg FC Sydvest 05 Tønder Zitcom Stadion 1-1
757774
7 14-09-13
Kl. 15:00
Odder Thisted Spektrum Odder 1-0
757777
7 14-09-13
Kl. 15:00
Jammerbugt FC FC Djursland Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-1
757776
7 15-09-13
Kl. 13:00
Middelfart Brabrand Middelfart Stadion 2-1
757775
7 15-09-13
Kl. 13:30
Ringkøbing Rishøj Alkjær Stadion 1-3
757784
8 21-09-13
Kl. 14:00
Brabrand Ringkøbing Brabrand IF's Idrætsanlæg 5-2
757785
8 21-09-13
Kl. 15:00
FC Djursland Middelfart HSM Arena Grenå 1-2
757787
8 21-09-13
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Skive Riisvangen Stadion 1-2
757788
8 21-09-13
Kl. 15:00
Næsby FC Skanderborg ALPI Arena Næsby 2-1
757783
8 21-09-13
Kl. 15:00
Rishøj Odder Rishøj Stadion 3-1
757789
8 21-09-13
Kl. 15:30
FC Sydvest 05 Tønder Skovbakken Tønder sport- og FritidsCenter 1-6
757782
8 22-09-13
Kl. 13:00
Thisted HIK Sparekassen Thy Arena 4-1
757786
8 22-09-13
Kl. 13:00
FC Svendborg Jammerbugt FC Fynske Bank Arena Høje Bøge 0-2
757796
9 28-09-13
Kl. 13:00
Skovbakken Næsby Vejlby/Risskov Centret 4-2
757795
9 28-09-13
Kl. 13:30
FC Skanderborg Aarhus Fremad Zitcom Stadion 1-1
757794
9 28-09-13
Kl. 15:00
Middelfart Jammerbugt FC Middelfart Stadion 1-2
757792
9 28-09-13
Kl. 15:00
Odder Brabrand Spektrum Odder 3-0
757797
9 28-09-13
Kl. 15:30
FC Sydvest 05 Tønder FC Svendborg Klosterhallen 3-2
757793
9 29-09-13
Kl. 13:30
Ringkøbing FC Djursland Alkjær Stadion 3-0
757790
9 29-09-13
Kl. 15:00
Skive Thisted Hancock Arena (Skive) 3-1
757791
9 Ma 30-09-13
Kl. 19:00
HIK Rishøj Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-2
757800
10 05-10-13
Kl. 14:00
Brabrand HIK Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-1
757801
10 05-10-13
Kl. 15:00
FC Djursland Odder HSM Arena Grenå 1-0
757802
10 05-10-13
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Ringkøbing Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 3-2
757799
10 05-10-13
Kl. 15:00
Rishøj Skive Rishøj Stadion 1-2
757804
10 05-10-13
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Skovbakken Riisvangen Stadion 2-0
757805
10 05-10-13
Kl. 15:00
Næsby FC Sydvest 05 Tønder ALPI Arena Næsby 1-2
757798
10 06-10-13
Kl. 13:00
Thisted FC Skanderborg Sparekassen Thy Arena 1-1
757803
10 06-10-13
Kl. 13:00
FC Svendborg Middelfart Fynske Bank Arena Høje Bøge 3-2
757806
11 12-10-13
Kl. 13:00
Skovbakken Thisted Vejlby/Risskov Centret 1-3
757808
11 12-10-13
Kl. 13:00
Skive Brabrand Hancock Arena (Skive) 2-1
757809
11 12-10-13
Kl. 13:00
HIK FC Djursland Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-2
757807
11 12-10-13
Kl. 13:30
FC Skanderborg Rishøj Zitcom Stadion 1-1
757810
11 12-10-13
Kl. 15:00
Odder Jammerbugt FC Spektrum Odder 1-1
757813
11 12-10-13
Kl. 15:00
Næsby FC Svendborg ALPI Arena Næsby 0-0
757812
11 12-10-13
Kl. 15:30
FC Sydvest 05 Tønder Aarhus Fremad Tønder sport- og FritidsCenter 1-0
757811
11 13-10-13
Kl. 13:30
Ringkøbing Middelfart Alkjær Stadion 0-1
757816
12 19-10-13
Kl. 14:00
Brabrand FC Skanderborg Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-2
757817
12 19-10-13
Kl. 15:00
FC Djursland Skive HSM Arena Grenå 0-5
757818
12 19-10-13
Kl. 15:00
Jammerbugt FC HIK Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-2
757819
12 19-10-13
Kl. 15:00
Middelfart Odder Middelfart Stadion 4-1
757821
12 19-10-13
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Næsby Riisvangen Stadion 2-0
757815
12 19-10-13
Kl. 15:00
Rishøj Skovbakken Rishøj Stadion 3-1
757814
12 20-10-13
Kl. 13:00
Thisted FC Sydvest 05 Tønder Sparekassen Thy Arena 2-2
757820
12 20-10-13
Kl. 13:00
FC Svendborg Ringkøbing Fynske Bank Arena Høje Bøge 2-2
757826
13 Fr 25-10-13
Kl. 19:00
Skive Jammerbugt FC Hancock Arena (Skive) 4-1
757827
13 26-10-13
Kl. 13:00
HIK Middelfart Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-1
757824
13 26-10-13
Kl. 13:00
Skovbakken Brabrand Vejlby/Risskov Centret 2-4
757825
13 26-10-13
Kl. 13:30
FC Skanderborg FC Djursland Zitcom Stadion 4-3
757828
13 26-10-13
Kl. 15:00
Odder Ringkøbing Spektrum Odder 1-3
757829
13 26-10-13
Kl. 15:00
Aarhus Fremad FC Svendborg Riisvangen Stadion 0-0
757822
13 26-10-13
Kl. 15:00
Næsby Thisted ALPI Arena Næsby 1-3
757823
13 26-10-13
Kl. 15:30
FC Sydvest 05 Tønder Rishøj Klosterhallen 1-3
757831
14 02-11-13
Kl. 14:00
Rishøj Næsby Rishøj Stadion 3-3
757832
14 02-11-13
Kl. 14:00
Brabrand FC Sydvest 05 Tønder Brabrand IF's Idrætsanlæg 5-2
757833
14 02-11-13
Kl. 14:00
FC Djursland Skovbakken HSM Arena Grenå 1-3
757834
14 02-11-13
Kl. 14:00
Jammerbugt FC FC Skanderborg Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 4-0
757835
14 02-11-13
Kl. 14:00
Middelfart Skive Middelfart Stadion 1-4
757837
14 03-11-13
Kl. 13:00
FC Svendborg Odder Fynske Bank Arena Høje Bøge 0-2
757830
14 03-11-13
Kl. 13:00
Thisted Aarhus Fremad Sparekassen Thy Arena 2-1
757836
14 03-11-13
Kl. 13:30
Ringkøbing HIK Alkjær Stadion 0-2
757844
15 Fr 08-11-13
Kl. 19:00
Skive Ringkøbing Hancock Arena (Skive) 3-1
757845
15 09-11-13
Kl. 13:00
HIK Odder Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-0
757842
15 09-11-13
Kl. 13:00
Skovbakken Jammerbugt FC Vejlby/Risskov Centret 1-5
757843
15 09-11-13
Kl. 13:30
FC Skanderborg Middelfart Zitcom Stadion 1-3
757839
15 09-11-13
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Rishøj Riisvangen Stadion 0-2
757840
15 09-11-13
Kl. 14:00
Næsby Brabrand ALPI Arena Næsby 3-4
757841
15 09-11-13
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder FC Djursland Klosterhallen 2-1
757838
15 10-11-13
Kl. 13:00
FC Svendborg Thisted Fynske Bank Arena Høje Bøge 1-1
757851
16 29-03-14
Kl. 13:00
HIK Næsby Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-2
757852
16 29-03-14
Kl. 13:00
Skive FC Sydvest 05 Tønder Hancock Arena (Skive) 3-0
757853
16 29-03-14
Kl. 13:30
FC Skanderborg Skovbakken Fælleden kunstgræsbane 2-1
757847
16 29-03-14
Kl. 15:00
Middelfart Rishøj Middelfart Stadion 0-2
757848
16 29-03-14
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Brabrand Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-1
757849
16 29-03-14
Kl. 15:00
FC Djursland FC Svendborg HSM Arena Grenå 0-2
757850
16 29-03-14
Kl. 15:00
Odder Aarhus Fremad Spektrum Odder 5-2
757846
16 30-03-14
Kl. 13:30
Ringkøbing Thisted Alkjær Stadion 2-0
757860
17 05-04-14
Kl. 13:00
Skovbakken Skive Vejlby/Risskov Centret 0-3
757856
17 05-04-14
Kl. 14:00
Brabrand FC Djursland Lyseng Kunstgræs 2-0
757859
17 05-04-14
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder HIK BankParken Tønder 2-2
757857
17 05-04-14
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Ringkøbing Riisvangen Stadion 2-0
757858
17 05-04-14
Kl. 15:00
Næsby Odder ALPI Arena Næsby 1-1
757855
17 05-04-14
Kl. 15:00
Rishøj Jammerbugt FC Rishøj Stadion 3-0
757854
17 06-04-14
Kl. 13:00
Thisted Middelfart Sparekassen Thy Arena 2-1
757861
17 06-04-14
Kl. 13:00
FC Svendborg FC Skanderborg Fynske Bank Arena Høje Bøge 2-2
757869
18 Fr 11-04-14
Kl. 19:00
Skive FC Skanderborg Hancock Arena (Skive) 2-1
757868
18 12-04-14
Kl. 13:00
HIK Skovbakken Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-0
757864
18 12-04-14
Kl. 14:00
Brabrand FC Svendborg Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-0
757865
18 12-04-14
Kl. 15:00
Middelfart Aarhus Fremad Middelfart Stadion 1-1
757862
18 12-04-14
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Thisted Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-0
757863
18 12-04-14
Kl. 15:00
FC Djursland Rishøj HSM Arena Grenå 1-3
757867
18 12-04-14
Kl. 15:00
Odder FC Sydvest 05 Tønder Spektrum Odder 2-1
757866
18 13-04-14
Kl. 13:30
Ringkøbing Næsby Alkjær Stadion 4-1
757870
19 To 17-04-14
Kl. 13:00
Thisted FC Djursland Sparekassen Thy Arena 5-2
757877
19 To 17-04-14
Kl. 13:00
FC Svendborg Skive Fynske Bank Arena Høje Bøge 1-2
757875
19 To 17-04-14
Kl. 13:00
Skovbakken Odder Vejlby/Risskov Centret 0-0
757876
19 To 17-04-14
Kl. 13:30
FC Skanderborg HIK Zitcom Stadion 1-2
757874
19 To 17-04-14
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Ringkøbing BankParken Tønder 2-2
757871
19 To 17-04-14
Kl. 15:00
Rishøj Brabrand Rishøj Stadion 2-2
757872
19 To 17-04-14
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Jammerbugt FC Riisvangen Stadion 1-1
757873
19 To 17-04-14
Kl. 15:00
Næsby Middelfart ALPI Arena Næsby 1-2
757883
20 Ma 21-04-14
Kl. 13:30
Ringkøbing Skovbakken Alkjær Stadion 3-2
757878
20 Ma 21-04-14
Kl. 14:00
Brabrand Thisted Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-2
757879
20 Ma 21-04-14
Kl. 15:00
Rishøj FC Svendborg Rishøj Stadion 0-0
757880
20 Ma 21-04-14
Kl. 15:00
FC Djursland Aarhus Fremad HSM Arena Grenå 0-1
757881
20 Ma 21-04-14
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Næsby Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 3-2
757882
20 Ma 21-04-14
Kl. 15:00
Middelfart FC Sydvest 05 Tønder Middelfart Stadion 3-1
757884
20 Ma 21-04-14
Kl. 15:00
Odder FC Skanderborg Spektrum Odder 3-2
757885
20 Ma 21-04-14
Kl. 15:00
HIK Skive Gentofte Sportspark Opv. kunst 3-5
757892
21 Fr 25-04-14
Kl. 19:00
Skive Odder Hancock Arena (Skive) 3-0
757890
21 26-04-14
Kl. 13:00
Skovbakken Middelfart Vejlby/Risskov Centret 2-1
757891
21 26-04-14
Kl. 13:30
FC Skanderborg Ringkøbing Zitcom Stadion 1-2
757889
21 26-04-14
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Jammerbugt FC BankParken Tønder 2-1
757893
21 26-04-14
Kl. 15:00
FC Svendborg HIK Fynske Bank Arena Høje Bøge 1-1
757887
21 26-04-14
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Brabrand Riisvangen Stadion 0-0
757888
21 26-04-14
Kl. 15:00
Næsby FC Djursland ALPI Arena Næsby 3-1
757886
21 27-04-14
Kl. 13:00
Thisted Rishøj Sparekassen Thy Arena 1-2
757899
22 Fr 02-05-14
Kl. 18:30
Middelfart FC Skanderborg Middelfart Stadion 2-2
757896
22 03-05-14
Kl. 14:00
Brabrand Næsby Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-1
757898
22 03-05-14
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Skovbakken Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-3
757897
22 03-05-14
Kl. 15:00
FC Djursland FC Sydvest 05 Tønder HSM Arena Grenå 1-2
757895
22 03-05-14
Kl. 15:00
Rishøj Aarhus Fremad Rishøj Stadion 1-3
757894
22 04-05-14
Kl. 13:00
Thisted FC Svendborg Sparekassen Thy Arena 0-2
757900
22 04-05-14
Kl. 13:30
Ringkøbing Skive Alkjær Stadion 0-1
757901
22 04-05-14
Kl. 14:00
Odder HIK Spektrum Odder 0-1
757907
23 Fr 09-05-14
Kl. 19:00
Skive Middelfart Hancock Arena (Skive) 3-0
757905
23 10-05-14
Kl. 13:00
Skovbakken FC Djursland Vejlby/Risskov Centret 1-0
757908
23 10-05-14
Kl. 13:00
HIK Ringkøbing Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-1
757906
23 10-05-14
Kl. 13:30
FC Skanderborg Jammerbugt FC Zitcom Stadion 1-3
757904
23 10-05-14
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Brabrand BankParken Tønder 0-3
757909
23 10-05-14
Kl. 15:00
Odder FC Svendborg Spektrum Odder 1-1
757902
23 10-05-14
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Thisted Riisvangen Stadion 1-2
757903
23 10-05-14
Kl. 15:00
Næsby Rishøj ALPI Arena Næsby 2-2
757912
24 To 15-05-14
Kl. 19:00
Brabrand Skovbakken Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-2
757914
24 17-05-14
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Skive Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 3-1
757915
24 17-05-14
Kl. 15:00
Middelfart HIK Middelfart Stadion 1-3
757913
24 17-05-14
Kl. 15:00
FC Djursland FC Skanderborg HSM Arena Grenå 0-1
757911
24 17-05-14
Kl. 15:00
Rishøj FC Sydvest 05 Tønder Rishøj Stadion 3-2
757910
24 18-05-14
Kl. 13:00
Thisted Næsby Sparekassen Thy Arena 0-3
757917
24 18-05-14
Kl. 13:00
FC Svendborg Aarhus Fremad S.f.B. Hellegårdsvej 3-0
757916
24 18-05-14
Kl. 13:30
Ringkøbing Odder Alkjær Stadion 1-1
757921
25 To 22-05-14
Kl. 19:30
Skive FC Djursland Hancock Arena (Skive) 4-0
757922
25 Fr 23-05-14
Kl. 18:30
HIK Jammerbugt FC Gentofte Sportspark Opv. kunst 4-2
757919
25 24-05-14
Kl. 13:00
Skovbakken Rishøj Vejlby/Risskov Centret 3-2
757920
25 24-05-14
Kl. 13:30
FC Skanderborg Brabrand Zitcom Stadion 3-2
757918
25 24-05-14
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Thisted BankParken Tønder 1-1
757923
25 24-05-14
Kl. 15:00
Odder Middelfart Spektrum Odder 3-2
757925
25 24-05-14
Kl. 15:00
Næsby Aarhus Fremad ALPI Arena Næsby 3-3
757924
25 25-05-14
Kl. 13:30
Ringkøbing FC Svendborg Alkjær Stadion 2-2
757928
26 On 28-05-14
Kl. 19:00
Brabrand Skive Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-4
757930
26 On 28-05-14
Kl. 19:00
Jammerbugt FC Odder Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-1
757931
26 On 28-05-14
Kl. 19:00
Middelfart Ringkøbing Middelfart Stadion 1-0
757933
26 On 28-05-14
Kl. 19:00
FC Svendborg Næsby Fynske Bank Arena Høje Bøge 2-0
757926
26 To 29-05-14
Kl. 13:00
Thisted Skovbakken Sparekassen Thy Arena 1-0
757927
26 To 29-05-14
Kl. 15:00
Rishøj FC Skanderborg Rishøj Stadion 4-5
757932
26 To 29-05-14
Kl. 15:00
Aarhus Fremad FC Sydvest 05 Tønder Riisvangen Stadion 0-5
757929
26 To 29-05-14
Kl. 15:00
FC Djursland HIK HSM Arena Grenå 0-1
757939
27 31-05-14
Kl. 15:00
Middelfart FC Svendborg Middelfart Stadion 1-2
757940
27 01-06-14
Kl. 13:00
Skovbakken Aarhus Fremad Vejlby/Risskov Centret 0-0
757941
27 01-06-14
Kl. 13:00
FC Sydvest 05 Tønder Næsby BankParken Tønder 1-3
757936
27 01-06-14
Kl. 13:00
HIK Brabrand Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-1
757934
27 01-06-14
Kl. 13:30
FC Skanderborg Thisted Zitcom Stadion 2-1
757938
27 01-06-14
Kl. 13:30
Ringkøbing Jammerbugt FC Alkjær Stadion 0-0
757935
27 01-06-14
Kl. 15:00
Skive Rishøj Hancock Arena (Skive) 0-2
757937
27 01-06-14
Kl. 15:00
Odder FC Djursland Spektrum Odder 3-1
757944
28 To 05-06-14
Kl. 14:00
Brabrand Odder Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-0
757947
28 Fr 06-06-14
Kl. 18:00
Aarhus Fremad FC Skanderborg Riisvangen Stadion 1-2
757948
28 07-06-14
Kl. 15:00
Næsby Skovbakken ALPI Arena Næsby 2-2
757945
28 07-06-14
Kl. 15:00
FC Djursland Ringkøbing HSM Arena Grenå 0-3
757946
28 07-06-14
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Middelfart Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 3-0
757943
28 07-06-14
Kl. 15:00
Rishøj HIK Rishøj Stadion 1-4
757942
28 Ma 09-06-14
Kl. 13:00
Thisted Skive Sparekassen Thy Arena 1-2
757949
28 Ma 09-06-14
Kl. 13:00
FC Svendborg FC Sydvest 05 Tønder Fynske Bank Arena Høje Bøge 2-1
757950
29 14-06-14
Kl. 15:00
HIK Thisted Kunst, HIK 2-2
757951
29 14-06-14
Kl. 15:00
Odder Rishøj Spektrum Odder 3-0
757952
29 14-06-14
Kl. 15:00
Ringkøbing Brabrand Alkjær Stadion 5-2
757953
29 14-06-14
Kl. 15:00
Middelfart FC Djursland Middelfart Stadion 3-0
757954
29 14-06-14
Kl. 15:00
Jammerbugt FC FC Svendborg Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-0
757955
29 14-06-14
Kl. 15:00
Skive Aarhus Fremad Hancock Arena (Skive) 2-0
757956
29 14-06-14
Kl. 15:00
FC Skanderborg Næsby Zitcom Stadion 1-2
757957
29 14-06-14
Kl. 15:00
Skovbakken FC Sydvest 05 Tønder Vejlby/Risskov Centret 5-2
757958
30 21-06-14
Kl. 15:00
Thisted Odder Sparekassen Thy Arena 2-1
757959
30 21-06-14
Kl. 15:00
Rishøj Ringkøbing Rishøj Stadion 0-1
757960
30 21-06-14
Kl. 15:00
Brabrand Middelfart Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-3
757961
30 21-06-14
Kl. 15:00
FC Djursland Jammerbugt FC HSM Arena Grenå 2-4
757962
30 21-06-14
Kl. 15:00
Aarhus Fremad HIK Riisvangen Stadion 1-1
757963
30 21-06-14
Kl. 15:00
Næsby Skive ALPI Arena Næsby 1-0
757964
30 21-06-14
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder FC Skanderborg BankParken Tønder 4-2
757965
30 21-06-14
Kl. 15:00
FC Svendborg Skovbakken Fynske Bank Arena Høje Bøge 2-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222