Herrer Serie 3 - Efterår 2014 , Pulje 23 (2014)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
315090
1 Fr 08-08-14
Kl. 18:00
Gærum IF Læsø Gærum Stadion 0-3
315092
1 09-08-14
Kl. 13:30
Tornby IF Syvsten IF Tornby Stadion 3-2
315091
1 09-08-14
Kl. 15:00
Hirtshals B Bangsbo Freja Schlie Arena 4-0
315093
1 10-08-14
Kl. 16:00
Sindal IF IF Skjold Sæby Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal 1-1
315094
2 16-08-14
Kl. 16:00
Bangsbo Freja Gærum IF Eniig Arena (Bangsbo Freja) 3-2
315096
2 17-08-14
Kl. 11:30
Læsø Sindal IF Østerby Hallen 0-1
315097
2 17-08-14
Kl. 16:00
Syvsten IF Hirtshals B Syvsten IF Stadion 1-4
315095
2 17-08-14
Kl. 16:00
IF Skjold Sæby Tornby IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 2-2
315099
3 Ti 19-08-14
Kl. 19:00
Sindal IF Bangsbo Freja Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal 1-2
315100
3 Ti 19-08-14
Kl. 19:00
Tornby IF Hirtshals B Tornby Stadion 2-2
315101
3 On 20-08-14
Kl. 18:00
IF Skjold Sæby Læsø Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 1-2
315104
4 23-08-14
Kl. 11:30
Læsø Tornby IF Østerby Hallen 0-2
315105
4 23-08-14
Kl. 13:30
Syvsten IF Sindal IF Syvsten IF Stadion 0-1
315102
4 23-08-14
Kl. 15:00
Hirtshals B Gærum IF Schlie Arena 0-0
315103
4 23-08-14
Kl. 16:00
Bangsbo Freja IF Skjold Sæby Eniig Arena (Bangsbo Freja) 3-0
315109
5 Ti 26-08-14
Kl. 18:30
IF Skjold Sæby Syvsten IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 2-3
315098
3 To 28-08-14
Kl. 19:00
Gærum IF Syvsten IF Gærum Stadion 2-1
315107
Kampfakta
5 30-08-14
Kl. 11:30
Læsø Bangsbo Freja Idrætshuset 5-1
315106
5 30-08-14
Kl. 16:00
Gærum IF Tornby IF Gærum Stadion 1-4
315108
5 31-08-14
Kl. 16:00
Sindal IF Hirtshals B Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal 0-2
315112
6 06-09-14
Kl. 13:30
Syvsten IF Læsø Syvsten IF Stadion 3-2
315110
6 06-09-14
Kl. 16:00
Gærum IF Sindal IF Gærum Stadion 1-0
315111
6 06-09-14
Kl. 16:00
Tornby IF Bangsbo Freja Tornby Stadion 3-1
315113
6 07-09-14
Kl. 11:00
Hirtshals B IF Skjold Sæby Schlie Arena 0-5
315115
7 To 11-09-14
Kl. 18:30
Bangsbo Freja Syvsten IF Eniig Arena (Bangsbo Freja) 2-5
315117
7 13-09-14
Kl. 11:30
Læsø Hirtshals B Idrætshuset 0-1
315114
7 13-09-14
Kl. 17:00
IF Skjold Sæby Gærum IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 7-2
315116
7 14-09-14
Kl. 16:00
Sindal IF Tornby IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal 3-4
315118
8 20-09-14
Kl. 11:30
Læsø Gærum IF Østerby Hallen UHT!
315119
8 20-09-14
Kl. 16:00
Bangsbo Freja Hirtshals B Eniig Arena (Bangsbo Freja) 2-0
315121
8 21-09-14
Kl. 14:00
IF Skjold Sæby Sindal IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 3-0
315120
8 21-09-14
Kl. 15:00
Syvsten IF Tornby IF Syvsten IF Stadion 1-1
315125
9 27-09-14
Kl. 13:00
Hirtshals B Syvsten IF Schlie Arena 5-2
315124
9 27-09-14
Kl. 13:30
Sindal IF Læsø Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal 3-3
315122
9 27-09-14
Kl. 16:00
Gærum IF Bangsbo Freja Gærum Stadion 0-0
315123
9 27-09-14
Kl. 16:00
Tornby IF IF Skjold Sæby Tornby Stadion 4-2
315129
10 04-10-14
Kl. 10:45
Læsø IF Skjold Sæby Idrætshuset 0-3
315128
10 04-10-14
Kl. 14:00
Hirtshals B Tornby IF Schlie Arena 1-2
315127
10 04-10-14
Kl. 16:00
Bangsbo Freja Sindal IF Eniig Arena (Bangsbo Freja) 3-2
315126
10 05-10-14
Kl. 15:30
Syvsten IF Gærum IF Syvsten IF Stadion 1-2
315132
11 11-10-14
Kl. 13:30
Tornby IF Læsø Tornby Stadion 5-0
315130
11 11-10-14
Kl. 16:00
Gærum IF Hirtshals B Gærum Stadion 3-5
315131
11 12-10-14
Kl. 14:00
IF Skjold Sæby Bangsbo Freja Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 2-1
315133
11 12-10-14
Kl. 15:00
Sindal IF Syvsten IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal 2-2
315137
12 18-10-14
Kl. 13:30
Syvsten IF IF Skjold Sæby Syvsten IF Stadion 1-2
315135
12 18-10-14
Kl. 14:00
Bangsbo Freja Læsø Eniig Arena (Bangsbo Freja) 4-0
315134
12 18-10-14
Kl. 16:00
Tornby IF Gærum IF Tornby Stadion 5-0
315136
12 19-10-14
Kl. 13:00
Hirtshals B Sindal IF Schlie Arena 2-1
315140
13 25-10-14
Kl. 11:30
Læsø Syvsten IF Østerby Hallen 5-3
315141
13 25-10-14
Kl. 14:00
IF Skjold Sæby Hirtshals B Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 2-1
315139
13 25-10-14
Kl. 15:00
Bangsbo Freja Tornby IF Eniig Arena (Bangsbo Freja) 2-4
315138
13 26-10-14
Kl. 14:00
Sindal IF Gærum IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal 2-1
315142
14 01-11-14
Kl. 13:30
Gærum IF IF Skjold Sæby Gærum Stadion 2-4
315143
14 01-11-14
Kl. 13:30
Syvsten IF Bangsbo Freja Syvsten IF Stadion 1-0
315144
14 01-11-14
Kl. 13:30
Tornby IF Sindal IF Tornby Stadion 1-0
315145
14 01-11-14
Kl. 13:30
Hirtshals B Læsø Schlie Arena 6-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Læs om regler, frister m.v. her.