Serie 1 , Pulje 2 (2015)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
110913
1 16-08-14
Kl. 11:30
BK Avarta Solrød FC Espelundens Idrætsanlæg 0-1
110916
1 16-08-14
Kl. 13:00
Karlslunde IF Vallensbæk IF Karlslunde Stadion 1-1
110915
1 16-08-14
Kl. 13:30
RB 1906 Brøndby Roskilde Idrætspark Kunstgræs 1-2
110914
Kampfakta
1 16-08-14
Kl. 15:00
Ejby IF Fodbold Sorø Freja Ejby Stadion 0-0
110912
Kampfakta
1 16-08-14
Kl. 15:15
Køge BK Hvalsø IF Køge Stadion 1-0
110910
1 16-08-14
Kl. 15:30
Avedøre IF Herfølge BK Avedøre Stadion 3-1
110911
1 16-08-14
Kl. 15:30
Holbæk B&I Ringsted IF SuRi Park 5-3
110919
Kampfakta
2 Fr 22-08-14
Kl. 18:30
Sorø Freja RB 1906 Sorø Stadion 1-2
110923
2 23-08-14
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Avedøre IF Vallensbæk Idrætscenter 3-2
110921
2 23-08-14
Kl. 13:30
BK Avarta Hvalsø IF Espelundens Idrætsanlæg 0-2
110922
Kampfakta
2 23-08-14
Kl. 14:00
Ringsted IF Køge BK Ringsted Stadion 2-2
110920
2 23-08-14
Kl. 15:00
Solrød FC Ejby IF Fodbold Solrød Idrætscenter 1-0
110918
2 24-08-14
Kl. 13:00
Brøndby Karlslunde IF Brøndby Stadion 2-1
110917
Kampfakta
2 Ma 25-08-14
Kl. 19:00
Herfølge BK Holbæk B&I Herfølge Stadion 3-3
110926
3 30-08-14
Kl. 11:30
BK Avarta Ringsted IF Espelundens Idrætsanlæg 4-0
110929
3 30-08-14
Kl. 13:00
Karlslunde IF Sorø Freja Karlslunde Stadion 5-2
110928
3 30-08-14
Kl. 13:30
RB 1906 Solrød FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs 1-1
110927
3 30-08-14
Kl. 15:00
Ejby IF Fodbold Hvalsø IF Ejby Stadion 1-0
110925
Kampfakta
3 30-08-14
Kl. 15:15
Køge BK Herfølge BK Køge Stadion 2-2
110924
3 30-08-14
Kl. 15:30
Holbæk B&I Avedøre IF SuRi Park 0-2
110935
Kampfakta
4 Fr 05-09-14
Kl. 18:15
Hvalsø IF RB 1906 Hvalsø ny Idrætsplads 0-2
110937
4 06-09-14
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Holbæk B&I Vallensbæk Idrætscenter 2-0
110932
4 06-09-14
Kl. 11:00
Avedøre IF Køge BK Avedøre Stadion 1-2
110936
4 06-09-14
Kl. 14:00
Ringsted IF Ejby IF Fodbold Ringsted Stadion 3-4
110933
Kampfakta
4 06-09-14
Kl. 14:30
Sorø Freja Brøndby Sorø Stadion 3-2
110934
4 06-09-14
Kl. 15:00
Solrød FC Karlslunde IF Solrød Idrætscenter 2-1
110931
4 06-09-14
Kl. 15:30
Herfølge BK BK Avarta Herfølge Stadion 4-0
110930
3 Ti 09-09-14
Kl. 18:45
Vallensbæk IF Brøndby Vallensbæk Idrætscenter kunst 0-0
110939
5 13-09-14
Kl. 11:30
BK Avarta Avedøre IF Espelundens Idrætsanlæg 1-2
110942
5 13-09-14
Kl. 13:00
Karlslunde IF Hvalsø IF Karlslunde Stadion 3-2
110941
5 13-09-14
Kl. 13:30
RB 1906 Ringsted IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs 13-0
110944
Kampfakta
5 13-09-14
Kl. 14:30
Sorø Freja Vallensbæk IF Sorø Stadion 0-1
110940
5 13-09-14
Kl. 15:00
Ejby IF Fodbold Herfølge BK Ejby Stadion 1-4
110938
Kampfakta
5 13-09-14
Kl. 15:15
Køge BK Holbæk B&I Køge Stadion 3-3
110943
5 14-09-14
Kl. 13:00
Brøndby Solrød FC Brøndby Stadion 2-2
110951
6 20-09-14
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Køge BK Vallensbæk Idrætscenter 1-1
110950
6 20-09-14
Kl. 14:00
Ringsted IF Karlslunde IF Ringsted Stadion 2-3
110948
Kampfakta
6 20-09-14
Kl. 15:00
Solrød FC Sorø Freja Solrød Idrætscenter 4-2
110949
6 20-09-14
Kl. 15:00
Hvalsø IF Brøndby Hvalsø ny Idrætsplads 3-1
110945
6 20-09-14
Kl. 15:30
Herfølge BK RB 1906 Herfølge Stadion 2-3
110946
6 20-09-14
Kl. 15:30
Avedøre IF Ejby IF Fodbold Avedøre Stadion 1-3
110947
6 20-09-14
Kl. 15:30
Holbæk B&I BK Avarta SuRi Park 3-1
110952
Kampfakta
7 27-09-14
Kl. 11:30
BK Avarta Køge BK Espelundens Idrætsanlæg 0-1
110955
7 27-09-14
Kl. 13:00
Karlslunde IF Herfølge BK Karlslunde Stadion 5-3
110954
Kampfakta
7 27-09-14
Kl. 13:30
RB 1906 Avedøre IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs 4-3
110957
Kampfakta
7 27-09-14
Kl. 14:30
Sorø Freja Hvalsø IF Sorø Stadion 1-0
110958
7 27-09-14
Kl. 15:00
Solrød FC Vallensbæk IF Solrød Idrætscenter 2-1
110953
7 27-09-14
Kl. 15:00
Ejby IF Fodbold Holbæk B&I Ejby Stadion 3-2
110956
7 28-09-14
Kl. 12:00
Brøndby Ringsted IF Brøndby Stadion 2-3
110965
8 04-10-14
Kl. 11:00
Vallensbæk IF BK Avarta Vallensbæk Idrætscenter 3-1
110964
8 04-10-14
Kl. 14:00
Ringsted IF Sorø Freja Ringsted Stadion 1-6
110963
Kampfakta
8 04-10-14
Kl. 15:00
Hvalsø IF Solrød FC Hvalsø ny Idrætsplads 5-2
110962
Kampfakta
8 04-10-14
Kl. 15:15
Køge BK Ejby IF Fodbold Køge Stadion 4-0
110959
8 04-10-14
Kl. 15:30
Herfølge BK Brøndby Herfølge Stadion 2-2
110960
8 04-10-14
Kl. 15:30
Avedøre IF Karlslunde IF Avedøre Stadion 6-3
110961
8 04-10-14
Kl. 15:30
Holbæk B&I RB 1906 SuRi Park 1-2
110968
9 11-10-14
Kl. 13:00
Karlslunde IF Holbæk B&I Karlslunde Stadion 4-2
110967
Kampfakta
9 11-10-14
Kl. 13:30
RB 1906 Køge BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs 2-0
110970
Kampfakta
9 11-10-14
Kl. 14:30
Sorø Freja Herfølge BK Sorø Stadion 4-1
110971
9 11-10-14
Kl. 15:00
Solrød FC Ringsted IF Solrød Idrætscenter 7-2
110966
9 11-10-14
Kl. 15:00
Ejby IF Fodbold BK Avarta Ejby Stadion 2-2
110972
Kampfakta
9 11-10-14
Kl. 16:00
Hvalsø IF Vallensbæk IF Hvalsø ny Idrætsplads 1-5
110969
9 12-10-14
Kl. 12:00
Brøndby Avedøre IF Brøndby Stadion 1-2
110979
10 18-10-14
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Ejby IF Fodbold Vallensbæk Idrætscenter 2-0
110977
10 18-10-14
Kl. 11:30
BK Avarta RB 1906 Espelundens Idrætsanlæg 0-3
110978
10 18-10-14
Kl. 14:00
Ringsted IF Hvalsø IF Ringsted Stadion 1-2
110976
Kampfakta
10 18-10-14
Kl. 15:15
Køge BK Karlslunde IF Køge Stadion 2-1
110973
10 18-10-14
Kl. 15:30
Herfølge BK Solrød FC Herfølge Stadion Kunst 2-3
110974
Kampfakta
10 18-10-14
Kl. 15:30
Avedøre IF Sorø Freja Avedøre Stadion 3-1
110975
10 18-10-14
Kl. 15:30
Holbæk B&I Brøndby SuRi Park 0-3
110984
Kampfakta
11 25-10-14
Kl. 10:30
Avedøre IF Solrød FC Avedøre Stadion Kunstgræs 2-0
110980
11 25-10-14
Kl. 13:30
RB 1906 Ejby IF Fodbold Roskilde Idrætspark Kunstgræs 5-1
110986
11 25-10-14
Kl. 14:00
Ringsted IF Vallensbæk IF Ringsted Stadion 0-3
110983
Kampfakta
11 25-10-14
Kl. 14:30
Sorø Freja Holbæk B&I Sorø Stadion 1-2
110985
11 25-10-14
Kl. 16:00
Hvalsø IF Herfølge BK Hvalsø ny Idrætsplads 0-2
110982
11 26-10-14
Kl. 13:00
Brøndby Køge BK Brøndby Stadion 0-2
110991
12 01-11-14
Kl. 11:30
BK Avarta Brøndby Espelundens Idrætsanlæg 1-1
110993
12 01-11-14
Kl. 13:30
RB 1906 Vallensbæk IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs 2-1
110992
12 01-11-14
Kl. 14:00
Ejby IF Fodbold Karlslunde IF Ejby Stadion 1-2
110987
12 01-11-14
Kl. 14:00
Herfølge BK Ringsted IF Herfølge Stadion Kunst 5-0
110989
12 01-11-14
Kl. 14:00
Holbæk B&I Solrød FC SuRi Park 1-1
110990
Kampfakta
12 01-11-14
Kl. 15:15
Køge BK Sorø Freja Køge Stadion 3-0
110988
12 01-11-14
Kl. 15:30
Avedøre IF Hvalsø IF Avedøre Stadion Kunstgræs 4-0
111000
Kampfakta
13 08-11-14
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Herfølge BK Vallensbæk Idrætscenter 4-3
110998
Kampfakta
13 08-11-14
Kl. 12:30
Hvalsø IF Holbæk B&I Hvalsø ny Idrætsplads 2-1
110996
Kampfakta
13 08-11-14
Kl. 13:00
Sorø Freja BK Avarta Sorø Stadion 5-4
110994
13 08-11-14
Kl. 13:00
Karlslunde IF RB 1906 Karlslunde Stadion 2-0
110999
13 08-11-14
Kl. 14:00
Ringsted IF Avedøre IF Ringsted Stadion 0-13
110997
Kampfakta
13 08-11-14
Kl. 15:15
Køge BK Solrød FC Køge Stadion 3-2
110995
13 09-11-14
Kl. 13:00
Brøndby Ejby IF Fodbold Brøndby Stadion 4-2
110981
11 28-03-15
Kl. 13:00
Karlslunde IF BK Avarta Karlslunde Stadion, Kunstgræs 3-2
111007
14 04-04-15
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Karlslunde IF Vallensbæk Idrætscenter 1-2
111006
14 04-04-15
Kl. 14:00
Ringsted IF Holbæk B&I Ringsted Stadion 1-5
111003
Kampfakta
14 04-04-15
Kl. 14:30
Sorø Freja Ejby IF Fodbold Sorø Stadion 3-0
111002
14 05-04-15
Kl. 13:00
Brøndby RB 1906 Brøndby Stadion 2-3
111001
Kampfakta
14 Ma 06-04-15
Kl. 12:00
Herfølge BK Avedøre IF Herfølge Stadion 2-1
111013
Kampfakta
15 11-04-15
Kl. 13:00
RB 1906 Sorø Freja Roskilde Idrætspark Kunstgræs 5-1
111014
15 11-04-15
Kl. 13:00
Karlslunde IF Brøndby Karlslunde Stadion 0-0
111011
Kampfakta
15 11-04-15
Kl. 14:00
Hvalsø IF BK Avarta Hvalsø ny Idrætsplads HHT!
111012
15 11-04-15
Kl. 15:00
Ejby IF Fodbold Solrød FC Ejby Stadion 3-1
111008
15 11-04-15
Kl. 15:30
Avedøre IF Vallensbæk IF Avedøre Stadion 0-1
111009
Kampfakta
15 11-04-15
Kl. 15:30
Holbæk B&I Herfølge BK SuRi Park 1-2
111010
15 11-04-15
Kl. 15:30
Køge BK Ringsted IF Køge Stadion UHT!
111016
16 18-04-15
Kl. 11:00
Avedøre IF Holbæk B&I Avedøre Stadion 2-1
111021
16 18-04-15
Kl. 11:00
Brøndby Vallensbæk IF Brøndby Stadion 0-1
111019
16 18-04-15
Kl. 14:00
Hvalsø IF Ejby IF Fodbold Hvalsø ny Idrætsplads HHT!
111020
16 18-04-15
Kl. 14:00
Ringsted IF BK Avarta Ringsted Stadion 1-4
111017
16 18-04-15
Kl. 14:30
Sorø Freja Karlslunde IF Sorø Stadion 0-1
111018
16 18-04-15
Kl. 15:00
Solrød FC RB 1906 Solrød Idrætscenter 1-1
111015
Kampfakta
16 18-04-15
Kl. 15:30
Herfølge BK Køge BK Herfølge Stadion 4-0
111024
Kampfakta
17 25-04-15
Kl. 11:30
BK Avarta Herfølge BK Espelundens Idrætsanlæg 1-0
111025
17 25-04-15
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Ringsted IF Ejby Stadion 4-0
111026
17 25-04-15
Kl. 13:00
RB 1906 Hvalsø IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs UHT!
111027
17 25-04-15
Kl. 13:00
Karlslunde IF Solrød FC Karlslunde Stadion 4-0
111022
17 25-04-15
Kl. 15:30
Holbæk B&I Vallensbæk IF SuRi Park 0-4
111023
17 25-04-15
Kl. 15:30
Køge BK Avedøre IF Køge Stadion 1-2
111028
Kampfakta
17 26-04-15
Kl. 13:00
Brøndby Sorø Freja Brøndby Stadion 1-0
111005
Kampfakta
14 Ti 28-04-15
Kl. 18:45
Hvalsø IF Køge BK Hvalsø ny Idrætsplads 1-4
111030
18 02-05-15
Kl. 11:00
Avedøre IF BK Avarta Avedøre Stadion 1-1
111035
Kampfakta
18 02-05-15
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Sorø Freja Vallensbæk Idrætscenter 6-1
111029
Kampfakta
18 02-05-15
Kl. 13:30
Herfølge BK Ejby IF Fodbold Herfølge Stadion 2-1
111033
18 02-05-15
Kl. 14:00
Hvalsø IF Karlslunde IF Hvalsø ny Idrætsplads 0-1
111034
18 02-05-15
Kl. 14:00
Ringsted IF RB 1906 Ringsted Stadion 0-1
111032
18 02-05-15
Kl. 15:00
Solrød FC Brøndby Solrød Idrætscenter 0-4
111031
18 02-05-15
Kl. 15:30
Holbæk B&I Køge BK SuRi Park 0-5
111037
19 Fr 08-05-15
Kl. 18:00
BK Avarta Holbæk B&I Espelundens Idrætsanlæg 5-2
111039
Kampfakta
19 09-05-15
Kl. 13:00
RB 1906 Herfølge BK Roskilde Idrætspark 1-2
111040
19 09-05-15
Kl. 13:00
Karlslunde IF Ringsted IF Karlslunde Stadion 8-0
111042
Kampfakta
19 09-05-15
Kl. 14:30
Sorø Freja Solrød FC Sorø Stadion 5-1
111038
19 09-05-15
Kl. 15:00
Ejby IF Fodbold Avedøre IF Ejby Stadion 2-2
111036
Kampfakta
19 09-05-15
Kl. 15:30
Køge BK Vallensbæk IF Køge Stadion 2-1
111041
Kampfakta
19 10-05-15
Kl. 13:00
Brøndby Hvalsø IF Brøndby Stadion 1-0
111043
Kampfakta
20 Ti 12-05-15
Kl. 19:00
Herfølge BK Karlslunde IF Herfølge Stadion 0-1
111044
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Avedøre IF RB 1906 Avedøre Stadion 3-2
111045
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Holbæk B&I Ejby IF Fodbold SuRi Park 2-2
111046
Kampfakta
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Køge BK BK Avarta Køge Stadion 3-1
111047
Kampfakta
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Hvalsø IF Sorø Freja Hvalsø ny Idrætsplads 2-1
111048
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Ringsted IF Brøndby Ringsted Stadion 2-2
111050
21 16-05-15
Kl. 11:30
BK Avarta Vallensbæk IF Espelundens Idrætsanlæg 2-1
111053
21 16-05-15
Kl. 13:00
Karlslunde IF Avedøre IF Karlslunde Stadion 4-1
111052
21 16-05-15
Kl. 13:30
RB 1906 Holbæk B&I Roskilde Idrætspark Kunstgræs UHT!
111055
Kampfakta
21 16-05-15
Kl. 14:30
Sorø Freja Ringsted IF Sorø Stadion 5-1
111056
Kampfakta
21 16-05-15
Kl. 15:00
Solrød FC Hvalsø IF Solrød Idrætscenter 0-0
111051
Kampfakta
21 16-05-15
Kl. 15:00
Ejby IF Fodbold Køge BK Ejby Stadion 0-1
111054
Kampfakta
21 17-05-15
Kl. 13:00
Brøndby Herfølge BK Brøndby Stadion 1-3
111004
14 On 20-05-15
Kl. 19:00
Solrød FC BK Avarta Solrød Idrætscenter 1-2
111063
22 23-05-15
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Hvalsø IF Vallensbæk Idrætscenter 2-1
111061
22 23-05-15
Kl. 11:30
BK Avarta Ejby IF Fodbold Espelundens Idrætsanlæg 4-2
111057
Kampfakta
22 23-05-15
Kl. 13:30
Herfølge BK Sorø Freja Herfølge Stadion 6-1
111062
22 23-05-15
Kl. 14:00
Ringsted IF Solrød FC Ringsted Stadion 1-3
111058
22 23-05-15
Kl. 15:30
Avedøre IF Brøndby Avedøre Stadion 1-2
111059
22 23-05-15
Kl. 15:30
Holbæk B&I Karlslunde IF SuRi Park 0-3
111060
Kampfakta
22 23-05-15
Kl. 15:30
Køge BK RB 1906 Køge Stadion 3-3
111070
23 To 28-05-15
Kl. 18:45
Hvalsø IF Ringsted IF Hvalsø ny Idrætsplads 2-1
111065
23 30-05-15
Kl. 12:00
RB 1906 BK Avarta Roskilde Idrætspark Kunstgræs 4-0
111066
23 30-05-15
Kl. 13:00
Karlslunde IF Køge BK Karlslunde Stadion 2-4
111068
Kampfakta
23 30-05-15
Kl. 14:30
Sorø Freja Avedøre IF Sorø Stadion 0-5
111069
Kampfakta
23 30-05-15
Kl. 15:00
Solrød FC Herfølge BK Solrød Idrætscenter 1-4
111064
23 30-05-15
Kl. 15:00
Ejby IF Fodbold Vallensbæk IF Ejby Stadion 1-2
111067
23 31-05-15
Kl. 13:00
Brøndby Holbæk B&I Brøndby Stadion 4-0
111071
Kampfakta
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Herfølge BK Hvalsø IF Herfølge Stadion 2-0
111073
Kampfakta
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Holbæk B&I Sorø Freja SuRi Park 2-2
111074
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Køge BK Brøndby Køge Stadion 0-1
111075
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
BK Avarta Karlslunde IF Espelundens Idrætsanlæg 2-1
111076
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Ejby IF Fodbold RB 1906 Ejby Stadion 0-4
111077
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Ringsted IF Vallensbæk Idrætscenter 6-2
111072
24 To 04-06-15
Kl. 19:00
Solrød FC Avedøre IF Solrød Idrætscenter 2-2
111084
25 06-06-15
Kl. 11:00
Vallensbæk IF RB 1906 Vallensbæk Idrætscenter 0-0
111083
Kampfakta
25 06-06-15
Kl. 12:00
Ringsted IF Herfølge BK Ringsted Stadion 2-6
111078
25 06-06-15
Kl. 13:00
Karlslunde IF Ejby IF Fodbold Karlslunde Stadion 1-0
111082
Kampfakta
25 06-06-15
Kl. 14:00
Hvalsø IF Avedøre IF Hvalsø ny Idrætsplads 2-0
111080
Kampfakta
25 06-06-15
Kl. 14:30
Sorø Freja Køge BK Sorø Stadion 0-4
111081
25 06-06-15
Kl. 15:00
Solrød FC Holbæk B&I Solrød Idrætscenter 3-1
111079
25 07-06-15
Kl. 13:00
Brøndby BK Avarta Brøndby Stadion 0-3
111049
20 On 10-06-15
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Solrød FC Vallensbæk Idrætscenter 7-0
111085
Kampfakta
26 13-06-15
Kl. 15:00
Herfølge BK Vallensbæk IF Herfølge Stadion 0-0
111086
26 13-06-15
Kl. 15:00
Avedøre IF Ringsted IF Avedøre Stadion UHT!
111087
26 13-06-15
Kl. 15:00
Holbæk B&I Hvalsø IF SuRi Park 1-4
111088
26 13-06-15
Kl. 15:00
Solrød FC Køge BK Solrød Idrætscenter 0-3
111089
26 13-06-15
Kl. 15:00
BK Avarta Sorø Freja Espelundens Idrætsanlæg 5-2
111090
26 13-06-15
Kl. 15:00
Ejby IF Fodbold Brøndby Ejby Stadion 3-1
111091
26 13-06-15
Kl. 15:00
RB 1906 Karlslunde IF Roskilde Idrætspark 3-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice



Puljevinderne spiller finale Lørdag den 20. juni kl. 16.30 i Ølstykke, for at finde rækkens endelige vinder.