Serie 3 , Pulje 4 (2015)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
298849
1 16-08-14
Kl. 12:00
Oversidder Sengeløse GI
298850
Kampfakta
1 16-08-14
Kl. 12:00
Avedøre IF Tune IF Avedøre Stadion 2-2
298848
Kampfakta
1 16-08-14
Kl. 13:00
Svogerslev BK RKF-RU Svogerslev Idrætspark 3-7
298847
1 16-08-14
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK FC Albertslund Himmelev Idrætspark 0-3
298851
1 16-08-14
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Herlev IF Viby Idrætsanlæg 3-1
298858
Kampfakta
2 Fr 22-08-14
Kl. 19:00
Sengeløse GI Avedøre IF Sengeløse Idrætsanlæg 1-2
298856
2 23-08-14
Kl. 14:00
Herlev IF BGA Herlev Stadion 3-4
298857
2 23-08-14
Kl. 15:00
Tune IF Viby-Gadstrup Tune Stadion UHT!
298855
Kampfakta
2 23-08-14
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) Atletico Hilal Lillevang Idrætscenter 4-3
298854
2 24-08-14
Kl. 13:30
FC Albertslund Svogerslev BK Albertslund Stadion 3-2
298859
2 24-08-14
Kl. 14:00
RKF-RU Oversidder Roskilde IC (Darup)
298861
3 To 28-08-14
Kl. 19:00
Svogerslev BK Himmelev-Veddelev BK Svogerslev Idrætspark 2-4
298864
3 To 28-08-14
Kl. 19:00
Viby-Gadstrup Sengeløse GI Viby Idrætsanlæg 6-3
298862
3 30-08-14
Kl. 12:00
Oversidder FC Albertslund
298863
3 30-08-14
Kl. 12:00
Avedøre IF RKF-RU Avedøre Stadion 2-5
298865
3 Ti 02-09-14
Kl. 18:30
BGA Tune IF Albertslund Stadion HHT!
298927
Kampfakta
4 06-09-14
Kl. 11:00
FC Albertslund Avedøre IF Albertslund Stadion 4-4
298929
4 06-09-14
Kl. 14:00
Herlev IF KFUM BK, Roskilde (1) Herlev Stadion 1-2
298931
4 06-09-14
Kl. 14:00
Sengeløse GI BGA Sengeløse Idrætsanlæg 7-1
298930
4 06-09-14
Kl. 15:00
Tune IF Atletico Hilal Tune Stadion 2-2
298928
4 06-09-14
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Idrætspark
298933
4 07-09-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Svogerslev BK Brøndby Stadion 6-0
298932
4 07-09-14
Kl. 14:00
RKF-RU Viby-Gadstrup Roskilde IC (Darup) 2-6
298853
1 On 10-09-14
Kl. 18:00
Atletico Hilal Brøndbyernes IF (2) Glostrup Idrætspark 3-2
298934
5 13-09-14
Kl. 12:00
Oversidder Svogerslev BK
298935
Kampfakta
5 13-09-14
Kl. 12:00
Avedøre IF Himmelev-Veddelev BK Avedøre Stadion 3-4
298939
5 13-09-14
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) Tune IF Lillevang Idrætscenter 2-0
298938
5 14-09-14
Kl. 11:00
Atletico Hilal Sengeløse GI Glostrup Idrætspark 3-1
298936
5 14-09-14
Kl. 14:00
Viby-Gadstrup FC Albertslund Viby Idrætsanlæg 6-2
298866
Kampfakta
3 On 17-09-14
Kl. 17:30
Atletico Hilal Herlev IF Glostrup Idrætspark 3-2
298945
6 20-09-14
Kl. 12:00
Sengeløse GI KFUM BK, Roskilde (1) Sengeløse Idrætsanlæg 4-1
298943
Kampfakta
6 20-09-14
Kl. 13:00
Svogerslev BK Avedøre IF Svogerslev Idrætspark 1-4
298944
6 20-09-14
Kl. 15:00
Tune IF Herlev IF Tune Stadion 3-1
298942
6 20-09-14
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Viby-Gadstrup Himmelev Idrætspark 4-7
298947
6 21-09-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Oversidder Brøndby Stadion
298941
6 21-09-14
Kl. 13:30
FC Albertslund BGA Albertslund Stadion 2-1
298946
6 21-09-14
Kl. 14:00
RKF-RU Atletico Hilal Roskilde IC (Darup) 4-2
298954
7 Ti 23-09-14
Kl. 18:30
Tune IF Brøndbyernes IF (2) Tune Stadion 6-1
298948
7 27-09-14
Kl. 12:00
Avedøre IF Oversidder Avedøre Stadion
298953
Kampfakta
7 27-09-14
Kl. 13:00
Herlev IF Sengeløse GI Herlev Stadion 1-1
298949
7 27-09-14
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Svogerslev BK Viby Idrætsanlæg 3-1
298952
7 27-09-14
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) RKF-RU Lillevang Idrætscenter 1-7
298951
7 28-09-14
Kl. 11:00
Atletico Hilal FC Albertslund Glostrup Idrætspark 3-4
298950
7 28-09-14
Kl. 13:00
BGA Himmelev-Veddelev BK Albertslund Stadion 3-2
298860
2 To 02-10-14
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF (2) Himmelev-Veddelev BK Brøndby Stadion Kunst 1-5
298988
8 04-10-14
Kl. 12:00
Oversidder Viby-Gadstrup
298987
Kampfakta
8 04-10-14
Kl. 13:00
Svogerslev BK BGA Svogerslev Idrætspark 3-3
298989
8 04-10-14
Kl. 14:00
Sengeløse GI Tune IF Sengeløse Idrætsanlæg 1-1
298985
8 04-10-14
Kl. 15:30
FC Albertslund KFUM BK, Roskilde (1) Albertslund Stadion 3-1
298986
8 04-10-14
Kl. 16:00
Himmelev-Veddelev BK Atletico Hilal Himmelev Idrætspark 5-2
298991
8 05-10-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Avedøre IF Brøndby Stadion 1-4
298990
8 05-10-14
Kl. 14:00
RKF-RU Herlev IF Roskilde IC (Darup) 8-4
298940
5 Ti 07-10-14
Kl. 18:30
Herlev IF Brøndbyernes IF (2) Herlev Stadion Kunstgræs 2-6
298996
9 11-10-14
Kl. 13:00
Herlev IF FC Albertslund Herlev Stadion 2-5
298998
9 11-10-14
Kl. 14:00
Sengeløse GI Brøndbyernes IF (2) Sengeløse Idrætsanlæg 8-2
298993
9 11-10-14
Kl. 14:00
BGA Oversidder Albertslund Stadion
298997
9 11-10-14
Kl. 15:00
Tune IF RKF-RU Tune Stadion 6-4
298995
9 11-10-14
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) Himmelev-Veddelev BK Lillevang Idrætscenter 2-6
298992
Kampfakta
9 11-10-14
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Avedøre IF Ramsøhallen 2-2
298994
9 12-10-14
Kl. 11:00
Atletico Hilal Svogerslev BK Glostrup Idrætspark 3-4
298926
3 Ti 14-10-14
Kl. 18:00
KFUM BK, Roskilde (1) Brøndbyernes IF (2) Lillevang Idrætscenter kunst 5-0
299002
10 18-10-14
Kl. 12:00
Oversidder Atletico Hilal
299003
10 18-10-14
Kl. 12:00
Avedøre IF BGA Avedøre Stadion 1-5
299001
Kampfakta
10 18-10-14
Kl. 13:00
Svogerslev BK KFUM BK, Roskilde (1) Svogerslev Idrætspark 1-4
299000
10 18-10-14
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Herlev IF Himmelev Kunstgræsbane 2-3
298999
10 19-10-14
Kl. 13:30
FC Albertslund Tune IF Albertslund Stadion Kunstgræs 2-5
299004
10 19-10-14
Kl. 14:00
RKF-RU Sengeløse GI Roskilde IC (Darup) 7-4
299005
10 Ti 21-10-14
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF (2) Viby-Gadstrup Brøndby Stadion 2-5
299011
11 To 23-10-14
Kl. 18:30
Sengeløse GI FC Albertslund Sengeløse Idrætsanlæg 0-2
299009
11 25-10-14
Kl. 14:00
Herlev IF Svogerslev BK Herlev Stadion 3-2
299010
11 25-10-14
Kl. 15:00
Tune IF Himmelev-Veddelev BK Tune Stadion Kunstgræs 2-0
299008
11 25-10-14
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) Oversidder Lillevang Idrætscenter
299007
Kampfakta
11 26-10-14
Kl. 11:00
Atletico Hilal Avedøre IF Glostrup Idrætspark 3-3
299012
Kampfakta
11 26-10-14
Kl. 14:00
RKF-RU Brøndbyernes IF (2) Roskilde IC (Darup) 2-0
299006
11 26-10-14
Kl. 14:00
BGA Viby-Gadstrup Albertslund Stadion Kunstgræs 4-6
299016
12 01-11-14
Kl. 12:00
Oversidder Herlev IF
299017
Kampfakta
12 01-11-14
Kl. 12:00
Avedøre IF KFUM BK, Roskilde (1) Avedøre Stadion 4-5
299013
12 01-11-14
Kl. 13:00
FC Albertslund RKF-RU Albertslund Stadion Kunstgræs 6-3
299014
12 01-11-14
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK Sengeløse GI Himmelev Kunstgræsbane 1-0
299015
12 01-11-14
Kl. 13:00
Svogerslev BK Tune IF Lejrehallen 2-3
299019
12 01-11-14
Kl. 14:00
BGA Brøndbyernes IF (2) Albertslund Stadion 1-3
298937
5 On 05-11-14
Kl. 19:00
BGA RKF-RU Glostrup Idrætspark 2-2
299021
13 08-11-14
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde (1) Viby-Gadstrup Lillevang Idrætscenter 2-2
299022
Kampfakta
13 08-11-14
Kl. 14:00
Herlev IF Avedøre IF Herlev Stadion 2-1
299024
13 08-11-14
Kl. 14:00
Sengeløse GI Svogerslev BK Sengeløse Idrætsanlæg 2-3
299023
13 08-11-14
Kl. 15:00
Tune IF Oversidder Tune Stadion
299020
13 09-11-14
Kl. 11:00
Atletico Hilal BGA Glostrup Idrætspark 3-5
299026
13 09-11-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) FC Albertslund Brøndby Stadion 0-3
299025
13 09-11-14
Kl. 14:00
Himmelev-Veddelev BK RKF-RU Himmelev Idrætspark 5-2
298852
1 15-11-14
Kl. 13:00
BGA KFUM BK, Roskilde (1) Albertslund Stadion 4-2
299027
14 04-04-15
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK FC Albertslund Himmelev Kunstgræsbane 1-2
299030
14 04-04-15
Kl. 13:30
Tune IF Avedøre IF Tune Stadion Kunstgræs UHT!
299031
14 04-04-15
Kl. 14:00
Sengeløse GI Oversidder Sengeløse Idrætsanlæg
299029
Kampfakta
14 04-04-15
Kl. 14:00
Herlev IF Viby-Gadstrup Herlev Stadion 1-1
299033
14 05-04-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Atletico Hilal Brøndby Stadion HHT!
299032
Kampfakta
14 05-04-15
Kl. 14:00
RKF-RU Svogerslev BK Roskilde IC (Darup) 1-3
299036
15 11-04-15
Kl. 12:00
Oversidder RKF-RU
299037
15 11-04-15
Kl. 12:00
Avedøre IF Sengeløse GI Avedøre Stadion 4-3
299035
15 11-04-15
Kl. 13:30
Svogerslev BK FC Albertslund Svogerslev Idrætspark 1-5
299039
15 11-04-15
Kl. 14:00
BGA Herlev IF Albertslund Stadion 1-0
299034
15 11-04-15
Kl. 14:00
Himmelev-Veddelev BK Brøndbyernes IF (2) Himmelev Kunstgræsbane 3-2
299038
15 11-04-15
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Tune IF Viby Idrætsanlæg 4-3
299040
15 12-04-15
Kl. 11:00
Atletico Hilal KFUM BK, Roskilde (1) Glostrup Idrætspark 4-2
299018
Kampfakta
12 On 15-04-15
Kl. 18:30
Atletico Hilal Viby-Gadstrup Glostrup Idrætspark 4-6
299073
16 18-04-15
Kl. 12:00
Herlev IF Atletico Hilal Herlev Stadion 3-3
299074
16 18-04-15
Kl. 13:30
Tune IF BGA Tune Stadion 5-4
299075
Kampfakta
16 18-04-15
Kl. 14:00
Sengeløse GI Viby-Gadstrup Sengeløse Idrætsanlæg 1-5
299041
16 18-04-15
Kl. 15:30
FC Albertslund Oversidder Albertslund Stadion
299042
16 18-04-15
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Svogerslev BK Himmelev Kunstgræsbane 1-0
299077
16 19-04-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) KFUM BK, Roskilde (1) Brøndby Stadion 2-3
299076
16 19-04-15
Kl. 14:00
RKF-RU Avedøre IF Roskilde IC (Darup) 1-2
299079
17 25-04-15
Kl. 12:00
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
299080
17 25-04-15
Kl. 12:00
Avedøre IF FC Albertslund Avedøre Stadion 1-2
299078
Kampfakta
17 25-04-15
Kl. 13:00
Svogerslev BK Brøndbyernes IF (2) Svogerslev Idrætspark 1-2
299082
17 25-04-15
Kl. 14:00
BGA Sengeløse GI Albertslund Stadion 3-4
299084
17 25-04-15
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) Herlev IF Lillevang Idrætscenter 1-5
299081
Kampfakta
17 25-04-15
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup RKF-RU Viby Idrætsanlæg UHT!
299083
Kampfakta
17 26-04-15
Kl. 11:00
Atletico Hilal Tune IF Glostrup Idrætspark 1-1
299028
14 On 29-04-15
Kl. 19:00
KFUM BK, Roskilde (1) BGA Lillevang Idrætscenter 1-4
299085
Kampfakta
18 02-05-15
Kl. 13:00
FC Albertslund Viby-Gadstrup Albertslund Stadion 3-2
299088
18 02-05-15
Kl. 13:30
Tune IF KFUM BK, Roskilde (1) Tune Stadion UHT!
299089
Kampfakta
18 02-05-15
Kl. 14:00
Sengeløse GI Atletico Hilal Sengeløse Idrætsanlæg 2-4
299086
18 02-05-15
Kl. 14:00
Himmelev-Veddelev BK Avedøre IF Himmelev Kunstgræsbane UHT!
299087
18 02-05-15
Kl. 15:30
Svogerslev BK Oversidder Svogerslev Idrætspark
299091
18 03-05-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Herlev IF Brøndby Stadion 3-2
299090
18 03-05-15
Kl. 14:00
RKF-RU BGA Roskilde IC (Darup) 2-4
299105
20 On 06-05-15
Kl. 19:00
RKF-RU KFUM BK, Roskilde (1) Roskilde IC (Darup) 5-5
299097
19 Fr 08-05-15
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde (1) Sengeløse GI Lillevang Idrætscenter 3-6
299092
19 09-05-15
Kl. 12:00
Oversidder Brøndbyernes IF (2)
299093
Kampfakta
19 09-05-15
Kl. 12:00
Avedøre IF Svogerslev BK Avedøre Stadion 2-1
299098
19 09-05-15
Kl. 14:00
Herlev IF Tune IF Herlev Stadion 3-2
299095
19 09-05-15
Kl. 14:00
BGA FC Albertslund Albertslund Stadion 1-3
299094
19 09-05-15
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Himmelev-Veddelev BK Viby Idrætsanlæg 2-4
299096
19 10-05-15
Kl. 11:00
Atletico Hilal RKF-RU Glostrup Idrætspark 7-1
299099
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
FC Albertslund Atletico Hilal Albertslund Stadion 4-2
299100
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK BGA Himmelev Kunstgræsbane 4-2
299101
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Svogerslev BK Viby-Gadstrup Svogerslev Idrætspark 2-1
299103
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Oversidder Avedøre IF
299104
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Sengeløse GI Herlev IF Sengeløse Idrætsanlæg 5-1
299107
21 16-05-15
Kl. 12:00
Avedøre IF Brøndbyernes IF (2) Avedøre Stadion 1-3
299109
Kampfakta
21 16-05-15
Kl. 14:00
BGA Svogerslev BK Albertslund Stadion 7-0
299112
21 16-05-15
Kl. 14:00
Herlev IF RKF-RU Herlev Stadion 3-1
299111
Kampfakta
21 16-05-15
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde (1) FC Albertslund Lillevang Idrætscenter 1-3
299108
21 16-05-15
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Oversidder Viby Idrætsanlæg
299110
21 17-05-15
Kl. 11:00
Atletico Hilal Himmelev-Veddelev BK Glostrup Idrætspark 3-3
299106
20 Ti 19-05-15
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF (2) Tune IF Brøndby Stadion 3-2
299192
24 To 21-05-15
Kl. 19:00
Viby-Gadstrup BGA Viby Idrætsanlæg 1-1
299117
22 23-05-15
Kl. 12:00
Oversidder BGA
299118
Kampfakta
22 23-05-15
Kl. 12:00
Avedøre IF Viby-Gadstrup Avedøre Stadion 0-5
299116
Kampfakta
22 23-05-15
Kl. 13:00
Svogerslev BK Atletico Hilal Svogerslev Idrætspark 1-2
299114
22 23-05-15
Kl. 13:00
FC Albertslund Herlev IF Sportspladsen i Syd 2-2
299115
22 23-05-15
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK KFUM BK, Roskilde (1) Himmelev Kunstgræsbane 3-2
299120
22 24-05-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Sengeløse GI Brøndby Stadion 1-2
299119
22 24-05-15
Kl. 14:00
RKF-RU Tune IF Roskilde IC (Darup) 1-3
299113
21 On 27-05-15
Kl. 19:00
Tune IF Sengeløse GI Tune Stadion 3-3
299124
23 30-05-15
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde (1) Svogerslev BK Lillevang Idrætscenter 0-5
299126
23 30-05-15
Kl. 13:30
Tune IF FC Albertslund Tune Stadion 4-1
299127
23 30-05-15
Kl. 14:00
Sengeløse GI RKF-RU Sengeløse Idrætsanlæg 5-4
299122
23 30-05-15
Kl. 14:00
BGA Avedøre IF Albertslund Stadion 2-0
299125
23 30-05-15
Kl. 14:00
Herlev IF Himmelev-Veddelev BK Herlev Stadion 3-2
299123
23 30-05-15
Kl. 15:30
Atletico Hilal Oversidder Glostrup Idrætspark
299121
23 30-05-15
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Brøndbyernes IF (2) Viby Idrætsanlæg 4-3
299128
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
FC Albertslund Sengeløse GI Albertslund Stadion 0-1
299129
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK Tune IF Himmelev Kunstgræsbane 3-0
299190
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Oversidder KFUM BK, Roskilde (1)
299191
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Avedøre IF Atletico Hilal Avedøre Stadion 2-1
299193
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF (2) RKF-RU Brøndby Stadion 5-1
299196
25 06-06-15
Kl. 14:00
Herlev IF Oversidder Herlev Stadion
299198
25 06-06-15
Kl. 14:00
Sengeløse GI Himmelev-Veddelev BK Sengeløse Idrætsanlæg HHT!
299197
Kampfakta
25 06-06-15
Kl. 15:30
Tune IF Svogerslev BK Tune Stadion 5-0
299194
25 06-06-15
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Atletico Hilal Viby Idrætsanlæg UHT!
299200
25 07-06-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) BGA Brøndby Stadion 3-1
299199
25 07-06-15
Kl. 14:00
RKF-RU FC Albertslund Roskilde IC (Darup) HHT!
299195
25 Ti 09-06-15
Kl. 19:00
KFUM BK, Roskilde (1) Avedøre IF Lillevang Idrætscenter HHT!
299130
Kampfakta
24 On 10-06-15
Kl. 20:00
Svogerslev BK Herlev IF Svogerslev Idrætspark 1-2
299201
26 13-06-15
Kl. 11:00
FC Albertslund Brøndbyernes IF (2) Albertslund Stadion 3-5
299203
26 13-06-15
Kl. 13:00
Svogerslev BK Sengeløse GI Svogerslev Idrætspark 0-4
299204
26 13-06-15
Kl. 15:00
Oversidder Tune IF
299205
26 13-06-15
Kl. 15:00
Avedøre IF Herlev IF Avedøre Stadion 2-4
299206
26 13-06-15
Kl. 15:00
Viby-Gadstrup KFUM BK, Roskilde (1) Viby Idrætsanlæg UHT!
299207
26 13-06-15
Kl. 15:00
BGA Atletico Hilal Albertslund Stadion 6-5
299202
26 13-06-15
Kl. 15:00
Himmelev-Veddelev BK RKF-RU Himmelev Kunstgræsbane UHT!
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice



Puljevinderne spiller kvalkampe tirsdag den 16. juni, for at finde 4 hold til finalestævnet (Final 4) lørdag den 20. juni.

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til Final 4 tirsdag den 16. juni kl. 19.00.

Kval.kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kval.kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Kval.kamp 3: Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Kval.kamp 4: Vinder pulje 6 - Vinder pulje 3

Vinderne går videre til Final 4 Lørdag den 20. juni i Ølstykke.