Serie 3 , Pulje 5 (2015)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
299212
1 16-08-14
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Herstedøster IC Ejby Stadion 0-0
299209
1 16-08-14
Kl. 15:00
Køge BK (2) Køge Union Køge Stadion 0-1
299214
1 16-08-14
Kl. 15:30
Oversidder Taastrup FC (1)
299210
1 17-08-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Ishøj BK Brøndby Stadion 1-3
299221
2 To 21-08-14
Kl. 18:45
Taastrup FC (1) FC Hvidovre NyBolig Park 1-2
299216
2 Fr 22-08-14
Kl. 18:45
Rosenhøj BK Oversidder Sønderkærskolen
299217
2 23-08-14
Kl. 13:30
Herstedøster IC FC Ishøj Herstedøster Stadion 1-1
299218
2 23-08-14
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Ejby IF Fodbold Vallensbæk Idrætscenter 3-0
299220
2 23-08-14
Kl. 15:30
Køge Union Brøndbyernes IF (1) Ellemarkskolens bane 3-2
299215
2 24-08-14
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Køge BK (2) Langbjergskolen 1-1
299219
2 24-08-14
Kl. 13:00
Ishøj BK Mosede BK Strandgårdsskolen 2-2
299213
1 On 27-08-14
Kl. 18:30
FC Ishøj Rosenhøj BK Ishøj Idrætscenter 2-0
299222
3 On 27-08-14
Kl. 18:30
Køge BK (2) FC Hvidovre Køge Stadion 0-0
299225
3 30-08-14
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Ishøj BK Ejby Stadion 2-4
299226
3 30-08-14
Kl. 13:30
FC Ishøj Vallensbæk IF Ishøj Idrætscenter 4-1
299224
3 30-08-14
Kl. 13:30
Mosede BK Køge Union Mosede-skolen 2-2
299227
3 30-08-14
Kl. 15:30
Oversidder Herstedøster IC
299228
3 30-08-14
Kl. 15:30
Rosenhøj BK Taastrup FC (1) Sønderkærskolen 2-2
299223
3 31-08-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Brøndby Strand IK Brøndby Stadion 3-3
299208
1 Ti 02-09-14
Kl. 18:15
FC Hvidovre Brøndby Strand IK Avedøre Stadion 1-3
299211
1 Ti 02-09-14
Kl. 18:15
Mosede BK Vallensbæk IF Mosede-skolen 5-0
299231
4 To 04-09-14
Kl. 18:15
Herstedøster IC Rosenhøj BK Herstedøster Stadion 1-0
299235
4 To 04-09-14
Kl. 18:15
Taastrup FC (1) Køge BK (2) NyBolig Park 2-1
299230
4 06-09-14
Kl. 11:00
FC Hvidovre Brøndbyernes IF (1) Avedøre Stadion 4-2
299232
4 06-09-14
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
299234
4 06-09-14
Kl. 15:30
Køge Union Ejby IF Fodbold Ellemarkskolens bane 2-1
299229
4 07-09-14
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Mosede BK Langbjergskolen 1-4
299233
4 07-09-14
Kl. 13:00
Ishøj BK FC Ishøj Strandgårdsskolen 0-4
299238
5 13-09-14
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Brøndby Strand IK Ejby Stadion 1-3
299237
5 13-09-14
Kl. 13:30
Mosede BK FC Hvidovre Mosede-skolen 3-0
299242
Kampfakta
5 13-09-14
Kl. 14:30
Herstedøster IC Taastrup FC (1) Herstedøster Stadion 3-1
299240
5 13-09-14
Kl. 15:30
Oversidder Ishøj BK
299241
5 13-09-14
Kl. 15:30
Rosenhøj BK Vallensbæk IF Sønderkærskolen 7-1
299236
5 14-09-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Køge BK (2) Brøndby Stadion 1-2
299239
5 14-09-14
Kl. 13:30
FC Ishøj Køge Union Ishøj Idrætscenter 1-4
299310
6 Ti 16-09-14
Kl. 19:45
Taastrup FC (1) Brøndbyernes IF (1) NyBolig Park - Kunstgræs 2-0
299244
6 20-09-14
Kl. 11:00
FC Hvidovre Ejby IF Fodbold Avedøre Stadion 2-0
299306
6 20-09-14
Kl. 15:00
Køge BK (2) Mosede BK Køge Stadion 0-3
299307
6 20-09-14
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Herstedøster IC Vallensbæk Idrætscenter 1-0
299309
6 20-09-14
Kl. 15:30
Køge Union Oversidder Ellemarkskolens bane
299243
6 21-09-14
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK FC Ishøj Langbjergskolen 0-1
299308
6 21-09-14
Kl. 13:00
Ishøj BK Rosenhøj BK Strandgårdsskolen 2-3
299312
7 27-09-14
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Køge BK (2) Ejby Stadion 4-1
299311
7 27-09-14
Kl. 13:30
Mosede BK Brøndbyernes IF (1) Mosede-skolen 3-1
299314
7 27-09-14
Kl. 15:30
Oversidder Brøndby Strand IK
299315
7 27-09-14
Kl. 15:30
Rosenhøj BK Køge Union Sønderkærskolen 1-3
299316
Kampfakta
7 27-09-14
Kl. 15:30
Herstedøster IC Ishøj BK Herstedøster Stadion UHT!
299317
7 27-09-14
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Taastrup FC (1) Vallensbæk Idrætscenter 3-4
299313
7 28-09-14
Kl. 13:30
FC Ishøj FC Hvidovre Ishøj Idrætscenter 6-2
299324
8 Ti 30-09-14
Kl. 19:45
Taastrup FC (1) Mosede BK NyBolig Park - Kunstgræs 1-3
299319
8 04-10-14
Kl. 11:00
FC Hvidovre Oversidder Avedøre Stadion
299320
8 04-10-14
Kl. 15:00
Køge BK (2) FC Ishøj Køge Stadion 0-3
299323
8 04-10-14
Kl. 15:30
Køge Union Herstedøster IC Ellemarkskolens bane 1-1
299321
Kampfakta
8 05-10-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Ejby IF Fodbold Brøndby Stadion 2-2
299318
8 05-10-14
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Rosenhøj BK Langbjergskolen 5-2
299322
8 05-10-14
Kl. 13:00
Ishøj BK Vallensbæk IF Strandgårdsskolen 4-2
299385
13 Ti 07-10-14
Kl. 19:00
Herstedøster IC Mosede BK Albertslund Stadion Kunstgræs 1-1
299325
9 11-10-14
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Mosede BK Ejby Stadion 1-2
299326
9 11-10-14
Kl. 13:30
FC Ishøj Brøndbyernes IF (1) Ishøj Idrætscenter 2-1
299327
9 11-10-14
Kl. 15:30
Oversidder Køge BK (2)
299328
9 11-10-14
Kl. 15:30
Rosenhøj BK FC Hvidovre Sønderkærskolen 2-3
299329
Kampfakta
9 11-10-14
Kl. 15:30
Herstedøster IC Brøndby Strand IK Herstedøster Stadion 4-3
299330
9 11-10-14
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Køge Union Vallensbæk Idrætscenter 4-1
299331
9 12-10-14
Kl. 13:00
Ishøj BK Taastrup FC (1) Strandgårdsskolen 3-2
299368
10 Ti 14-10-14
Kl. 18:15
Taastrup FC (1) Ejby IF Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs 1-0
299333
10 18-10-14
Kl. 11:00
FC Hvidovre Herstedøster IC Avedøre Stadion 1-2
299366
10 18-10-14
Kl. 13:30
Mosede BK FC Ishøj Mosede-skolen HHT!
299364
10 18-10-14
Kl. 15:00
Køge BK (2) Rosenhøj BK Køge Stadion 3-1
299367
10 18-10-14
Kl. 15:30
Køge Union Ishøj BK Ellemarkskolens bane 5-1
299365
10 19-10-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Oversidder Brøndby Stadion
299332
10 19-10-14
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Vallensbæk IF Langbjergskolen 1-0
299375
11 25-10-14
Kl. 13:00
Taastrup FC (1) Køge Union NyBolig Park - Kunstgræs 3-4
299371
11 25-10-14
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF (1) Rosenhøj BK Brøndby Stadion Kunst 1-3
299373
11 25-10-14
Kl. 15:30
Vallensbæk IF FC Hvidovre Vallensbæk Idrætscenter 1-1
299370
11 25-10-14
Kl. 15:30
Oversidder Mosede BK
299369
11 26-10-14
Kl. 13:30
FC Ishøj Ejby IF Fodbold Ishøj Idrætscenter 9-2
299374
11 26-10-14
Kl. 15:00
Ishøj BK Brøndby Strand IK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs 1-3
299372
Kampfakta
11 Ti 28-10-14
Kl. 19:15
Herstedøster IC Køge BK (2) Albertslund Stadion Kunstgræs 1-2
299377
12 01-11-14
Kl. 11:00
FC Hvidovre Ishøj BK Avedøre Stadion 3-3
299381
12 01-11-14
Kl. 12:00
Ejby IF Fodbold Oversidder Ejby Stadion
299382
12 01-11-14
Kl. 12:00
FC Ishøj Taastrup FC (1) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs 2-1
299380
12 01-11-14
Kl. 13:30
Mosede BK Rosenhøj BK Mosede-skolen 2-1
299379
12 02-11-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Herstedøster IC Brøndby Stadion 2-4
299376
Kampfakta
12 02-11-14
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Køge Union Langbjergskolen 1-2
299378
12 02-11-14
Kl. 14:15
Køge BK (2) Vallensbæk IF Køge Stadion 2-0
299389
13 Ti 04-11-14
Kl. 19:45
Taastrup FC (1) Brøndby Strand IK NyBolig Park - Kunstgræs 0-2
299388
13 08-11-14
Kl. 13:00
Køge Union FC Hvidovre Ellemarkskolens bane 4-0
299386
13 08-11-14
Kl. 13:00
Vallensbæk IF Brøndbyernes IF (1) Vallensbæk Idrætscenter 4-1
299384
13 08-11-14
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Ejby IF Fodbold Sønderkærskolen 0-0
299383
13 08-11-14
Kl. 15:30
Oversidder FC Ishøj
299387
13 09-11-14
Kl. 13:00
Ishøj BK Køge BK (2) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs 1-3
299396
14 To 02-04-15
Kl. 19:00
Taastrup FC (1) Oversidder Tåstrup Idrætspark
299393
14 04-04-15
Kl. 13:00
Vallensbæk IF Mosede BK Vallensbæk Idrætscenter 8-1
299392
14 04-04-15
Kl. 13:30
Herstedøster IC Ejby IF Fodbold Herstedøster Stadion 2-1
299395
14 04-04-15
Kl. 15:30
Køge Union Køge BK (2) Ellemarkskolens bane 3-4
299394
Kampfakta
14 05-04-15
Kl. 13:00
Ishøj BK Brøndbyernes IF (1) Strandgårdsskolen 5-1
299390
14 To 09-04-15
Kl. 18:30
Brøndby Strand IK FC Hvidovre Langbjergskolen 3-1
299397
15 11-04-15
Kl. 11:00
FC Hvidovre Taastrup FC (1) Avedøre Stadion 2-1
299401
15 11-04-15
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Vallensbæk IF Ejby Stadion 1-4
299402
15 11-04-15
Kl. 13:30
FC Ishøj Herstedøster IC Ishøj Idrætscenter 3-0
299403
15 11-04-15
Kl. 15:30
Oversidder Rosenhøj BK
299398
15 11-04-15
Kl. 15:30
Køge BK (2) Brøndby Strand IK Køge Stadion 1-1
299399
15 12-04-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Køge Union Brøndby Stadion 0-2
299410
16 Ti 14-04-15
Kl. 19:00
Taastrup FC (1) Rosenhøj BK Tåstrup Idrætspark 3-1
299406
16 Fr 17-04-15
Kl. 18:30
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
299405
16 18-04-15
Kl. 11:00
FC Hvidovre Køge BK (2) Avedøre Stadion 0-2
299407
Kampfakta
16 18-04-15
Kl. 15:30
Vallensbæk IF FC Ishøj Vallensbæk Idrætscenter 2-4
299409
16 18-04-15
Kl. 15:30
Køge Union Mosede BK Ellemarkskolens bane 2-1
299404
16 19-04-15
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Brøndbyernes IF (1) Langbjergskolen 2-1
299408
16 Ti 21-04-15
Kl. 18:45
Ishøj BK Ejby IF Fodbold Ishøj Idrætscenter Kunstgræs 4-2
299391
Kampfakta
14 On 22-04-15
Kl. 19:00
Rosenhøj BK FC Ishøj Avedøre Stadion Kunstgræs 1-3
299414
17 25-04-15
Kl. 11:00
Ejby IF Fodbold Køge Union Ejby Stadion 3-6
299415
17 25-04-15
Kl. 13:30
FC Ishøj Ishøj BK Ishøj Idrætscenter 0-0
299413
17 25-04-15
Kl. 13:30
Mosede BK Brøndby Strand IK Mosede-skolen 0-1
299416
17 25-04-15
Kl. 15:30
Oversidder Vallensbæk IF
299417
Kampfakta
17 25-04-15
Kl. 15:30
Rosenhøj BK Herstedøster IC Avedøre Stadion Kunstgræs 1-0
299411
17 25-04-15
Kl. 15:30
Køge BK (2) Taastrup FC (1) Køge Stadion 0-2
299412
17 26-04-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) FC Hvidovre Brøndby Stadion 1-2
299453
Kampfakta
18 Ti 28-04-15
Kl. 19:00
Taastrup FC (1) Herstedøster IC Tåstrup Idrætspark 2-2
299448
18 02-05-15
Kl. 11:00
FC Hvidovre Mosede BK Avedøre Stadion UHT!
299449
18 02-05-15
Kl. 15:30
Køge BK (2) Brøndbyernes IF (1) Køge Stadion 6-2
299450
18 02-05-15
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Rosenhøj BK Vallensbæk Idrætscenter 1-3
299452
Kampfakta
18 02-05-15
Kl. 15:30
Køge Union FC Ishøj Ellemarkskolens bane 0-3
299447
18 03-05-15
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Ejby IF Fodbold Langbjergskolen 7-3
299451
18 03-05-15
Kl. 13:00
Ishøj BK Oversidder Strandgårdsskolen
299400
Kampfakta
15 On 06-05-15
Kl. 19:00
Mosede BK Ishøj BK Mosede-skolen 1-6
299460
19 Fr 08-05-15
Kl. 19:00
Herstedøster IC Vallensbæk IF Herstedøster Stadion 0-2
299456
19 09-05-15
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold FC Hvidovre Ejby Stadion 2-3
299457
19 09-05-15
Kl. 13:30
FC Ishøj Brøndby Strand IK Ishøj Idrætscenter 2-4
299455
19 09-05-15
Kl. 13:30
Mosede BK Køge BK (2) Mosede-skolen 3-4
299458
19 09-05-15
Kl. 15:30
Oversidder Køge Union
299459
19 09-05-15
Kl. 15:30
Rosenhøj BK Ishøj BK Sønderkærskolen 2-0
299454
19 10-05-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Taastrup FC (1) Brøndby Stadion 1-1
299461
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Brøndby Strand IK Oversidder Langbjergskolen
299465
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Ishøj BK Herstedøster IC Strandgårdsskolen 3-0
299466
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Køge Union Rosenhøj BK Ellemarkskolens bane 1-2
299467
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Taastrup FC (1) Vallensbæk IF Tåstrup Idrætspark 1-2
299463
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
Køge BK (2) Ejby IF Fodbold Køge Stadion UHT!
299469
21 16-05-15
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Brøndbyernes IF (1) Ejby Stadion 2-0
299468
21 16-05-15
Kl. 13:30
Mosede BK Taastrup FC (1) Mosede-skolen 2-3
299471
21 16-05-15
Kl. 15:30
Oversidder FC Hvidovre
299472
21 16-05-15
Kl. 15:30
Rosenhøj BK Brøndby Strand IK Sønderkærskolen 1-3
299473
Kampfakta
21 16-05-15
Kl. 15:30
Herstedøster IC Køge Union Herstedøster Stadion 2-1
299474
Kampfakta
21 16-05-15
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Ishøj BK Vallensbæk Idrætscenter 1-2
299470
21 17-05-15
Kl. 13:30
FC Ishøj Køge BK (2) Ishøj Idrætscenter 7-2
299462
20 Ti 19-05-15
Kl. 19:00
FC Hvidovre FC Ishøj Avedøre Stadion 2-4
299511
22 Ti 19-05-15
Kl. 19:00
Taastrup FC (1) Ishøj BK Tåstrup Idrætspark 2-7
299506
22 23-05-15
Kl. 11:00
FC Hvidovre Rosenhøj BK Avedøre Stadion 0-2
299509
22 23-05-15
Kl. 13:30
Mosede BK Ejby IF Fodbold Mosede-skolen UHT!
299510
22 23-05-15
Kl. 15:30
Køge Union Vallensbæk IF Ellemarkskolens bane 2-4
299507
22 24-05-15
Kl. 11:00
Køge BK (2) Oversidder Køge Stadion
299508
22 24-05-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) FC Ishøj Brøndby Stadion 0-2
299475
22 24-05-15
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Herstedøster IC Langbjergskolen 2-2
299516
Kampfakta
23 Fr 29-05-15
Kl. 19:00
Herstedøster IC FC Hvidovre Herstedøster Stadion 4-1
299512
23 30-05-15
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Taastrup FC (1) Ejby Stadion 2-2
299513
23 30-05-15
Kl. 13:30
FC Ishøj Mosede BK Ishøj Idrætscenter 5-3
299514
23 30-05-15
Kl. 15:30
Oversidder Brøndbyernes IF (1)
299515
23 30-05-15
Kl. 15:30
Rosenhøj BK Køge BK (2) Sønderkærskolen 5-0
299517
23 30-05-15
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Brøndby Strand IK Vallensbæk Idrætscenter 3-2
299518
23 31-05-15
Kl. 13:00
Ishøj BK Køge Union Strandgårdsskolen 5-0
299520
24 Ti 02-06-15
Kl. 19:00
FC Hvidovre Vallensbæk IF Avedøre Stadion 3-2
299521
24 Ti 02-06-15
Kl. 19:00
Køge BK (2) Herstedøster IC Køge Stadion 1-3
299524
24 Ti 02-06-15
Kl. 19:00
Ejby IF Fodbold FC Ishøj Ejby Stadion 3-4
299525
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Køge Union Taastrup FC (1) Ellemarkskolens bane 4-2
299522
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF (1) Rosenhøj BK Brøndby Stadion 0-3
299523
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Mosede BK Oversidder Mosede-skolen
299519
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Brøndby Strand IK Ishøj BK Langbjergskolen 3-2
299528
Kampfakta
25 Fr 05-06-15
Kl. 20:00
Herstedøster IC Brøndbyernes IF (1) Herstedøster Stadion 2-3
299532
25 06-06-15
Kl. 10:30
Taastrup FC (1) FC Ishøj Tåstrup Idrætspark 1-2
299529
25 06-06-15
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Køge BK (2) Vallensbæk Idrætscenter 4-2
299526
25 06-06-15
Kl. 15:30
Oversidder Ejby IF Fodbold
299527
25 06-06-15
Kl. 15:30
Rosenhøj BK Mosede BK Sønderkærskolen 2-2
299531
25 06-06-15
Kl. 15:30
Køge Union Brøndby Strand IK Ellemarkskolens bane 2-2
299530
25 07-06-15
Kl. 13:00
Ishøj BK FC Hvidovre Strandgårdsskolen 3-4
299464
20 On 10-06-15
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF (1) Mosede BK Brøndby Stadion 0-2
299536
26 13-06-15
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF (1) Vallensbæk IF Brøndby Stadion 0-5
299534
26 13-06-15
Kl. 13:00
FC Hvidovre Køge Union Avedøre Stadion 1-4
299538
26 13-06-15
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Rosenhøj BK Ejby Stadion 0-2
299537
26 13-06-15
Kl. 13:30
Mosede BK Herstedøster IC Mosede-skolen 2-0
299535
26 13-06-15
Kl. 15:00
Køge BK (2) Ishøj BK Køge Stadion 2-1
299533
26 13-06-15
Kl. 15:00
Brøndby Strand IK Taastrup FC (1) Langbjergskolen 1-2
299539
26 13-06-15
Kl. 15:00
FC Ishøj Oversidder Ishøj Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice



Puljevinderne spiller kvalkampe tirsdag den 16. juni, for at finde 4 hold til finalestævnet (Final 4) lørdag den 20. juni.

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til Final 4 tirsdag den 16. juni kl. 19.00.

Kval.kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kval.kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Kval.kamp 3: Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Kval.kamp 4: Vinder pulje 6 - Vinder pulje 3

Vinderne går videre til Final 4 Lørdag den 20. juni i Ølstykke.