Serie 4, Pulje 7 (2015)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
675505
1 16-08-14
Kl. 11:30
Taastrup FC Fløng/Hedehusene NyBolig Park - Kunstgræs 2-1
675500
1 16-08-14
Kl. 13:30
Såby Fodbold Brøndby Strand IK (2) Såbyhallen 4-1!
675503
1 16-08-14
Kl. 14:30
Røde Stjerne BK Vindinge IF Roskilde IC (Darup) 5-3
675502
1 16-08-14
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Ejby IF 1968 Bramsnæsvighallen 2-2
675501
1 16-08-14
Kl. 16:00
Havdrup GI Viby-Gadstrup Havdrup Idrætscenter 4-0
675508
2 To 21-08-14
Kl. 18:00
Vindinge IF Havdrup GI Vindinge Idrætspark 3-0
675509
2 23-08-14
Kl. 11:00
Tune IF Røde Stjerne BK Tune Stadion 2-2
675510
2 23-08-14
Kl. 14:00
Brøndby Strand IK (2) Taastrup FC Langbjergskolen HHT!
675511
2 23-08-14
Kl. 15:30
Ejby IF 1968 Såby Fodbold Ejby Friluftscenter 4-0
675507
2 23-08-14
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Bramsnæs FB Ramsøhallen 2-6
675504
1 Ti 26-08-14
Kl. 18:45
Sengeløse GI Tune IF Sengeløse Idrætsanlæg 0-2!
675513
3 To 28-08-14
Kl. 18:30
Bramsnæs FB Såby Fodbold Bramsnæsvighallen 7-0
675512
3 Fr 29-08-14
Kl. 18:00
Havdrup GI Tune IF Havdrup Idrætscenter 3-1
679532
3 30-08-14
Kl. 11:30
Taastrup FC Ejby IF 1968 NyBolig Park - Kunstgræs 2-3
675514
3 30-08-14
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup Vindinge IF Ramsøhallen 2-3
675515
3 30-08-14
Kl. 14:30
Røde Stjerne BK Fløng/Hedehusene Roskilde IC (Darup) 5-2
675516
3 30-08-14
Kl. 16:00
Sengeløse GI Brøndby Strand IK (2) Sengeløse Idrætsanlæg !
682598
4 To 04-09-14
Kl. 18:00
Vindinge IF Bramsnæs FB Vindinge Idrætspark 1-0
682599
4 06-09-14
Kl. 11:30
Tune IF Viby-Gadstrup Tune Stadion 3-0
682597
Livescore
4 06-09-14
Kl. 13:30
Såby Fodbold Taastrup FC Såbyhallen 1-6
682600
4 06-09-14
Kl. 14:00
Brøndby Strand IK (2) Røde Stjerne BK Langbjergskolen 3-4!
679533
4 06-09-14
Kl. 15:00
Fløng/Hedehusene Havdrup GI Hedehusene Idrætspark 2-2
675506
2 Ti 09-09-14
Kl. 18:30
Fløng/Hedehusene Sengeløse GI Hedehusene Idrætspark 5-5!
682616
5 To 11-09-14
Kl. 18:00
Vindinge IF Tune IF Vindinge Idrætspark 2-1
682613
5 13-09-14
Kl. 13:30
Bramsnæs FB Taastrup FC Bramsnæsvighallen 2-0
682614
5 13-09-14
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup Fløng/Hedehusene Ramsøhallen 4-2
682615
5 13-09-14
Kl. 14:30
Røde Stjerne BK Ejby IF 1968 Roskilde IC (Darup) 4-2
682733
5 13-09-14
Kl. 16:00
Sengeløse GI Såby Fodbold Sengeløse Idrætsanlæg UHT!
682612
5 13-09-14
Kl. 16:00
Havdrup GI Brøndby Strand IK (2) Havdrup Idrætscenter 4-4!
682611
4 On 17-09-14
Kl. 17:45
Ejby IF 1968 Sengeløse GI Ejby Friluftscenter UHT!
682736
6 20-09-14
Kl. 11:30
Tune IF Bramsnæs FB Tune Stadion 1-3
682737
6 20-09-14
Kl. 11:30
Taastrup FC Sengeløse GI NyBolig Park - Kunstgræs 9-1!
682738
6 20-09-14
Kl. 14:00
Brøndby Strand IK (2) Viby-Gadstrup Langbjergskolen 1-3!
682734
6 20-09-14
Kl. 15:00
Fløng/Hedehusene Vindinge IF Hedehusene Idrætspark 1-1
682739
6 20-09-14
Kl. 15:30
Ejby IF 1968 Havdrup GI Ejby Friluftscenter 2-0
682735
6 On 24-09-14
Kl. 18:00
Såby Fodbold Røde Stjerne BK Såbyhallen 0-7
682744
7 To 25-09-14
Kl. 18:00
Vindinge IF Brøndby Strand IK (2) Vindinge Idrætspark 10-0!
682745
7 27-09-14
Kl. 11:30
Tune IF Fløng/Hedehusene Tune Stadion 2-2
682742
7 27-09-14
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup Ejby IF 1968 Ramsøhallen 0-8
682743
7 27-09-14
Kl. 14:30
Røde Stjerne BK Taastrup FC Roskilde IC (Darup) 4-1
682741
7 27-09-14
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Sengeløse GI Bramsnæsvighallen 11-0!
682740
7 27-09-14
Kl. 16:00
Havdrup GI Såby Fodbold Havdrup Idrætscenter 5-1
682749
8 04-10-14
Kl. 11:30
Taastrup FC Havdrup GI NyBolig Park - Kunstgræs 1-6
682747
8 04-10-14
Kl. 13:30
Såby Fodbold Viby-Gadstrup Såbyhallen 1-3
682750
8 04-10-14
Kl. 14:00
Brøndby Strand IK (2) Tune IF Langbjergskolen HHT!
682746
8 04-10-14
Kl. 15:00
Fløng/Hedehusene Bramsnæs FB Hedehusene Idrætspark 2-2
682751
8 04-10-14
Kl. 15:30
Ejby IF 1968 Vindinge IF Ejby Friluftscenter 1-2
682748
8 04-10-14
Kl. 16:00
Sengeløse GI Røde Stjerne BK Sengeløse Idrætsanlæg 0-8!
638815
9 11-10-14
Kl. 11:00
Tune IF Ejby IF 1968 Tune Stadion 3-1
682755
9 11-10-14
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup Taastrup FC Ramsøhallen 1-2
682752
9 11-10-14
Kl. 15:00
Fløng/Hedehusene Brøndby Strand IK (2) Hedehusene Idrætspark UHT!
682754
9 11-10-14
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Røde Stjerne BK Bramsnæsvighallen 0-0
682753
9 11-10-14
Kl. 16:00
Havdrup GI Sengeløse GI Havdrup Idrætscenter UHT!
700195
10 18-10-14
Kl. 13:30
Bramsnæs FB Brøndby Strand IK (2) Bramsnæsvighallen UHT!
638816
10 18-10-14
Kl. 13:30
Såby Fodbold Tune IF Såbyhallen 3-2
700196
10 18-10-14
Kl. 14:30
Røde Stjerne BK Havdrup GI Roskilde IC (Darup) 1-3
700199
10 18-10-14
Kl. 15:30
Ejby IF 1968 Fløng/Hedehusene Ejby Friluftscenter 5-3
700197
10 18-10-14
Kl. 16:00
Sengeløse GI Viby-Gadstrup Sengeløse Idrætsanlæg HHT!
700203
11 On 22-10-14
Kl. 19:00
Vindinge IF Sengeløse GI Himmelev Kunstgræsbane UHT!
700200
11 To 23-10-14
Kl. 17:30
Fløng/Hedehusene Såby Fodbold Hedehusene Idrætspark 6-1
700204
11 25-10-14
Kl. 11:20
Tune IF Taastrup FC Tune Stadion Kunstgræs 3-4
700202
11 25-10-14
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup Røde Stjerne BK Ramsøhallen 0-6
700205
11 25-10-14
Kl. 14:00
Brøndby Strand IK (2) Ejby IF 1968 Langbjergskolen HHT!
700201
11 25-10-14
Kl. 16:00
Bramsnæs FB Havdrup GI Bramsnæsvighallen 1-1
700198
10 Ti 28-10-14
Kl. 20:00
Taastrup FC Vindinge IF NyBolig Park - Kunstgræs 3-3
682756
9 Fr 31-10-14
Kl. 20:00
Vindinge IF Såby Fodbold Himmelev Kunstgræsbane UHT!
700208
12 To 09-04-15
Kl. 17:30
Vindinge IF Røde Stjerne BK Vindinge Idrætspark 1-1
700209
12 11-04-15
Kl. 11:30
Tune IF Sengeløse GI Tune Stadion UHT!
700207
12 11-04-15
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup Havdrup GI Viby Idrætsanlæg 0-1
700210
12 11-04-15
Kl. 14:00
Brøndby Strand IK (2) Såby Fodbold Langbjergskolen HHT!
700206
12 11-04-15
Kl. 15:00
Fløng/Hedehusene Taastrup FC Hedehusene Idrætspark 2-4
700211
12 11-04-15
Kl. 15:30
Ejby IF 1968 Bramsnæs FB Ejby Friluftscenter 1-0
700212
13 18-04-15
Kl. 14:00
Såby Fodbold Ejby IF 1968 Lejrehallen Kunstbanen 2-7
700215
13 18-04-15
Kl. 14:30
Røde Stjerne BK Tune IF Roskilde IC (Darup) 1-0
700214
13 18-04-15
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Viby-Gadstrup Bramsnæsvighallen 5-1
700216
13 18-04-15
Kl. 16:00
Sengeløse GI Fløng/Hedehusene Sengeløse Idrætsanlæg HHT!
700213
13 18-04-15
Kl. 16:00
Havdrup GI Vindinge IF Havdrup Idrætscenter 2-1
700217
13 19-04-15
Kl. 13:00
Taastrup FC Brøndby Strand IK (2) NyBolig Park - Kunstgræs UHT!
700220
14 To 23-04-15
Kl. 17:30
Vindinge IF Viby-Gadstrup Vindinge Idrætspark 3-1
700221
Kampfakta
14 25-04-15
Kl. 11:30
Tune IF Havdrup GI Tune Stadion 1-2
700222
14 25-04-15
Kl. 14:00
Brøndby Strand IK (2) Sengeløse GI Langbjergskolen !
700219
14 25-04-15
Kl. 14:00
Såby Fodbold Bramsnæs FB Såbyhallen 0-6
700218
Livescore
14 25-04-15
Kl. 15:00
Fløng/Hedehusene Røde Stjerne BK Hedehusene Idrætspark 1-4
700223
14 25-04-15
Kl. 15:30
Ejby IF 1968 Taastrup FC Ejby Friluftscenter 4-0
700229
15 02-05-15
Kl. 11:30
Taastrup FC Såby Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs 1-1
700226
Kampfakta
15 02-05-15
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup Tune IF Viby Idrætsanlæg 0-1
700227
15 02-05-15
Kl. 14:30
Røde Stjerne BK Brøndby Strand IK (2) Roskilde IC (Darup) UHT!
700225
15 02-05-15
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Vindinge IF Bramsnæsvighallen 1-1
700228
15 02-05-15
Kl. 16:00
Sengeløse GI Ejby IF 1968 Sengeløse Idrætsanlæg HHT!
700224
Kampfakta
15 03-05-15
Kl. 14:00
Havdrup GI Fløng/Hedehusene Havdrup Idrætscenter 0-0
660718
16 09-05-15
Kl. 11:30
Taastrup FC Bramsnæs FB NyBolig Park - Kunstgræs 0-3
700232
Kampfakta
16 09-05-15
Kl. 13:30
Tune IF Vindinge IF Tune Stadion 4-3
700231
16 09-05-15
Kl. 14:00
Såby Fodbold Sengeløse GI Såbyhallen UHT!
660719
16 09-05-15
Kl. 14:00
Brøndby Strand IK (2) Havdrup GI Langbjergskolen HHT!
700230
16 09-05-15
Kl. 15:00
Fløng/Hedehusene Viby-Gadstrup Hedehusene Idrætspark 5-0
660720
16 09-05-15
Kl. 15:30
Ejby IF 1968 Røde Stjerne BK Ejby Friluftscenter 3-1
660725
17 Ti 12-05-15
Kl. 18:00
Vindinge IF Fløng/Hedehusene Vindinge Idrætspark 7-4
660723
17 16-05-15
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup Brøndby Strand IK (2) Viby Idrætsanlæg UHT!
660724
17 16-05-15
Kl. 14:30
Røde Stjerne BK Såby Fodbold Roskilde IC (Darup) 8-0
660722
Kampfakta
17 16-05-15
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Tune IF Bramsnæsvighallen 1-4
660726
17 16-05-15
Kl. 16:00
Sengeløse GI Taastrup FC Sengeløse Idrætsanlæg HHT!
660727
Kampfakta
18 On 20-05-15
Kl. 19:00
Fløng/Hedehusene Tune IF Hedehusene Idrætspark 1-7
702259
18 On 20-05-15
Kl. 19:00
Såby Fodbold Havdrup GI Såbyhallen 1-3
702260
18 On 20-05-15
Kl. 19:00
Sengeløse GI Bramsnæs FB Sengeløse Idrætsanlæg HHT!
702261
18 On 20-05-15
Kl. 19:00
Taastrup FC Røde Stjerne BK NyBolig Park - Kunstgræs 5-1
702262
18 On 20-05-15
Kl. 19:00
Brøndby Strand IK (2) Vindinge IF Langbjergskolen HHT!
703097
18 On 20-05-15
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 Viby-Gadstrup Ejby Friluftscenter 5-1
703144
19 23-05-15
Kl. 13:30
Tune IF Brøndby Strand IK (2) Tune Stadion UHT!
703142
19 23-05-15
Kl. 14:30
Røde Stjerne BK Sengeløse GI Roskilde IC (Darup) UHT!
703140
19 23-05-15
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Fløng/Hedehusene Bramsnæsvighallen UHT!
703139
Kampfakta
19 23-05-15
Kl. 16:00
Havdrup GI Taastrup FC Havdrup Idrætscenter 4-0
703141
19 Ti 26-05-15
Kl. 19:00
Viby-Gadstrup Såby Fodbold Viby Idrætsanlæg 2-2
703143
19 To 28-05-15
Kl. 18:00
Vindinge IF Ejby IF 1968 Vindinge Idrætspark 1-0
703148
20 30-05-15
Kl. 11:30
Taastrup FC Viby-Gadstrup NyBolig Park - Kunstgræs 5-0
703149
20 30-05-15
Kl. 14:00
Brøndby Strand IK (2) Fløng/Hedehusene Langbjergskolen HHT!
703146
20 30-05-15
Kl. 14:30
Røde Stjerne BK Bramsnæs FB Roskilde IC (Darup) 1-2
703150
Kampfakta
20 30-05-15
Kl. 15:30
Ejby IF 1968 Tune IF Ejby Friluftscenter 3-4
703147
20 30-05-15
Kl. 16:00
Sengeløse GI Havdrup GI Sengeløse Idrætsanlæg HHT!
660721
Kampfakta
17 Ti 02-06-15
Kl. 19:00
Havdrup GI Ejby IF 1968 Havdrup Idrætscenter 3-1
703154
21 To 04-06-15
Kl. 18:00
Vindinge IF Taastrup FC Vindinge Idrætspark 2-0
703155
Kampfakta
21 06-06-15
Kl. 11:30
Tune IF Såby Fodbold Tune Stadion 1-3
703153
21 06-06-15
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup Sengeløse GI Viby Idrætsanlæg UHT!
703156
21 06-06-15
Kl. 14:00
Brøndby Strand IK (2) Bramsnæs FB Langbjergskolen HHT!
703151
21 06-06-15
Kl. 15:00
Fløng/Hedehusene Ejby IF 1968 Hedehusene Idrætspark 3-2
703152
Kampfakta
21 06-06-15
Kl. 16:00
Havdrup GI Røde Stjerne BK Havdrup Idrætscenter 0-0
703145
20 Ti 09-06-15
Kl. 19:00
Såby Fodbold Vindinge IF Såbyhallen 0-10
696808
22 13-06-15
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Viby-Gadstrup Roskilde IC (Darup) 2-2
696809
22 13-06-15
Kl. 13:00
Sengeløse GI Vindinge IF Sengeløse Idrætsanlæg HHT!
696810
Kampfakta
22 13-06-15
Kl. 13:00
Taastrup FC Tune IF NyBolig Park - Kunstgræs 4-2
696811
22 13-06-15
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Brøndby Strand IK (2) Ejby Friluftscenter UHT!
703157
22 13-06-15
Kl. 13:00
Såby Fodbold Fløng/Hedehusene Såbyhallen 3-2
703158
Kampfakta
22 13-06-15
Kl. 13:00
Havdrup GI Bramsnæs FB Havdrup Idrætscenter 4-4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice



Turneringsafslutning:
Kvalkampe til Final 4 tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 7
kamp 3 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 11
kamp 4 Vinder pulje 9 - Vinder pulje 5

Kvalkampe til Final 4 torsdag den 18. juni kl. 19.00
Kvalkamp 5: Vinder pulje 2 - Vinder kamp 4
Kvalkamp 6: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 2
Kvalkamp 7: Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvalkamp 8: Vinder pulje 6 - Vinder kamp 1
Vinderne af kampene den 18. juni, kvalificerer sig til Final 4 Lørdag den 20. juni i Ølstykke.