Serie 5 , Pulje 4 (2014)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
746437
1 Fr 15-08-14
Kl. 19:00
Herstedøster IC Røde Stjerne BK Herstedøster Stadion UHT!
746439
1 17-08-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
746440
1 17-08-14
Kl. 11:00
Ishøj BK (2) FC Albertslund Ishøj Idrætscenter 6-3
746441
1 On 20-08-14
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Oversidder Ejby Friluftscenter
746445
2 23-08-14
Kl. 11:00
FC Albertslund Albertslund BS 72 Albertslund Stadion 9-2
746444
Kampfakta
2 24-08-14
Kl. 11:00
A-Team 2650 Brøndbyernes IF Avedøre Skole 2-6
746446
2 24-08-14
Kl. 11:00
Oversidder Ishøj BK (2)
746447
2 24-08-14
Kl. 11:00
Røde Stjerne BK Hundige BK (2) Roskilde IC (Darup) 1-6!
746448
2 24-08-14
Kl. 13:00
Oversidder Herstedøster IC
746443
2 Ti 26-08-14
Kl. 18:00
Hema, Ballerup Ejby IF 1968 Sydbuens Sportsplads 1-4
746454
3 To 28-08-14
Kl. 18:30
Hundige BK (2) Oversidder Hundige Boldfælled
746449
3 30-08-14
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Oversidder Sportspladsen i Syd
746451
3 31-08-14
Kl. 11:00
A-Team 2650 FC Albertslund Avedøre Stadion HHT!
746452
3 31-08-14
Kl. 11:00
Ishøj BK (2) Hema, Ballerup Strandgårdsskolen 5-1
746453
3 Ti 02-09-14
Kl. 18:15
Ejby IF 1968 Røde Stjerne BK Ejby Friluftscenter 1-3!
746456
4 Ti 02-09-14
Kl. 18:15
Herstedøster IC Hundige BK (2) Herstedøster Stadion 2-2
746457
Kampfakta
4 07-09-14
Kl. 11:00
FC Albertslund Brøndbyernes IF Albertslund Stadion 6-1
746458
4 07-09-14
Kl. 11:00
Oversidder A-Team 2650
746459
4 07-09-14
Kl. 11:00
Røde Stjerne BK Ishøj BK (2) Roskilde IC (Darup) 3-5!
746460
4 07-09-14
Kl. 13:00
Oversidder Ejby IF 1968
746455
4 07-09-14
Kl. 13:00
Hema, Ballerup Albertslund BS 72 Sydbuens Sportsplads 1-2
746450
Kampfakta
3 Ti 09-09-14
Kl. 19:15
Brøndbyernes IF Herstedøster IC Brøndby Stadion Kunst 3-3
746442
1 To 11-09-14
Kl. 18:30
Hundige BK (2) Hema, Ballerup Hundige Boldfælled 4-0
746465
5 13-09-14
Kl. 11:00
FC Albertslund Oversidder Albertslund Stadion
746461
5 13-09-14
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Røde Stjerne BK Sportspladsen i Syd UHT!
746462
5 14-09-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Hundige BK (2) Brøndby Stadion HHT!
746463
5 14-09-14
Kl. 11:00
A-Team 2650 Hema, Ballerup Avedøre Stadion 8-0
746464
5 14-09-14
Kl. 11:00
Ishøj BK (2) Oversidder Ishøj Idrætscenter
746466
Kampfakta
5 Ti 16-09-14
Kl. 18:00
Ejby IF 1968 Herstedøster IC Ejby Friluftscenter 0-3
746468
6 Fr 19-09-14
Kl. 17:30
Herstedøster IC Ishøj BK (2) Herstedøster Stadion 3-3
746469
6 21-09-14
Kl. 11:00
Oversidder Brøndbyernes IF
746471
6 21-09-14
Kl. 11:00
Røde Stjerne BK A-Team 2650 Roskilde IC (Darup) HHT!
746472
6 21-09-14
Kl. 13:00
Oversidder Albertslund BS 72
746467
6 21-09-14
Kl. 13:00
Hema, Ballerup FC Albertslund Sydbuens Sportsplads 1-7
746470
6 Ti 23-09-14
Kl. 17:30
Hundige BK (2) Ejby IF 1968 Hundige Boldfælled 1-2
746474
7 To 25-09-14
Kl. 19:30
Brøndbyernes IF Ejby IF 1968 Brøndby Stadion Kunst 1-2
746473
7 27-09-14
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Herstedøster IC Sportspladsen i Syd 1-2
746475
7 28-09-14
Kl. 11:00
A-Team 2650 Oversidder Avedøre Stadion
746476
7 28-09-14
Kl. 11:00
Ishøj BK (2) Hundige BK (2) Strandgårdsskolen 6-3
746477
7 28-09-14
Kl. 11:00
FC Albertslund Røde Stjerne BK Albertslund Stadion UHT!
746478
7 28-09-14
Kl. 11:00
Oversidder Hema, Ballerup
746483
8 05-10-14
Kl. 11:00
Røde Stjerne BK Oversidder Roskilde IC (Darup) HHT!
746480
8 05-10-14
Kl. 12:30
Herstedøster IC A-Team 2650 Herstedøster Stadion 1-1
746482
8 05-10-14
Kl. 13:00
Hundige BK (2) Albertslund BS 72 Hundige Boldfælled 9-1
746484
8 05-10-14
Kl. 13:00
Oversidder FC Albertslund
746479
8 Ti 07-10-14
Kl. 19:30
Brøndbyernes IF Hema, Ballerup Brøndby Stadion Kunst 1-3
746481
8 Ti 07-10-14
Kl. 20:00
Ejby IF 1968 Ishøj BK (2) Glostrup Idrætspark Kunstgræs 0-3
746486
9 11-10-14
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Ejby IF 1968 Sportspladsen i Syd 3-1
746487
9 12-10-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Ishøj BK (2) Brøndby Stadion 2-6
746488
9 12-10-14
Kl. 11:00
A-Team 2650 Hundige BK (2) Avedøre Stadion 0-2
746490
9 12-10-14
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
746485
9 12-10-14
Kl. 13:00
Hema, Ballerup Røde Stjerne BK Sydbuens Sportsplads UHT!
746489
9 To 16-10-14
Kl. 19:15
FC Albertslund Herstedøster IC Albertslund Stadion 1-1
746493
10 18-10-14
Kl. 10:00
Ejby IF 1968 A-Team 2650 Ejby Friluftscenter 1-3
746491
10 19-10-14
Kl. 11:00
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
746492
10 19-10-14
Kl. 11:00
Ishøj BK (2) Albertslund BS 72 Ishøj Idrætscenter 2-5
746495
10 19-10-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Røde Stjerne BK Brøndby Stadion UHT!
746496
10 19-10-14
Kl. 13:00
Oversidder Hema, Ballerup
746494
10 19-10-14
Kl. 13:00
Hundige BK (2) FC Albertslund Hundige Boldfælled 3-3
746498
11 25-10-14
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Brøndbyernes IF Sportspladsen i Syd 3-0
746499
11 26-10-14
Kl. 11:00
A-Team 2650 Ishøj BK (2) Avedøre Stadion 5-3
746500
11 26-10-14
Kl. 11:00
FC Albertslund Ejby IF 1968 Albertslund Stadion UHT!
746501
11 26-10-14
Kl. 11:00
Oversidder Hundige BK (2)
746502
11 26-10-14
Kl. 11:00
Røde Stjerne BK Oversidder Roskilde IC (Darup) HHT!
746497
Kampfakta
11 26-10-14
Kl. 13:00
Hema, Ballerup Herstedøster IC Sydbuens Sportsplads 4-6
746438
1 02-11-14
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 A-Team 2650 Sportspladsen i Syd 1-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk mulighed for både indendørs håndbold med bander 4:4 og eller Futsal
Husk
: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice