8-Herresenior 1, Pulje 7 (2014)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
816357
1 On 13-08-14
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde LSF Lillevang Idrætscenter 3-1
816354
1 To 14-08-14
Kl. 19:00
Reerslev IF AIK 65 Strøby Fodbold Reerslev Skole 3-3
816353
1 17-08-14
Kl. 10:00
Sigerslevøster IF BK Roskilde United Sigerslevøster Stadion 1-3
816356
1 17-08-14
Kl. 11:30
Ishøj BK (5) Gladsaxe-Hero BK Ishøj Idrætscenter 4-0
816358
2 On 20-08-14
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK KFUM BK, Roskilde Gladsaxe Stadion 1-1
816361
2 Fr 22-08-14
Kl. 18:30
Jersie United (1) Reerslev IF Jersiehallen indendørs 4-1
816359
2 23-08-14
Kl. 15:00
BK Roskilde United Ishøj BK (5) Hedegårdens Skole 0-6
816360
2 24-08-14
Kl. 10:00
AIK 65 Strøby Fodbold Sigerslevøster IF Strøbyhallen 3-0
816366
3 On 27-08-14
Kl. 18:30
Ishøj BK (5) AIK 65 Strøby Fodbold Ishøj Idrætscenter 6-0
816365
3 To 28-08-14
Kl. 18:30
Reerslev IF LSF Reerslev Skole 1-2
816363
3 30-08-14
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK BK Roskilde United Gladsaxe Stadion 4-2
816364
3 31-08-14
Kl. 10:00
Sigerslevøster IF Jersie United (1) Sigerslevøster Stadion 1-5
816371
4 On 03-09-14
Kl. 17:30
Jersie United (1) Ishøj BK (5) Jersiehallen indendørs 0-3
816368
4 On 03-09-14
Kl. 18:00
BK Roskilde United KFUM BK, Roskilde Hedegårdens Skole 3-4
816370
4 On 03-09-14
Kl. 18:30
Havdrup GI Reerslev IF Havdrup Idrætscenter 3-1!
816382
4 On 03-09-14
Kl. 18:30
LSF Sigerslevøster IF Smørum Idrætscenter UHT!
816362
2 07-09-14
Kl. 11:00
LSF Havdrup GI Smørum Idrætscenter UHT!
816383
5 On 10-09-14
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Jersie United (1) Gladsaxe Stadion 2-5
816385
5 On 10-09-14
Kl. 18:30
BK Roskilde United AIK 65 Strøby Fodbold Hedegårdens Skole 5-3
816386
5 On 10-09-14
Kl. 18:30
Ishøj BK (5) LSF Ishøj Idrætscenter 7-0
816387
5 On 10-09-14
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Reerslev IF Lillevang Idrætscenter 5-1
816384
5 14-09-14
Kl. 10:00
Sigerslevøster IF Havdrup GI Sigerslevøster Stadion UHT!
816391
6 Ma 15-09-14
Kl. 18:00
Jersie United (1) BK Roskilde United Jersiehallen indendørs 7-1
816389
6 Ti 16-09-14
Kl. 18:15
AIK 65 Strøby Fodbold KFUM BK, Roskilde Strøbyhallen 1-2
816390
6 On 17-09-14
Kl. 18:15
Havdrup GI Ishøj BK (5) Havdrup Idrætscenter 0-6!
816388
6 To 18-09-14
Kl. 18:15
Reerslev IF Sigerslevøster IF Reerslev Skole 1-2
816392
6 20-09-14
Kl. 12:00
LSF Gladsaxe-Hero BK Smørum Idrætscenter UHT!
816395
7 Ti 23-09-14
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold Jersie United (1) Strøbyhallen 1-1
816396
7 On 24-09-14
Kl. 18:00
Ishøj BK (5) Reerslev IF Ishøj Idrætscenter UHT!
816397
7 On 24-09-14
Kl. 18:00
KFUM BK, Roskilde Sigerslevøster IF Lillevang Idrætscenter 3-0
816393
7 On 24-09-14
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK Havdrup GI Gladsaxe Stadion UHT!
816369
4 To 25-09-14
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold Gladsaxe-Hero BK Strøbyhallen UHT!
816394
7 27-09-14
Kl. 15:00
BK Roskilde United LSF Hedegårdens Skole 6-3
816400
8 On 01-10-14
Kl. 17:30
Havdrup GI BK Roskilde United Havdrup Idrætscenter HHT!
816401
8 On 01-10-14
Kl. 17:30
KFUM BK, Roskilde Jersie United (1) Lillevang Idrætscenter 7-1
816402
8 On 01-10-14
Kl. 18:00
LSF AIK 65 Strøby Fodbold Smørum Idrætscenter 5-3
816399
8 To 02-10-14
Kl. 17:30
Reerslev IF Gladsaxe-Hero BK Reerslev Skole 1-0
816398
8 05-10-14
Kl. 10:00
Sigerslevøster IF Ishøj BK (5) Sigerslevøster Stadion 2-10
816367
3 05-10-14
Kl. 12:30
KFUM BK, Roskilde Havdrup GI Lillevang Idrætscenter UHT!
816405
9 Ti 07-10-14
Kl. 17:15
AIK 65 Strøby Fodbold Havdrup GI Strøbyhallen UHT!
816406
9 On 08-10-14
Kl. 17:15
Ishøj BK (5) KFUM BK, Roskilde Ishøj Idrætscenter 6-0
816403
9 On 08-10-14
Kl. 17:15
Gladsaxe-Hero BK Sigerslevøster IF Gladsaxe Stadion 3-0
816407
9 11-10-14
Kl. 13:30
Jersie United (1) LSF Jersiehallen indendørs 6-1
816404
9 11-10-14
Kl. 15:00
BK Roskilde United Reerslev IF Hedegårdens Skole UHT!
816355
1 25-10-14
Kl. 13:30
Havdrup GI Jersie United (1) Havdrup Idrætscenter HHT!
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk de gratis stævner 8:8 i Helsinge 2.11, Strøby 16.11 eller Bytoften (Gladsaxe) 22.11. Se nyhed hjemmesiden tilmelding via kluboffice senest 20.10. 4 hold mødes 3 kampe á 30 min med påsat dommer.