2. division, 2div Øst (2015)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106094
1 09-08-14
Kl. 13:00
HIK Avedøre Gentofte Sportspark - kunst 1 2-1
106095
1 09-08-14
Kl. 13:00
Herlev BSV Herlev Stadion 1-0
106097
1 09-08-14
Kl. 13:00
B 1908 Frem Sundby Idrætspark 0-1
106091
1 09-08-14
Kl. 15:00
Rishøj Hvidovre IF Rishøj Stadion 2-2
106093
1 10-08-14
Kl. 13:00
Svebølle B 93 Svebølle Stadion 1-1
106096
1 10-08-14
Kl. 13:00
FC Helsingør Avarta Helsingør Stadion 4-1
106092
1 10-08-14
Kl. 13:30
Holbæk GVI SuRi Park 2-1
106090
1 10-08-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC Fremad Amager Nykøbing F. Idrætspark 1-3
106103
2 16-08-14
Kl. 13:00
Avedøre Herlev Avedøre Stadion 3-2
106101
2 16-08-14
Kl. 14:00
GVI Svebølle GVI. Nymosen 0-0
106099
2 16-08-14
Kl. 15:00
Frem Nykøbing FC Valby IP. Stadion 2-1
106104
2 16-08-14
Kl. 15:00
BSV FC Helsingør Rundforbi Stadion 1-2
106105
2 17-08-14
Kl. 13:00
Avarta B 1908 Espelundens Idrætsanlæg 3-0
106100
2 17-08-14
Kl. 13:00
Hvidovre IF Holbæk Kæmpernes Arena 4-3
106098
2 17-08-14
Kl. 13:00
Fremad Amager Rishøj Sundby I P. Opvisn. 2-1
106102
2 On 20-08-14
Kl. 19:00
B 93 HIK Østerbro Stadion 1-1
106109
3 Fr 22-08-14
Kl. 18:30
HIK GVI Kunst, HIK 1-0
106110
3 23-08-14
Kl. 13:00
Herlev B 93 Herlev Stadion 1-4
106112
3 23-08-14
Kl. 13:00
B 1908 BSV Sundby Idrætspark 2-3
106107
3 23-08-14
Kl. 15:00
Rishøj Nykøbing FC Rishøj Stadion 1-0
106108
3 24-08-14
Kl. 13:00
Svebølle Hvidovre IF Svebølle Stadion 2-3
106111
3 24-08-14
Kl. 13:00
FC Helsingør Avedøre Helsingør Stadion 3-2
106113
3 24-08-14
Kl. 13:00
Avarta Frem Espelundens Idrætsanlæg 1-1
106106
3 24-08-14
Kl. 13:30
Holbæk Fremad Amager SuRi Park 2-0
106119
4 To 28-08-14
Kl. 19:00
B 93 FC Helsingør Østerbro Stadion 0-4
106120
4 30-08-14
Kl. 13:00
Avedøre B 1908 Avedøre Stadion 1-2
106118
4 30-08-14
Kl. 14:00
GVI Herlev GVI. Nymosen 0-0
106121
4 30-08-14
Kl. 15:00
BSV Avarta Rundforbi Stadion 4-1
106116
4 30-08-14
Kl. 15:00
Frem Rishøj Valby IP. Stadion 2-1
106114
4 31-08-14
Kl. 13:00
Fremad Amager Svebølle Sundby I P. Opvisn. 4-1
106115
4 31-08-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC Holbæk Nykøbing F. Idrætspark 4-1
106123
5 Fr 05-09-14
Kl. 18:00
Svebølle Nykøbing FC Svebølle Stadion 2-1
106122
5 06-09-14
Kl. 13:00
HIK Fremad Amager Gentofte Sportspark - kunst 1 1-1
106125
5 06-09-14
Kl. 13:00
Herlev Hvidovre IF Herlev Stadion 3-6
106127
5 06-09-14
Kl. 13:00
B 1908 B 93 Sundby Idrætspark 0-0
106129
5 06-09-14
Kl. 15:00
BSV Frem Rundforbi Stadion 2-2
106128
5 07-09-14
Kl. 13:00
Avarta Avedøre Espelundens Idrætsanlæg 4-0
106126
5 07-09-14
Kl. 13:00
FC Helsingør GVI Helsingør Stadion 2-0
106124
5 07-09-14
Kl. 13:30
Holbæk Rishøj SuRi Park 0-0
106137
6 13-09-14
Kl. 13:00
Avedøre BSV Avedøre Stadion 2-2
106135
6 13-09-14
Kl. 14:00
GVI B 1908 GVI. Nymosen 0-0
106136
6 13-09-14
Kl. 15:00
B 93 Avarta Østerbro Stadion 1-2
106132
6 13-09-14
Kl. 15:00
Rishøj Svebølle Rishøj Stadion 1-1
106133
6 13-09-14
Kl. 15:00
Frem Holbæk Valby IP. Stadion 3-0
106130
6 14-09-14
Kl. 13:00
Fremad Amager Herlev Sundby I P. Opvisn. 4-0
106131
6 14-09-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC HIK CM Arena 2-2
106134
6 On 17-09-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF FC Helsingør Kæmpernes Arena 0-1
106139
7 20-09-14
Kl. 13:00
Herlev Nykøbing FC Herlev Stadion 0-5
106140
7 20-09-14
Kl. 13:00
HIK Rishøj Gentofte Sportspark - kunst 1 2-0
106142
7 20-09-14
Kl. 13:00
B 1908 Hvidovre IF Sundby Idrætspark 2-2
106145
7 20-09-14
Kl. 13:00
Avedøre Frem Avedøre Stadion 1-3
106144
7 20-09-14
Kl. 15:00
BSV B 93 Rundforbi Stadion 0-0
106143
7 21-09-14
Kl. 13:00
Avarta GVI Espelundens Idrætsanlæg 7-2
106141
7 21-09-14
Kl. 13:00
Svebølle Holbæk Svebølle Stadion 2-6
106138
7 21-09-14
Kl. 13:00
FC Helsingør Fremad Amager Helsingør Stadion 0-0
106151
8 Fr 26-09-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF Avarta Kæmpernes Arena 1-1
106152
8 27-09-14
Kl. 14:00
GVI BSV GVI. Nymosen 1-4
106153
8 27-09-14
Kl. 15:00
B 93 Avedøre Østerbro Stadion 2-1
106148
8 27-09-14
Kl. 15:00
Rishøj Herlev Rishøj Stadion 2-2
106150
8 27-09-14
Kl. 15:00
Frem Svebølle Valby IP. Stadion 4-1
106146
8 28-09-14
Kl. 13:00
Fremad Amager B 1908 Sundby I P. Opvisn. 0-1
106149
8 28-09-14
Kl. 13:30
Holbæk HIK SuRi Park 0-1
106147
8 28-09-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC FC Helsingør CM Arena 4-0
106117
4 On 01-10-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF HIK Kæmpernes Arena 2-3
106155
9 04-10-14
Kl. 13:00
B 1908 Nykøbing FC Sundby Idrætspark 2-2
106160
9 04-10-14
Kl. 13:00
Avedøre GVI Avedøre Stadion 1-3
106157
9 04-10-14
Kl. 13:00
Herlev Holbæk Herlev Stadion 1-2
106158
9 04-10-14
Kl. 13:00
HIK Svebølle Gentofte Sportspark - kunst 1 5-0
106159
9 04-10-14
Kl. 15:00
BSV Hvidovre IF Rundforbi Stadion 1-3
106161
9 04-10-14
Kl. 15:00
B 93 Frem Østerbro Stadion 1-1
106156
9 05-10-14
Kl. 13:00
FC Helsingør Rishøj Helsingør Stadion 1-1
106154
9 05-10-14
Kl. 13:00
Avarta Fremad Amager Espelundens Idrætsanlæg 3-4
106168
10 Fr 10-10-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF Avedøre Kæmpernes Arena 3-0
106169
10 11-10-14
Kl. 14:00
GVI B 93 GVI. Nymosen 1-1
106164
10 11-10-14
Kl. 15:00
Rishøj B 1908 Rishøj Stadion 0-2
106167
10 11-10-14
Kl. 15:00
Frem HIK Valby IP. Stadion 4-2
106166
10 12-10-14
Kl. 13:00
Svebølle Herlev Svebølle Stadion 1-3
106162
10 12-10-14
Kl. 13:00
Fremad Amager BSV Sundby I P. Opvisn. 2-0
106165
10 12-10-14
Kl. 13:30
Holbæk FC Helsingør SuRi Park 2-3
106163
10 12-10-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC Avarta CM Arena 3-3
106173
11 18-10-14
Kl. 13:00
B 1908 Holbæk Sundby Idrætspark 1-1
106171
11 18-10-14
Kl. 15:00
BSV Nykøbing FC Rundforbi Stadion 1-2
106176
11 18-10-14
Kl. 15:00
B 93 Hvidovre IF Østerbro Stadion 1-2
106172
11 19-10-14
Kl. 13:00
Rishøj Avarta Rishøj Stadion 1-5
106174
11 19-10-14
Kl. 13:00
FC Helsingør Svebølle Helsingør Stadion 1-0
106183
12 25-10-14
Kl. 13:00
HIK FC Helsingør Gentofte Sportspark - kunst 1 1-2
106180
12 25-10-14
Kl. 15:00
Rishøj BSV Rishøj Stadion 2-0
106182
12 26-10-14
Kl. 13:00
Svebølle B 1908 Svebølle Stadion 0-3
106178
12 26-10-14
Kl. 13:00
Fremad Amager B 93 Sundby I P. Opvisn. 0-1
106181
12 26-10-14
Kl. 13:30
Holbæk Avarta SuRi Park 0-4
106179
12 26-10-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC Avedøre CM Arena 1-3
106184
12 Ma 27-10-14
Kl. 19:00
Frem Herlev Valby IP. Stadion 1-0
106193
13 Fr 31-10-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF Frem Kæmpernes Arena 1-1
106188
13 01-11-14
Kl. 13:00
Avedøre Rishøj Avedøre Stadion 1-1
106189
13 01-11-14
Kl. 13:00
BSV Holbæk Rundforbi Stadion 2-2
106191
13 01-11-14
Kl. 13:00
B 1908 HIK Sundby Idrætspark 1-2
106186
13 01-11-14
Kl. 14:00
GVI Fremad Amager Kunst, GVI. Nymosen 1-3
106187
13 01-11-14
Kl. 15:00
B 93 Nykøbing FC Østerbro Stadion 3-2
106192
13 02-11-14
Kl. 13:00
FC Helsingør Herlev Helsingør Stadion 5-1
106190
13 02-11-14
Kl. 13:00
Avarta Svebølle Espelundens Idrætsanlæg 3-1
106185
12 On 05-11-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF GVI Kæmpernes Arena 5-0
106196
14 08-11-14
Kl. 13:00
Rishøj B 93 Rishøj Stadion 0-0
106199
14 08-11-14
Kl. 13:00
HIK Avarta Kunst, HIK 0-1
106200
14 08-11-14
Kl. 13:00
Herlev B 1908 Herlev Stadion 2-2
106201
14 08-11-14
Kl. 13:00
Frem FC Helsingør Valby IP. Stadion 0-2
106198
14 09-11-14
Kl. 13:00
Svebølle BSV Svebølle Stadion 1-2
106194
14 09-11-14
Kl. 13:00
Fremad Amager Hvidovre IF Sundby I P. Opvisn. 3-3
106197
14 09-11-14
Kl. 13:30
Holbæk Avedøre SuRi Park 1-1
106195
14 09-11-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC GVI CM Arena 4-0
106203
15 Fr 14-11-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF Nykøbing FC Kæmpernes Arena 2-1
106202
15 15-11-14
Kl. 13:00
Frem Fremad Amager Valby IP. Stadion 4-0
106207
15 15-11-14
Kl. 13:00
BSV HIK Rundforbi Stadion 0-0
106208
15 15-11-14
Kl. 13:00
Avarta Herlev Espelundens Idrætsanlæg 2-1
106209
15 15-11-14
Kl. 13:00
B 1908 FC Helsingør Sundby Idrætspark 0-0
106206
15 15-11-14
Kl. 13:30
Avedøre Svebølle Avedøre Stadion 2-1
106204
15 15-11-14
Kl. 14:00
GVI Rishøj Kunst, GVI. Nymosen 1-0
106205
15 15-11-14
Kl. 15:00
B 93 Holbæk Østerbro Stadion 0-1
106177
11 22-11-14
Kl. 13:00
GVI Frem Kunst, GVI. Nymosen 1-2
106175
11 22-11-14
Kl. 13:00
Herlev HIK Herlev Stadion 0-5
106170
11 22-11-14
Kl. 13:00
Avedøre Fremad Amager Avedøre Stadion 1-1
106210
16 28-03-15
Kl. 13:00
Herlev Fremad Amager Herlev Stadion 0-2
106211
16 28-03-15
Kl. 13:00
HIK Nykøbing FC Gentofte Sportspark - kunst 1 1-0
106215
16 28-03-15
Kl. 13:00
B 1908 GVI Sundby Idrætspark 1-1
106217
16 28-03-15
Kl. 15:00
BSV Avedøre Rundforbi Stadion 0-0
106216
16 29-03-15
Kl. 13:00
Avarta B 93 Espelundens Idrætsanlæg 0-0
106214
16 29-03-15
Kl. 13:00
FC Helsingør Hvidovre IF Helsingør Stadion 1-1
106213
16 29-03-15
Kl. 13:30
Holbæk Frem SuRi Park 0-3
106221
17 To 02-04-15
Kl. 13:00
Hvidovre IF Herlev Kæmpernes Arena 4-0
106222
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
GVI FC Helsingør Kunst, GVI. Nymosen 0-2
106223
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
B 93 B 1908 Østerbro Stadion 1-3
106224
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Avedøre Avarta Avedøre Stadion 2-1
106225
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Frem BSV Valby IP. Stadion 2-0
106218
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Fremad Amager HIK Sundby I P. Opvisn. 2-2
106219
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC Svebølle Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs 6-0
106220
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Rishøj Holbæk Rishøj Stadion 1-1
106231
18 Ma 06-04-15
Kl. 13:00
FC Helsingør B 93 Helsingør Stadion 4-0
106233
18 Ma 06-04-15
Kl. 13:00
Avarta BSV Espelundens Idrætsanlæg 1-1
106226
18 Ma 06-04-15
Kl. 13:00
Svebølle Fremad Amager Svebølle Stadion 0-1
106227
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
Holbæk Nykøbing FC SuRi Park 1-0
106228
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
Rishøj Frem Rishøj Stadion 0-0
106229
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
HIK Hvidovre IF Gentofte Sportspark - kunst 1 4-0
106230
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
Herlev GVI Herlev Stadion 0-3
106232
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
B 1908 Avedøre Sundby Idrætspark 1-1
106236
19 Fr 10-04-15
Kl. 18:30
Hvidovre IF Svebølle Kæmpernes Arena 2-0
106239
19 11-04-15
Kl. 13:00
Avedøre FC Helsingør Avedøre Stadion 0-2
106237
19 11-04-15
Kl. 14:00
GVI HIK GVI. Nymosen 1-1
106238
19 11-04-15
Kl. 15:00
B 93 Herlev Østerbro Stadion 5-1
106240
19 11-04-15
Kl. 15:00
BSV B 1908 Rundforbi Stadion 0-1
106241
19 11-04-15
Kl. 15:00
Frem Avarta Valby IP. Stadion 1-0
106234
19 12-04-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Holbæk Sundby I P. Opvisn. 3-2
106235
19 12-04-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC Rishøj CM Arena 2-0
106212
16 On 15-04-15
Kl. 18:00
Svebølle Rishøj Svebølle Stadion 0-3
106245
20 18-04-15
Kl. 13:00
Svebølle GVI Svebølle Stadion 0-3
106246
20 18-04-15
Kl. 13:00
HIK B 93 Gentofte Sportspark - kunst 1 1-2
106247
20 18-04-15
Kl. 13:00
Herlev Avedøre Herlev Stadion 0-1
106249
20 18-04-15
Kl. 13:00
B 1908 Avarta Sundby Idrætspark 0-0
106242
20 18-04-15
Kl. 15:00
Rishøj Fremad Amager Rishøj Stadion 0-2
106248
20 19-04-15
Kl. 13:00
FC Helsingør BSV Helsingør Stadion 3-0
106244
20 19-04-15
Kl. 13:30
Holbæk Hvidovre IF SuRi Park 1-0
106243
20 19-04-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC Frem CM Arena 2-1
106251
21 Fr 24-04-15
Kl. 18:30
Hvidovre IF Rishøj Kæmpernes Arena 0-1
106254
21 25-04-15
Kl. 13:00
Avedøre HIK Avedøre Stadion 1-0
106252
21 25-04-15
Kl. 14:00
GVI Holbæk GVI. Nymosen 1-1
106253
21 25-04-15
Kl. 15:00
B 93 Svebølle Østerbro Stadion 3-1
106255
21 25-04-15
Kl. 15:00
BSV Herlev Vedbæk Stadion 0-0
106257
21 25-04-15
Kl. 15:00
Frem B 1908 Valby IP. Stadion 4-2
106256
21 26-04-15
Kl. 13:00
Avarta FC Helsingør Espelundens Idrætsanlæg 2-3
106250
21 26-04-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Nykøbing FC Sundby I P. Opvisn. 1-2
106262
22 Fr 01-05-15
Kl. 13:00
Svebølle Avedøre Svebølle Stadion 0-1
106263
22 02-05-15
Kl. 13:00
HIK BSV Gentofte Sportspark - kunst 1 8-0
106264
22 02-05-15
Kl. 13:00
Herlev Avarta Herlev Stadion 1-1
106260
22 02-05-15
Kl. 15:00
Rishøj GVI Rishøj Stadion 2-1
106258
22 03-05-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Frem Sundby I P. Opvisn. 2-0
106265
22 03-05-15
Kl. 13:00
FC Helsingør B 1908 Helsingør Stadion 3-1
106261
22 03-05-15
Kl. 13:30
Holbæk B 93 SuRi Park 0-0
106259
22 03-05-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC Hvidovre IF CM Arena 2-2
106266
23 Fr 08-05-15
Kl. 18:30
Hvidovre IF Fremad Amager Kæmpernes Arena 2-1
106272
23 09-05-15
Kl. 13:00
B 1908 Herlev Sundby Idrætspark 2-2
106269
23 09-05-15
Kl. 13:00
Avedøre Holbæk Avedøre Stadion 0-0
106267
23 09-05-15
Kl. 14:00
GVI Nykøbing FC GVI. Nymosen 0-5
106268
23 09-05-15
Kl. 15:00
B 93 Rishøj Østerbro Stadion 1-0
106270
23 09-05-15
Kl. 15:00
BSV Svebølle Vedbæk Stadion 1-1
106271
23 10-05-15
Kl. 13:00
Avarta HIK Espelundens Idrætsanlæg 4-2
106273
23 10-05-15
Kl. 13:00
FC Helsingør Frem Helsingør Stadion 2-0
106279
24 16-05-15
Kl. 13:00
HIK B 1908 Gentofte Sportspark - kunst 1 2-1
106280
24 16-05-15
Kl. 13:00
Herlev FC Helsingør Herlev Stadion 0-0
106281
24 16-05-15
Kl. 15:00
Frem Hvidovre IF Valby IP. Stadion 1-1
106276
24 16-05-15
Kl. 15:00
Rishøj Avedøre Rishøj Stadion 1-2
106274
24 17-05-15
Kl. 13:00
Fremad Amager GVI Sundby I P. Opvisn. 2-0
106278
24 17-05-15
Kl. 13:00
Svebølle Avarta Svebølle Stadion 0-1
106277
24 17-05-15
Kl. 13:30
Holbæk BSV SuRi Park 3-2
106275
24 17-05-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC B 93 CM Arena 1-0
106285
25 Fr 22-05-15
Kl. 18:30
Avarta Holbæk Espelundens Idrætsanlæg 1-1
106286
25 23-05-15
Kl. 13:00
B 1908 Svebølle Sundby Idrætspark 3-0
106288
25 23-05-15
Kl. 13:00
Herlev Frem Herlev Stadion 2-5
106283
25 23-05-15
Kl. 13:00
Avedøre Nykøbing FC Avedøre Stadion 1-3
106289
25 23-05-15
Kl. 14:00
GVI Hvidovre IF GVI. Nymosen 0-4
106284
25 23-05-15
Kl. 15:00
BSV Rishøj Rundforbi Stadion 1-4
106282
25 23-05-15
Kl. 15:00
B 93 Fremad Amager Østerbro Stadion 1-1
106287
25 24-05-15
Kl. 13:00
FC Helsingør HIK Helsingør Stadion 2-1
106296
26 Fr 29-05-15
Kl. 18:30
Hvidovre IF B 93 Kæmpernes Arena 2-0
106294
26 30-05-15
Kl. 13:00
Svebølle FC Helsingør Svebølle Stadion 0-2
106295
26 30-05-15
Kl. 13:00
HIK Herlev Gentofte Sportspark - kunst 1 2-2
106297
26 30-05-15
Kl. 15:00
Frem GVI Valby IP. Stadion 1-0
106292
26 31-05-15
Kl. 13:00
Avarta Rishøj Espelundens Idrætsanlæg 0-2
106290
26 31-05-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Avedøre Sundby I P. Opvisn. 1-1
106293
26 31-05-15
Kl. 13:30
Holbæk B 1908 SuRi Park 2-2
106291
26 31-05-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC BSV CM Arena 4-0
106298
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
BSV Fremad Amager Rundforbi Stadion 1-4
106299
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
Avarta Nykøbing FC Espelundens Idrætsanlæg 1-3
106300
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
B 1908 Rishøj Sundby Idrætspark 6-0
106301
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
FC Helsingør Holbæk Helsingør Stadion 1-0
106302
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
Herlev Svebølle Herlev Stadion 1-3
106303
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
HIK Frem Kunst, HIK 1-1
106304
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
Avedøre Hvidovre IF Avedøre Stadion 0-2
106305
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
B 93 GVI Østerbro Stadion 3-0
106312
28 06-06-15
Kl. 14:00
GVI Avedøre GVI. Nymosen 1-1
106313
28 06-06-15
Kl. 15:00
Frem B 93 Valby IP. Stadion 4-0
106308
28 06-06-15
Kl. 15:00
Rishøj FC Helsingør Rishøj Stadion 0-2
106310
28 06-06-15
Kl. 15:00
Svebølle HIK Svebølle Stadion 1-6
106311
28 07-06-15
Kl. 13:00
Hvidovre IF BSV Kæmpernes Arena 4-1
106306
28 07-06-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Avarta Sundby I P. Opvisn. 2-2
106309
28 07-06-15
Kl. 13:30
Holbæk Herlev SuRi Park 2-1
106307
28 07-06-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC B 1908 CM Arena 1-0
106314
29 13-06-15
Kl. 15:00
B 1908 Fremad Amager Sundby Idrætspark 0-1
106315
29 13-06-15
Kl. 15:00
FC Helsingør Nykøbing FC Helsingør Stadion 0-1
106316
29 13-06-15
Kl. 15:00
Herlev Rishøj Herlev Stadion 1-2
106317
29 13-06-15
Kl. 15:00
HIK Holbæk Kunst, HIK 2-2
106318
29 13-06-15
Kl. 15:00
Svebølle Frem Svebølle Stadion 0-3
106319
29 13-06-15
Kl. 15:00
Avarta Hvidovre IF Espelundens Idrætsanlæg 1-3
106320
29 13-06-15
Kl. 15:00
BSV GVI Rundforbi Stadion 1-2
106321
29 13-06-15
Kl. 15:00
Avedøre B 93 Avedøre Stadion 0-2
106322
30 20-06-15
Kl. 15:00
Fremad Amager FC Helsingør Sundby I P. Opvisn. 3-2
106323
30 20-06-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC Herlev CM Arena 4-1
106324
30 20-06-15
Kl. 15:00
Rishøj HIK Rishøj Stadion 2-0
106325
30 20-06-15
Kl. 15:00
Holbæk Svebølle SuRi Park 2-0
106326
30 20-06-15
Kl. 15:00
Hvidovre IF B 1908 Kæmpernes Arena 1-1
106327
30 20-06-15
Kl. 15:00
GVI Avarta GVI. Nymosen 4-1
106328
30 20-06-15
Kl. 15:00
B 93 BSV Østerbro Stadion 2-0
106329
30 20-06-15
Kl. 15:00
Frem Avedøre Valby IP. Stadion 1-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545

Bemærk:

Play Off kampe om forbliven/nedrykning:
Onsdag den 24. juni kl. 19.00 Nr. 11 Vest - Nr. 11 Øst
Lørdag den 27. juni kl. 15.00 Nr. 11 Øst - Nr. 11 Vest