2. division, 2div Vest (2015)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106331
1 Fr 08-08-14
Kl. 19:00
Ringkøbing Thisted FC Alkjær Stadion 4-3
106334
1 Fr 08-08-14
Kl. 19:00
Brabrand Kolding IF Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-1
106335
1 09-08-14
Kl. 13:00
Skovbakken Middelfart Vejlby/Risskov Centret 2-0
106336
1 09-08-14
Kl. 15:00
Jammerbugt FC FC Svendborg Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-1
106337
1 09-08-14
Kl. 15:00
Odder Marienlyst Spektrum Odder 2-0
106333
1 09-08-14
Kl. 15:00
Næsby FC Sydvest 05 Tønder ALPI Arena Næsby 5-0
106332
1 10-08-14
Kl. 13:00
Kolding B Varde Mosevej Sportsplads 4-2
106330
1 10-08-14
Kl. 14:00
Næstved Kjellerup ProfaGroupPark 1-4
106338
2 Fr 15-08-14
Kl. 19:00
Kjellerup Ringkøbing Bjergets Idrætsanlæg 1-4
106343
2 16-08-14
Kl. 13:00
Kolding IF Skovbakken Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-2
106344
2 16-08-14
Kl. 14:00
Middelfart Jammerbugt FC Middelfart Stadion 0-6
106342
2 16-08-14
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Brabrand BankParken Tønder 1-1
106340
2 16-08-14
Kl. 15:00
Thisted FC Kolding B Sparekassen Thy Arena 4-1
106341
2 16-08-14
Kl. 15:00
Varde Næsby Sydbank Stadion 2-2
106345
2 17-08-14
Kl. 13:00
FC Svendborg Odder Fynske Bank Arena Høje Bøge 1-3
106339
2 17-08-14
Kl. 16:00
Marienlyst Næstved x 3-1
106350
3 23-08-14
Kl. 13:00
Skovbakken FC Sydvest 05 Tønder Vejlby/Risskov Centret 3-0
106349
3 23-08-14
Kl. 14:00
Brabrand Varde Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-1
106351
3 23-08-14
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Kolding IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-1
106352
3 23-08-14
Kl. 15:00
Odder Middelfart Spektrum Odder 0-1
106348
3 23-08-14
Kl. 15:00
Næsby Thisted FC ALPI Arena Næsby 3-2
106346
3 24-08-14
Kl. 13:00
Kolding B Kjellerup Mosevej Sportsplads 2-2
106353
3 24-08-14
Kl. 13:00
FC Svendborg Marienlyst Fynske Bank Arena Høje Bøge 0-3
106347
3 24-08-14
Kl. 13:30
Ringkøbing Næstved Alkjær Stadion 2-3
106354
4 Fr 29-08-14
Kl. 18:30
Kjellerup Næsby Bjergets Idrætsanlæg 4-1
106356
4 Fr 29-08-14
Kl. 18:30
Marienlyst Ringkøbing x 1-1
106357
4 Fr 29-08-14
Kl. 19:00
Thisted FC Brabrand Sparekassen Thy Arena 2-1
106360
4 30-08-14
Kl. 13:00
Kolding IF Odder Autocentralen Park (Kolding Stadion) 5-0
106361
4 30-08-14
Kl. 14:00
Middelfart FC Svendborg Middelfart Stadion 1-3
106359
4 30-08-14
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Jammerbugt FC BankParken Tønder 0-3
106358
4 30-08-14
Kl. 15:00
Varde Skovbakken Sydbank Stadion 4-1
106355
4 31-08-14
Kl. 14:00
Næstved Kolding B ProfaGroupPark 4-0
106365
5 06-09-14
Kl. 13:00
Skovbakken Thisted FC Vejlby/Risskov Centret 1-2
106367
5 06-09-14
Kl. 13:00
Odder FC Sydvest 05 Tønder Spektrum Odder 0-1
106362
5 06-09-14
Kl. 14:00
Brabrand Kjellerup Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-0
106369
5 06-09-14
Kl. 14:00
Middelfart Marienlyst Middelfart Stadion 2-4
106363
5 06-09-14
Kl. 15:00
Næsby Næstved ALPI Arena Næsby 1-1
106366
5 06-09-14
Kl. 16:00
Jammerbugt FC Varde Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-3
106368
5 07-09-14
Kl. 13:00
FC Svendborg Kolding IF Fynske Bank Arena Høje Bøge 0-3
106364
5 07-09-14
Kl. 13:00
Kolding B Ringkøbing Mosevej Sportsplads 0-2
106377
6 Fr 12-09-14
Kl. 18:45
Kolding IF Middelfart Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-1
106370
6 13-09-14
Kl. 13:30
Kjellerup Skovbakken Bjergets Idrætsanlæg 2-2
106376
6 13-09-14
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder FC Svendborg BankParken Tønder 2-3
106373
6 13-09-14
Kl. 15:00
Marienlyst Kolding B x 7-0
106374
6 13-09-14
Kl. 15:00
Thisted FC Jammerbugt FC Sparekassen Thy Arena 1-0
106375
6 13-09-14
Kl. 15:00
Varde Odder Sydbank Stadion 1-4
106372
6 14-09-14
Kl. 13:30
Ringkøbing Næsby Alkjær Stadion 2-1
106371
6 14-09-14
Kl. 14:00
Næstved Brabrand ProfaGroupPark 6-0
106379
7 20-09-14
Kl. 13:00
Skovbakken Næstved Vejlby/Risskov Centret 2-0
106385
7 20-09-14
Kl. 13:00
Kolding IF Marienlyst Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-5
106384
7 20-09-14
Kl. 14:00
Middelfart FC Sydvest 05 Tønder Middelfart Stadion 1-3
106380
7 20-09-14
Kl. 14:00
Brabrand Ringkøbing Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-0
106381
7 20-09-14
Kl. 15:00
Næsby Kolding B ALPI Arena Næsby 6-0
106378
7 20-09-14
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Kjellerup Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-1
106382
7 21-09-14
Kl. 13:00
Odder Thisted FC Spektrum Odder 1-2
106383
7 21-09-14
Kl. 13:00
FC Svendborg Varde Fynske Bank Arena Høje Bøge 4-0
106386
8 27-09-14
Kl. 13:30
Kjellerup Odder Bjergets Idrætsanlæg 0-4
106393
8 27-09-14
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Kolding IF BankParken Tønder 0-3
106390
8 27-09-14
Kl. 15:00
Marienlyst Næsby x 2-2
106391
8 27-09-14
Kl. 15:00
Thisted FC FC Svendborg Sparekassen Thy Arena 2-2
106392
8 27-09-14
Kl. 15:00
Varde Middelfart Sydbank Stadion 2-2
106389
8 28-09-14
Kl. 13:00
Kolding B Brabrand Mosevej Sportsplads 0-4
106388
8 28-09-14
Kl. 13:30
Ringkøbing Skovbakken Alkjær Stadion 3-3
106387
8 28-09-14
Kl. 14:00
Næstved Jammerbugt FC ProfaGroupPark 3-1
106400
9 04-10-14
Kl. 13:00
Kolding IF Varde Autocentralen Park (Kolding Stadion) 5-2
106397
9 04-10-14
Kl. 13:00
Skovbakken Kolding B Vejlby/Risskov Centret 3-2
106398
9 04-10-14
Kl. 14:00
Brabrand Næsby Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-0
106399
9 04-10-14
Kl. 14:00
Middelfart Thisted FC Middelfart Stadion 2-3
106401
9 04-10-14
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Marienlyst BankParken Tønder 1-2
106395
9 04-10-14
Kl. 15:00
Odder Næstved Spektrum Odder 1-2
106396
9 04-10-14
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Ringkøbing Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-1
106394
9 05-10-14
Kl. 13:00
FC Svendborg Kjellerup Fynske Bank Arena Høje Bøge 3-0
106407
10 11-10-14
Kl. 14:00
Marienlyst Brabrand x 1-0
106408
10 11-10-14
Kl. 15:00
Thisted FC Kolding IF Sparekassen Thy Arena 2-1
106409
10 11-10-14
Kl. 15:00
Varde FC Sydvest 05 Tønder Sydbank Stadion 2-2
106406
10 11-10-14
Kl. 15:00
Næsby Skovbakken ALPI Arena Næsby 1-2
106405
10 12-10-14
Kl. 13:00
Kolding B Jammerbugt FC Mosevej Sportsplads 1-2
106404
10 12-10-14
Kl. 13:30
Ringkøbing Odder Alkjær Stadion 1-3
106402
10 12-10-14
Kl. 13:30
Kjellerup Middelfart Bjergets Idrætsanlæg 4-0
106403
10 12-10-14
Kl. 14:00
Næstved FC Svendborg ProfaGroupPark 2-1
106410
11 18-10-14
Kl. 13:00
Kolding IF Kjellerup Autocentralen Park (Kolding Stadion) 6-0
106415
11 18-10-14
Kl. 13:00
Skovbakken Brabrand Vejlby/Risskov Centret 1-0
106416
11 18-10-14
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Thisted FC BankParken Tønder 4-3
106411
11 18-10-14
Kl. 14:00
Middelfart Næstved Middelfart Stadion 1-2
106417
11 18-10-14
Kl. 15:00
Varde Marienlyst Sydbank Stadion 0-3
106413
11 18-10-14
Kl. 15:00
Odder Kolding B Spektrum Odder 3-1
106414
11 18-10-14
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Næsby Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-0
106412
11 19-10-14
Kl. 13:00
FC Svendborg Ringkøbing Fynske Bank Arena Høje Bøge 3-1
106418
12 25-10-14
Kl. 13:30
Kjellerup FC Sydvest 05 Tønder Bjergets Idrætsanlæg 1-2
106423
12 25-10-14
Kl. 14:00
Brabrand Jammerbugt FC Tilst Idrætsanlæg (tst) 2-1
106424
12 25-10-14
Kl. 15:00
Marienlyst Skovbakken x 3-2
106422
12 25-10-14
Kl. 15:00
Næsby Odder ALPI Arena Næsby 1-1
106425
12 26-10-14
Kl. 13:00
Thisted FC Varde Sparekassen Thy Arena 0-0
106421
12 26-10-14
Kl. 13:00
Kolding B FC Svendborg Mosevej Sportsplads 0-0
106420
12 26-10-14
Kl. 13:30
Ringkøbing Middelfart Alkjær Stadion 1-0
106419
12 26-10-14
Kl. 14:00
Næstved Kolding IF ProfaGroupPark 5-0
106428
13 01-11-14
Kl. 13:00
Kolding IF Ringkøbing Autocentralen Park (Kolding Stadion) 5-0
106432
13 01-11-14
Kl. 13:00
Jammerbugt FC Skovbakken Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 4-1
106431
13 01-11-14
Kl. 13:30
Odder Brabrand Spektrum Odder 3-1
106429
13 01-11-14
Kl. 14:00
Middelfart Kolding B Middelfart Stadion 4-2
106427
13 01-11-14
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Næstved BankParken Tønder 0-1
106426
13 01-11-14
Kl. 14:30
Varde Kjellerup Sydbank Stadion 0-0
106430
13 02-11-14
Kl. 13:00
FC Svendborg Næsby Fynske Bank Arena Høje Bøge 1-0
106433
13 02-11-14
Kl. 13:00
Thisted FC Marienlyst Sparekassen Thy Arena 1-2
106438
14 08-11-14
Kl. 13:00
Næsby Middelfart ALPI Arena Næsby 3-1
106440
14 08-11-14
Kl. 13:00
Skovbakken Odder Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 1-5
106441
14 08-11-14
Kl. 13:00
Marienlyst Jammerbugt FC x 0-0
106434
14 08-11-14
Kl. 13:30
Kjellerup Thisted FC Kjellerup Kunstgræsbane 0-3
106439
14 08-11-14
Kl. 15:30
Brabrand FC Svendborg tst Kunstgræsbane 2-1
106437
14 09-11-14
Kl. 13:00
Kolding B Kolding IF Mosevej Sportsplads 2-2
106436
14 09-11-14
Kl. 13:30
Ringkøbing FC Sydvest 05 Tønder Alkjær Stadion 2-3
106435
14 09-11-14
Kl. 14:00
Næstved Varde ProfaGroupPark 3-0
106442
15 15-11-14
Kl. 13:00
Marienlyst Kjellerup x 3-1
106446
15 15-11-14
Kl. 13:00
Kolding IF Næsby Autocentralen Park (Kolding Stadion) 4-0
106449
15 15-11-14
Kl. 13:30
Odder Jammerbugt FC Spektrum Odder 0-2
106447
15 15-11-14
Kl. 14:00
Middelfart Brabrand Middelfart Stadion 2-3
106448
15 15-11-14
Kl. 14:00
FC Svendborg Skovbakken Fynske Bank Arena Høje Bøge 0-1
106443
15 15-11-14
Kl. 14:00
Thisted FC Næstved Sparekassen Thy Arena 1-2
106444
15 15-11-14
Kl. 14:00
Varde Ringkøbing Sydbank Stadion 0-2
106445
15 15-11-14
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Kolding B BankParken Tønder 6-0
106450
16 28-03-15
Kl. 13:00
Skovbakken Kjellerup Vejlby/Risskov Centret 2-5
106451
16 28-03-15
Kl. 14:00
Brabrand Næstved Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-3
106457
16 28-03-15
Kl. 14:00
Middelfart Kolding IF MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane 2-1
106452
16 28-03-15
Kl. 15:00
Næsby Ringkøbing ALPI Arena Næsby 3-0
106454
16 28-03-15
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Thisted FC Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 4-1
106455
16 28-03-15
Kl. 15:00
Odder Varde Spektrum Odder 0-0
106456
16 29-03-15
Kl. 13:00
FC Svendborg FC Sydvest 05 Tønder Fynske Bank Arena Høje Bøge 1-2
106453
16 29-03-15
Kl. 13:00
Kolding B Marienlyst Mosevej Sportsplads 2-5
106461
17 To 02-04-15
Kl. 13:00
Thisted FC Skovbakken Sparekassen Thy Arena 1-0
106458
17 To 02-04-15
Kl. 13:30
Kjellerup Brabrand Kjellerup Kunstgræsbane 1-2
106460
17 To 02-04-15
Kl. 13:30
Ringkøbing Kolding B Alkjær Stadion 2-1
106459
17 To 02-04-15
Kl. 14:00
Næstved Næsby ProfaGroupPark 3-0
106462
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Varde Jammerbugt FC Sydbank Stadion 2-4
106463
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Odder BankParken Tønder 0-0
106464
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Kolding IF FC Svendborg Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-5
106465
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
Marienlyst Middelfart Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 3-0
106467
18 Ma 06-04-15
Kl. 13:00
Kolding B Næstved Mosevej Sportsplads 4-2
106468
18 Ma 06-04-15
Kl. 13:30
Ringkøbing Marienlyst Alkjær Stadion 2-2
106469
18 Ma 06-04-15
Kl. 14:00
Brabrand Thisted FC Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-3
106470
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
Skovbakken Varde Vejlby/Risskov Centret 1-0
106471
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
Jammerbugt FC FC Sydvest 05 Tønder Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 3-2
106472
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
Odder Kolding IF Spektrum Odder 0-1
106473
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
FC Svendborg Middelfart Fynske Bank Arena Høje Bøge 1-1
106466
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
Næsby Kjellerup ALPI Arena Næsby 2-1
106479
19 11-04-15
Kl. 13:00
Kolding IF Jammerbugt FC Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-1
106474
19 11-04-15
Kl. 13:30
Kjellerup Kolding B Bjergets Idrætsanlæg 6-2
106480
19 11-04-15
Kl. 14:00
Middelfart Odder MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane 2-2
106478
19 11-04-15
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Skovbakken BankParken Tønder 3-1
106477
19 11-04-15
Kl. 15:00
Varde Brabrand Sydbank Stadion 0-4
106481
19 11-04-15
Kl. 15:00
Marienlyst FC Svendborg Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 1-1
106476
19 12-04-15
Kl. 13:00
Thisted FC Næsby Sparekassen Thy Arena 6-2
106475
19 12-04-15
Kl. 14:00
Næstved Ringkøbing ProfaGroupPark 2-3
106487
20 18-04-15
Kl. 13:00
Skovbakken Kolding IF Vejlby/Risskov Centret 2-2
106488
20 18-04-15
Kl. 13:00
Jammerbugt FC Middelfart Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-3
106486
20 18-04-15
Kl. 14:00
Brabrand FC Sydvest 05 Tønder Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-1
106485
20 18-04-15
Kl. 15:00
Næsby Varde ALPI Arena Næsby 1-1
106489
20 18-04-15
Kl. 15:00
Odder FC Svendborg Kunstgræsbanen Spektrum Odder 1-1
106484
20 19-04-15
Kl. 13:00
Kolding B Thisted FC Mosevej Sportsplads 1-3
106482
20 19-04-15
Kl. 13:30
Ringkøbing Kjellerup Alkjær Stadion 1-0
106483
20 19-04-15
Kl. 14:00
Næstved Marienlyst ProfaGroupPark 2-0
106494
21 25-04-15
Kl. 13:00
Kolding IF Brabrand Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-1
106490
21 25-04-15
Kl. 13:30
Kjellerup Næstved Bjergets Idrætsanlæg 2-3
106493
21 25-04-15
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Næsby BankParken Tønder 0-2
106495
21 25-04-15
Kl. 14:00
Middelfart Skovbakken Middelfart Stadion 1-1
106497
21 25-04-15
Kl. 15:00
Marienlyst Odder Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 1-2
106492
21 25-04-15
Kl. 15:00
Varde Kolding B Sydbank Stadion 1-3
106491
21 26-04-15
Kl. 13:00
Thisted FC Ringkøbing Sparekassen Thy Arena 0-2
106496
21 26-04-15
Kl. 13:00
FC Svendborg Jammerbugt FC Fynske Bank Arena Høje Bøge 3-1
106503
22 To 30-04-15
Kl. 19:00
Brabrand Middelfart Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-3
106504
22 02-05-15
Kl. 13:00
Skovbakken FC Svendborg Vejlby/Risskov Centret 1-1
106498
22 02-05-15
Kl. 13:30
Kjellerup Marienlyst Bjergets Idrætsanlæg 1-2
106505
22 02-05-15
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Odder Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 3-1
106502
22 02-05-15
Kl. 15:00
Næsby Kolding IF ALPI Arena Næsby 3-2
106501
22 03-05-15
Kl. 13:00
Kolding B FC Sydvest 05 Tønder Mosevej Sportsplads 1-1
106500
22 03-05-15
Kl. 13:30
Ringkøbing Varde Alkjær Stadion 1-1
106499
22 03-05-15
Kl. 14:00
Næstved Thisted FC ProfaGroupPark 2-0
106509
23 Fr 08-05-15
Kl. 19:00
Kolding IF Kolding B Autocentralen Park (Kolding Stadion) 5-0
106510
23 Fr 08-05-15
Kl. 19:00
Middelfart Næsby Middelfart Stadion 1-1
106508
23 09-05-15
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Ringkøbing BankParken Tønder 0-2
106512
23 09-05-15
Kl. 15:00
Odder Skovbakken Spektrum Odder 1-2
106513
23 09-05-15
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Marienlyst Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-0
106506
23 09-05-15
Kl. 15:00
Thisted FC Kjellerup Sparekassen Thy Arena 5-1
106507
23 09-05-15
Kl. 15:00
Varde Næstved Sydbank Stadion 1-2
106511
23 10-05-15
Kl. 13:00
FC Svendborg Brabrand Fynske Bank Arena Høje Bøge 2-2
106519
24 To 14-05-15
Kl. 19:00
Brabrand Odder Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-1
106518
24 Fr 15-05-15
Kl. 18:45
Næsby FC Svendborg ALPI Arena Næsby 2-1
106520
24 16-05-15
Kl. 13:00
Skovbakken Jammerbugt FC Vejlby/Risskov Centret 3-1
106514
24 16-05-15
Kl. 13:30
Kjellerup Varde Bjergets Idrætsanlæg 2-2
106521
24 16-05-15
Kl. 15:00
Marienlyst Thisted FC Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 3-2
106517
24 17-05-15
Kl. 13:00
Kolding B Middelfart Mosevej Sportsplads 1-2
106516
24 17-05-15
Kl. 13:30
Ringkøbing Kolding IF Alkjær Stadion 0-1
106515
24 17-05-15
Kl. 14:00
Næstved FC Sydvest 05 Tønder ProfaGroupPark 4-0
106527
25 Fr 22-05-15
Kl. 19:00
Jammerbugt FC Brabrand Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 3-0
106528
25 23-05-15
Kl. 13:00
Skovbakken Marienlyst Vejlby/Risskov Centret 1-4
106523
25 23-05-15
Kl. 13:00
Kolding IF Næstved Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-1
106524
25 23-05-15
Kl. 14:00
Middelfart Ringkøbing Middelfart Stadion 3-0
106522
25 23-05-15
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Kjellerup BankParken Tønder 4-3
106526
25 23-05-15
Kl. 15:00
Odder Næsby Spektrum Odder 3-3
106529
25 23-05-15
Kl. 15:00
Varde Thisted FC Sydbank Stadion 1-0
106525
25 24-05-15
Kl. 13:00
FC Svendborg Kolding B Fynske Bank Arena Høje Bøge 0-4
106535
26 To 28-05-15
Kl. 18:00
Brabrand Skovbakken Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-0
106537
26 Fr 29-05-15
Kl. 18:30
Marienlyst Varde Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 2-2
106536
26 30-05-15
Kl. 15:00
Thisted FC FC Sydvest 05 Tønder Sparekassen Thy Arena 2-1
106534
26 30-05-15
Kl. 15:00
Næsby Jammerbugt FC ALPI Arena Næsby 4-0
106530
26 30-05-15
Kl. 16:00
Kjellerup Kolding IF Bjergets Idrætsanlæg 1-1
106533
26 31-05-15
Kl. 13:00
Kolding B Odder Mosevej Sportsplads 3-2
106532
26 31-05-15
Kl. 13:30
Ringkøbing FC Svendborg Alkjær Stadion 0-0
106531
26 31-05-15
Kl. 14:00
Næstved Middelfart ProfaGroupPark 1-0
106538
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
Middelfart Kjellerup Middelfart Stadion 3-1
106539
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
FC Svendborg Næstved Fynske Bank Arena Høje Bøge 0-1
106540
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
Odder Ringkøbing Spektrum Odder 1-0
106541
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
Jammerbugt FC Kolding B Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-1
106542
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
Skovbakken Næsby Vejlby/Risskov Centret 2-1
106543
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
Brabrand Marienlyst Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-4
106544
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
Kolding IF Thisted FC Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-2
106545
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
FC Sydvest 05 Tønder Varde BankParken Tønder 2-1
106546
28 06-06-15
Kl. 13:30
Kjellerup FC Svendborg Bjergets Idrætsanlæg 0-3
106550
28 06-06-15
Kl. 15:00
Næsby Brabrand ALPI Arena Næsby 0-0
106551
28 06-06-15
Kl. 15:00
Thisted FC Middelfart Sparekassen Thy Arena 0-2
106552
28 06-06-15
Kl. 15:00
Varde Kolding IF Sydbank Stadion 2-1
106553
28 06-06-15
Kl. 15:00
Marienlyst FC Sydvest 05 Tønder Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 3-1
106549
28 07-06-15
Kl. 13:00
Kolding B Skovbakken Mosevej Sportsplads 0-2
106548
28 07-06-15
Kl. 13:30
Ringkøbing Jammerbugt FC Alkjær Stadion 1-3
106547
28 07-06-15
Kl. 14:00
Næstved Odder ProfaGroupPark 1-0
106554
29 13-06-15
Kl. 15:00
Odder Kjellerup Spektrum Odder 3-2
106555
29 13-06-15
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Næstved Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 0-3
106556
29 13-06-15
Kl. 15:00
Skovbakken Ringkøbing Vejlby/Risskov Centret 3-1
106557
29 13-06-15
Kl. 15:00
Brabrand Kolding B Brabrand IF's Idrætsanlæg 3-3
106558
29 13-06-15
Kl. 15:00
Næsby Marienlyst ALPI Arena Næsby 4-2
106559
29 13-06-15
Kl. 15:00
FC Svendborg Thisted FC Fynske Bank Arena Høje Bøge 0-1
106560
29 13-06-15
Kl. 15:00
Middelfart Varde Middelfart Stadion 4-1
106561
29 13-06-15
Kl. 15:00
Kolding IF FC Sydvest 05 Tønder Autocentralen Park (Kolding Stadion) 3-2
106562
30 20-06-15
Kl. 15:00
Kjellerup Jammerbugt FC Bjergets Idrætsanlæg 1-3
106563
30 20-06-15
Kl. 15:00
Næstved Skovbakken ProfaGroupPark 0-1
106564
30 20-06-15
Kl. 15:00
Ringkøbing Brabrand Alkjær Stadion 0-1
106565
30 20-06-15
Kl. 15:00
Kolding B Næsby Mosevej Sportsplads 1-7
106566
30 20-06-15
Kl. 15:00
Thisted FC Odder Sparekassen Thy Arena 3-2
106567
30 20-06-15
Kl. 15:00
Varde FC Svendborg Sydbank Stadion 1-3
106568
30 20-06-15
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Middelfart BankParken Tønder 1-5
106569
30 20-06-15
Kl. 15:00
Marienlyst Kolding IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 2-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545

Bemærk:

Play Off kampe om forbliven/nedrykning:
Onsdag den 24. juni kl. 19.00 Nr. 11 Vest - Nr. 11 Øst
Lørdag den 27. juni kl. 15.00 Nr. 11 Øst - Nr. 11 Vest