3F Ligaen (2015)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
429752
1 09-08-14
Kl. 13:00
KoldingQ Team Viborg Mosevej Sportsplads 10-1
429748
1 09-08-14
Kl. 15:00
B.93/HIK/Ryparken Fortuna Hjørring Østerbro Stadion 0-12!
429751
1 10-08-14
Kl. 13:00
Skovbakken BSF Vejlby/Risskov Centret 3-0
429754
1 10-08-14
Kl. 14:00
OB Vorup Odense Atletikstadion 2-0
429749
1 10-08-14
Kl. 14:00
Vejle Brøndby VB Parken 0-3
429758
2 16-08-14
Kl. 13:00
BSF KoldingQ Ballerup Idrætspark 0-0
429759
2 16-08-14
Kl. 13:30
Team Viborg OB Liseborgcentret 0-2
429756
2 16-08-14
Kl. 14:00
Vorup B.93/HIK/Ryparken XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 3-0!
429757
2 16-08-14
Kl. 15:00
Brøndby Skovbakken Brøndby Stadion 4-0
429755
2 16-08-14
Kl. 15:00
Fortuna Hjørring Vejle Nord Energi Arena 5-1
429764
3 23-08-14
Kl. 13:30
Team Viborg Vorup Liseborgcentret 2-3
429761
3 23-08-14
Kl. 14:00
Vejle B.93/HIK/Ryparken VB Parken 3-1!
429760
3 24-08-14
Kl. 13:00
Skovbakken Fortuna Hjørring Vejlby/Risskov Centret 0-1
429763
3 24-08-14
Kl. 14:00
OB BSF Odense Atletikstadion 2-3
429762
3 24-08-14
Kl. 15:30
KoldingQ Brøndby Mosevej Sportsplads 2-5
429765
4 30-08-14
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring KoldingQ Nord Energi Arena 5-1
429770
4 30-08-14
Kl. 13:00
BSF Team Viborg Ballerup Idrætspark 3-2
429766
4 30-08-14
Kl. 15:00
B.93/HIK/Ryparken Skovbakken Gentofte Sportspark - kunst 1 0-10!
429768
4 30-08-14
Kl. 16:00
Vorup Vejle XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 0-3
429769
4 31-08-14
Kl. 14:00
Brøndby OB Brøndby Stadion 5-2
438339
12 Ti 02-09-14
Kl. 19:00
Fortuna Hjørring Vorup Hjørring Kunstgræsbane 2-0
461280
12 On 03-09-14
Kl. 19:00
B.93/HIK/Ryparken Brøndby Østerbro Stadion 0-10!
429773
5 06-09-14
Kl. 13:00
KoldingQ B.93/HIK/Ryparken Mosevej Sportsplads 13-0!
429776
5 06-09-14
Kl. 13:00
BSF Vorup Ballerup Idrætspark 5-2
429775
5 06-09-14
Kl. 13:30
Team Viborg Brøndby Liseborgcentret 0-4
429772
5 06-09-14
Kl. 14:00
OB Fortuna Hjørring Odense Atletikstadion 1-1
429774
5 07-09-14
Kl. 13:00
Skovbakken Vejle Vejlby/Risskov Centret 4-0
429777
6 20-09-14
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring Team Viborg Nord Energi Arena 8-0
429779
6 20-09-14
Kl. 14:00
Vejle KoldingQ Vejle Stadion 0-1
429778
6 20-09-14
Kl. 15:00
B.93/HIK/Ryparken OB Østerbro Stadion 0-18!
429780
6 20-09-14
Kl. 16:00
Vorup Skovbakken XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 1-7
429781
6 21-09-14
Kl. 14:00
Brøndby BSF Brøndby Stadion 6-0
429783
7 27-09-14
Kl. 13:00
BSF Fortuna Hjørring Ballerup Idrætspark 1-6
429787
7 27-09-14
Kl. 13:00
KoldingQ Skovbakken Mosevej Sportsplads 2-1
429785
7 27-09-14
Kl. 13:30
Team Viborg B.93/HIK/Ryparken Liseborgcentret UHT!
461291
14 27-09-14
Kl. 14:00
Vejle OB VB Parken 1-2
429788
7 28-09-14
Kl. 14:00
Brøndby Vorup Brøndby Stadion 5-0
429789
8 04-10-14
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring Brøndby Nord Energi Arena 1-1
438297
8 04-10-14
Kl. 14:00
Vejle Team Viborg VB Parken 1-1
438296
8 04-10-14
Kl. 15:00
B.93/HIK/Ryparken BSF Østerbro Stadion HHT!
438299
8 04-10-14
Kl. 16:00
Vorup KoldingQ XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 1-3
438298
8 05-10-14
Kl. 13:00
Skovbakken OB Vejlby/Risskov Centret 2-0
438302
9 11-10-14
Kl. 15:00
BSF Vejle Ballerup Idrætspark 1-1
438300
9 11-10-14
Kl. 16:00
Vorup Fortuna Hjørring XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 0-8
438303
9 12-10-14
Kl. 13:30
Team Viborg Skovbakken Liseborgcentret 1-0
438304
9 12-10-14
Kl. 14:00
OB KoldingQ Odense Atletikstadion 2-2
438301
9 12-10-14
Kl. 14:00
Brøndby B.93/HIK/Ryparken Brøndby Stadion UHT!
438332
10 18-10-14
Kl. 13:00
KoldingQ BSF Mosevej Kunstgræsbane 4-0
438305
10 18-10-14
Kl. 14:30
Vejle Fortuna Hjørring VB Parken 0-3
438330
10 18-10-14
Kl. 15:00
B.93/HIK/Ryparken Vorup Østerbro Stadion HHT!
438331
10 19-10-14
Kl. 13:00
Skovbakken Brøndby Vejlby/Risskov Centret 0-1
438333
10 19-10-14
Kl. 14:00
OB Team Viborg Odense Atletikstadion 4-0
461294
15 25-10-14
Kl. 14:00
KoldingQ Fortuna Hjørring Mosevej Kunstgræsbane 0-2
461297
15 26-10-14
Kl. 16:00
OB Brøndby OB-Ådalen 0-1
438334
11 01-11-14
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring B.93/HIK/Ryparken Nord Energi Arena UHT!
438336
11 01-11-14
Kl. 13:00
BSF Skovbakken Ballerup Idrætspark 0-2
438338
11 01-11-14
Kl. 14:00
Vorup OB XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 0-3
438335
11 02-11-14
Kl. 14:00
Brøndby Vejle Brøndby Stadion 2-1
438337
11 02-11-14
Kl. 14:00
Team Viborg KoldingQ Liseborgcentret 2-5
461283
12 08-11-14
Kl. 13:00
KoldingQ OB Mosevej Sportsplads 2-0
461281
12 08-11-14
Kl. 14:00
Vejle BSF VB Parken 1-2
461282
12 09-11-14
Kl. 13:00
Skovbakken Team Viborg Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 2-0
461285
13 15-11-14
Kl. 13:00
BSF B.93/HIK/Ryparken Ballerup Idrætspark UHT!
461288
13 15-11-14
Kl. 13:00
KoldingQ Vorup Mosevej Kunstgræsbane 3-0
461286
13 15-11-14
Kl. 13:30
Team Viborg Vejle Liseborgcentret 4-0
461284
13 16-11-14
Kl. 14:00
Brøndby Fortuna Hjørring Brøndby Stadion Kunst 3-2
461287
13 16-11-14
Kl. 15:15
OB Skovbakken OB-Ådalen - Kunstgræsbane 3-3
461292
14 29-11-14
Kl. 12:30
Skovbakken KoldingQ Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 2-0
461293
14 29-11-14
Kl. 14:00
Vorup Brøndby XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 0-5
461290
14 29-11-14
Kl. 15:00
B.93/HIK/Ryparken Team Viborg Østerbro Stadion HHT!
461289
14 30-11-14
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring BSF Hjørring Kunstgræsbane 2-0
429786
7 30-11-14
Kl. 14:00
OB Vejle OB-Ådalen - Kunstgræsbane 3-1
461298
15 06-12-14
Kl. 13:30
Team Viborg BSF Viborg FF's Kunstgræsbane 1-3
461296
15 06-12-14
Kl. 14:00
Vejle Vorup VB Parken Gammel Kunst 1 3-0
461295
15 07-12-14
Kl. 13:00
Skovbakken B.93/HIK/Ryparken Vejlby/Risskov Centret UHT!
461308
17 22-02-15
Kl. 14:30
BSF Brøndby Ballerup Idrætspark, Kunstgræs 0-7
462302
18 28-02-15
Kl. 11:45
Brøndby Team Viborg Brøndby Stadion 8-0
461300
16 14-03-15
Kl. 15:00
B.93/HIK/Ryparken Vejle Østerbro Stadion HHT!
461303
16 14-03-15
Kl. 16:00
Vorup Team Viborg XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 0-6
461301
16 15-03-15
Kl. 14:00
Brøndby KoldingQ Brøndby Stadion 4-1
461299
16 15-03-15
Kl. 15:30
Fortuna Hjørring Skovbakken Vrå Kunstgræsbane 4-2
461306
17 21-03-15
Kl. 13:00
KoldingQ Vejle Mosevej Sportsplads 2-0
461304
17 21-03-15
Kl. 13:30
Team Viborg Fortuna Hjørring Liseborgcentret 0-8
461305
17 21-03-15
Kl. 14:00
OB B.93/HIK/Ryparken Odense Atletikstadion UHT!
461307
17 22-03-15
Kl. 13:00
Skovbakken Vorup Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 3-0
461302
16 22-03-15
Kl. 14:30
BSF OB Ballerup Idrætspark, Kunstgræs 0-2
461309
18 29-03-15
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring OB Nord Energi Arena 2-1
462300
18 29-03-15
Kl. 13:00
B.93/HIK/Ryparken KoldingQ Østerbro Stadion HHT!
462301
18 29-03-15
Kl. 13:00
Vejle Skovbakken VB Parken 2-0
462303
18 29-03-15
Kl. 13:00
Vorup BSF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj 0-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222