KanalSport Divisionen, Pulje 2 (2015)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
613102
1 Fr 07-08-15
Kl. 19:00
Næsby FC Svendborg ALPI Arena Næsby 2-2
613100
1 08-08-15
Kl. 15:00
Marienlyst Dalum IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 3-1
613101
1 09-08-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Frem Sundby I P. Opvisn. 1-2
613099
1 09-08-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC B 93 CM Arena 1-0
613105
2 15-08-15
Kl. 14:00
Dalum IF Fremad Amager Lars R. Jacobsen Park. 2-2
613106
2 15-08-15
Kl. 15:00
Frem Næsby Valby IP, Stadion 2-2
613103
2 15-08-15
Kl. 15:00
B 93 Marienlyst Østerbro Stadion 5-1
613104
2 15-08-15
Kl. 15:00
FC Svendborg Nykøbing FC Fynske Bank Arena Høje Bøge 1-1
613109
3 Fr 21-08-15
Kl. 18:30
Næsby Dalum IF ALPI Arena Næsby 0-2
613108
3 22-08-15
Kl. 15:00
Marienlyst Nykøbing FC Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 1-3
613110
3 22-08-15
Kl. 15:00
Frem FC Svendborg Valby IP, Stadion 4-0
613107
3 23-08-15
Kl. 13:00
Fremad Amager B 93 Sundby I P. Opvisn. 2-0
613114
4 29-08-15
Kl. 14:00
Dalum IF Frem Lars R. Jacobsen Park. 1-3
613113
4 29-08-15
Kl. 15:00
FC Svendborg Marienlyst Fynske Bank Arena Høje Bøge 1-1
613112
4 30-08-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC Fremad Amager CM Arena 0-1
613116
5 Fr 04-09-15
Kl. 19:00
Næsby Nykøbing FC Odense Atletikstadion 2-0
613118
5 05-09-15
Kl. 14:00
Dalum IF FC Svendborg Lars R. Jacobsen Park. 0-4
613115
5 05-09-15
Kl. 15:00
Frem B 93 Valby IP, Stadion 0-1
613117
5 06-09-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Marienlyst Sundby I P. Opvisn. 2-2
613111
4 Ti 08-09-15
Kl. 19:00
B 93 Næsby Østerbro Stadion 0-1
613119
6 12-09-15
Kl. 15:00
B 93 Dalum IF Østerbro Stadion 0-2
613121
6 12-09-15
Kl. 15:00
Marienlyst Næsby Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 3-1
613122
6 12-09-15
Kl. 15:00
FC Svendborg Fremad Amager Fynske Bank Arena Høje Bøge 0-5
613120
6 13-09-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC Frem CM Arena 0-0
613124
7 19-09-15
Kl. 14:00
Dalum IF Nykøbing FC Lars R. Jacobsen Park. 1-1
613125
7 19-09-15
Kl. 15:00
Frem Marienlyst Valby IP, Stadion 1-1
613126
7 19-09-15
Kl. 15:00
Næsby Fremad Amager ALPI Arena Næsby 0-2
613127
8 19-09-15
Kl. 15:00
B 93 FC Svendborg Østerbro Stadion 3-1
613123
7 26-09-15
Kl. 15:00
FC Svendborg B 93 Fynske Bank Arena Høje Bøge 0-3
613129
8 26-09-15
Kl. 16:00
Marienlyst Frem Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 2-0
613130
8 27-09-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Næsby Sundby I P. Opvisn. 2-0
613128
8 27-09-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC Dalum IF CM Arena 4-1
613133
9 03-10-15
Kl. 14:00
Dalum IF Marienlyst Lars R. Jacobsen Park. 1-2
613134
9 03-10-15
Kl. 15:00
FC Svendborg Næsby Fynske Bank Arena Høje Bøge 3-0
613131
9 03-10-15
Kl. 15:00
B 93 Nykøbing FC Østerbro Stadion 0-1
613132
9 03-10-15
Kl. 15:00
Frem Fremad Amager Valby IP, Stadion 2-0
613136
10 10-10-15
Kl. 15:00
Marienlyst B 93 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 3-1
613138
10 10-10-15
Kl. 15:00
Næsby Frem ALPI Arena Næsby 0-3
613137
10 11-10-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Dalum IF Sundby I P. Opvisn. 2-4
613135
10 11-10-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC FC Svendborg CM Arena 1-0
613141
11 17-10-15
Kl. 14:00
Dalum IF Næsby Lars R. Jacobsen Park. 1-4
613142
11 17-10-15
Kl. 15:00
FC Svendborg Frem Fynske Bank Arena Høje Bøge 0-4
613139
11 17-10-15
Kl. 15:00
B 93 Fremad Amager Østerbro Stadion 0-1
613140
11 18-10-15
Kl. 15:00
Nykøbing FC Marienlyst CM Arena 3-3
613143
12 24-10-15
Kl. 15:00
Marienlyst FC Svendborg Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 2-1
613145
12 24-10-15
Kl. 15:00
Næsby B 93 ALPI Arena Næsby 0-0
613146
12 24-10-15
Kl. 15:00
Frem Dalum IF Valby IP, Stadion 3-0
613144
12 25-10-15
Kl. 13:00
Fremad Amager Nykøbing FC Sundby I P. Opvisn. 2-1
613147
13 31-10-15
Kl. 14:00
B 93 Frem Østerbro Stadion 2-3
613148
13 31-10-15
Kl. 14:00
Nykøbing FC Næsby CM Arena 2-1
613149
13 31-10-15
Kl. 14:00
Marienlyst Fremad Amager Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 3-4
613150
13 31-10-15
Kl. 14:00
FC Svendborg Dalum IF Fynske Bank Arena Høje Bøge 1-1
613151
14 07-11-15
Kl. 14:00
Fremad Amager FC Svendborg Sundby I P. Opvisn. 4-0
613152
14 07-11-15
Kl. 14:00
Næsby Marienlyst ALPI Arena Næsby 1-2
613153
14 07-11-15
Kl. 14:00
Frem Nykøbing FC Valby IP, Stadion 3-2
613243
14 07-11-15
Kl. 14:00
Dalum IF B 93 Lars R. Jacobsen Park. 3-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545